IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
bobi3
6. dec 2009
správne, tak ľahko sa nevzdáme 😉
kaciatko81
6. dec 2009
ahojte 🙂
apoloma, ja by som sa poradila s rd, ze co by navrhoval v tvojom pripade. mozno by som to skonzultovala aj s dalsim dr a potom by som sa rozhodla... ale asi ako baby pisu, ja som tiez skor za tie jednoduchsie a menej narocne riesenia...
cisielko, preco je pri ivf problem nepriechodneho vajickovodu? co sa tyka tvojho mm, robili mu hormonalny profil,pripadne genetiku?
luucia
6. dec 2009
cisielko, taky nechápu, proč je při IVF problém s ucpaným vejcovodem? vždyt spousta ženských, co podstupuje IVF vejcovod nemají =-) právě při IVF se to obchází 😉 Držím pěsti, at to dopadne x-) s tou morfologií mě to moc mrzí..ale embryoložka vám určitě něco poradí 😉
cisielko
6. dec 2009
Kačiatko, Apoloma...ja som nepovedala, že je to problém pri IVF..ja len nechcem o ten vaječník prísť...bola som ok pokiaľ som nezačala pichať tie blbé lieky..doki mi povedal, že to mám vraj z nich...no a to ma štve..ale ja bojujem a verím, že mi ostane 😉
kaciatko81
6. dec 2009
cisielko, prepac, asi som to celkom nepochopila. drzim palce, aby to dobre dopadlo...
zajtra na mna myslite :-N
cisielko
6. dec 2009
Kačiatko..to je vb ophode..ja som tiež mimo..už nech je koniec..a tzajtra sa držkaj na laparke..nech ak je niečo zlé všetko odsránia a ty si mohla úspešne sa snažiť o dve //..drž sa 🙂
lucistee
6. dec 2009
Ahoj všechny, tak mám blbou zprávu, dnes jsem si tedy pro jistotu udělala těhu test a bohužel negativní. Tak nějak jsem to čekala, ale trochu jsem doufala....no tak nic. \Přeji jenom to IVF, to už by snad mohlo dopadnout.
dobrou noc
bobi3
7. dec 2009
krásne ránko 🙂

lucistee, nezúfaj, všetko zlé je na niečo dobré... a ja verím, že to skončí fajn... 😉

kaciatko, držíme veľmi palčeky, som zvedavá, čo napíšeš... aspoň to porovnám s mojou laparkou. Prajem len tie najlepšie výsledky a ničím nezahatanú cestičku k mimi 😉
cisielko
7. dec 2009
Ahojte 🙂

Kačiatko..držíme dnes palce 🙂 🙂 🙂

Luciste..je mi to ľúto..IVF doapdne dobre 🙂
luucia
7. dec 2009
Ahojky,

tak na UZ je krásnej folík, dostala jsem Pregnyl a zítra jdeme na to x-) x-) x-) Jen budu v práci, tak mi zavolají až budou mít čas a já si odskočím..na štěstí je to jen o patro níž, tak to bude rychlovka x-) Měla jsem to tak, ikdyž jsem otěhotněla s dcerkou, tak třeba to je dobré znamení x-) x-) x-)

Kaciatko, držím pěsti x-) x-) x-)
alienka22
7. dec 2009
kaciatko dufam ze si dnes dopadla dobre ,
😉

ciselko mrzi ma to a 😞 le hlavu hore

luuucia hadam je to dobre znamienie 🙂

bobi tak ako ubehol vikend? dokazala si nato nemysliet?

ja mam dnes 10 DPO a v piatok mam ist na krv, ale prsia ma bolia, brucho tiez ako pred mrchou 😞 ale stale dufalm a pevne verim ze sa to podarilo 😉 hned ako ma napadne ze nie rychlo tu myslienku zazeniem. Na test je asi este skoro vsak?
bobi3
7. dec 2009
ahoj alienka 🙂

víkend bol celkom fajn, nemyslieť na to sa mi samozrejme nepodarilo, ale nejako to ubehlo 😉 ešte asi 10 dní :-| a u teba ako? na test je podľa mňa ešte skoro, možno v stredu - vo štvrtok, radšej tak ako by si mala byť predčasne sklamaná a možno aj zbytočne... držím veľmi palce!!!
emers
7. dec 2009
ahojte holčinky,

lumcag: koukala jsem ti do alba, to je príma, snad i krevní test bude pozitivní 🙂

cisielko: držte se s manželem, to bude ok, určitě přijdu na řadu i dobré zprávy nakonec!!!
luucia
7. dec 2009
alienka, třeba je to dobrý znamení ta bolest prsou a bříška..držím pěsti x-) já myslím, že test by jsi zítra mohla zkusit 😉

Já jsem hlavně zvědavá, jestli se manžovi zlepšilo spermio, když ted 2 měsíce poctivě zobal vitamínky 🙂
emers
7. dec 2009
apoloma: můj názor - taky bych ještě vydržela a zkoušela a nešla do IVF, jsi mladá, partner taky, nehrotila bych to.
cisielko
7. dec 2009
Emers..dakujem..ako ide tehu?

Alienka..ešte je skoro..skús ešte deň dva aspoň vydržať..veď si už vydržala 10 tak už tie dva ti nič neurobia 🙂

Lucia..silno držím zajtra palce 🙂
bobi3
7. dec 2009
emers, môžem sa opýtať? ty si tehu po IUI?
alienka22
7. dec 2009
bobi hej emers je tehu po IUI 🙂

tak ja vydrzim ale neviem dokedy ked ma to uz tak strasne taha aj ked priznaky mam 100 % mrchy :-|
emers
7. dec 2009
cisielko: ani ti už nevím... 🙂 je to velká nejistota, ráda bych konečně už na ten UTZ a NT, ale musím si prostě počkat až do příštího týdne. Takže stále nic nevím, doufám jen, že se mímovi vede dobře, jen mi bývá špatně, ne už tak moc a jen občas, a to jsem úplně ráda, říkám si áááá, mimouš se ozývá 🙂 no všem vám to přeju ať si to brzo taky zažijete, ten strášek! 😉
bobi3
7. dec 2009
ďakujem, alienka 🙂 keď už nevieš vydržať, tak si ho sprav, no o pár dní skús určite ďalší, ak by bol negat... a dostala si aj pregnyl? lebo by ešte možno mohol mať vplyv na výsledok testu
emers
7. dec 2009
bobi: jasan po IUI, však proto tu stále chodím, abych vás povzbudila, že to k něčemu je... je nás tu vícero kterým dala IUI šanci! 😉 mimochodem mám to v pasu.
alienka22
7. dec 2009
mozno spravim zajtra rano

hjej dostala som pregnyl ten je tusim do 10 DC ale minule som robila uplne skoror test a dve ciarky neboli ani po pregnyle 🙂
bobi3
7. dec 2009
emers, tak to ti blahoželám, že sa vám to takto podarilo 🙂 je to super správa aj pre nás ostatné snažilky
a koľkaté IUI bolo úspešné?

ja som bola na svojom prvom minulý týždeň, takže teraz čakám 😉
luucia
7. dec 2009
alienka, myslím, že Pregynlová // už by neměla být 😉 ted budou jen těhu // x-)
bobi3
7. dec 2009
alienka, tak držím palčeky, určite daj potom ráno vedieť 😉
alienka22
7. dec 2009
urcite dam vediet 🙂 no luucia kiez by si mala pravdu aj ked sa citim ako inokedy pre mrchou nepocitujem nic iné tak uvidiíme ak t o nevyjde nevadi posnazime sa samy, neviem ci este pojdem na IUI
jonnie
7. dec 2009
takze ... moje IUI sa odklada-mame len jedno vajicko - a lekar povedal,ze by na buduci mesiac stimuloval viac a potom skusit-ak bude viac vajicok. Ci sa niekomu podarilo aj s jednym dozretym otehotniet? Ale tym nezakázal prirodzenu cestu 😃
bobi3
7. dec 2009
alienka, prečo by si už nešla na IUI? ja sa určite chystám na ďalšie, ak teraz to prvé nevyjde...
bobi3
7. dec 2009
jonnie, a stimulovala si niečím? a prečo by to nemohlo vyjsť pri jednom? pri vacerých je väčšia šanca, no podľa mňa aj pri jednom sa dá otehotnieť... 😕
luucia
7. dec 2009
jonnie, já mám skoro každý měsíc jen jedno vajíčko a IUI se dělá =-) to nějak nechápu..vždyt i s jedním je šance otěhotnět 😉 já teda ničím nestimuluju