• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte bambulky.
Tak už som z Martina doma. Takže to máme potvrdené. Dnes už mám fotku aj z ultrazvuku. Je tam plodový váčok o priemere 5,6x4,2 mm. Takže IUI bolo úspešné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Som nesmierne štastná, že sa to po troch rokoch konečne podarilo.

Alienka - to pobolievanie a pichanie v podbrušku je dobré znamenie. Aj mňa to tak bolelo a bolieva ešte aj teraz, takže to vyzerá na ďalšie prelomenie ľadu a rozšírenie tehuliek. Tak silno držím palčeky, aby si sa aj ty mohla radovať tak ako ja :slight_smile:

Bambulky, dúfam, že aj vy ostatné sa čoskoro budete radovať. Úprimne vám to z celého srdiečka prajem.
10. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, zatial tak potichucky gratulujem a tesim sa s tebou :slight_smile: uz netestuj, zajtra to budes mat potvrdene, skoda testu :wink:
10. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak strasne sa tesim s tebou, a gratulujem

a ty si mala aku ciarku na tom teste? ja neviem ako vydrzim cakat do zajtra - ako si to vydrzala?
10. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko vdaka - mam doma este dva testy kupene. ja sa bojim ze ten moj bol chybny :frowning2: ale ten isty som robila aj 10 DPO a bol biely
10. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, tak to veľmi blahoželám k mimísku :slight_smile: teraz sa hlavne šetri a opatruj!!!

pozorovala si aj nejaké príznaky ešte pred mrchou?
10. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, moooc gratulujem!
alienka, musis vydrzat. to nevadi, ze bol 10dpo biely, ved hcg stupa, tak vtedy ho este nemusel zaznamenat, ale dnes ho uz zaznamenal...
10. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - na mojom úplne prvom bol fakt slabulinký duch, na druhom bol už trošku viditeľnejší a na treťom, ktorý som robila 19 deň po IUI bola tiež čiarka, ale vôbec nebola taká sýtofarebná ako tá prvá. Takže z testu to naozaj nie je 100% :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, super, gratulujem!!!
10. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vzdy ked som robila test tak som ho otacala z kazdej strany pri lampe pri okne a tak. ale teraz som vobec nemusela bola jasne viditelna do nejakej minuty od namocenia, len nebola taka silna ako ta kontrolna, ved to ze viem ake su testy ze niekedy ukazu ano a nic z toho preto mam obavy
10. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak mala som 8 vajíčok a dnes už ich je len 5...jedno bolo nezrelé, dves a neoplodnili ale 5 ich bojuje..mám volať v sobotu ako to ide ďalje,..trak verím, že 5 bude silných a bojovných a nevzdajú sa lebo budú po maminke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:a on sa nevzdáva ubehlo nám to rýchlo, sme sa s Katkou nasmiali, kecali a povzbudzovali sa..bolo super tam sňou byť, bolo to tam krajšie..a Katka mala 7 aj sa ich podarilo všetky oplodniť..tak sa snou teším a chcela by som aby sme aj poslu išli na ET..je to super ked ste tam s niekym kto vás pozná..tak sa teraz vytešujem a ležkám lebo bruško bolí aale dá sa to vydržať a čo sa týka toho vajcovodu, tak mi neodsali, doki sa bála aby neboli komplikácie, v raj tam mám nejaké zrsty a možno aj hnis..tak sa tým nemám trápiť, vraj mi to laparoskopicky odstránia..sa fakt teším :angry: :frowning2:

Alienka..super..takže bola tam, slabá ale bola..to je skvelé..silno držím aplce na zajtra...júj konečne niekto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zakajda..drž sa :wink:

Alimka..gratuluejm..konečne si sa dočkala :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, vydrz do zajtra. ked to budes mat potvrdene z krvi, bude to iste :slight_smile: skus sa ukludnit :confused: viem, ze je to tazke, ale skus
10. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko tak sa tesim 5 je super císlo tak nech ti to vyjde :grinning: :grinning: :grinning: a dokedy budes musiet cakat az po ET?
10. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, je to jasné!!! :wink:

cisielko, prajem, aby vajíčka bojovali a silneli zo dňa na deň :sweat_smile: Opatruj sa!
10. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, drzim palce, aby embryjka bojovali. :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ste zlate, len to brucho ma tak vela boli sa bojim aby sa nieco nestalo ze sa to neuhniezdi alebo co
10. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem..bojuejeme... :slight_smile:

Alienka...až do ET..volám v sobotu ako sú na tom a potom v pondelok alebo utorok ráno a aoni mi hned poveia či už mám aj prísť...júj len nech bojujú :slight_smile:

kačiatko..a ty sa ko cítiš?

Bobi..ďakujem, evrím, že sú silné ako ja :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, brucho boli asi prave preto ze sa to uhniezduje. :wink:
cisielko, celkom fajn, dakujem. este mam trosku stale pocit ako svalovicu, ale je to lepsie... len sa mi este nic nechce a na nic nemam chut
10. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..len nech sa to pekne hojí aby ste sa mohli pustiť do boja..a žiadne behanie, treba oddychovať :wink:
10. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ved ano, snazim sa. zatial som to ani neodlepovala, mozno cez weekend to prelepime...
10. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím, že tu svitá na lepšie časy. Na obzore tri, čí štyri tehulky, tu je to radosť čítať. :slight_smile:
10. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, bodaj by tie tehulky stale pribudali a za chvilku sme na "druhej strane" boli vsetky :dizzy_face:
10. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím...žaidna snažilka len samá tehulka :slight_smile:

Kačiatko...len nech je to pekné a nech sa to nezapalí :slight_smile:
10. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, držím pěsti, at embryjka bojujou :dizzy_face: ...5 je krásný číslo..ještě zbyde i na sourozence :grinning:

alimak, moc gratuluju k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj se

Holky, to je krása číst, jak tady těhulíte jedna za druhou a my vás budem následovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, nestras, nic sa zapalovat nebude :grinning:
10. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..nie, ja nesraším ešte to...len nech sa to krásne hojí :wink:

Lucia..ďakujem...cyhstáš sa aj testíkvať či vydržíš do krvičky?
10. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, u nás se na krev nechodí :wink: mršku mám dostat 23., tak když nedorazí, 24. zkusím test
10. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha..no tak držím palce..ja sama neviem ako to budem riešiť, či budem testovať alebo vydržím..no uvidím :astonished:
10. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, ja tiež na krv ísť nemám, ak mrška nedorazí, tak mám skúsiť test :unamused: a kedy plánuješ testnúť?
10. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, já až toho 24. :wink: dřív určitě ne..jedině, že by mi bylo nějak divně :sweat_smile: kdy se chystáš testovat ty? Kdy jsi byla na IUI?
10. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nóóó, tak to ty rovno na Ježiška :slight_smile: uf, to by bol dáreček, že? :wink: veľmi držím palčeky

mne robili IUI 3.12., takže cca 17.12. by som mala dostať mrchu - robili mi ho na 14DC... možno skúsim testnúť už nejakého 15.12. ak nájdem odvahu :dizzy_face:
10. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok