• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj alienka :slight_smile: kedy mas ist na krv?
4. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som mala folikuly štyri..

joninie, aj dva sú úspech, dokonca nie je dobré, keď ich je zase až moc veľa, lebo potom je riziko viacpočetného tehotenstva ... a to na úkor bábätiek... takže teraz ti už len držíme palce!!! :wink:

môj manžel užival selen aj zinok, ale neviem, či to nejak pomohlo, on má spg dobrý

monulkab, ďakujem, trochu ste ma ukľudnili :slight_smile:
4. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som nespinila, ale brucho bolelo cely cas, az kym neprisla mrcha a potom este viac :confused: :sweat_smile:
4. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, vitaj, mňa tiež bruško pobolieva, ale nie moc... na koľkých IUI si už bola?
4. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, jedno stopnute-teda stimulacia, jedno negativne... teraz asi az po novom roku
4. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko na buduci piatok by som mala ist na krv. neviem ako vydrzim dovtedy :slight_smile:
4. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne keď to teraz nevyjde, tak chcem určite skúsiť ďalšie už nasledujúci cyklus...

alienka, vydržíš, ja tiež sa toho obávam, mňa čakajú ešte dva týždne :frowning2: no verím, že nejako to zvládneme :wink:
4. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: vikend utecie ako voda a potom ostane uz len 4 dni :D
4. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne :grinning:
4. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie prve dni su este v pohode ale cim sa to blizi je to horor - ked si pomyslim kolko penazi som uz minula na testy - mali by byt zadara :grinning:
4. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá...
bobi, už máš po? Drž sa!
4. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, vydrzis... musis :slight_smile:
bobi, ja som tiez chcela, ale potom som sa rozhodla pre tu laparku... neviem kedy po nej dostanem mrchu, ale tipujem, ze okolo vianoc, cize to mi nikto lieky davat asi nebude...
4. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, a kedy ideš na to?
4. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko myslim ze si sa dobre rozhodla, som ti to uz pisala ale este raz na povzbudenie, kamoska tiež mala PCO a po laparke otehotnela prirozdene a teraz po pôrode menštruuje pravidelne :wink: kdezto predtym 2 do roka
4. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi a ty ako teraz dalej ides na dalsie IUI?
4. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka...plač nepomáha, plač nieje fobrý spoločník ani radca..beriem to tak ako to je...je to boj a tam treba bojovať..ľútosť ani nič podobné nepomáha, najdôležitejšia je psychika..ja verím, že sa toto moje IVF podarí..a nerozmýšlam nad tým čo ak..čo ak budem riešiť potom..ale teraz bojujem ..takže moja rada..treba veriť a plač nechať na neskôr :wink:

Kačiatko..ahoj....ako sa mi máš,

Andzi :slight_smile:
4. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, hej, už som po :slight_smile: teraz len trpezlivosť :unamused:

kačiatko, takže ťa čaká laparka? naeboj, zvládneš to, je to správne rozhodnutie, aspoň budeš vedieť na čom si... a kedy ideš? držím veľmi pästičky Tak ako píše alienka, mnohým to pomohlo aj pri PCO, mne zatiaľ nie, no verím, že raz sa pošťastí :wink: a tebe tiež, neboj
4. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja som sa tiež už naplakala až, až :cry:
4. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ahoj :slight_smile:
alienka, dakujem :wink: ja si tiez myslim, ze to je spravne... povodne som mala skusit najprv dve iui, ale povedala som, ze to vymenime :sweat_smile: u nas prirodzene nehrozi, ale budem rada, ak budem aspon lepsie reagovat na lieky a nebudem musiet mat stale vyvolavanu mrchu...
bobi, hej, idem, uz sme o tom pisali :wink:
idem v pondelok :confused: :sweat_smile:
4. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..a pomohlo to? asi veľmi nie kedže ešte stále niesi tehu...treba si poplakať ked niečo nevýde ale potom sa treb postaviť a ísť dalej a nerozmýšlať nad tým prečo ja, prečo to nevyšlo a tak..treba bojovať :wink: ja som nikdy neplakala..iba raz ked som sa dozvedela, že to prirodzene nikdy nepôjde..to bol šok...a od vtedy ani kvapka slzy, šetrím sai ju na iné, na slzy šťastia ked nájdem // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - tak to sú sepre slová, len tak ďalje. Si bojovník. Teba by som pri boji chcela mať :slight_smile:

bobi - tak uže len počkať 14 dní a nájsť tam dve//. Len oddychuj a nestresuj sa. Tak ako cisielko napísala - hlavne pozitívne mysli. Pomáha to :wink:

andzi, tak ako? Už si premýšľaľa o ďalšom postupe? :wink:
4. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, tak držím veľmi palčeky, potom nám daj vedieť, ako si to zvládala

cisielko, máš na to správny pohľad, ja sa o tom tiež snažím takto uvažovať, ale občas to nejde :unamused: Mne laparka pomohla v tom, že teraz už pekne ovulujem a tiež viem, že mám všetko priechodné, žiadna endometrióza apod... teraz na clostilbegyt reagujem úplne ukážkovo, no zatiaľ nám to nevyšlo :confounded: teraz som tretí cyklus po laparke...
4. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..takže v pondelok laparka..tak ti budem držať palce...aby všetko zlé napravili a vám uť potom nič nestálo v ceste :wink:

Alimka..mala by si zmeniť pas..aké snažíme sa otehotnieť...ved ty už si tehuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi kamoska tiez neotehotnela hned po laparke ale tusim pol roka po nej
4. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, presne... mam pocit, ze som si odplakala, ked som sa dozvedela, ze k tomu budeme urcite potrebovat lekarov... ale ak mi laparka pomoze aspon ako pise bobi a bude stacit k uspechu menej liekov a nenarocnejsie zakroky, budem velmi vdacna :slight_smile:
bobi, dakujem... v pondelok snad budem vecer doma, ale napisem asi az v utorok
4. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, myslíme na teba, určite sa potom ozvi :slight_smile:

alienka, hej, počula som aj také, bodaj by sa to nám do toho pol roka tiež podarilo :unamused:
4. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to ma ani nenapadlo. idem to zmeniť. :grinning: Pomôž mi vymyslieť pekný textík :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..všetko chce čas...niekomu sa to podarí ani nevie ako a niekto si musí prejsť všetkým možným..ale to nás vštky len posilnuje a ten výsledok, ten si nikto nevychutná tak ako my :wink:

Kačiatko..ty hlavne po laparke oddychuj...je jedno kedy napíšeš hlavne, že budeš v poriadku..my tu budeme a budeme držať palce :slight_smile:
4. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi uvidis ze sa podari :wink:
kaciatko tak sa v pondelok drz
4. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, presne ako vravíš, nás // potešia určite oveľa viac ako baby, ktorým sa to podarilo bez problémov... a ten malý batôžtek v náručí si určite všetky budeme viac vážiť... všetko zlé jena niečo dobré, aj trápenie, to vybrusuje ľudskú dušu až tak, že si potom oveľa vaic vážime úspechy a vieme súcitiť s inými :slight_smile: joj, som sa nejak rozpísala :grinning:

presne tak, kačiatko, poriadne si oddýchni a keď budeš fit, ozvi sa, sme s tebou :wink:
4. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok