• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Apoloma...drž sa a dones len super správičky :grinning:

Andzi..tak sa drž a nech mrcha nedorazí, budem držať palce :wink:
29. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, taky držím pěsti :wink: mohla by jsi zahájit předvánoční těhuvlnu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky,
tak už som konečne doma. Vítam Zuzku 111 v našom klube :slight_smile:

Apoloma: veľmi, veľmi držím palčeky na zajtrajšiu krvičku. Daj vedieť ako si dopadla, budeme čakať :wink: na dobré správičky.

Andzi si bojovník. Ja testnem v stredu a poisitím si to odberom krvi u môjho dokiho :slight_smile:. Nebudem to dlhšie naťahovať
29. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
apoloma....mooc ti drzim na zajtra palce....budem na teba mysliet a podaj zajtra spravicku...juuj to budu vianoce...
a dakujem za povzbudenie....mas pravdu vsetko je mozne...
cisielko dakujem....
29. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
všetkým vam drzim palce.

Tak som bola v piatok na IUI. Doktor to robil velmi setrne este predtym mi spravil ultrazvuk a mala som sliznicu 10,5 mm :slight_smile: co som sa velmi potesila. Pytala som sa aj na folikuly ale len povedal ze niektore praskli a niektore dosli (asi dozreli) ale co ma potesilo najviac bol manzelov SPG. predtym mal znizenu pohyblivost tych rychlych mal 20 % a v piatok mal 50 %, čomu stále nemôžem uveriť žeby došlo k takemu zlepšeniu. Necitim sa nijak inak ani zvláštne ale nevadi ak to nevyjde teraz do tretice tak budeme skusat samy :slight_smile:

tak sa vsetci drzte som zvedava na apolomu dnes ide na HCG vsak? A vy baby po IUI cítite sa inak?
30. nov 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, mňa to čaká tento týždeň :unamused: dnes folikulometria a podľa toho sa naplánuje IUI

alienka, držím palčeky, do tretice všetko najlepšie, nie? :wink:

apoloma, andzi, verím, že čoskoro nám oznámite radostnú správu... veľmi držím päste :slight_smile:
30. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi drzim palce
30. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby, držím palce apolome aj bobi

ja som sa dnes dozvedela výsledky krvi, ale bola mi robená len biochémia a všetko mám v poriadku a som šťastná. Hcg mám ísť v stredu, ale bojím bojím....stále rozmýšľam, že tomu nechám voľný priebeh

Baby, ak máte niektorá utrogestan, tak kúpim
30. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Alinka silno držímpalce bay to vyšlo..a gratulujem k parádnemu spr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi..čakáme ako bude IUI..daj vedieť :wink:

no takže máme 4 folikluky okolo 6-9 mm a daľšie maličké tak hádam budú rásť pekne do krásy a nesklamú ma ďa :slight_smile:ďaľšie výsledky budú oklo 14h tak hádam je všetko ok a vravela som jej aj za tú mju hlavu, tak vravela, že to môže byť aj z toho vína čo chalstám po večeroch, že môže byť spúšťačom migrén, tak zostala trošku v šoku ale včera ma hkava nebolela tak neviem..no uvidíme, budeme skúšať ďalej
:wink:
30. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
číselko a preco pijes víno na slizhnicu? Ja som pila alchemylku :slight_smile: a v pondelok som mala 6,8 a v piatok 10,5 mm :wink:
30. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko a kolky DC si? 4 folikuly su pekne a kazdy den narastu asi o 2 mm :slight_smile:
30. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, folikulky ešte narastú, neboj. Ktorý DC si? Tiež ťa čaká IUI?

andzi, utrogestan nemám, ale určite cez net zoženieš... veľa báb takto predáva
30. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky.

cisielko, taa už je to na dobrej ceste :slight_smile:

andzi, nerob si zbytočné stresy. Choď na krv, aspoň budem vedieť na čom si a nebudeš musieť stresovať. Či to budeš vedieť teraz alebo o týždeň je predsa jedno, len to bude bez stresu. Ak by to náhodou nemalo výjsť ( čo dúfam, že výjde) tak nebudeš v sebe zbytočne živiť nádej. Mňa už aj dnes ráno káralo urobiť test, ale pekne som ho odložila naspäť, že až v stredu :wink: .

bobi, nech sú teda folíky čo najkrajšie a čo najviac :slight_smile:

a Apoloma už sme nedočkáve. Dúfam, že donesieš dobré správičky :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ukecávate ma, ale mne to pripadá zbytočné...možno skočím na hcG k svojmu gyndošovi, ale do Bratislavy nepôjdem kvôli tomu 120km...
30. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi kolkaty DC si?
30. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka..vraj je to dobrá na sliznicu maternice..ale to pijem len tak 2dc :wink: čo je to tá lachemilka, stále to spomínate, to je čaj?som 10Dc a 5Dc čo pichám aj druhú včeilku :wink:

Bobi..ja nejdem na IUi..ja stimulujem na IVF :slight_smile:

Alimak..ty si odložila etst..tak klobúk dolu, to by som jauž nevydržala :confused:
30. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko je to caj, stoji okolo 1,30 eur. Ze sypany je lepsi tak mam aj aj a pila som trikrat denne. Ktovie mozno mi pomohol aj on ked som ju mala taku fajn.
30. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, tak to naozaj nemusíš ísť 120 km. Ja som skôr myslela test doma a krv u tvojho gyndoša. Aj ja to tak idem robiť. Nemám to síce z PP do Martina až tak ďaleko, ale tiež sa tam nejdem trepať. v stredu ráno urobík test a bez ohľadu na výsledok či pozitívny či negatívny idem na krv a tam sa to uvidí.
Na tvojom mieste by som ani ja nešla 120 km kvôli krvi.
a mne ináč v Martine povedali, že k ním mám ísť na krv len vtedy ak výjde test pozitívny. Inak, že mám prísť až druhý deň keď dostanem menzes, na pozretie ako to tam vyzerá a potom hneď lieky na ďalšie IUI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi..aj ja si mylsím, že trepať sa 120km je blbosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alimka..takže čaj..hm a načo to je dobré? asi si ho pôjdem kúpiť, budú ho mať v lekárni:
30. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciseklo no vraj je to dobre na sliznicu :slight_smile: ze podporuje jej zhrubnutie alebo ako to povedat. ja neviem ci mi pomohol caj alebo nie ale mala som ju dobru tak som bola spokojna ak to nevyjde teraz tak ho opat zacnem pit od 1 DC
30. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
andzi, ty beries utrogestan? kym ho nevysadis, tak mrcha nepride.. preto mas ist na krvy test a podla toho, co bude pozitivny alebo negativny bud vysadis alebo beries dalej...
30. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak som späť z folíkov, mám tri krásne na ľavom (16, 17, 18mm) a jeden na pravom (18mm), zajtra dostanem pregnyl a vo štvrtok IUI... bojím, bojím :unamused: no zároveň sa aj teším, nech už to je za mnou...

cisielko, IUI bolo u teba neúspešné? :unamused:

andzi, a test si si nerobila?

alinka, ja tiež pijem alchemilku, no netuším čo to so mnou robí... no je to to najmenej, čo môže pre to asi spraviť :wink:
30. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, kde to vázne? :sunglasses:
30. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, kde to vázne? :wink:
30. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky nevím, kde to vázne :confused:

Já čekám na UZ, jdu za týden v pondělí..už se docela těším :dizzy_face: jen doufám, že zrovna nebudu mít anivulační cyklus nebo něco podobnýho :angry:
30. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahojky kocky moc vam vsetkym co ste mi drzali palce dakujem :slight_smile: dakujem za povzbudenia ste fakt super vsetky do jedneho!!no ale k veci...krvicku mam zasebou no bohuzial s negativnym vysledkom,moc nas to s manzelom trapi lebo toto bolo nase 2 a zaroven sme si aj povedali ze posledne iui.. dufam ze vy ostatne budete mat lepsie spravy ako ja a velmi,velmi vam to vsetkym zelam :wink: .My sme objednany teras na pohovor pred ivf na 11.1 2010 takze dovtedy sa trosku musim spametat a aj si vlastne chvalabohu oddychnem od tych horm.tabletiek lebo ocividne mi neprospievaju!!!!!!tak nic musim dat hlavu hore a tesit sa aspon na prichadzajuce vianocne sviatky :sweat_smile: no mrzi ma ze som nevylepsila statistiky fnuk :cry: :cry:
30. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma, tak to ma mrzí. :cry: :cry: :cry: fňuk.
30. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, taky mě to moc mrzí :frowning2: držím pěsti na IVF :slight_smile:
30. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma....hlavicku hore,velky oddych a potom sups sups do dalsich moznosti....je to tazke ale nech ti je utechou ze si este nevycerpala vsetky....mooc drzim palce....myslim ze ako pises aj tvoj organizmus si potrebuje oddychnut od tych vsetkych hormonov...
30. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena ahoj :slight_smile: no tak to mas pravdu moje telo uz tolko hormonov proste odmieta dnes som volala o vysledky z toho vyteru no a mam mykozu a zevraj zrejme s utrogestanu! inak doteras som nikdy mykozu ani ziadnu plesen nemala!!!!!
30. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok