• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
kaciatko: ahoj, můžu se jen zeptat, tebe pustili jseště ten samý den po laparce domů? v lednu mě to taky nejspíš čeká, a bylo mi řečeno, že 2-3 noci v nemocnici, chjooooo.....
9. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda, drzim palce...
sedmitecka, ja som dostala na vyber, bud laparoskopia v nemocnici alebo v car v ramci jednodnovej chirurgie. takze som si vybrala tu jednodnovu :slight_smile: v pondelok rano som prisla a poobede som bola doma
9. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, právě tak bych to taky chtěla ,ale mám obavu, že tady v Praze mi to asi nikde "na počkání" neudělají..... :unamused:
a co bolesti břicha po zákroku? je nutné brát si neschopenku?
9. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka, myslim, ze v prahe urcite najdes nejaku kliniku jednodnovej chirurgie, myslim, ze uz to nie je take nezvycajne... bolesti... asi zavisi od toho, co ti v tom bruchu robia... ja som napriklad vobec nezapla rifle... ja ostavam do konca tyzdna doma... ak chces vediet viac, kludne napis ip
9. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi3 - jojo poprvé.
9. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka, tak ja som bola na laprke v nemocnici a bola som tam 4 dni... bolo to ale celkom v pohode, starali sa o mňa
bolesti som mala, prvé dni som len ležala, doma som bola potom ešte týždeň

zakajda, ja som bola na svojom prvom minulý týždeň :slight_smile:
9. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko,

tak som si dnes rano spravila test a bola tam ciarka. Taka slaba ale dobre viditelna. Ukazala sa hned. Ale neviem ci mam tomu verit. Bojim sa robit si nadeje zajtra idem na krv tak mi prosim drzte palce :slight_smile:
10. dec 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, to je skvělýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potichu gratuluju a jsem zvědavá na HCG :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuucia,

och mam uplne zmiesane pocity, som ako na ihlach a mam chut ist na krv este dnes. Kazali po dvoch tyzdnoch a to bude zajtra.
10. dec 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, do zítra už to vydržíš :wink: stjeně až budeš vědět HCG, tak budeš zas nervozní z UZ a tak to bude celý těhotenství :grinning: Držím pěsti, at je všechno OK :slight_smile: vidíš, jak sjem ti říkala, že ta bolest břicha je dobrý znamení :dizzy_face: Kdy tě tak začlo bolet? jako kolikátý den po IUI??
10. dec 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 8 - 9 dní po IUI ma zacalo boliet ale presne taka bolest ako na mrchu a stale to citim a este ma dost picha v ľavom vaječníku - ale to az od dnes tak neviem ci si to nenahovaram
10. dec 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to fakt super...mám z tebe radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia vdaka ale neuverim az kym si tam nezavolam zajtra o vysledky. to bude dnes dnes ako na trnoch. Lebo tomu naozaj nemôžem uverit zeby to mohla byt pravda :slight_smile:

a ty sa ako citis po IUI?
10. dec 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, no pobolívá mě břicho..ale to mě bolí už od IUI a mám ho takový nafouklý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to jsem měla i po minulý IUI..takže zatím žádná změna :unamused: ale ještě je mooooc brzo :slight_smile:
10. dec 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej este je skoro, je tazke sa nesledovat. My sme to este poistovali aj v den IUI a potom. pre istotu
10. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Alienka! Gratulácia, neboj sa, keď tam tá čiarka je, je to isté!!!! Teš sa! Držím palce, aby všetko prebiehalo ako má. My tento mesiac máme pauzu, chceli sme sa snažiť prirodzene, lenže dopadlo to tak, že manžel letí budúci týždeň na služobku do Francúzska takže zo snaženia asi nič nebude. Vráti sa až v piatok, čo budem 15.DC, takže čisto teoreticky by sme sa ešte mohli trafiť do ovulky.
10. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi vdaka po tolkom snazeni sa mi tazko tomu veri, a ja som tento mesiac tiez mala 15 den ovulku a kked mi robili IUI tak mi vravel ze niektore folikuly praskli a niektore nie a poistovali sme to aj potom tak uvidime. A tym 15 dnom nic nie je stratene
10. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, tak to je super správa, vyzerá to na novú tehuľku!!! :slight_smile: strašne ti držím palčeky, aby to potvrdili aj z krvi... a pociťuješ aj nejaké príznaky?

júúúj, takáto dobrá správa hneď ráno :wink:
10. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi :slight_smile: praveze nie brucho ma stale obcas boli ak na mrchu inak nic tak neviem - tak tazko sa tomu veri
10. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, bodaj by si mala pravdu, ale neverím tomu, lebo v pondelok ideme ešte k tomu všetkému na kontrolný spermiogram a pred tým treba 3 dni abstinovať, takže do pondelku nič a v utorok ráno už odlieta.

Vy ste sa ako dlho snažili? To bolo tvoje 3.IUI?
10. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, podľa mňa by ste ovulku ešte toho 15DC stihnúť mohli... aspoň budú sperijky oddýchnuté a plné sily :wink: a kedy zvykneš mávať ovu?

alienka, väčšina príznakov vraj príde až na nejaký 5. týždeň, t.j. po termíne mrchy... ja som tiež 7DPO a hľadám na sebe už teraznejaké príznaky :grinning: okrem takého divného bledožltého výtoku a riadnej zápchy :grinning: pociťujem bruško len trošku... no ja mám ešte čas, budúci týždeň sa uvidí :wink: veľmi držím palečky, daj nám potom určite vedieť...
10. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi snazili sme sa okolo roka a pol priblizne, a hej to bolo moje tretie IUI tak dufam ze to naozaj vyslo

bobi zapcha je priznak :D a taky vytok mavam aj ja - raz som sa zlakla lebo som myslela ze je az do zelena ale to len raz
10. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka, hej, aj moja sestra mala strašnú zápchu, keď otehotnela, no podľa mňa nie tak skoro :confused: musím sa jej opýtať...

jooooj, tak strašne ti držím pästičky, nech to vyjde!!! pozerám, že sa trápite už tiež dlho, my tiež už rok a pol :frowning2:
10. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aj ja ti drzim palce aby vam to vyslo
10. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem si zlatá :slight_smile: kedy budeš zajtra vedieť výsledky krvi?
10. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 14,00 budem tam volat. tak apson ze takto a nemusim cakat ako alimak az do dalsieho dna

ved raz nam to predsa vyst musi
10. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem, aby si to zvládla a nebála sa zavolať... uf, ja by som teda pri tom telefóne tŕpla :confounded: ... teším sa zajtra na správičku, verím, že pozitívnu :wink:
10. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budem aj ja lebo normalne nemôžem tomu uverit zeby sa to podarilo, zda sa mi to nepredstavitelne nechapem ako verila som cely cas od IUI az po dnes a teraz som zmatena či fakt, ale videl to aj manzel ze je tam celkom jasna ale tiez sa boji verit,

no dufam ze ma zajtra neklepne pepka od nedockavosti
10. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby ťa neklepla pepka od šťastia :grinning:
10. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: uvidime no neviem ako prežijem dnesok, skusim este zajtra rano spravit test

dufam ze nam to vsetkym vyjde
10. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok