• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
alienka, presne ten problém som mala s maminou ja, oca vždy vybavíme kopou kníh, ten číta v jednom kuse, lenže s maminou je vždy problém... ona moc nečíta, ani sa nejako extra nemaľuje, tak sme jej predplatili časopis šarm na celý budúci rok a k tomu nejaké drobnosti z avonu... tak bude mať Vianoce po celý rok, minimálne raz do týždňa :grinning:
8. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko uvidis ze bude dobre, to je super ze to vsetko prebehlo tak hladko a velmi ta tam netrapili :slight_smile:
8. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, tak teda moc držím palčeky, aby folíky rástli jedna radosť :wink: aj ti poprepichovali vaječníky?
8. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to je fajn napad aj moja mama kupuje šarm :slight_smile: este rozmyslam aj nad peknym byvanim super vdaka :slight_smile:
8. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ano :slight_smile:
8. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, super, že si to zvládla a že je všetko OK. Tak vravíš, že od nového roku zase IUI?

Ja som kúpila našim lístky na operu Carmen, mama už dávnejšie túžila vidieť túto operu a teraz od nového roku to bude v SND.
8. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

kačiatko..tak ty už doma..silno som na tebe amylsela, som rada, že sa cítiš dobre a všetko dobre dopadlo...len teraz pekne oddychuja v novom roku šup do tohop..budem dražať palce :slight_smile:

Alienka..no teda, to sú raidne šoky ale tetst by ti mal ukázať hned alebo aspoň do určitej doby aj druhú apličku..je ešte asi skoro tak skús zajtra a podla mňa by to už malo byť vidno..silno držím palce :slight_smile:

bobi..ja ty sa drž, za chválku budeš aj ty testovať či vydržíš k dokimu? môj manžel robil to čo vy, nemalo to žaidny efekt :frowning2:

mimi..je to aj lepšie, enbudeš sa teraz pred svaitkami stresovať a v novom roku sa pustíte do boja :slight_smile:

Andzi..jasné, dfám vedieť..nervozita sa začína stupnovať :sunglasses:
8. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ano zasa iui, vajecniky by mali fungovat lepsie, vajickovody su priechodne, cize nie je dovod to este neskusit.
cisielko ahooj :slight_smile: dakujem :wink: ja budem na teba zajtra mooc mysliet, nech mas co najviac kvalitnych vajok. inak vcera rano este predo mnou robili par doberov, ked som sa ja preberala, tie kocky uz isli domov a vyzerali uplne v pohode :slight_smile: to len na povzbudenie
8. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja k dokimu mám ísť, až keď sa spustí mrcha alebo test bude pozitívny... testovať sa chystám až v deň mrchy
nos duphíkom skončím 24DC, nemôže to ublížiť prípadnému tehu, keď ho už potom nebudem brať? :confused: vraj mi ho nasadí, až keď sa tehu potvrdí...
8. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko...ďakujem...takže dievčatá boli ok, tak budem aj ja..len dúfam, že bude vajíčok aj ked nie vela aspoň aaby boli kvalitné :slight_smile: to si bola v nejakom centre na laparke?

Bobi..tak držím palce aby neprišla najbližších 9 mesiacov :slight_smile:

Lucia...držím ti dnes palce...aby bolo toto 2IUI úspešné :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, snad vedia co robia :slight_smile:
cisielko, robili mi to v iscare, moj lekar... robia tam aj jednodnovu chirurgiu
8. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, snáď :unamused:
8. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, musis verit... ako som pisala, ja som to smela vysadit az po testoch, brala som utros... asi by som sa skusila spytat lekara, mas na to pravo
8. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby som si skúsila spraviť test hneď po vysadení duphastonu? to budem 11DPO... a podľa toho sa zariadila? možno test už niečo ukáže :confused: uf :confounded:
8. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusit mozes... neviem bobi, vazne nie :pensive:
8. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak já si dneska v práci odskočila na IUI :grinning: proběhlo to v pohodě, nic mě nebolelo, ted malinko pobolívá bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžovo spermio se v něčem zlepšilo...v pohyblivosti, ta je skoro v normě, ale morfologie je zase horší :unamused: no tak uvidíme...nemohla jsem ani ležet těch 15 minut po IUI..musela jsme po 10ti minutách letět do práce..měli jsme toho dneska moc
8. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia..tak držím aplce aby si si o pár dní našla // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko
luucia drzim palce :slight_smile: mna nenechali lezat ani 5 minut urobil a hned povedal ze mam ist dole :frowning2:

dnes som test nerobila akosi som nemala odvahu, spravim zajtra, neviem necitim sa tehotna - alimak, emers, ell vy ste to citili, že je to ine? že sa tam deje cosi alebo ako to povedat? Ja stale citim brucho ak ona kramy, prsia ma uz bolia menej - klasika ako pred kazdou mrchou - tak asi bude ten pruzok cisty
9. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

alienka, třeba je to dobrý znamení to bolení bříška :wink: kdy máš dostat MS?
9. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:

lucka, držíme paľuchy, nech sa poriadne uhniezďuje :wink:

alienka, tak to máš teda trpezlivosť :dizzy_face: kedy by si mala dostať mrchu?
9. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mrchu by som mala dostat zajtra - ak by som nebrala utroš, inak idem na krv v piatok tam mi povedia ze ci vysadit alebo nie. Ak vysadim tak dojde sobotu, ja neviem ked ja sa necitim inak, necitim žeby sa tam nieco dialo, vela bab tu pise ze to vedelo ze su tehotne - ale ja necitim nic mimoriadne :frowning2:
9. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam 12 DPO
9. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, když jsem byla těhu, tak jsem taky necítila nic mimořádnýho..jen mě pořád bolelo břicho na mrchu, jinak nic :wink: každá to má jinak..já bych zkusila test :wink: :grinning:

Ale já testovat nebudu..mám to dostat 23.12., tak jen dkyž to nedostanu, tak 24. udělám test :slight_smile:
9. dec 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuucia ty nebieries ziadne lieky po IUI? ja beriem a neviem ze ak by som ich nevysadila ci by dosla, asi nie. Preto musim ist na krv. A test urobim len preto lebo to sklamanie ked to takto povedia je neprijemne
9. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, na nejaké citeľné príznaky je podľa mňa ešte skoro, no ja som taká istá, ja by som hneď hľadala na sebe niečo mimoriadne... mňa takéto stavy čakajú budúci týždeň :wink: držím veľmi palčeky, podľa mňa by si mohla skúsiť test zajtra alebo v piatok
9. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, léky žádný neberu :wink: takže zítra máme držte pěsti?? bude testík?
9. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi budem ti drzat palce aby ti to vyslo,

luucia hej zajtra rano spravim z ranného moču budem mat 13 den po IUI tak by uz asi mal ukazat vysledok
9. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
alienka, presne ako pises, kym nevysadis, tak nepride... ona vlastne pride z toho poklesu hormonov, ak som spravne pochopila... a test, neviem... ja som ten jedenkrat testovala, ale povedali mi, ze ta hladina moze byt zatial iba v krvi, ze v moci sa prejavit nemusi... aj niektore kamosky mi vraveli, ze im test ukazal az pekne neskoro
9. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mě iui teprve čeká, jdu zítra.
9. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda, tak držíme palečky :wink: je to tvoje prvé?
9. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok