• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj Bobi. Pregnyl pichajú spravidla 36 hodín pred. Môj doki presne odpočítal 36 hodín a podľa toho som pichala. Zákrok naplánoval na 9.00 ( zákrok bol 18.11.09) a pregnyl som pichala 16.11.09 večer o 21.00 presne. Čiže 36hodín. Zákrok mi vykonával o 9.15.
moja osobná skúsenosť :slight_smile:
1. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně to píchali opravdu až v den IUI..
1. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby som šla pichnúť zajtra ráno? :fearful:
1. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak čo žiadna nová tehuľa po IUI? Ja zajtra ráno testujem a ak nájdem /, tak vysadím utrogestan.
1. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, je to tvoja vec, ale asi by som si to nechala potvrdit z krvi... mam dost kamaratok, ktorym test ukazal az cca v 5tt
bobi, netusim, kazdej to davali inak...
1. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, nechce sa mi cestovať do Bratislavy, viem, že test bude neg.
1. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, tak to sme dve. Zajtrajšok je tu cubi dup a my uvidíme ako na tom sme. Cítiš sa nejako inak???
Ideš zajtra aj na krv ku svojmu lekárovi? Akú citlivosť testu si si kúpila? :slight_smile:
1. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ved nehovorim, ze mas chodit do ba... len skusit mozno u svojho dr... je mi luto, ak vam to nevyslo :pensive:
1. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi nesmieš uvažovať takto negatívne. Ak si hneď v úvode povieš, že bude negatívny, tak aj bude. Mysli pozitívne :slight_smile: . Ja si hovorím, že už chodíme dvaja a ja by som bola keby aj traja a na negatívnu myšlienku ani nepomyslím. :slight_smile: a uvidíme :slight_smile:
1. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, nejdem na krv, urobím si test doma, dosť sa nabehám po lekároch. Urobím si test doma z ranného moču, mám Rapiclear aj Mamatest.

kaciatko, neva, skúsim ešte jedno IUI v iscare a potom už nie.
1. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak a myslíš, že nebudem potom viac sklamaná? tebe kde robili IUI?
1. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, alimak tak velmi silno drzim palce :slight_smile: aby ste tu zajtra dali dobre spravy :slight_smile:
ja sa este nacakam kým urobím test :wink:
1. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vôbec necítim tehotná, žiadne príznaky nemám, krčok mám mäkký a teplota sa drží len kôli progesterónu
1. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi moja kolegyna nevedela dva mesiace ze je tehotna :wink: nemala žiadne príznaky
1. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak zajtra ráno na teste nájdem aspoň ducha, tak pôjdem na krv, ale ak nie, tak nie.
1. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi ved urob ako sama chces, ak si tehotna tak nepride mrcha a spravis dalsi den neskôr ak nie pride mrcha, čo dufam ze nie
1. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi a akú má citlivosť? môj je od 10. a tvoj?
a neboj nebudeš sklamaná, čo má prísť, tak príde. Hlavu hore a ideme ďalej. tak ráno to testneme. Mne IUI robili v novovotvorenom centre Iscare v Martine.
alienka ďakujem, zajtra rán :wink: o keď prídem do práce napíšem ak som dopadla
1. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, koľko hodín pred IUI vám pichali pregnyl? :confused:
1. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, prečo sa tak trápiš? Veď rovno zavolaj tvojmu dokimu, nech ti povie kedy to máš pichnúť. Aspoň nebudeš mať výčitky svedomia, že si si to zle vypočítala
1. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak1, si zlatá, ďakujem, no on mi povedal, že dnes poobede... mne sa to zdá skoro, preto som sa chcela poradiť... Nechcem sa ho na to už viac pýtať, asi ho poslúchnem a pôjdem teraz za sestričkou...
1. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, zítra budu držet pěsti! já měla iui přesně týden po tobě, takže testovat budu též až příští týden. Pak napiš co a jak! :wink:
1. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, alimak taky zítra testuje, no tak taky, držím pěsťi!!!
bobi3, já si pregnyl píchala též zhruba 36 hod před iui, ale minule mi ho bodli už 42 hodin před. Ptala jsem se na to kdy si ho mám bodnout 2 sester, a každá mi řekla něco jiného, tak jsem pak volala své gynekoložce, ke které normálně chodím, a ta mi poradila těch 36 hodin před. ono by sis ho mohla píchnout i o pár hodin dří, páč to není jako u ivf, tady se naopak chce aby folíky byly v den (hodinu) inseminace už popraskané.
1. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab, si poklad, ďakujem ti, teraz už mi to je trochu jasnejšie
ak mi to pichnú dnes okolo 16.00, tak vo štvrtok pri IUI to bude nejakých 42 hodín od pregnylu... tak by to malo byť ok, že? strašne ďakujem
1. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky zaziva niekto po IUI to co ja..mala som strasne bolesti v podbrusku tak som dnes isla na gyndu kde mi moj doktor povedal ze mam nejaky syndrom .... tym padom niekolkonasobne zvacsene vajicka..mam kludovy rezim a vraj vela hydratovat..tak sa chcem opytat ci niekto toto preziva tiez..
1. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, a čo ak som pred samotným IUI (tesne pred zákrokom mi robil ultrazvuk) a neboli foliky prsknuté, je možné že by sa to mohlo ujať? Ja viem, že folíky určite potom praskli, ale či samotoné IUI malo význam, keď neboli prasknuté :frowning2:
1. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo bobi, sestra mi říkala že stejně není jistý kdy ten pregnyl zabere, někomu zabere za 24 hodin, někomu až za 48. Každopádně, já jsem se rozhodla že to před dalším iui budeme radši ještě jistit den před iui doma, sice bude pak asi míň spermoňů, ale oni je stejně proberou a udělají z nich "koncentrát".
Petralm tak máš pravděpodobně OHSS - ovariální hyperstimulační syndrom co? no toho se právě bojím taky, od IUI mě furt pobolívá na vaječnících, volala jsem doki a říkala mi že mám jístí bílkoviny, hodně pít, a kdyby se to zhoršovalo tak mám teprve přijít, musím si měřit 2x denně obvod břicha, kdyby se mi moc zvětšilo, tak bych musela na pohotovost. Tohle teď řeším celý den, nevím jetli tam mám jít nebo ne....
1. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, určo to iui význam má, spermie dokáží v těle vydržet tuším 5 - 7 dní, takže si na vajíčko počkají. Je to tak v poho!
Je super že ti dělají před iui UTZ, to se v našem CARu už nedělá... :confounded:
1. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
munulkab - ďakujem ukľudnila si ma :slight_smile:
1. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BABENKY! PETRALM AHOJ VIES CO JA SOM MALA PODOBNY PROBLEM,PRED 2TYZDNAMI MI ROBILI IUI V Martine a takisto som dostala strasne silne bolesti v podbrusku,az take krce a pichanie a to hned na 4den po iui!! lenze ja som si myslela ze to je mocovy mechur tak som zacala pit urologicky cajik a tabletky urinal a o nieco sa to zmiernilo lenze asi o dva dni sa to vratilo a aj zo zapalom posvy!!! tak to uz som isla minuly tyzden ku gynekologovi a urobil mi vyter pohmatal brusko a vcera boli vysledky: plesen v posve tak to mi mohlo narobit problemy ale ked ti pises ze to je daky syndrom tak som to mozno mala aj ja len mi to nik nepovedal!!! v kazdom pripade mam capiky na vkladanie uzila som uz sest a dnes mi dal doki dalsich 15. vlastne ma to brucko bolelo tak velmi 8dni a potom to preslo!!!bolo to na nevydrzanie takze ta chapem!!! a aj ti doki nieco predpisal??a ako zistil ze to je syndrom nejaky??? inak to iui vcera boli vysledky z krvi a samozrejme negativne.... :frowning2:
1. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata pregnyl sa picha cca 36 hodin pred IUI. Mna caka IUI v sobotu rano, dam si ho pichnut vo stvrtok okolo 22.00 hod.
1. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok