• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Cisileko, ahoj, nie nie netulam sa len mam vela roboty tak nestiham vas ani citat a ani prispievat :sweat_smile: Ale vidim, ze sa Petronela objavila, super!!!! uz sme sa tu po tebe obzerali ze kde si zmizla :wink:
Cisileko aj vsetky ktore cakate na vysledok, drzim palce nech je to ok !!!!
25. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll..tak ty toľko práce..no áno Petra sa ukázala a zase zmizla a ko víchor :grinning: ako bublinka v brušku? ešteti neisu tesné gate? ďakujem, uvidíme čo z toho bude :wink:
25. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, kedy budeš vedieť výsledky? Verím, že to nebude stopka a že pôjdeš ďalej. Myslím na teba.
25. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, vsak to, ze uz mi je tesne pomaly vsetko, aj niketore bluzky lebo mi prsia narastli :grinning: bublinky uvidim zase buduci tyzden a budu mi robit nejake dolezite vysetrenia, merania a odbery. Uz sa bojim :sweat_smile:
25. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell, zabudla som ťa pozdraviť. Pošli nám tehu vírus, je tu málo úspešných IUI-áčok. :wink:
25. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Ell nezmizela jsem, jen nebyly žádné novinky ke psaní, mrcha si zase dávala na čas, ale nakonec jsem i udolala

cisielko - jo, jo pokud to bude v sobotu zase bez reakce tak budeme žádát o IVF
25. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji,a co je tedy IUI?Pomoc spermiím do dělohy :grinning: ?Nikde jsem zatím nebyla
25. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To IUI musí schválit gynekolog nebo můžu se tam objednat sama pokud bude mít manžel dobrý spermio?jak na to asi budu dlouho čekat?
25. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj venyska,

bud to robi gynekolog alebo centra,

najprv ta stimuluju liekmi a budu sledovat ako prebieha ovulacia, ak budes mat aspon jeden dominantný folikul tak zvyknu predpisovat pregnyl (injekcia, ktorá sa picha vecer, zvyčajne 36 hodin pre IUI). A potom treba prist s manzelom ktoremu budu odobrate spermie. Z nich vyberu ukazkovu vzorku, ktorú ti potom vstreknú rovno do maternice a tak sa nemusia prebijat krckom. (aspon ja si to takto myslim, ak nie opravde ma :slight_smile: )
25. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som sa rozhodla pre IUI len som prisla (chodím do centra GYN FIV v bratislave) a hned dalsi cyklus som zacala so stimuláciou
25. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, aj ja som citala ten prispevok i Iscare. Ale - ja som tam pred dvomi mesiacmi absolvovala hysteroskopiu a nemozem povedat jedine krive slovo. Prisla som tam rano s predopereacnym internym vysetrenim na pol osmu a o pol jedenastej som odchadzala. Takze - ako keby nic, ziadne bolesti, krvacanie minimalne a nastastie aj histologicky vysledok OK. Teraz sa chystam na svoje druhe IUI, snad sa to tanto mesiac uz bude dat urobit. Uz dlho vas pravidelne citam, ale zatial nemam cim prispiet.
25. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji,akorát ty injekce...au...Koukám úspěšnost nic moc :frowning2:
25. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzimia...ahoj, stačí sa zapojiť čím len chceš...aký si mala deň a tak alebo aký máte vy problém?

Andzi..okolo 15h dnes..už mi nervy začínajú byť na poplach ale ešte je to v pohod..ďakujem ti :slight_smile:

Ell..no hádam si nečakla, že budeš stále štíhlučká..bruško musí niekam rásť..aké dôležité tetsy ti idú robiť?

Petro..už ste sa o tom bavili aj s polovičkou, že by ste išli na IVF?
25. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som najprv stimulovala tabletkami clostilbegitom ale mi to malo nepriaznivy vplyv na sliznicu, teraz stimulujem injekciami Merional - vcera som vzala poslednu - ôsmu a dnes idem pichnut pregnyl na prasknutie folikulu a v piatok na IUI
25. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Venyska..zvykneš si...ja som iný strachoput a už so dokonca pichám sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, budu mi robit tie NT merania, kde sa zistuje nabeh na downov syndrom a nejaky dlhy ultrazvuk. a mozno sa dozviem aj pohlavie :wink: no a este krvne testy na rozne protilatky :wink:
25. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell tak sa drz nech je vsetko ako ma :slight_smile:

cisielko uz to nepotrva dlho a budes vediet vysledky
25. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka tiež mam problem so sliznicou......chcela som vediet aky bol rozdiel po stimulácii merionalom.dik
25. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukor,

po clostilbegyte som mala 4,5 mm

dalsi cyklus som brala 5 dni clostil a potom tri injekcie merional a mala som 6,5

tento cyklus iba merional picham - 8 injekcii a sliznicu som mala v pondelok 6,8 ale dufam ze do piatku este narastie aspon na tych 7 mm

(jedna injekcia stoji 11,50 eur)
25. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od ktorého dna si pichás merional a kolko tych vceličiek treba? dik
25. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..tak budeme držať palce..len sa ešte ohlás aby sme vedeli kedy presne a držali palce :grinning:

Alienka..no už len takú hodku
:slight_smile:
25. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - s přítelem jsme o tom samozřejmě mluvili, ale spíš si to nějak nepřipouštíme, doufáme že injekce zaberou a bude IUI
25. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
merional som pichala od 5 dňa do 12 dňa a jednu injekciu denne

a ešte som si kupila caj alchemilku vraj to babam pomaha na zlepsenie sliznice a ze sypany je lepsi stoji euro v lekarni

ciselko uz aj menej ako hodku :slight_smile:
25. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisieko - napíš ako to dopadlo. ja sama som zvedavá. Myslím, že to čakanie prežívame spolu s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andzi - dúfala som, že je to tento gynex. Užívala som ho. Teraz užívam chlorophil ( niečo z morských rias) z Energya k tomu aloe vera zo Starlifu, nakoľko sa mi z tých hormónov vyhodil ekzém na krku a rukách a nič iné nerobím len sa škrabem.
Viete mi ešte niečo poradiť na ekzém???? :frowning2:
25. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - a jakou dávku jsi si píchala?
25. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
merional 75 IU jednu denne
25. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko- práve som kukla tvoje fotečky. Ty sa nezdáš. Tá fotka s injekciou v bruchu....... :astonished: :astonished:
normálne som z toho mala husiu kožu, keď som si to predstavila, aké by to bolo keby som to musela ja....
len tak ďalej. Už iba 38 minút.......
25. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, bože tá fotka s injekciou, no ja mám dosť!

Už vieš výsledky?
25. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
ja som vás len prišla pozdraviť, mňa čaká IUI koncom budúceho týždňa, teraz stimulujem clostilbegytom

ciselko, držím veľmi palce :slight_smile:
25. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievočkyýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéj vy čakáte na moje výseldky..ste zlaté , ďakujem :grinning: ideme ďalej..neestpoli ma..od zajtra pichám 150jednotiek Menopur a v pondelok kontrola..jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí..strašne sa teším jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petra..verím, že to nebude potreboovať a postačí len IUI..fakt ti želám..drž sa a ukáž sa častejiše :grinning:

Alienka..ám z teba dosť..odratávala si...a pomohlo...ďakujem

Alimka, Andzi..a čo ste si mylseli, že ako sa to pichá...xixi no nejak takto sa trápim a od zajtra po dve to keď odfotím :grinning: nebojte, nieje to až také strašné..ja som si už viac menje zvykla..len to čoraz viacej bolí..nechápem prečo ale vydržím :grinning:
25. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok