• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Bobi..ďakujem..držím palce..treba tú smolu tu už konečne prelomiť :wink:
25. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko huraaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak si na dobrej ceste k // :wink: len tak dalej!
25. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko no super :dizzy_face: len tak dalej, vela pi tekutin, aj 4litre denne, aby si predišla OHSS, držím palce nech sú krásne vajká :dizzy_face:
25. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...ďakujem..teším sa, že som zase o krok bližiše :grinning: :grinning: :grinning:

Takyna..ďakujem ti, ďakujem aj za to, že si sa mi snažila poradiť...ďakujem..a budem piť koľko len budem vládať..jupíííííííííííííííííííííííí..ja viem, že sa nemám až tak tešiť ale som o krok v pred a to je super. :grinning: :grinning: :grinning:

ELL, Takyna..cmukám vaše krásne brušká :grinning:
25. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko a mozes aj deci cerveneho vinka vecer, to je dobre na krásnu sliznicu maternice, mohla by si skusit aj chily papricky, mozem ti ich pripadne aj poslat....po nasej spolocnej znamej, tiez je od toho pekna sliznica maternice :dizzy_face:
25. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html

tu je k tomu presne link, odporucam z vlastnych skusenosti :wink:
25. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna, od cili papričiek? to fakt? tie ja môžem :slight_smile:
25. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno fakt, prekrvujú sliznicu maternice, a čím vyššia je tým skôr sa vajíčko do nej zavrta ako do perinky :slight_smile:

namiesto tohto kajenskeho korenia sa mozu priamo papricky, omacky chily...proste pikantne
25. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale len pred IVF kom, IUI, potom po zakroku uz zase treba cim menej pikantneho
25. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeeeer tesim sa s tebou ciselko :slight_smile:
25. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, cisielko, tešulkám sa s tebou........ hurá, aspoň nejaká dobrá správa :slight_smile: :slight_smile:

babenky, neviete čo s tým mojím ekzémom. čo mám vyskúsať? :frowning2:
25. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takyna..chili paričky :confused: no tak to som v šoku...ato korenie je tiež dobré na sliznicu? to by som mala už etraz začať jesť?ďakuejm ti si zlatá :wink:

Alienka..ďakujem :slight_smile:
25. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno Cisielko pred IVF sa beru 2krat denne , poslem ti ich.... :wink: lebo inak sa daju len z netu objednat....a su drahe, ale stoja za to, lebo je dolezita aj sliznica maternice, aby spravne dorastala
25. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to korenie je vlastne v tabletkach upravene chili papricky, pali po nich zaludok, ale da sa zvyknut na to, musis to brat ale po jedle
25. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - supéééééééér, držela jsem moc moc palečky
25. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - ještě jsem se chtěla zeptat, kolik jednotek jsi si píchala do teď a jaké byly vůbec ty výsleky - konkrétní velikosti folíků a sliznice
25. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, gratulujem, ja som ti to vravela, že bude pokračovať. Jupí :wink: :wink: :wink:
25. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj hoj iuiačky :slight_smile: Jdu vás povzbudit - dnes jsem byla na první kontrole, povedlo se nám 3 IUI a to jsem opravdu nevěřila že by to timhle způsobem mohlo jít :wink: Takže vám všem moc držim palce,ať jste na tom stejně!!! :dizzy_face:
25. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes len na skok nakuknem...ahoj XENA DAKUJEM AJ TEBE DRZIM MOC MOC PALCE :wink: latunka tak gratulujeeeeeeeeeem konecne dobra sprava to som potrebovala na povzbudenie :wink: :wink: . dnes som uz stymi bolestami zasla ku gynekologovi lebo sa mi k tomu vsetkemu pridruzil este aj zapal posvy pekne ze?? ja hovori ze ked sa vsetko .... tak sa ....!!! tak mi vzal doki vytery a ze v pondelok budu vysledky ale ze zrejme tam bude daky zapal no a este mi meral nejake PH to ani neviem co je,a ze to mam uplne zle tak mi predpisal cipky na vkladanie este k utrogestanu no prosto na porazku!!!!!!
25. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka a u vas kde bol problem?
25. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj apoloma to ma mrzi ja som to mala pri prvom IUI hroznu mykozu alebo aku pliagu :unamused:
25. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry večer,Latunka gratulujem,velmi dobre sa to čita :wink:
25. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě jednou Vás zdravím děvčata.Mohu se k Vám tedy ofic.přidat?Co by jste mi poradily?Léčbu,nebo rovnou IUI?
25. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám všetkým, že ste midržali palcuchy, ďakujem vám z celého srdca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takyna..a ty ich už nepotrebuješ?a nemôže to nejako zle pôsobiť keď to páli? kde si to našla alebo lepšia otázk, kto ti to odporučil? a ďakujem ti :grinning:

Petro..ďakujem..no ja si pichám zatial Duiphereline..je to asi 100 jednotiek ..no a zajtra k tomu pridávam 150jkednotiek Menopuru...neviem aká boal sliznica ale asi dobrá, kukol mi doki maternicu a povedal, že ok..folikuli nebioli vidieť ešte je skoro a len zajtra začínam s Menopurom takže až o ňom budúú..dúfam, že ich bude akurát a budú krásne...neviem sa dočkať OPU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andzi..ďakujem :sunglasses:

Apoloma..to mi je ľúto..môže ti to nejako uškodiť?

Latunka..gratulujem :grinning:

V555..ahoj
25. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko,držim ti palce nech ti narastu vajicka a nech su veeeeeelmi silneeeeeeeee :wink: ale tak to aj bude
25. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555-ďakujem ti..a čo ty, ak smiem vedieť aký máte vy problém?
25. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooj dlhe rozpravanie ale skratim to.Snažime sa 6-ty rok.Od januara 2008 chodime do Heliosu,absolvovali sme 3 IVF ale bez uspechu,v juny som potratila.Teraz mame malu pauzu ja sa očistujem,pribrala som skoro 10 kg takže sa snažim shodit ich a v januari sa pustime do dalsieho planu,manžel berie Maca vibe,ja som bola u pani Kopačovej takže sa davame do kopy.Tak asi v kratkosti o mne :wink: :wink: :wink: :wink: Embryologicka sa vyjadrila,že mam slabe vajička,že nevladzu delenie.
25. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ejha..takže si si totho prežila viac ako dosť..to mi je ľúto, že ani pri tretom IVF sa vám to nepodarilo..držím ti palce aby sa vám to konečne opdarilo..berieš nato nejaké lieky?
25. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne,neberiem zatial žiadne lieky,mysliš na skvalitnenie vajičok?
25. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ˇAno..tak keď veida čo je príčina tak nech to stým nejako pmôžu čo to nejde?
25. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok