• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dakujem :slight_smile: ste zlate :slight_smile:
4. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj problem je že mna rozplace vsetko :( všetko ma rozcitlivie

nepozerali ste v stredu modré z neba pri tom chlapcekovi som sa nevedela zastavit :frowning2: je to never kolko si uz v takom vekku vytrpel.
4. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, alienka, mne modré z neba vždy len potvrdí, že som vlastne šťastný človek... lebo tie problémy, čo tam majú halvne malé deti, sú fakt hrozné... takže hlavu hor, babulky :wink:
4. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..krásen si to napísala...veru my si vážime všetko viac, vieme čím tá žena musí prejsž aby sa jej to podarilo :slight_smile:

Alienka..si citliví človek ale to neznamenéá, že nemáš plakať..len sa treba vedieť otriasť a ísť ďalej..tam je cetsa k úspechu :wink:
4. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja by som niekedy bola rada, kebyze sa vyplacem, ale kolkokrat to nejde...
a modre z neba, to aj ja si vtedy poviem, ze moje problemy su nic :pensive: hlavne aby sme boli zdravi... ja verim, ze vsetko vyjde
4. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja praveze by som bola rada keby som nebola tak cintlavka

kebyže ja moderujem taku šov tak sa asi po prvom diely nespamatam. Obdivujem Vila Rozborila že to robi, lebo si myslim ze to musi byt velmi narocne na psychiku. Ja by som si všetky problemy nosila domov a nezvladla to. Ved ked som si citala vase pribehy ktore mate v albume tak mi tiekli slzy ako hrachy

jooooj tak vam drzim palce ze az :slight_smile:
4. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mňa dnes občas tak divne pichne v podbrušku... dúfam, že je to ok :confounded:
4. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi urcite je to v poradku možno sa tak skoro zahniezďuje
4. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bol macher :grinning:
4. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Děvčata,
Dlouho jsem tu nebyla.
23.11.09 jsem byla na IUI, dnes jsem 11DPO a 23DC a mám to v albubu
4. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To foto je moc velké. Nevím jak jej zmenšit. Ale já na to příjdu
4. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak včera som dostala mrchu a rozhodla som sa, že teraz bude mesiac pauza a o týždeň ideme do iného centra, kde sa dúfam, že pohneme ďalej. Podľa výsledkov uvidíme, ako ďalej. Ak bude všetko OK, tak ešte minimálne 2-3 IUI skúsim.
5. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Andzi..budeme stebou :wink:

Pekného mikuláša dievčatá :slight_smile:

PRIVÍTANIE MIKULÁŠA
Vitaj, vitaj, Mikuláš,
čo v batohu pre nás máš?
Cukríky i čokoládky
a či dáky perník sladký?

Celý rok sme poslúchali,
aj si uši umývali.
Žiaden z nás sa nebil veru,
na kolene nemal dieru.

Tak ako sme sľúbili,
všetci sme sa ľúbili.
Rýchlo, rýchlo rozbaľ vrece,
nikto z nás už čakať nechce.
5. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočandy, tak dúfam, že ste poslúchali a nájdete dnes v noci plné čižmičky sladkostí a nie vrecko uhlia. My sme dnes boli s manželom v jednom nemenovanom zábavno nákupnom centre a tan húúúúfa detí, Mikuláš, čert, anjel...až mi do plaču bolo. Drahý sa na mňa pozrel a vraví: neboj, raz sem takto prídeme aj my s naším dieťaťom! Taká som bola šťastná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ciselko, ty básnické črevo! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky a zaroven zelam dobre ranko. Potrebovala by som poradit a pocut vas nazor a co by ste urobili vy na mojom mieste. Takze:mam za sebou 2x neuspesne iui v centre helios v Martine,a rozhodli sme sa ze uz dalej iui skusat nebudeme ale pojdeme na ivf no a v januari by sme mali mat pohovor LENZE... troska sa to komplikuje a manzel zacina mat pochybnosti ci tento zakrok je pre mna momentalne vhodny a ci nemame bud este skusit dalsie iui alebo s ivf radsej pockat!Tak aby som vam priblizila moju situaciu: pred 3rokmi mi vyoperovali velmi velku cystu ktoru som mala na vajecniku,a nedalo sa robit nic ine a museli my vziat aj cely vajecnik a z druheho taku stvrtku(takze uz vyse 3rokov sa neuspesne snazime otehotniet) no a od operacie sa mi opakovane tvoria cysty sice uz mensie ale tvoria sa no chvalabohu praskaju posas menzesu. Lenze ked som teras pri oboch pripravach na iui brala hormony tak sa mi tvorili cysty ovela rychlejsie no a my s manzelom mame strach z toho ivf je to predsa ovela vacsia zataz aj psychicka ako aj fyzicka pre telo ako iui! No a este k tomu vsetkemu my v oktobri nasli na prsniku fibroadenom kt vraj zatial staci sledovat ale ak by sa zvacsoval tak ho treba vybrat no a bojim sa aj toho ze pri priprave na ivf bude tych hormonou neurekom a nieco by sa mohlo stat ..ze by sa mi to zvacsovalo alebo nedajboze zmenilo na nieco horsie,co sa dufam nestane! Mam 24rokov manzel ma 27. mam za sebou hsg aj laparoskopiu,vajcovody mam priechodne: Babetko si neskutocne velmi zelame ale nijako sa nechcem ohrozit na zdravi a hlavne manzel a aj rodina maju z toho strach ze ako to vsetko bude moje telo zvladat!!! baby prosim vas poradte mi co by ste urobili vy na mojom mieste ,dakujem za kazdu radu!!!! ahojky :unamused:
6. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Aloma,
rozdodne vam nemam co zavidiet. A manzel ma SPG ok? Ak ano tak by som to asi neriesil cez IVF mal by som strach predsa je to daleho horsia zataz pre zenu.
Dal by som prednost IUI.
Drzte sa.
6. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma.....vzhladom na to,ze si este dost mladá ja by som este aj niekolkokrát skusila to iui.sama som 2x absolvovala ivf a je to dost náročné,ja som to dost zle znášala a dotez sa necítim celkom v poriadku.mne iui vyslo az po štvrtom pokuse ale nakoniec som potratila-trombofília.tak to opät skusame.asi tak......velmi ti držím palce
6. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ako píše cukor, ja by som ešte tiež počkala, prípadne skúsila ďalšie IUI... Ja som síce IVF ešte neabsolvovala, takže v tomto moc poradiť neviem. No si ešte mladá, ešte môžeš pár IUI skúsiť, za to nič nedáš... a ak by sa to fakt nepodarilo, tak potom šla do toho... zvážila všetky pre a proti a spolu s manželom sa rozhodla... držím palčeky :slight_smile:
6. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moc vam dakujem potrebujem vazne pocut vase nazory tak som rada ze ste sa ozvali!!!urcite vase rady maju nieco do seba a tak zrejme cez sviatky velmi pouvazujem o dalsom iui!!! dakujem este raz :wink:
6. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ja som teraz bola na svojom IUI a po zákroku som si povedala, že ak to na prvýkrát nevyjdem, určite som ochotná absolvovať to aj viackrát... raz predsa musí motyka vystreliť :grinning: Takže ak mi pod stromček Ježiško neprinesie //, určite po sviatkoch pôjdem na ďalšie IUI.. Nevzdávaj sa, možno to do tretice vyjde :slight_smile:
6. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

apoloma, já bych určitě nejdřív vyčerpala IUI..jste oba mladí..kdyby to nevyšlo, tak pak zkusit IVF :wink:

Já jdu zítra na UZ před IUI, tak jsem zvědavá :dizzy_face: předevčírem mě tak divně pobolívalo břicho, jak při ovulce, tak doufá,, že už neproběhla :confused: a snad IUI nebude vycházet na úterý, to budu v práci :pensive: no uvidíme
6. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, děkuji, že ste se ozvali, já nemohla celý víkend na net, protože jsme se ségrou pekly cukroví. Jinak v pátek přišla ta mrcha jedna, takže asi nic, jen to mám tak nějak slabší a jako by to už teď třetí den odcházelo...máte někdo zkušenosti s tímhle, neměla bych si udělat pro jistotu testík?
Ještě jednou děkuji
6. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucistee, tak stáva sa, že aj pri tehu môže byť mrcha, no mne doki vravel, že špinenie a krvácanie sú dva rôzne veci... ak už žena začne aspoň troch krvácať, väčšinou je po nádejách... no možno to tvoj prípad nie je, čo tak skúsiť test? :wink:
6. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Apoloma...je ťažko poradiť ale ja by som skúsila ešte IUI a potom IVF..bála by som sa aby som nepršila aj o druhý vaječník..IVF je fakt záťaž ale nie je to až také strašné..veď ho práve absolvujem ale musíš sa rozhodnúť sama :wink:

Lucia..drž sa zajtra :wink:

No my sme už domka..a ako..no ani sama neviem :roll: folikulov je už menej, neviem kde sa podeli..najhoršie je ale, že mám upchatý pravý vajíčkovod :( čo znišuje šancu..ak sa mi sám neodpchá(je tu tá možnosť) tak mi to spraví doki pri punkcii a potom bohužial mi ho budú musieť odstrániť :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: manželov test vyšiel úplne zle..morto vyšlo na 0%, mali mse ešte nedávno aspoň 1% už nemáme ani to takže nás čaká ICSI a pohovor s embryologičkou..keď to všetko na nás vysypala tak som odchádzla s depkou, že nám sa to asi nikdy nepodarí :evil: punckcia je v stredu a vklad pondelok, utorok o týždeň...tak asi tak ;)
6. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Apaloma, taky přidám svou trošku do mlýna, píšou, že jsi mladá na IVF, ale já jsem v podobné situaci jako ty. Napodruhé IUI nevyšlo a já už po dvouletém marném zkoušení a dvou měsíčních neustálých nervech po IUI taky už půjdu na IVF, ikdyž je mi teprve 25. Já sice neměla problémy s cistou ale před třemi lety jsem potratila v pátém měsící, nebylo to nic příjemného. Já se necítím mladá a mít dost času? To je relativní. Pokud po miminku toužít, tak ti tělo a tvůj vnitní hlas řekne, co dělat, Samozřejmě je to také na domluvě i s tvým partnerem, abychom na ně nezapomínaly
takže asi tak odemne.
6. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, děkuji za radu, ještě tomu nechám dnešek a zítra bych to zkusila, za ten test nic nedám a budu mít alespoň jasno.. ikdyž už tomu taky moc nevěřím, taky jsem odsouzená si ˇvyžratˇvšechno až do konce. Takže IVF hola hola volá
6. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko, nezúfaj, zdáš sa mi dosť deprimovaná, neboj, nejako to dopadne :wink: držím veľmi palčeky

licistee, presne tak, test ti veľa napovie a aspoň nebudeš špekulovať :wink:
6. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..bola som po odchode z centra ale už e fajn..nejako to dobojovať musíme :slight_smile:

luciste..budem držať palce aby žiadne IVF nebolo treba :wink:
6. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok