• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
správne, tak ľahko sa nevzdáme :wink:
6. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
apoloma, ja by som sa poradila s rd, ze co by navrhoval v tvojom pripade. mozno by som to skonzultovala aj s dalsim dr a potom by som sa rozhodla... ale asi ako baby pisu, ja som tiez skor za tie jednoduchsie a menej narocne riesenia...
cisielko, preco je pri ivf problem nepriechodneho vajickovodu? co sa tyka tvojho mm, robili mu hormonalny profil,pripadne genetiku?
6. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, taky nechápu, proč je při IVF problém s ucpaným vejcovodem? vždyt spousta ženských, co podstupuje IVF vejcovod nemají :confused: právě při IVF se to obchází :wink: Držím pěsti, at to dopadne :dizzy_face: s tou morfologií mě to moc mrzí..ale embryoložka vám určitě něco poradí :wink:
6. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko, Apoloma...ja som nepovedala, že je to problém pri IVF..ja len nechcem o ten vaječník prísť...bola som ok pokiaľ som nezačala pichať tie blbé lieky..doki mi povedal, že to mám vraj z nich...no a to ma štve..ale ja bojujem a verím, že mi ostane :wink:
6. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, prepac, asi som to celkom nepochopila. drzim palce, aby to dobre dopadlo...
zajtra na mna myslite :sweat_smile:
6. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..to je vb ophode..ja som tiež mimo..už nech je koniec..a tzajtra sa držkaj na laparke..nech ak je niečo zlé všetko odsránia a ty si mohla úspešne sa snažiť o dve //..drž sa :slight_smile:
6. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všechny, tak mám blbou zprávu, dnes jsem si tedy pro jistotu udělala těhu test a bohužel negativní. Tak nějak jsem to čekala, ale trochu jsem doufala....no tak nic. \Přeji jenom to IVF, to už by snad mohlo dopadnout.
dobrou noc
6. dec 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:

lucistee, nezúfaj, všetko zlé je na niečo dobré... a ja verím, že to skončí fajn... :wink:

kaciatko, držíme veľmi palčeky, som zvedavá, čo napíšeš... aspoň to porovnám s mojou laparkou. Prajem len tie najlepšie výsledky a ničím nezahatanú cestičku k mimi :wink:
7. dec 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Kačiatko..držíme dnes palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luciste..je mi to ľúto..IVF doapdne dobre :slight_smile:
7. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

tak na UZ je krásnej folík, dostala jsem Pregnyl a zítra jdeme na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen budu v práci, tak mi zavolají až budou mít čas a já si odskočím..na štěstí je to jen o patro níž, tak to bude rychlovka :dizzy_face: Měla jsem to tak, ikdyž jsem otěhotněla s dcerkou, tak třeba to je dobré znamení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kaciatko, držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko dufam ze si dnes dopadla dobre ,
:wink:

ciselko mrzi ma to a :frowning2: le hlavu hore

luuucia hadam je to dobre znamienie :slight_smile:

bobi tak ako ubehol vikend? dokazala si nato nemysliet?

ja mam dnes 10 DPO a v piatok mam ist na krv, ale prsia ma bolia, brucho tiez ako pred mrchou :frowning2: ale stale dufalm a pevne verim ze sa to podarilo :wink: hned ako ma napadne ze nie rychlo tu myslienku zazeniem. Na test je asi este skoro vsak?
7. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alienka :slight_smile:

víkend bol celkom fajn, nemyslieť na to sa mi samozrejme nepodarilo, ale nejako to ubehlo :wink: ešte asi 10 dní :unamused: a u teba ako? na test je podľa mňa ešte skoro, možno v stredu - vo štvrtok, radšej tak ako by si mala byť predčasne sklamaná a možno aj zbytočne... držím veľmi palce!!!
7. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holčinky,

lumcag: koukala jsem ti do alba, to je príma, snad i krevní test bude pozitivní :slight_smile:

cisielko: držte se s manželem, to bude ok, určitě přijdu na řadu i dobré zprávy nakonec!!!
7. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, třeba je to dobrý znamení ta bolest prsou a bříška..držím pěsti :dizzy_face: já myslím, že test by jsi zítra mohla zkusit :wink:

Já jsem hlavně zvědavá, jestli se manžovi zlepšilo spermio, když ted 2 měsíce poctivě zobal vitamínky :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma: můj názor - taky bych ještě vydržela a zkoušela a nešla do IVF, jsi mladá, partner taky, nehrotila bych to.
7. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers..dakujem..ako ide tehu?

Alienka..ešte je skoro..skús ešte deň dva aspoň vydržať..veď si už vydržala 10 tak už tie dva ti nič neurobia :slight_smile:

Lucia..silno držím zajtra palce :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, môžem sa opýtať? ty si tehu po IUI?
7. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi hej emers je tehu po IUI :slight_smile:

tak ja vydrzim ale neviem dokedy ked ma to uz tak strasne taha aj ked priznaky mam 100 % mrchy :unamused:
7. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: ani ti už nevím... :slight_smile: je to velká nejistota, ráda bych konečně už na ten UTZ a NT, ale musím si prostě počkat až do příštího týdne. Takže stále nic nevím, doufám jen, že se mímovi vede dobře, jen mi bývá špatně, ne už tak moc a jen občas, a to jsem úplně ráda, říkám si áááá, mimouš se ozývá :slight_smile: no všem vám to přeju ať si to brzo taky zažijete, ten strášek! :wink:
7. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, alienka :slight_smile: keď už nevieš vydržať, tak si ho sprav, no o pár dní skús určite ďalší, ak by bol negat... a dostala si aj pregnyl? lebo by ešte možno mohol mať vplyv na výsledok testu
7. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi: jasan po IUI, však proto tu stále chodím, abych vás povzbudila, že to k něčemu je... je nás tu vícero kterým dala IUI šanci! :wink: mimochodem mám to v pasu.
7. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno spravim zajtra rano

hjej dostala som pregnyl ten je tusim do 10 DC ale minule som robila uplne skoror test a dve ciarky neboli ani po pregnyle :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, tak to ti blahoželám, že sa vám to takto podarilo :slight_smile: je to super správa aj pre nás ostatné snažilky
a koľkaté IUI bolo úspešné?

ja som bola na svojom prvom minulý týždeň, takže teraz čakám :wink:
7. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, myslím, že Pregynlová // už by neměla být :wink: ted budou jen těhu // :dizzy_face:
7. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, tak držím palčeky, určite daj potom ráno vedieť :wink:
7. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite dam vediet :slight_smile: no luucia kiez by si mala pravdu aj ked sa citim ako inokedy pre mrchou nepocitujem nic iné tak uvidiíme ak t o nevyjde nevadi posnazime sa samy, neviem ci este pojdem na IUI
7. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ... moje IUI sa odklada-mame len jedno vajicko - a lekar povedal,ze by na buduci mesiac stimuloval viac a potom skusit-ak bude viac vajicok. Ci sa niekomu podarilo aj s jednym dozretym otehotniet? Ale tym nezakázal prirodzenu cestu :grinning:
7. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, prečo by si už nešla na IUI? ja sa určite chystám na ďalšie, ak teraz to prvé nevyjde...
7. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, a stimulovala si niečím? a prečo by to nemohlo vyjsť pri jednom? pri vacerých je väčšia šanca, no podľa mňa aj pri jednom sa dá otehotnieť... :fearful:
7. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, já mám skoro každý měsíc jen jedno vajíčko a IUI se dělá :confused: to nějak nechápu..vždyt i s jedním je šance otěhotnět :wink: já teda ničím nestimuluju
7. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok