• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cisielko, no ja zvyknem mať na 11 - 12DC folíky okolo 19mm... tak možno to stihneme do piatku :wink: ja som na IUI tiež ešte nebola, tiež mám trochu strach :pensive:
26. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..strach nemusíš mať...nieje to vraj nič strašné :slight_smile:
26. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi aj ja som mala a zajtra mam 3 a stale mam obavy ale neboj bude dobre a ja som sa rozhodla ked nevyjde to IUI tak to skusime samy a hotovo. Kupim si nejake bylinky, manzel bude uzivat vitaminy a basta, fidli :grinning:

je mozne aby som za sebou mala 2 IUI ale nikto mi nikdy nezistoval ci vobec ovulujem prirodzene a kedy a ci treba ma tak dopovat liekmi. Je to v poriadku? Nemalo to byt medzi prvym co mi robili?
26. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, hej, trošku to robili u teba obrátene. Ja si tiež myslím, že mali najprv odsledovať ovuláciu a skúsiť, ako reaguješ na stimuláciu a IUI potom... U nás to aspoň tak bolo, najprv stimulácia, potom laparka, potom zasa stimulácia, no a keď to nevyšlo ani pri plánovanom styku, tak doki povedal, že skúsime IUI...
26. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ale mne nezistovali co prirodzene ovulujem a kedy a podobne - rovn sup na lieky :unamused: zda sa mi to cudne
26. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, a nebola si ani na laparke? ja som si myslela, že predpokladom pre IUI sú priechodné vajcovody a prebiehajúca ovulácia... :fearful:
26. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na HSG, to je vsetko
26. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mna doki dva mesiace sledoval a potom sme išli na IUI. Tiež mám za sebou IUI bez laparky. Ak bude potrebné aj druhé IUI, tiež pôjdem bez laparky. a potom IVF.

a k samotnému zákroku IUI. Mňa to bolelo ako keby som dostala silnú mršku, len tak máličko :slight_smile:
26. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak vidis ja som si tiez myslela ze najprv ma budu pozorovat prirodzene ci je so mnou vsetko ok - jedine co som podstupila bolo HSG a vzali mi krv na hormonalny profil
26. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jeej emers, super ze sa ozyvas. Ja som tiez nervozna ak mi nahodou nie je zle :grinning: fakt sialene!!!! ako sa inak citis? ja sa ako vzdy bojim na vysetrenia ale co uz...este to par mesiacov musim vydrzat s nervami :grinning:
Cisielko, ako vcelarcenie? Lupla si si dve vcera? :wink:
26. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak, Alienka, Bobi...vidím, že každá ste bola na tom inak pri IUI..asi to dosť závisí od dokiho :wink:

Ell.ahoj..rada ťa vidím tehula naša..baby tu máte dôkaz, že IUI funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neboj, všetúčko bude oki len sa nesmieš zbytočne stresovať :slight_smile: jáj ja pichám až dnes ďaľšiu včeilku takže dnes už budú dve...a ide to celkom ok, už som si zvykla..človek si fakt zvykne aj nato čo si mylsle, že určite nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko ako IVF?
26. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete co ma nove kaciatko?
ja cakam na januarove IVF cize dovtede ziadne zakroky akurat mi lekarka predpisala duphaston na upravenie cyklu a jedine prirodzene veci do januara riesime.....
26. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj marad..dobre, pichám ako o dušu a dnes začínam aj s druhou včeilkou a ak všetko pôjdeako má tak hádam do 2t bude aj odber..a čo ty, ako si spríjemnuješ čakanie na iVF? a kde si bola dávno som ťa tu nevidela?
26. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu,tak teda uvidim v sobotu... a moj doki mi nemusi dat nejake doporucenie na IUI???
26. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bré ráno...ja sa stále držím, som 10.deň po IUI a teplota dnes ráno 37.1, moja klasická poovulačná. Žiadne príznaky možného tehotenstva nemám, takže si vôbec nepripúšťam, že by som mohla byť tehotná. Akurát, že sa mi nehorázne zhoršila pleť, včera večer som si vytlačila 2 hnisavé vyrážky a dnes ráno som objavila ďalšiu. No hrôza ako teraz vyzerám. :astonished: :astonished: :astonished:
27. nov 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - držím palce na dnes, nech majú embryológovia šťastnú ruku pri vyberaní najsilnejších spermií a nech bojovníčkovia doplávajú k vajku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Alienka..držkaj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andzi..si naozaj dobrá, sa tsatočne držíš aby si netestovala :grinning:
27. nov 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, tak možno??? :wink: strašne držíme päste... podľa mňa by ti test už ukázal tehu, ak to vyšlo... neskúsiš? Teplotku máš krásnu...
27. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, bobi, díky...neviem, ešte test by asi nebol pozitívny, som len 24.DC. Testovala som 3.deň po IUI a boli tam // (z Pregnylu) a potom som testovala predvčerom 8.deň po IUI a test bol už biely. Čím viac sa blíži termín menzesu tak sa testovať bojím. Asi ani nebudem, počkám, čo sa bude diať. Maličkú dušičku mám, to asi každá z nás.
27. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, tak to akoby si mi hovorila z duše, ja som sa minulý cyklus bála testovať 14 DPO... akoby som to očakávajúce sklamanie chcela oddialiť... 24DC je ešte asi fakt skoro, prajem veľa trpezlivosti a úspešný koniec!!! :slight_smile:
27. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

alienka držím palčeky :slight_smile:

andzi - si predstav, že mne to minule nedalo a tiež som si robila test po treťom dni pregnylu a mne vyšla len jedna čiarka na teste. je to možné? ja som teraz 9 deň po IUI. Občas ma pobolieva v podbrušku, a začínajú mi oťažievať prsia, ale to je môj bežný príznak pred menzesom, takže tiež sa mi to veľmi nezdá. Testovať určite budem až na 14 deň, skôr nie, možno chcem oddialiť ten moment prekvapenia či sklamania???

babenky a čo máte nové okrem toho, že nič????? :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, veru nič :grinning: tak mňa v pondelok čaká folikulometria, no a potom IUI... dúfam, že ešte budúci týždeň to stihneme, no mám dosť strach :unamused: ešte som nebola...
ale tebe držíme päste!!!
27. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bobi, je to v ppohode. Tiež som čakala, že čo to bude a prišlo mi to ako bežná prehliadka :wink:
trošku, ale fakt len trošíčku to bude nepríjemné, a možno pre teba ani nie :slight_smile:
27. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, a ako dlho to asi trvá? budem tam aj chvíľu ležať či ani nie? ďakujem :wink:
27. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak, Andzi..silno držím palce..ja neviem ako dlho vydržím takto oddialovať, ja chcem väčšoinou vedieť na čom som aby som zbytočne enžila v nádeji :wink:

Bobi..držím ti palce :wink:
27. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi u mňa celé 30 minút aj s pokecom. Príprava 10 min, samotný zákrok 10 minút. Potom 10 minút som ležala, kde do mňa doki hustil všetky informácie, čo a ako ďalej. Po pol hodine sme odišli. No samozrejme ešte prdtým sme dve hodinky čakali na výsledky z prania bojovníkov. Takže boli sme tam rádno na 7.00, manžel išiel hneď na odber, potom čakanie do 9.00, o 9.00 zákrok :slight_smile: :slight_smile: a o 9.30 odchod domov.
27. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - ďakujem aj tebe veľa štatíčka :slight_smile:
27. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, ďakujem, takto nejako som si to aj predstavovala :slight_smile:
27. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata.Jaká je čekací doba na inseminaci?čekáme teprve na spermiogram :unamused:
27. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok