• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
presne tak organizmus sa brani a potom sa prejavuju veci ktore si predtym nemala...potrebuje oddych jednoznacne...ja sa uz teraz desim duphastonu kt,zacnem brat od stvrtku...uff...
30. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma..to ma mrzí :frowning2: ale terazsi aspoň oddýchneš a od IVF pôjdeš plná síl..budem držať palce :wink:

Alienka..ďakuejm, som trochu v obraze tak si pôjdem kúpiť čajík :slight_smile:
Bobi..to je super..teším sa stebou, takže vo štvrtok bude tvoj krásny deň..júj silno držím palce :grinning: a my sme neboli ani na IUI..mali sme ísť ale spr sa rýchlo zhoršil tak sme išli hneď na IVF :wink:
30. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som..volali z Helíku..všetko ke ok, opkračujem ďalej tak ako do teraz a vo štvrtok ďaľšia kontrala :grinning:
30. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tesim sa ze mas vse ok
30. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky..mala by som na vas jednu otazku...som 4 dni po inseminacii,zakrok mi robili v Heliose,beriem utrogestan dve rano dve vecer a beriem ich vaginalne....mam ale strasne bolesti v podbrusku,miestami az pichlave a stale spim ..bojim sa ze nieco nie je ok ..mozte mi niekto odpovedat?
30. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petralm aj ja som 3 dni po inseminácií ale nemám žiaden problem netusim co to moze byt
30. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka22 a tiez beries utogestan tak ako ja??no netusim zajtra pojdem k lekarovi dufam ze to nic zle nevesti..mna bolel aj samotny zakrok..
30. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej beriem aj ja a tiez si ho zavadzam vaginalne, zakrok ma bolel prvy krat - neviem ci ja som bola moc nervozna alebo doktor necitlivy, mam za sebou tretie IUI a ani neviem kedy mi to vykonal
30. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak drzim palce aby sa to do tretice podarilo..ja uz teraz som nervozna neviem sa dockat krvnych testov...dufam ze na vianoce teda budeme tehulky.. :wink:
30. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to dufam aj ja, je tazke nerozmyslat kazdy den ci to vyslo alebo nie
30. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano spravne si to napisala..tiez sa snazim zabavit sa a mysliet na nieco ine..len nie vzdy sa mi to dari..a este tento internet zazracny..este ani neviem ci sa to podarilo a uz si pozeram kociky,a postielky a niekedy mam pocit ze mi z toho zacne svitorit..
30. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam ja zasa prezeram fotoalbumy tie kde su odfotene testy a hladam poznamky kedy boli urobene :unamused: a citam co to. Ked dvakrat to u mna bolo negativne tak uz moc neverim tomu tretiemu uvidime no. A mam pocit ze od IUI ubehlo kopec casu a ono to len tri dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: presne aj ja mam pocit ze uz aj tie dva tyzden ubehli..no musim povedat ze co som si citala forum tak castejsie sa to podarilo na 3x ako na prvy...
mne lekarka povedala ked som sa pytala ze aka je pravdepodobnost tak ze velmi velka...no len to mi hovorili cely rok ze sme obaja zdraví a nic by nemalo branit tomu aby sme ostali opat tehotni..no a rok nic..
30. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vela robi psychi ze to az velmi vela chceme :frowning2: co ja viem tak pri IUI nie je velka pravdepodobnost
30. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno preto mas take pobolievanie ze sa ti to tam uhniezduje :wink:
30. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano ..len ja aj ked si poviem ze nebudem na to mysliet tak z kazdej strany sa na mna valia reklamy na plienky v meste kociky s babatkami..v rodine male netere ..len ja nic..teraz by som povedala ze som na tom psych.celkom dobre..ale po 2 missed som nevedela o tom ani hovorit videla som male miminko tak rev a utekala som domov..:((
30. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si ani neviem predstavit, ja mam malu sesternicku uplne na zjedenie niekedy ju mam chut zbalit do kufra a odniest si ju domov :grinning: inym sa lahko hovori nemysli nato ked ta tuzba je neskutocna
30. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčiny,

já jsem opravdu příklad toho, že psychika dělá hodně...manža měl 8% morfologii a já zrovna v době, kdy jsme podstupovali naši 1. IUI moc otěhotnět nechtěla..bylo toho na mě už moc a chtěla jsem si začít užívat život a ne pořád čekat, jestli MS přijde nebo ne, pozorovat příznaky,... a tak jsem si po IUI řekla, že na to myslet nebudu, bud to tam je nebo ne a já s tím už stejně nc neudělám :wink: a za 14 dní jsem byla v šoku z //

Tím chci říct, že psychika fakt dělá divy, ale těžko se jí dá poručit :unamused:
30. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ano...a hlavne ked mi niekto povedal ze nevadi ved bude dalsie...toto ked som pocula tak by som vrazdila..naozaj toto nevie pochopit nikto kto si to neprezil
30. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekdy mam pocit ze ludia sa vobec nevedia vzit, a nevedia ze niekedy je lepsie byt ticho ako davat "mudre rady"

luucia - ved to si hovorim stale ale akosi sa to neda :cry:
30. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, já vím je to těžký :unamused: ale věřím, že nám všem tady se to brzy povede :slight_smile:
30. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu verim teda, teraz sa snazim odputat mysel darcekmi, co komu este kupim pod stromcek tyms a celkom da zabavit :slight_smile:
30. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ja som si zase hovorila junior bojuj bojuj..tak dufajme ze zabojoval..:slight_smile:
30. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam ano :wink:
30. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia mas // ?
30. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra, Alienka...nieje to ľahké ale nesmiete to vzdať..držím palce :wink:

marad..ako sa máš?
30. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, neeee, nemám :sweat_smile: čekám teprve na IUI :wink: já to myslela, když jsem byla těhotná s Anetkou :wink:
30. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko..nie nevzdam sa kym nebudem mat babatko v naruci :slight_smile:
30. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra..super naozaj to sú slová do boja a dokážu nenormálne vyhecovať :wink:
30. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no keby boli moje..ale to len vdaka mojmu drahemu sa snazim takto mysliet..ten ma hecuju a podporuje..a tiez ta predstava...male vonave babatko s mojimi ocami...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok