IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monulkab
3. dec 2009
alimak1 gratuluji!!!! 😃
alienka22
3. dec 2009
alimak a citis alebo citila si sa predtym inak?
andzi
3. dec 2009
tak super, aký je ďalší postup? Som čítala, že hcG prudko stúpa, takže asi ťa objednali na ďalší test, nie?
tafy
3. dec 2009
Alienka - moc děkuji za podporu a přeju //
alimak - moc gratuluju 🙂 super 🙂
kaciatko81
3. dec 2009
alimak, gratulujem a drzim palce, nech stupa!
tafy, drzim palce 🙂
andzi
3. dec 2009
baby, konečne úspešná IUI-áčka!!!! Všetkým nám to výjde, musíme v to veriť.

tafy - ten tvoj lekár, no nemám komentár. U nás išlo IUI rýchlo, po 3 návštevách sme mali za sebou hormonálny profil, spermiogram, ultrazvuk...išlo to rýchlo.
emers
3. dec 2009
ahojte holky IUIačky,
po delší době nakukuju co nového a hned bum prásk alimak!!! x-) no supééér, gratulace!!!
tak to je další povzbuzení! 😉

já jsem stále v čekací době na UTZ, hróóózně dlouho mi to přijde od poslední kontroly... nevolnosti zvládám, jednou je líp, jednou hůř, člověk si zvykne 🙂 beru jakýsi ten Emesin, asi to pomáhá...

ell: jak jsi dopadla na kontrole, určo výborně, držím pěstičky i nadále!

monulkab: čau kočko, četla jsem tě na ostatních našich forech, drž se, vypadáš nadějně! 😉

tafy: vítej a ano, já jsem příznaky vpodstatě neměla... až o dost později a to už jsem věděla, že jsem těhu...
alimak1
3. dec 2009
bambulky, ďakujem vám.
alienka - cítim sa stále rovnako. Pobolieva ma v ľavo dole, a to me celý čas od zákroku, takže to nejakoinak nevnímam. Volala dom do Martina. Aj doki bol z toho dosť hotový. Na budúci týždeň už idem do centra na krv a ultrazvuk a dnes si ešte idem po ďalší Duphaston lebo ho mám málo.
Ale predsa len ma niečo napadlo. Začalo som byť citlivá na vôňe . Najprv som si myslele, že si to namýšľam, že mi už z toho šibe, ale asi to tak nebude. To je asi jediné, čo cítim ako zmenu 🙂 🙂
tafy
3. dec 2009
andzi - no, ten můj doktor je fakt případ. Někdy mám pocit, že to prodlužuje jen kvůli tomu, že si v podstatě každý ultrazvuk hradím a to každý cyklus jdu minimálně na 4. No a navíc pokaždé když tam přijdu, musím odvykládat celou svoji anamnézu, jelikož si mě jako pacientku nepamatuje.....a to jsem tam třeba v ten týden už dvakrát byla...........nevím, možná mu křivdím....zdá se mi, že těch pacientek má strašně moc a přestává to zvládat, když se objednám na čas, tak mě klidně veme i o dvě hodiny později.........

kaciatko - i já tobě 🙂 určitě to brzo vyjde

emers - nooo, tak jsem ráda, že jsi na tom byla podobně a vyšlo ti to!! Nooo a buď ráda, že jsou ty nevolnosti, alespoň víš, že se něco děje 🙂 a neboj, většinou tady holky píšou, že kolem toho 12. týdne je to přešlo 🙂
andzi
3. dec 2009
tafy, tak to určite nie je normálne a to, čo si myslíš, že je len tvoj pocit, tak to nie je len pocit, ale pravda. Vezmi si od neho dokumentáciu a utekaj k inému. Ak sa už tak dlho snažíte, tak to nerieš cez obvodného gynekológa, ale choď do centra asistovanej reprodukcie.
schimi
3. dec 2009
Ahoj holky.. Jak je?? Něco novýho??
andzi
3. dec 2009
ahoj schimi, alimak je tehotná! Po 1.IUI. Paráda
schimi
3. dec 2009
Tak to je skvělý 😃 !! Gratuluju 😃 😃 .. Já si dávám teď oddech před IVF 😉 😉
andzi
3. dec 2009
tak to je...
tafy
3. dec 2009
andzi - nejspíš máš pravdu, počkám, jak to tento měsíc dopadne a pak zajdu do Pronatalu. Byla jsem tam i na tom IUI. Všechny vyšetření udělal ten doktor,ale na IUI jsme šli tam. Manžel už do pronatalu chodí a je spokojenej. I mě se zdálo, že je tam ten přístup úplně jinej 🙂
cisielko
3. dec 2009
Alimááááááááááááááááák...jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 gratulujem ti je to skvelé,konenče niekto 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
cisielko
3. dec 2009
Ahojte

Ja len narýchlo bo nestíham ale večer kuknem

Takže folikulíkov je zatial dosť niečo vyše 8, som prestala rátať bo som ju nestíhala..máme od9mm-13mm a jeden 5mm..tak sa celkom teším..viac sa dozviem ked mi zavolajú z Helíku..tak sa zatial držte 😉
andzi
3. dec 2009
ciselko, bojovníčka!!!! 🙂 🙂 🙂
monulkab
3. dec 2009
emers, ahoj, no já bych to teda nadějně neviděla....ale už jsem s tím tak nějak smířená, jak jsem psala na těhulích, asi si fakt budeme muset to mimčo vyrobit sami nebo co.... 😉
alienka22
3. dec 2009
monulkab neboj aj my si ho ideme vyrobit sami 😉 myslim že tri IUI je dost, ak to nevyjde ale pevne verim ze to vyslo aj napriek zacinajucim bolesitam v podbrusku a v prsiach ako pred mrchou.
alimak1
3. dec 2009
bambulky ďakujem za blahoženia. Stále tomu nemôžem uveriť, že sa to po troch rokoch konečne podarilo. 🙂 🙂 🙂 Dúfam, že nás tu bude čoskoro viac s 🙂 dobrými správami. Veľmi nám to všetkým prajem 🙂
andzi
3. dec 2009
baby, pozrite sem:
http://tvnoviny.sk/spravy/domace/exkluzivne-v-b...

ako sa asi musí cítiť ich matka?
alimak1
3. dec 2009
uf, tak im držme palce, bojovníkom
ell
3. dec 2009
Alimak, to je skvela sprava, gratulujem 😉 len tak dalej !!!!
Musim sa pochvalit, dnes sme dopadli super u dr. Male maju nieco vyse 7 cm a vsetky merania su v norme a tiez nemaju zvysene riziko downovho syndromu co je skvele😉 takze asitak. no a uz sme sa prehupli do 2. timestra x-) x-) x-) no a jedno babatko je chlapcek a to druhe si nebola este ista ale povedala ze sa jej zda ze tiez chlapcek x-) x-) x-) ale to este musi potrvdit neskor.... 😉
Drzim palceky vsetkym!
alimak1
3. dec 2009
jéj Ell, držíme vá, palčeky a tešíme sa s vami 🙂
ell
3. dec 2009
Alimak kolko DPO si?
lucistee
3. dec 2009
Ahojky, je mi líto, že nikdo nereagujete, je mi jasný, že jsem někdo cizí, ale ráda bych s vámi diskutovala, když už máme stejný porblémy, včera jsem psala, že mrchna stále nepřišla a dnes také ne, začínám mít větší a větší naděj. Vidím, že se to několika z vás už povedlo a to moji naději ještě utrvzuje. 🙂 🙂
cisielko
3. dec 2009
Tafu, Alinka..šup šup za Alimak 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Ell.to je skvelé...vidíš, všetko je ok tak už žiadny stres 🙂

Andzi..ďakujem 😉

Luciste..ahoj..a vitaj samozrejem..som ťa asi nepostrehla..si po IUI?

No a my picháme ďalej tak ako do teraz a vnedelu ráno fičíme na kontrolu a rovno máme aj pohovor s emryologičkou takže dievčatá už sa to naozaj blíži 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a Kati tak isto..tiež ide v nedlu takže tam budeme spolu a aj ophovor má..júj už nech je nedela 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
alimak1
4. dec 2009
Lucistee vitaj. Neber si to tak. Nie si niekto cudzí, si jednou z nás. To, že nikto nereagoval na teba neber osobne. Včera sme sa radovali z pozitívneho výsledku po IUI u mňa 🙂 . Takže nám to nemaj za zlé. Prehliadli sme tvoj príspevok. Ja osobne som sa musel a vrátiť späť a prečítať si o tebe. 😉 😉 😉

a nemala si už nutkanie testíkovať? x-)
alimak1
4. dec 2009
cieielko, tak šup, šup, nech nám to rýchlo ubieha to včeličkovanie. A kedy by malo k tomu prísť? 😃

kto ešte teraz čaká na výsledky po IUI?

Začni písať odpoveď...

Odošli