• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no neviem, čo si tým príspevkom chcela povedať, že lekári odporúčajú Iscare? Mne môj gynekológ odporúčal ferticent. Ja presne viem, koľko % majú za odporučenie pacientky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ak si spokojná, tak tam choď. Ja som s Iscarom nebola ani spokojná ani nespokojná a podotýkam, že som to písala už predtým, než som sa dozvedela, že IUI nevyšlo.
2. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, mozno som tym chcela povedat, ze nie su len negativne reakcie... najdes negativne aj na ferticent, aj na iscare, aj na gynfiv... rozhodnutie je na kazdej z nas... ja viem, ty si uz pisala, ze vies na lekarov v iscare take veci, ze by sme boli prekvapene, teraz vies, kolko % maju, ked im doporucia pacientky...
2. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, máš to v IP, takto verejne nechcem očierňovať.
2. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, držme sa témy, nebavme sa o centrách asis. reprodukcie, za a proti. V žiadnom centre nerobia zázraky a všade majú aj spokojné aj nespokojné pacientky. Žiadne CAR nemá 100% úspešnosť a všade treba platiť. Ja svoj názor mám a nebudem ho meniť.
2. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - no ja som bola tak nafuknuta ze som mala pocit ze som minimalne v 6 mesiaci ..dnes je uz ovela lepsie vcera som vypila asi 3 litre caju..tiez mi lekar kazal vela vela pit..aby som chodila castejsie na wcko..a ze tym to potom prejde..a naozaj dnes mi je uz ovela lepsie..a uz len pockat ci sa to podarilo alebo nie..
2. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja už začínam mať hlien :unamused: čo ak to zajtrajšie IUI už bude neskoro? :confused:
2. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3 - no z mojej skusenosti ti mozem povedat ze som mala ovulacny hlien aj pred IUI aj po nej par dni..preco si myslis ze bude neskoro??
2. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..ahoj neboj všetko bude v pohode..nesmeioš sa trsesovať, to ti nerobí dobre..ja mám zajtra tiež kontrolu ale verím, že bude všetko ok :wink:

Andzi..ak nie si poskojná, treba centrum zmeniť lebo by si tam aj tak chodila nervózna, že im nedôveruješ takže už len vybrať centrum kde budeš spokojná :wink:

Fíha, no som zostala v šoku, že sa zamenili spermoše..no to by ma asi narsalo :unamused: al enaozaj je každé centrum v niečom dobré a v niečom zlé..proste každému vyhovuje niečo iné..najdôležitekjšie je mať dobrý pocit z lekára a ľudí, ktorý tam sú ak to nieje treba centrum zmeniť..ja navštevujem Helios..som spokoná, sú milí, ochotný, proste fajn..a dôverujem im a to je dôležité :slight_smile:
2. dec 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko..suhlasim s tebou ja navstevujem tiez Helios a som spokojna..uz len to cakanie ci sa to podarilo... :confused:
2. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrlm..no k čakaniu som ešte nedošla ale bude to zaberák...ale už bude jedno ako to dopadne, toto už centrum nemá ako ovplyvniť :wink:
2. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko...ahaa...no to je jemne povedane...ja kazdy den pozeram do kalendara ci som sa nepomylila a nie je aspon o den dva viac :slight_smile:) a rozmyslam ci si robit test nerobit..co ak tam bude len jedna ciarka... :confounded: :frowning2:
2. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra..koľký deň si po IUI?
2. dec 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko

6 den po IUI..
2. dec 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile: andzi ano ja 2x a dost (iui) pre moje telo je uz aj to vela!!a my mame taky problem ze nam doktorka vravela ze ak nechceme tak ani ten druhy krat nemusime ist ale isli sme no bohuzial sa to nepodarilo a ja uz nebudem vyhadzovat dalsich 100eur takze tak...
2. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra..tak to je ešte asi skoro...ja by som najskôr skúsila 8-odeň ale je to na tebe..chceš tetsovať?

Apoloma..hlavne teraz oddychuj a v novom roku šup do boja :slight_smile:
2. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko

ano, pokusa ma to stale testovat sa..ale bojim sa co mi vyjde...ale aj tak to asi jednoznacne bude az ked mi zoberu krv a urobia ultrazvuk..

Apoloma

nevzdavaj to...tuzba po babatku by mala byt silnejsia..ja viem je to narocne nas to tiez vela penazi stoji a nielen to ale aj tie nervy.. ale to asi kazdu/kazdeho..nemam istotu v tom ze nam sa to podarilo...ale aj keby som tam mala ist aj na 3 krat tak mi to male krasne vonave babatko bude stat..
2. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petralm to mas pravdu aj ja by som isla mozno aj 10krat vies nam sa o peniaze az tak nejedna ale ja mam iny problem!! pred dvoma rokmi mi koli velmi velkej cyste vzali 1aj stvrt vajecnika cize pi tam zostala taka polka :frowning2: no a ked uzivam stale tie hnustne hormony myslim ters cez iui tak sa mi strasne vela tvoria cysty a rychlo mi rastu.. no a dalsi problem je,ze v oktobri mi nasli na prsniku fibroadenom mal by byt nezhubny(DUFAM TEDA A KLOPEM NA DREVO) no a od tych hormonov mi to moze zacat rast a moze sa to nedaj boze zmenit na ....a zatial to len sleduju mam ist v marci na kontrolu... :pensive: :pensive: takze asi tolko...
2. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to ma mrzi prepac..netusila som..kazdopadne drzim palce aby bolo vsetko ok..no to je ina situacia..
my zase sme obaja ok zdravy aj drahy ma spm v dobry..teda taky ze by som mala otehotniet pri normalnom pohlavnom styku a uz rok a pol nic..
predtym som bola tehotna 2x a v oboch pripadoch som prisla o babatko..ze sa zle uhniezdilo..:((
kazdy mame asi svoj osud a svoje trapenia..casto som rozmyslala nad tym preco ja a preco mne sa to stalo..ale asi sa nepytajme preco ale co mozme preto urobit..:(
2. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v poriadku nemohla si vediet... je to tazke mam to pomerne dost skomplikovane a prave preto teras s manzelom riesime ze ci my to ivf nemoze nejako narobit zle je to smutne ale musime fakt zvazit vsetky okolnosti,aj ked dietatko si moc,moc zelame ale predsa nemam tak vela rokov a nechcem sa ani pochovat ... Vam sa to iste podari skor ci neskor lebo u takych pripadov ako ste vy to zvesca tak byva tak drzim moc palce :wink:
2. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma..teda..som ani nevedela čím všetkým si musíš prejsť...preto ti silno držím palce aby toto IVF bolo to posledné..držím palce :wink:

Petralm..no už teraz ťa láka a chceš vydržať do krvičky? no budem ti držať palčeky aby si vydržala ale ak nevydržíš daj vedieť :wink:
2. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata, tak jak tak čtu vaše starosti, já jsem na tom stejně, jsem 13 den po IUI a dneska jsem čekala mrchnu, ale zatím nedorazila. Také jsem pesimista, takže tomu moc nevěřím. Po novém roce už zkusíme IVF a to je snad stoprocentní.
Všem vám holky moc držím palečky. Proč vůbec řešíme taový problémy.
2. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahjote,

alimak kde si? ako si dopadla?
3. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,
promiňte, že jsem Vám sem tak vtrhla, ale minulý týden ve středu jsme byla na 1. IUI a tak nějak všude pročítám co se dá, protože o tom nemám s kým mluvit. Manžela tím nechci stresovat a do okolí to taky zrovna křičet nechci :slight_smile: No je to strašný, pořád se pozoruju jestli mě nebolí prsa, jestli mi není špatně...jestli mě nebolí břicho.......no ale mám pocit, že mi asi nic není, možná je brzy......jak jste na tom vy?Vyšlo to některé z Vás aniž by měla nějaké příznaky? Jinak všem držím pěstičky ať všechny brzy najdete // :slight_smile:
3. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tafy,

ja mam 7 den po IUI. Bolia ma prsia ako pred menstruáciu a obcas zacitim brucho ako na mrchu :( tak to asi nevyslo aj ked v kutiku duse verim :slight_smile:. U každej je to iné niektora citi niektora nie. Kamoska zistila az v druhom mesiaci ze je tehotna nevedela o tom len ju stale bolelo brucho ano na mrchu :slight_smile: Tak to nevzdavaj verim ze ti to vyslo
3. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky.

tak som tam teraz volala a hladina HCG je 48,93, čiže pozitívny výsledok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Setrička síce vravela, že je to dosť nízke, ale že sa tam niečo deje. Tak len dúfam, že to bude už len stúpať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ja sa neviem od radosti ani len sústrediť na prácu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aliena děkuji :slight_smile:

no u mě jediný co cítím, tak takový pnutí v prsou a sem tam píchnutí v podbříšku, jinak nějak nic :frowning2: ale tak třeba budeme obě překvapené a příští týden už budem koukat na pozitivní těhu test :slight_smile:
My už se snažíme tři roky. Před dvěma tety jsem to začala řešit se svým gynekologem, jenže ono to všechno tak strašně trvá. Nejdřív testy zda dochází k ovulaci, pak nějaká léčba, pak rozhodnutí pro IUI, to bylo poprvé asi v dubnu tohoto roku......ale dostali jsme se na něj až teď v listopadu. Napřed mi doktor řekl, že musíme zkontrolovat zda ovu probíhá.......ovu probíhala, ale začínali prázdniny, a na to mi doktor řek, že přes prázdniny se to nikde nedělá ať přijdu na konci prázdnin. Opět se konala kontrola a nemylé zjištění ovu opět neprobíhá, tak zvýšená dávka hormonů a opět čekání na další kontrolu příští měsíc, ta dopadla suprově,ale zase nastal jiný problém s výsledkama stěrů, takže jsem vyfasovala antibiotika na 20 dnů a přiští měsíc na kontrolu.....nooo a pak jsme konečně došli k 1.IUI.........no připadá mi to fakt nějaký zdlouhavý....no a proto už jsem z toho trochu nervozní.....do toho manžel namá úplně ideální spermio..........
No, tak jsem si postěžovala :grinning: a vzdávat se teda nebudu :slight_smile:
3. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak1-to je supeeeeeeeeeeer :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: vykašli sa na pracu
3. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, gratulujem!!!! Robila si si dnes aj test z lekárne?
3. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi - nerobila. Dala som na vás a počkala som do dnes na krvičku :slight_smile:
3. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak to je super som na teba myslela :D tesíme sa s tebou

tafy hlavu hore neboj sa bude dobre, treba verit, vidis alimak to vyslo :slight_smile: tiez bola na IUI :slight_smile: Uvidis ze to vyjde aj tebe :slight_smile: IUI nasmeruje spermie kam maju ist takze sa im usetri cas a trapenie - tak hadam uz budu vediet co dalej :slight_smile:
3. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok