IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
cisielko
10. dec 2009
Luci..takže ty na vianoce testík..jáj to by boli krásne vianoce, tak ti to želám vám všetkým 🙂

Bobi..to je cupi dup..potom nás varuj, budeme držať palce 😉

Ell, Petra, Monika..kde ste ženy?
bobi3
10. dec 2009
cisielko, ďakujem, určite dám vedieť 😉
zakajda
10. dec 2009
Ahojky tak mám za sebo své prví iui. A teď nezbívá nic jiného než čekat.
bobi3
10. dec 2009
jej, zakajda, to dnes? a ako sa cítiš? tak držíme veľmi pästičky... testuješ rovno pod stromčekom? 😉
kaciatko81
10. dec 2009
cisielko, ty dufam budes mat stastny novy rok 🙂
zakajda, vela stastia
zakajda
10. dec 2009
Cítím se dobře,ale manžel je na zhroucení, nějak mu ta místnost s kelímkem nedělá dobře, ale co by pro mimčo neudělal. Bobi jak dlouho se stažíš o mimčo?
cisielko
10. dec 2009
Zakajda..tak veľa šťastia 🙂

Bobi..budeme čakať 😃

Kačiatjo..uvdiíme ale veriť treba vždy...už nech je sobota...neviem sa dočkať ako sa majú moji krpci 😃
bobi3
10. dec 2009
zakajda, my sa snažíme už viac ako rok a pol... :-|
kaciatko81
10. dec 2009
cisielko, presne, verit treba vzdy 🙂 tak vela stastia, verim, ze embryjka su bojovnici 🙂
zakajda
10. dec 2009
bobi3: Já před třema rokama 2 dny před statbou potratila a od té doby se nedaří, přes půl roku jsem čekala na nějaké genetické výsledky. Jinak ti přeju ať to vyjde, to by byl hezký dárek k vánocům. 😉
zakajda
10. dec 2009
cisielko : díky i tobě hodně štěstíčka 😉
kaciatko81 : Také díky, nervíky docela pracují.
alienka22
10. dec 2009
ahojte 🙂 zakajda to je mi luto, ale drzim palce a verim ze to vyslo

ciselko sobota je za dverami - tak len same dobre spravy

kaciatko to je fajn ze sa citis dobre po laparke,

mna stale boli brucho tak som zvedava na zajtrajsi test
cisielko
10. dec 2009
Alienka..ďakujem a teším sa na zajtrajší testík 😃 😃 😃 😃 😃 😃

kačiatko..veru veruiť..sa teším ked aj teba budem povzbudzovať 😉
kaciatko81
10. dec 2009
alienka, velmi budem na teba mysliet 🙂
cisielko, aj ja sa tesim... priznam sa, ze som dnes z toho taka nanic, kazdy na nieco caka, testuje... sa toho noveho roku snad ani nedockam :-N
alienka22
10. dec 2009
kaciatko neboj cas leti strasne rychlo, ani nebudes vediet a uz to tu bude 🙂

ciselko ty po ET budes testik aj skôr robit tam uz niektorym ukazuje aj na 7 po ET 🙂
monika0001
10. dec 2009
kaciatko sme dve ktoré čakame na nový rok... 😉

ahojte babulky! 🙂
monika0001
10. dec 2009
cisielko vidim že si ma sem dnes privolala.... 😉
cisielko
10. dec 2009
Monika ..no hurá, kde si čo je stebou? a čo máš ty na nový rok?

Kačiatko...čakanie je dlhé ale o to sladší bude výsledok 😃 😃 😃 😃 😃

Alienka..ja viem, že tam je možné aj skôr testovať ale ja sa bojím..stále niesom na 100% rozhodnutá či testovať alebo nie..mám strach ale som aj nedočkavá :-S nemám doma ani jeden test tak uvidíme ako sa to porieši 😉
monika0001
10. dec 2009
cisielko v januári sa dozvieme čo dalej s nami bude... 😉
a čo je so mnou? Mám depky zasa raz.. mám po ovulácii a začínajú ma bolieť prsia, takže očakavam MS... tak to prejdeee.... 😉
zajtra vas kuknem... cmuky teraz!
cisielko
11. dec 2009
Pekné ráno 🙂

Monika..prečo sa dozviem až v januári, ja nedočkavec...nebul, sprostá mrch raz epríde. len to chce čas 😉

Alienka, tak ako testík? už tam je koľajnička?
monika0001
11. dec 2009
krásne ránkoooo

micka preto až v januáry lebo tam idem na vyšetrenie podla ktoreho sa rozhodne čo bude s nami dalej 😉
alienka22
11. dec 2009
dobré ránko,

monika drz sa, a to ze zacinaju boliet prsia nic neznamena

ciselko hej dnes som robila dalsi a bola tam opat slaba ciarka - dobre vidielna ktora sa ukazala takmer hned, ale celu noc mi bolo zle ako na kramy vela som toho nenaspala. A brucho ma boli v jednom kuse. Bola som rano na krv a o druhej budu výsledky. Sestricky neboli velmi ochotne so mnou komunikovat ked som sa pytala na ten test tak mi len povedali ze oni moc neriesia a viac sa so mnou nebavili

tak uvidim co mi povedia ked tam budem volat och som netrpezliva
monika0001
11. dec 2009
juj o tom že bolo zle pst.. som o trejer rano vracala... bleee ]-(
alienka22
11. dec 2009
monika a z coho bolo tak zle?
cisielko
11. dec 2009
Monika..tak budem silno drťžať palce,aby boli v januári krajšie správy..a z čoho ti bolo zle?

Alienka, ty si už bola dnes aj nakrvi? a kde chodíš?
alienka22
11. dec 2009
chodim do GYN FIVU po 14 dni od IUI treba dôjst
monika0001
11. dec 2009
juj kočky neviem čo to bolo.... bleee...
aj teraz mi je divnooo... ale pohoda... čo už...
babulky držkám vám palčeky a ja Ďakujem 🙂
cisielko
11. dec 2009
Alienka..takže dnes už bol 14 deň, to ale letí..no asoň mne to letelo..júj tak som zvedavá čo ti ovedia..a sestričky, kašli nane, niektoré sú fakt trubky 😉

Monika..tak aspoň, že ti je už lepšie..a čo robkáš, si doma?
bobi3
11. dec 2009
krásne ránko babulky 🙂

alienka, tak to je dobrá správa!!! už sa teším na výsledky 😉 mňa tiež dosť pobolieva brucho, dnes som 22DC a cítim sa akoby som mala dostať 😢 tak dúfam, že nieeeeeee ]-(
alienka22
11. dec 2009
čiselko vdaka tak vam dam vediet co ako 😉 či už dobre alebo zle, ale pripojim sa az vecer lebo dnes odchádzam skôr z prace

Začni písať odpoveď...

Odošli