• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ako je tu dnes ticho, už všetci víkendujú?
27. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zdá, no nechcelo sa mi písať samej so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
andzi, čo povieš na to testovanie na tretí deň po užití pregnyulu u mňa????? :astonished:
27. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jak se cítíte?já měla ve středu iui, ale od té doby mě pobolívá břicho, nebylo to teda nic příjemnýho, dělala mi to jiná doki než minule, přišlo mi to takové nešetrné, pobolívá mě i čípek...takže se to snažíme ještě doma pojistit, ale musíme opatrně..
27. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monulkab - mňa ešte aj teraz 9 dní po IUI pobolieva podbruško. Tie prvé dni to však bolelo viac ako teraz. Teraz už menej a obačs pociťujem silné pichnutie na ľavej strane.
ja nemôžem povedať, že môj doki bol nešetrný. Bol veľmi zlatučký a veľmi jemný :wink:
27. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevim čím to je, po prvním iui mě bolel akorát podbřišek ten den, kdy iui bylo, ale pak už nic....čípek mám takovej jakoby namoženej, nevím jak bych to jinak popsala,a břicho mě pobolívá chvilkama, jako kdybych měla dostat menzes, napadl mě už i hyperstimulák, ale to by asi byly bolesti větší...
27. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, no ja neviem, možno si mala ešte hcG v moči, ale test ho nezachytil. Ja som testovala z večerného moču a mala som najcitlivejší test. Ak si mala nejaký lacný obyčajný, tak ho nemusel zachytiť. Neboj sa, to je OK, dôležitejšie je hcG zo skutočnej tehotnosti, nie z Pregnylu.
27. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mám otázku. V stredu mám ísť na krvný test na hcG, myslíte si, že to má zmysel ísť? Nie je lepšie počkať na mrchu kým príde prirodzene? Ja sa zbláznim od čakania na ten telefonát z centra...a zvlášť ked budem v práci. Keď chcem ísť hned na ďalšie IUI tak kedy je prvá kontrola?
27. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi já si po minulém iui říkala, že na krev půjdu jen pokud nedostanu v termínu ms, pak jsem nevydržela a 14tý den po iui jsem si udělala test a byl negativní, ms ale ještě další týden nikde, tak jsem až potom šla na krev, která byla negativní. Tentokrát půjdu na krev asi dřív, to čekání na ms totiž bylo hrozně deprimující, takhle hned budeš vědět na čem jsi. A pokud stimuluješ práškama, tak můžeš začít hned nový cyklus, prostě se s nima na té krvi rovnou domluvíš co a jak, a pak si akorát skočíš pro recept.
28. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu někdo kdo stimuloval FOSTIMONEM???
28. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, můžu Vás poprosit o radu, jelikož o tomto tématu nevím vůbec nic a ani nevím, co znamenají všechny ty zkratky. Přítelovi zjistili, že má horší spermiogram a že je jen malá pravděpodobnost, že by se nám podařilo miminko přirozeně. Chci se zeptat, co bychom museli vše podostoupit a kolik to tak vše stojí?
28. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den Vam všetkym :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Zuzka111-budem sa snažit jednoducho a v skratke odpovedat z mojej skusenosti.Zaleži aky je slaby spermiogram.Ak sa budu dat povyberat spermie,ktore su dost pohyblive a kompletne tak Ti doki odporučí IUI/intra uterinna inseminacia-vstreknutie spermii do maternice/,je však dost podstatne aby si mala priechodne vajičkovody a to sa zistuje HSG/hysterosalpingografia-rontgenove vyšetrenie priechodnosti vajičkovodov/.Ak ale spermie budu nepoyblive a zdeformovane tak ta rovno pripravi na IVF/in vitro fertilite-naše umele oplodnenie/A to je trošku zdlhavejšie.IUI stoji u nas 3000,-Sk,ak ti ponuknu darcovske spermie tak 5000.-Sk a IVF ta vynde okolo 20000-30000,-+poistovna.Ale poistovna hradi len 3 cykly.To je v kratkosti.Bola som stručná?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alimak1-volala si ???
Císielko-ahooooooooooooj
Andzi-ahoooooooooooooooj
28. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ja nič, nuda...teplota sa mi drží, ale nervozita sa stupňuje.
28. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V555: Děkuji moc za rady, my to máme tak, že má přítel méně spermií než je norma a jsou pomalejší, ale myslím, že se zdravý určitě najdou, tak snad by mělo stačit to IUI. A to budu muset tedy podstopit asi dost vyšetření, že? A ta průchodnost vejcovodů se dělá pouze v narkoze? Já mám z takových věcí hrozný strach....a jáká je úšpěšnost u toho IUI?
28. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hsg sa robi bez narkozy ale ak to nepojde budu ti musiet spravit laparoskopiu,to je 20 minutovy vykon v celkovej narkoze,vobec sa toho nemusiš bat.Uspesnost IUI je bohužial 10%a menej,ale su tu baby ktorym sa to podarilo aj ked nie na prvy šup ale podarilo sa a to je podstatne.
28. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Zuzka...pekne to to vystvetlila V555...záleží naozaj od toho ako sú nato spermie zlé :unamused:

Andzi..ja neviem..ale, že sa necháš takto trápiť..testni sa a uvidíš..ja viem, že je to ťažké ale ja by som sa asi takto nemohla nechať mučiť..ale držím ti palce :wink:
28. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, ešte je podľa mňa skoro na test, ešte som len 25. DC a menzes mávam 29-30.DC. Takže ešte nemá význam testovať.
28. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všichni, tak koukám, že opravdu nejsem s tímhle problémem sama. Teď jsem momentálně po druhé inseminaci a čekám na tu mrchu jednu, snad nepřijde, ikdyž zatím se cítím stejně, jako když to mám normálně dostat. Tak uvidím, dokud nepřijde, tak je ale naděje.
Jaké máte zkušenosti vy děvčata?
28. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, beries utrogestan? u mna to bolo tak, ze som isla na krvny test, zavolali mi vysledok, vysadila som utrogestan, pockala na mrchu a 2.dc som sa isla dohodnut, ze co a ako
28. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky :wink: ako sa mi mate?? ja som dnes 12den po iui v pondelok idem na krv do centra tak uvidime :confused: zatial ziadne priznaky,test v ziadnom pripade nerobim kaslem na to... bolesti v podbrusku chvalabohu ustupili no v pondelok mam volat gynekologovi o vysledku z vyter tak sa boji ete viac ako vysledku z iui :frowning2: :frowning2: dufam ze to dopadne dobre a bude to len daky mierny zapal,lebo inak neviem... vsetky sa pekne drzte prajem vam vsetkym aby sme uz co najskor chodili s bruskom a zabudli na to ze sme sa preto niekedy takto trapili....drzim vsetkym palcuchy xi xi
28. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
apoloma drzim palce na pondelok...
28. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem xena?? a ty ako si daleko s iui??hm..
28. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi dost daleko....dnes som bola v heliose,jedna vec je ze moj doki ma tam poslal len an folikulom.bez dokumentacie a tak...bola tam lekarka,urobila mi folikulom.,mam krasne dva dominantne foliky,rano picham pregnyl potom snazenie a od 3.12 duphaston
28. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedala ze to vyzera ok,mm doporucila u nich kompletny spermiogram a mne zatial len nacasovanie styku...
28. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: vsetkym xena tak to je skoda ale nezufaj kamoska tiez chodi do heliosu a tiez im doktorka naplanovala pohlavny styk a na 2krat sa im podarilo takze su uz v ocakavani mimi :sunglasses: takze nikdy nevies moc moc ti drzim palce chce to trpezlivost!!! :wink:
29. nov 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holkyyyy, už by to chtělo zase nějakou pozitivní zpárvičku ne :wink: at máme hezké Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jdu na UZ před IUI další týden v pondělí,a le teda tenhle měsíc byla mrcha nějaká krátká a divnátak doufám, že bude normální cyklus a ne třeba anovulák nebo něco jinýho :angry: Uvidíme uvidíme..
29. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Apoloma..držím azjtra palce..chce to naozaj nejakú pozitíbvnu správu :grinning:

Xena..ja tebe držím ako Apoloma píše...všetko je možné :wink:

Andzi..asi máš pravdu, že je skoro..kedy chceš teda testoať. či nechceš a počkáš na krvičku?
29. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak dnes som sa rozhodla, že na krv do centra nepôjdem, meriam si bazálku a viem, kedy mrcha príde. Mala by prísť v stredu alebo vo štvrtok. Ak nepríde, takto o týždeň urobím tehotenský test. Vydržím. :sunglasses:
29. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, držím pěsti :wink: cítíš nějaký příznaky těhu?
29. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer kde sme vsetky?? :frowning2: zajtra ma caka v centre krvny test po iui tak drzte palceky :sunglasses: cisielko mocinky dakujeem........
29. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, ani nie, skôr to cítim na mršinu. Nerobím si nádeje.
apoloma, držíme držíme, daj vedieť výsledok
29. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok