• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ell, dnes som 16 deň po IUI. Krv mi brali na 14. deň. Do Martina idem budúci štvrtok. Idem znova na krv a už aj ultrazvuk. Takže tu to budem mať 100% potvrdené :slight_smile:. Dúfam a pevne verím, že bude všetko OK. :slight_smile:
4. dec 2009 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak tak drzim palce! Aj si testovala? :slight_smile: ako sa citis? Nemas krce?
4. dec 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko bambulky :slight_smile:
tak ja som po včerajšom IUI, prebiehalo to super, bolesť takmer žiadna, len trochu taký tupý tlak... no a spermijky boli veľmi krásne, doki vravel, že už dávno také nevidel... :grinning: Po zákroku ma trochu pobolievalo podbruško ako pred mrchou a večer som trošinku aj špinila. Dúfam, že to problém nie je , lebo doki o tom nič nevravel. Takže teraz už len trpezlivosť :wink:

alimak, to je super správa, pre mňa aj dosť povzbudzujúca. Koľkaté IUI si to mala? Verím, že bude všetko ok, opatruj sa :slight_smile:

ell, čítam, že ty už máš v brušku dve krásne mimi, to je úžasné. Tiež po IUI? Mne doktor povedal, že prvé IUI nie sú až také úspešné, ale vidím, že sa to niektorým aj podarilo. Prajem všetko dobré, opatruj sa :wink:
4. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutistee urob si test uz by ti mal ukazal či to vyslo alebo nie :wink:

bobi ell vyslo IUI, ked mi robili druhe IUI aj ja som spinila. Teraz nie. Tak a teraz čakať či ano či nie. Silno ti drzim palce :wink:

Ja mam presne tyzden po IUI a mam zmiesane pocity, raz sa citim cudne a mam pocit ze to vyslo a raz necitim vobec nic a vtedy mam pocit ze asi nie. Tak neviem. Na test je este skoro musim byt trpezliva.
4. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka, tak držím silno palčeky, aby druhý pokus bol úspešný :slight_smile: Ja s tehu pri prvom moc nerátam, no samozrejme trošku dúfam :wink: ale aspoň viem ako to prebieha a že by som na to šla zasa. Veru, teraz nám už ostáva len trpezlivosť :wink:
4. dec 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja uz mam treti pokus :wink: tak dufam ze to vyjde, ale na 4 uz asi nepojdem, lebo tie lieky a injekcie je to dost narocne na psychiku a teraz ked sa nam dal spg do normalu tak neviem ci sa neposnazime samy. Chcem este mojej gynekologicke navrhnut aby nam spravila ten test ci mam priaznive prostredie pre spermie a ak bude vysledok ok tak na to pojdeme sami.

a u vas je kde problem? u nas bol trosku zhorseny spg.
4. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - testovlala som. Robila som dva testy, ale na obidvoch boli duchovia. Na jednom slabučký. Na druhom už viditeľnejší. Preto som šla na krv a tam mi to potvrdili. Krče nemám, ale stále ma pobolieva v ľavo dole. Miestami až pichá. Hovorila som to včera dokimu, povedal, že sú to bežné príznaky. Budúci štvrtok idem na krv a ultrazvuk. Ale inak mi okrem bolesti prs nič nie je. :grinning:

bobi3- toto bolo moje prvé IUI. adúfam,že aj posledné :grinning:
4. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, tak to je super, že ti to vyšlo na 1. krát... úžasné, veľmi blahoželám :slight_smile:

alienka, my spg máme fajn, s tým problém nie je, ja som už aj po laparke, všetko už mám ok, no stále to nevyšlo :angry: verím, že tam nie je nejaký imunologický problém, ale doki vravel, že raz sa to určite podarí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teraz len dúfať...
4. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez v podstate v poradiku, vajecniky mam priechodne tak neviem kde je problem ze sa nedari. Snazime sa nieco vyse roka len dufam ze to tak nebrzdi psychika ze to az moc chceme
4. dec 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Alimak..juj sa stále musím stebou tešiť..sú to krásne správy :grinning: no a na bud. týžde´utorok streda pôjdem asi na OPU, viac budem vedieť po nedeli..sa teším :grinning:

Bobi..tak už len držím aplce aby si si tam našla // :grinning:

Alienka..ako sa cítiš, budeš aj testíkovať?
4. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciselko tak ti budem drzat palce buduci tyzden :slight_smile:

niekedy mi je zvlastne ale skôr ako na kramy mam 22 DC a IUI mi robili 15 DC, nepocitujem ziadne pichanie ani nic :(, trochu ma bolia prsia ale to pred mrchou vzdy :(. Len občas mi pride ako na odpadnutie ale to moze byt mojim nizkym tlakom a obcas sa citim uplne super a necitim ziadne bolesti tak neviem. Urcite urobim pred krvou test lebo sa chcem pripravit aby som potom ked to budem pocut - negatívne nebola moc sklamana

a ty sa ako citis po vsetkych tych vcelickach?
4. dec 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ďakujem :wink:

alienka, mne doktor sám povedal, že jediné, čo pre to teraz môžem spraviť, je nemyslieť na to... že psychika je v tomto veľmi zlý pomocník :unamused: len dá sa to? :confounded: teraz sa začínam trochu zaoberať Vianocami, kupovaním darčekov, tak možno sa mi podarí chvíľu na to nemyslieť. Prajem ti tiež veľa sily, aby si to zvládala trpezlivo a v pohode :wink:
4. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka bobi, lebo mam pocit ze mi IUI robili davno pradavno a ked mrknem do kalendara tak len pred tyzdnom :grinning:, tiež sa snazim mysliet na darceky ale nie vzdy sa to dari a teraz mam v praci dost klud co mi neprispieva lebo mam casu premyslat keby mam toho vyse hlavy tak by mi aspon zbehol čas
4. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..ono sa to ľahko hovorí nemylsieť nato..keby to išlo tak y to bolo super ale ono to je presne opačne, nech robíš čokoľvek aj tak nato mylsíš :wink:

Alienka..no ja ti budem držať palce aby to nebolo mrchou ale niečim iným..a som zvedavá na ten testík.a.si je naozaj lepšie ho urobiťť aby si už bola na to pripravená :wink: ja sa cítím fajn, tak dúfam, že mi to vydrží..pekne chodím do práce a snažím sa nestresovať :wink:
4. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, nech robíš čokoľvek, podvedome na to myslíš vždy :confounded:
4. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obdivujem ta cisielko neviem ci by som to zvladala tak dobre, nejak sa s tym uz vyrovnama slziciek je menej a menej ale aj to musi byt narocne ale zvladas to sluper :slight_smile: len tak dalej,

a aj ked si clovek povie ze neveri tomu alebo tak aj takdufa a ma nadej aj kedby mi 50 testvo vyslo negativnych aj tak by som dufala ze z krvi bude vysledok pozitivny :slight_smile:
4. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, podvedome stále dúfaš, čo ak... :rolling_eyes:

ja mám trochu obavu z toho, že som včera malinko špinila, máte s tým niektorá tesne po IUI skúsenosť? :fearful:
4. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to nevadi je to normalne predsa len do teba nejako umelo zasiahli, viacej bab to vravelo a ze doktori povedali ze je to ok
4. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je dobre, myslela som si, ale vieš, teraz sa už občas tak pozorujem :unamused: a vo všetkom vidím problém :unamused: ďakujem ti, trochu si ma ukľudnila :wink:
4. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a to pozorovanien eprestane az do krvi :slight_smile: aspon u mna. Po IUI sa zvykne spinit ja som sa cudovala ze teraz po tretom nic. Mozno preto ze teraz som sa citila uplne uvolnene a som sa rozpravala so sestrickou lebo osm nemohla uverit zeby sa menzelovi zlepsila pohlibovost z 20 % na 50%. Bola som taka šťastna že som si ani nevsimla ze doktor uz skoncil a len povedal hotovo.
4. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly mesiac mal 20 % tych rýchlych a tento 50 % myslize ze je mozne az take zlepsenie? stale sa mi nechce verit
4. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,kolko ste mali dozretych vajicok pred IUI? Brala som clostyl a mam dve-neviem,ci malo,ci vela - lekar sa nevyjadril - ale zas - ak maju byt uspesne-tak dvojicky -celkom pekna uspesnot :wink:
4. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, já měla při clostilu tuším 4, ale jen jeden folík byl dominantní, takže jestli máš dva velké, tak gratuluju! :wink:
4. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jonnie mam za sebou 3 IUI
1 IUI - jeden folikul
2 IUI - 4 folikuly
3 IUI - 3 folikuly
4. dec 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neboli velke - len 14 - takze musia dozriet do bud.tyzdna... a udajne len z jedneho vajecnika.
4. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ako sa mate? ja celkom ok, zatial som kludna, ziaden strach, tak dufam, ze mi to vydrzi... :grinning:
jonnie, ja som mala jeden :sweat_smile:
4. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, a jedl tvůj manža nějaké vitamíny? nebo je taky možný že byl prostě při odběru víc v pohodě....
bobi - špinění po IUI prý občas bývá, já ho neměla ale 2 dny jsem měla bolesti jak na krámy, je to tím že je podrážděný čípek
jonie to nevadi ze len z jedného, a folikul narastie teoreticky o 2 mm denne
monulkab, tak vymenili sme slipy za trenky, a berie profertyl ale len mesiac a pol - a tam sa pise ze nejake vysledky su az po troch mesiacoch a zacal viac sportovat.

Ale boli mu robenych 5 spg z toho prvé štyri vždy 20 % a až piaty 50 % a medzi 4 a piatym bol len mesiac odstup
4. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko :wink:
4. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok