• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Baby, ako tu čítam príbehy niektorých z vás, musím povedať úprimne, že vás obdivujem, že ste uniesli taký ťažký kríž a osud vám stále nakladá...takýmto dlhoročným snažilkám by som tehotenské bruško dopriala najviac.
25. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi povedala len embryologička,doktor sa k tomu vobec nevyjadril,čo som bola prekvapena.Gynekologovia sa tvaria velmi prekvapene ked im to poviem ,pytam sa na lieky ktore by mi pomohli,ale oni tvrdia že raz sa to musi podarit.Ale ja nezarabam ako oni,ja si dalšie IVF budem hradit cele sama a kedy to bude???to fakt neviem
25. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, je to fakt smutné, ale lekár s tým asi fakt nič nenarobí a myslím, že ak by na to boli lieky tak by ti ich asi dali, nie?
25. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi ahoj,nie je to take zle,všetko sa da,ale poviem ti uprimne,ak by mi niekto povedal pred styrmi rokmi,že budem mat taketo problemy,psychicky by som sa zložila.No je to tu a ja bojujem,vlastne my všetky čo sme tu bojujeme a verime na štastny koniec :wink:
25. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V555...to predsa nedávazmysel..keď veia čo ti je a povedia ti nato, že raz sa to odarí..kurnik tak nech ti nato niečo dajú..veď musí existovať niečo čo ti pomôže!!!!kde chodíš do akého centra?

Andzi..ono to ide tak samé..najprv sa dozvieš to potom hento a tsále si mylsíš, že už to nebude horšie..a tak sa stále bojuje..nádej a viera robia divy..posúvajú nás do predu :wink:
25. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktor po každej stimulacii a odbere nikdy nepovedal nic,odobral vajička,tie sa oplodnili ICSI a v predlženej kultivacii zlizovali vsetky,pri všetkych troch pokusoch sice pri druhom mi vložili jedno embryo ale ani som neotehotnela.Povedal po tretom pokuse že si mame oddychnut a mame sa znovu objednat,tak sa objedname a uvidim.Chodim do Heliosu :wink:
25. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikdy nič nepovedal..tak proste neodíď kým ti nato niečo nepovie..veď je to už 3 IVF..bože čo im všetkým prekakuje..koľko ste mali vlatsne embryjok?
25. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby,tak ja idem v sobotu do Heliosu na folikulometriu a potom sa vraj uvidi...sama tomu nerozumiem..dnes mam este len 10DC...
25. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena..tak to je super nie, čomu nerozumieš?
25. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ja som to pochopila tak ze mi moj doki urobi folikulometriu a podla toho ma nastavi na IUI a objedna tento cyklus..a dnes mi urobil folikulom.,bola ok,foliky maju jeden 14mm a druhy 12mm,dal mi zo sebou pregnyl a na sobotu rano ma objednal do Heliosu na folikulometriu a tam vraj povedia co dalej tak ja neviem ci mi budu IUI robit este tento cyklus ci nie...nechcem nikam uhanat ale tak som to pochopila...
25. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO keďže ti dal Pregnyl tak mi to skôr pripadá tak, že v sobotu ešte jedno sono a ovedia ti kedy picjáš pregnyl, či ešte v ten večer alebo ráno..záležé do folikulov..mne to aspoň tak pripadá a to je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime...som z toho magor...viem ze si doki nemoze pamatat co sa bavi s kazdou zenou,ale on povedal ze vybavi helios na IUI a dnes sa ma opyta ci chcem skusat spontanne alebo s pregnylom...nebude uz v sobotu neskoro na pichanie pregnylu a na planovanie IUI?
25. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko,všetko je to zvlaštne,aj mne sa to zda tak.Mala som najviac 9 oocytov,
25. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko bambulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

v555 vitaj. Prečítala som si tvoj príbeh. No sila. Je mi ľúto, že ani tri IVF nepomohli. A ku akému dokimu chodíš, že ti nič nepovie. Veď babenky z Heliosu sú vždy dosť dobre informované, aspoň čo tu čítam. Zmeň taktiku a pýtaj sa ho ty.
Zaujala ma ináč pani Kopacová. Čítala som niečo o nej včera. Aká je? A kde vlastne je? Myslím mesto.Viem, že Vrbové. No jedno Vrbové je za Huncovciami, no to pochybujem že je tam. Pri akom väčšom meste to je?
26. nov 2009 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Huncovce sú blízko Popradu :slight_smile:
26. nov 2009 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

xena, kedze si vcera mala fólikuly 14 a 12 mm, tak oni to rataju ze kazdy den narastu o 2 mm, čiže v sobotu by si mala mat 20 a 18 mm, podla toho ti mozno hned povedia pichnut pregnyl a v nedelu alebo v pondelok na IUI.

Ja som bola v pondelok na UTZ a mala som tiez 14 mmm a nmna poslali na IUI v piatok (zajtra) uz bez kontroly. Cize oni to len teoreticky vyrataju ze v piatok by som mala mat 22 mm idealne. Ale nemusi to tak byt a oni to neskontroluju preto je uspesnost IUI taka mala :frowning2:
26. nov 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak ona je bylinkárka? myslis zeby to pomohlo?
26. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

nějaká nová těhulka tady??

Já včera dostala mrchu, tak se musím dneska objednat na další IUI :dizzy_face: že by z toho byl vánoční dáreček??? :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka 22 - áno. Je bylinkárka. Neviem či pomôže, ale mylsím si že neuškodí. A vyskúšať treba všetko. Takže preto sa o ňu zaujímam. Ak by nevyšlo toto IUI tak ju pôjdem pozrieť. Určite sa naplánujem aj na ďalšie IUI, ale medzitým zavítam aj k nej. Takže čakám na slová v555 a jej názor a potom sa hor na návštevu k tete bylinkárke :slight_smile: :slight_smile:

luucia - škoda, že ani ty nevylepšíš štatistiku, ale čo už. :frowning2: To bude tvoje ktoré IUI?
26. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka 22 - môžeš si o nej prečítať aj tu na modrom koníkovi. Do vyhladávača tém si daj Anna Kopacova a tam o nej nájdeš viac. Nie je tam toho mnoho, ale ja som o nej počula aj z iných zdrojov, takže uvidíme :dizzy_face:
26. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, já jsem tenhle měsíc IUI neměla..manžel byl zrovna v době, kdy by IUI vycházela pryč :unamused: takže jsem ani otěhotnět nemohla :grinning: já se jen těšila, aby ten měsíc utekl a mrcha dorazila :slight_smile: jinak ted bude moje 2.IUI, teda doufám :wink:
26. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, ahá. No aj tak dobre :grinning: :grinning: tak držím palce, aby to vyšlo :slight_smile:
26. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: Už jsem včera nebyla na PC,tak odpovídám až dnes :wink: U nás byl problém hlavně u mě - mám PCO a problémy se štítnou žlázou,takže moje hormony byly takový všelijaký, sama jsem vůbec neovulovala a na stimulku reagovala docela pomalu a i na IUI jsem stimulovala gonalem, samotný clostil mi nestačil. Až teď při té poslední IUI jsem měla najednou krásný folík už 13DC a vyšlo to ;) Hodně to přisuzuju tomu,že mi zvedli dávky léku na tu štítnou žlázu :wink: Děkuju za gratulace a ještě jednou všem přeju,ať brzy taky objeví // :wink:
26. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:
v555, držím palčeky a vlastne všetkým snažilkám... a skoré //, najlepšie už pod stromček :wink:

ja idem na folikulometriu v pondelok, to budem 11DC, no a potom IUI... idem prvýkrát, v ktorom DC to zvyknú robiť? stihnem to dokonca týždňa ešte? :unamused: ďakujem
26. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka, to je skvelá správa!!! blahoželáme :slight_smile:
26. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Latunka blahozelam:slight_smile: super, tesim sa:slight_smile:

je to take povzbudenie aj pre mna ze sa to da a vyjde to, kolko IUI si absolvovala?

ja teraz cakam do pondelka, idem na krv ci to vyslo alebo nie...je to moje druhe IUI,
velmi sa bojim, ze to nevyslo....snazim sa nejako zamestnat, nech mi to rychlo ubehne
ak nam to teraz nevyjde , tak ideme na IVF, ale to nechcem...
26. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,

jé latunka: gratuluju moc :slight_smile: tak ať je vše ok! :wink: (já jsem si četla párkrát vaše forum a musela jsem se smát, supr humor, jsi tam perlila :grinning: )

ell: hodně štístka při NT!!! :wink:

monulkab: včera jsem na tě myslela, tak ať to vyjde!!! :dizzy_face:

moje nevolnosti už v celku v pohodě, je to lepší :slight_smile: zas když je to lepší, tak si říkám, že jestli je vše ok, takže jsem pak ráda když se nevolnosti trošku přihlásí :grinning: no pakec... to čekání do další kontroly je strašně dlouhé...

mějte se holčata a tfuj tfuj pro štěstí!!!
:dizzy_face:
26. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

V555.no naozaj to ju zvláštne..neropzumiem tomu..neskúšala si iné centrum alebo aj názory od iných doktorov?

Alienka..treba veriť..a koínečne treba prelomiť tú smolu čo je na IUI :grinning:

Alomak..súhlasím stebou..bylinky určite neuškodia, ak tak nepomôžu :wink: a je tu aj téme na Annu kopáocvú, včera som dávla link jednej babenke tak sitam mrknite :wink:

Licia..držím aplce aby to 2 IUI malo úspečný koniec :grinning:

Latunka..gratulujem :grinning:

Apple..tetsík si nerobila a ani nejdeš robkať?

Emers..drž sa nechlen ratsiete do krásy :slight_smile:
26. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - už som to všetko čístala. no nie je tam kontkat na tú pani a to by som potreboala zohnať :slight_smile:
26. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak..aha tak to neviem :unamused:

Bobi..podľa mňa áno, ono to záleží od toho aké budú veľké folikuli a či budú už dozreté..ak sa mýlim tak ma opravte bo ja nikdy na IUI nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok