• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
krásne ránko babulky
ja idem dnes pichnúť pregnyl, IUI ma čaká vo štvrtok okolo obeda... kedy je podľa vás najlepšie dať si ho pichnúť? mne to vychádza, že až niekedy poobede... pichali niekomu pregnyl pred IUI? koľko hodín pred?

ďakujem pekne, som trochu bezradná :pensive:
1. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko :slight_smile:

Bobi..ja neviem ale mne sa zdá,že si to aby dávali pichnúť večera až o dva dni bolo IUI, nie hned ďaľšie ráno ale nie som si istá :unamused:
1. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ďakujem, keď si ho dám pichnúť dnes okolo štvrtej a vo štvrtok mám IUI, tak by to malo byť ok, že?
1. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ciselko diky :slight_smile:

bobi mne ho vzdy kazali pichnut o 22.00 a nasledne nie na druhy den ale az na dalsi doobeda na IUI
1. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja som trikrat pichala 22.00 a iui som mala od 9 - 10 hodiny
1. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

potrebovala by som poradiť, pls.. budúci cyklus idem na svoje prvé IUI, lekárka mi naordinovala začať brať mesiac pred tým Agapurin. Ale teraz neviem, či mám v cykle, v ktorom bude IUI normálne ďalej brať ten agapurin, alebo nie :unamused: . V papieroch to nemám napísané, a už si nepamätám, čo mi MUDr. hovorila - na IUI sme sa dohodli hneď po laparo, ale ja som stihla potom hneď otehodnieť, žiaľ hneď aj potratiť :cry: , tak som si dala trochu pauzu - a už je to takmer pol roka.....
Brali ste niektorá agapurin?

ĎAKUJEM VÁM !!!
1. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bobi, mne pichali pregnyl 24hod pred iui
1. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimmi, žial ti neviem poradit ani neviem co agapurin je. Ale na tvojom mieste by som tam zavolala
1. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi..ja ti neviem poradiť ale hádam niektorá z dievčat :wink:
1. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj bobi a to ti nepovedali presny cas kedy mas pichnut pregmyl? mne to vzdy povedali ze o kolkej
1. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, on mi len povedal, aby som prišla dnes poobede :cry: mám strach, že to potom nestihneme

a čo keby som šla až zajtra ráno?
1. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis na IUI? neviem presne ale tusim po pregnyle praskaju do 36 hodin. Ja som pregnyl pichala v stredu o 22,00 a potom piatok mi robili IUI.
1. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ja si tiež myslím, že do 36 hodín... a potom má vajíčko akú dlhú životnosť? Ak mi to pichne dnes o štvrtej, tak prasknú niekedy vo štvrtok ráno okolo štvrtej... IUI mi bude orbiť o cca 7 hodín... stihne sa to?
joj, mám strach :cry:
1. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady čtu, že vám píchají pregnyl před IUI a mně přímo při něm..
1. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och bobi tak to ti neviem povedat tak ked ides na iui doobedu tak si daj pichnut o 22,00 vecerm tusim viac bab takto picha nietore tesne pred IUI vsade to robia inak. A keby si tam skusila zavolat?
:confounded: tak som sa chccla vyhnúť tomu volaniu do CAR, ale asi budem musieť :confused: trochu sa bojím, že ma zvozia, kde som bola doteraz a ešte si ani nepamätám, čo mi naordinovali.... :confounded:
mimmi jednym uchom dnu a druhym von ved my ich platime
1. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z toho jeleň :frowning2: prečo mi doki povedl, že pregnyl už dnes a IUI vo štvrtok? snáď ie čo robí... :unamused:
1. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ved to je dobre aj ja som to mala obden, stredu vecer pregnyl a piatok IUI
1. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď áno, večer, len on je tam dnes len do pol piatej... o pichnutí na pohotovosti nebola ani reč, vraj mám prísť do ambulancie a pichne mi to sestrička...
1. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem preco tak skoro, ja som bola na pohotovosti pichnut a keby si tam sla a opytala sa nato?
1. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: tak tam zavolám, ale pre istotu ešte počkám na MS.... keby náhodou motyka vystrelila, aby som tam nevolala zase, či ho mám brať aj keď som tehu :grinning:
Vidím, že sa tu mnohé pripravujete na IUI - želám Vám // pod stromček :wink:
1. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko,
Zdravim Ta aj cele osadenstvo...
Mam sa celkom dobre, venujem sa praci, domacnosti manzelovi a snazim sa nemysliet na IUI, IVF a vsetki veci, ktore suvisia s tym.
Papam kyselinu listovu a cajicky ......
SOm poyzitivne naladena a posielam kus mojej nalady vsetkym snazilkam.....
:wink: :sunglasses:
1. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..som rada, že si sa ukázala...chodíš dosť málo ani neviem riadne čo stebou vlastne je..teraz ste na tom ako?
1. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz cakame na januarove IVF, povedali sme si ze skusime IVF a ked to nevyjde tak potom prejdeme do ineho centra na IUI ale so stimulaciou a pregnylom a podobne....

no snazime sa aj prirodzene... :slight_smile: prstikovu metodu....toto by nas najviac potesilo, keby tato metoda vysla :sunglasses: :wink:
1. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..tak skúšate tú metódu..ja my sme to chceli ale neľšlo to..toto sa mi nejako nedalo nech som sa snažila akokoľvek..ale držím vám palce aby sa vám podarilo :slight_smile:
1. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedali sme si ze do IVF si dame pokoj.....
akaurat som bola u svojej gyn a ta mi dala dupfaston na upravu cyklu, lebo naposledz som dostala mrchu 38 dc tak nech mama sapon cyklus ako tak v poriadku pred IVF
1. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nO TAK TO JE SUPER..BUDETE ODDýCHNUTý a pripravený do boaj na IVF...budem ti držať palce.a to sa ti tak predĺžil cyklus?
1. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, po IUI som si myslela ze som tehu ale nie to len mrcha sa zblaznila.....
1. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manzel bol u urologa sexuologa, dostal lieky proti stresu tak sme si povedali, ze skusime a poviem Vam je ten sex trochu kvalitnejsi...... uvidime ako to bude dalej
1. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok