• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
komarik - ještě před stimulací jsem měla cyklus 25-26 dnů, což mi přišlo celkem brzy :slight_smile:, ale podle toho co píšeš mám tu ovu asi fakt 11 den, což já vlastně ani nevím :frowning2:
13. okt 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suvik. Ja mávam cyklus okolo 30 dní ale ovu som mala podľa utz posledné 4 mesiace vždy na 14DC a na 14 DC mi robili aj IUI. Clostil som brala od 3 - 7 DC potom kontrola na 10 a 12 DC. n 12 DC mi dali večer pregnyl a po 36 hodiných na 14 DC ráno IUI. .
Ver že chápem tvoje pocity a neostýchaj sa pýtať. Rada pomôžem.
pa, dobrú noc
13. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska - odpisujem az teraz, lebo nechodim kazdy den...ale to je fakt, mala som to FSH minuly rok dost vysoke, ved vsetci sme boli z toho vylepany, vratane lekarov...mam 34, vtedy som mala necelych 33 rokov. Doki vravel, ze mali vredy asi nejaku krizu, ono to môze byt najmä zo stresov a tie som aj mala, ale sa mi to az take strasne nezdalo, tak fakt neviem, co sa deje. Tento cyklus zase robime HP, tak sa trochu obavam, co z toho vzide :unamused: Vo stvrtok idem sa kontrolu priechodnosti vajcovodov, tak dufam, ze aspon tam ma zas dalsi horor necaka :wink: A ked bude-co dufam-vsetko OK, tak zaciatkom novembra ideme na to.
14. okt 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se -zatím bez mrchy-dočkala 10.dne po IUI, pořád mi není dobře, jsem nevrlá, protivná sama sobě i ostatním :frowning2: , bolí mě břicho, cítím se nafouklá, bolí mě prsa. Zkrátka nejsem ve své kůži. Možná je to z Duphastonu, možná se hlásí mrcha :frowning2:
Myslím jen na to, jak to všechno dopadne...

Kolikátý den po IUI je rozumné si dělat testík??
14. okt 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik, tá náladovosť je z hormónov. Môj muž si už aj zvikol. Rozplačem sa pri každom filme v telke, dokonca ma rozplače aj keď sa pozerám na môjho psa ako sa hrá, potom som náladová a nervózna.
Test je dobré si urobiť po 10 dni po IUI, lebo 7-10 deň po IUI sa oplodnené vajíčko zahniezďuje v maternici a po zahniezdení začne stúpať hodnota hormónov. Takže veľa šťastia :dizzy_face:
14. okt 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik díky za podporu! Moje náladovost spočívá hlavně v podrážděnosti, manžel se snaží být tolerantní, ale občas si vjedeme (slovně) do vlasů. Jsem fakt protivná. Plaštivá jsem byla jen po IUI.

Co se testu týká, varovali mne v CARu, že pokud si ho udělám příliš brzo, může být pozitivní, ale vlivem Pregnylu, který mi píchali.
Tak se snažím vydržet, co nejdéle.

A co Ty máš teď v plánu?
14. okt 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - tu tvoji náladovost chápu, plakala jsme jen proto, že manža se mnou nechtěl jít k rodičům, dělala jsme scény jako malá, to je prostě těmi hormony :unamused: . Hlavně vydrž s test si udělej co nejpozději :slight_smile: . Pěkný den všem holkám!
14. okt 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf kdybych se cítila ok, nejspíš bych to neřešila a myslela jen na to, jak co nejdéle vydržet test neudělat.
Ale protože mi připadá, že to dostanu, už to chci mít co nejdřív za sebou. Po každé, když jdu na záchod, čekám tu pohromu. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. okt 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vím, já si kupovala několik testů v době, kdy to jednak nemělo smysl a to chození na wc bylo taky s obrovskou obavou, stejně ta mrcha přišla a to byl konec, někdy jsme se na ni připravila, tak jsme si řekla, dobře, tentokrát ne, ale párkrát sjme měla fakt těhu příznaky a když přišla, tak mě to zlomilo na dva dny a tajně jsem brečela :frowning2: . Já bych ti chtěla dodat optimismu, ale nevím jak. Přemýšlím, co by ti zvedlo náladu, ale neznáme se, tak nemůžu tak rychle vymyslet nějaký vtípek.
14. okt 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsi fajn, díky! Pomáhá mi už jen to, že vím, že je někdo (koho sice neznám) se mnou :slight_smile: . Je to fakt lepší! :slight_smile:
14. okt 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A když čtu Tvůj příspěvek, poznávám se v něm
14. okt 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem ráda, ono to sice vypadá, že jsme poho, ale nemysli si, myslím na to pořád, ráno jak se vzbudím, tak po celý den. když jsme venku, usmívám se na cizí miminka, už mi to kouká z očí, že bych chtěla být mamina, ale zatím nic. Musíme věřit, že to jednou přijdem třeba to už ani nebudeme čekat.
14. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se sice taky usmívám, ale mám pocit, že se v poslední době vyhýbám známým s miminkama, vlastně jim závidím. Moc jsme se na to upnula. Snažíme se asi 2,5 roku. Ze začátku jsme to neřešila a nepřikládala tomu velký vznam. Ale poslední skoro rok to řeším a trápím se tím. A nejspíš tím trápím i manžela. On děti chce, ale bere to tak, že až přijde jejich čas, tak budou. Já ho pořád bombarduju informacema, co jsem zjistila......Neodbývá mě, vždy mě vyslechne, ale připadá mi, že ho tím otravuju.

Vím, že je těžké, abys na tohle něco odepsala, ale jen jsem si chtěla vylít srdíčko :fearful:
14. okt 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hele, moje dost dobrá známá otěhotněla, v den, kdy jsme se to dozvědela sjem přestala hrůzou, závistí, nasraností na sama sebe pracovat, byla jsme úplně mimo, proč ona a né já? My se snažíme dlouho a oni na první pokus, já přestala kouřit, ona kouřila do poslední chviličky, můj manža i její z toho byli nadšení, já se snažila být taky, první dva měsíce jsme se přetvařovala a musela myslet na to, jak je krásná, spokojená a hlavně těhotná! Dnes už je to lepší, manža mě drží nad vodou, říká, že to má čas a pokud budu pořád na nervy tak to nepůjde nikdy, má pravdu.
14. okt 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Úplně Tě chápu!

Napiš mi ještě něco víc o vašem snažení!

Jedu teď do města nakoupit nějaké bylinkové čajíky. Kromě kyseliny listové totiž piju takové ty čajíky pro ženy. Možná to nemá smysl, ale snažím se :slight_smile:

Ozvu se asi za 1/2 hoďky až hoďku. Pa
14. okt 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše snažení, jak by řek manža je moje snažení, on se údajně snaží od 5/08, spermiogram má výborný, u mě je "jen" dvourohá děloha a víc nevím, prootže dr řekl, že jsme v pořádku, ale stimuluje, což značí, že zase tak ok to není. Někdy mám pocit, že na to myslím i u tulení a držím pešti, ať to tentoktát vyjde, samo, že to nepomáhá, aby ne, když na to tak usilovně myslím. Listovku jsem taky brala, ale jednou jsem se naštvala a vyhodila ji do koše-fáze, seru na to, stějně mi to nepomůže. Fáze nesoustředím se-moc práce, málo času na tulení, min pravděpodobnost otěhotnění, fáze neustálých kontrol u dr, vitamíny calibrum baby plan, využívané, momentálně jedu na elevit pronatal, vynechávám hsg, odběry krve, páč na to nemám dobré vzpomínky, už mi tak ani nevadí, že mám modřinky na zadku, co neudělám pro mimi, jakmile nevyjde iui, tak nevím, jak zareaguju. Dle včerejší info, šance 15% :frowning2:
14. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suviku, jdu si něco povyřizovat, tak se ti ozvu tak kolem druhé odpoledne, každopádně piš co tě napadne, společně se z toho trápení vypíšeme a bude nám dobře :slight_smile:, zatím paaa.
14. okt 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem zpátky, čajíky mám kromě bylinkového čaje pro ženy jsem si koupila čaj života :slight_smile:

Procházím taky různými fázemi....přes mateří kašičku, čaje, baby plan, kyselinu listovou, ovu testy jsem se dopracovala do rukou lékařů. Na listovku jsem se naštvala, půl roku jí nebrala, ale teď po IUI, když mi to doporučili, jsem zase začala, takže jí beru 14 dní, pokud IUI nevyjde, zase užívaní odložím.
Takže piju jen ty čajíky, ale jestli to má význym nevím. Piju je, protože mi chutnají, tak mi to nevadí.
U tulení (pokud bylo v době, kdy jsem si myslela, že mám ovu), jsem myslela jen na otěhotnění. Vždycky když čekám, jestli mrcha dorazí nebo ne, vyhýbám se jakýmkoliv lékům( na bolest hlavy...), nedám si radši ani sklenku vína.
Zkrátka jsem "postižená" touhou po miminku.

Dr u Tebe nejspíš stimuluje kvůli zvýšení šance na otěhotnění, aby se urodily folíky :slight_smile:
Třeba to budeš Ty, u které IUI vyjde. Přeju Ti to! ( a zvýšíš procentuální úspěšnost IUI). Mě řekli, že je 10-15%. Je o málo vyšší než pravděpodobnost otěhotnění při běžném pohlavním styku.
14. okt 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě se během dne ozvu, pokud nebudu příliš pracovně vytížena :slight_smile: . V pracovním procesu budu do 19h, tak jsem ještě zajdu
14. okt 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě mě napadlo, že jsem rozhodnutá jít na IUI hned následující cyklus, Clostilbegyt mám, tak můžu vesele stimulovat a pak si uděláme asi 2 výlety do CARu (první na UTZ a druhý na IUI) a to by v tom byl čert, aby pokus č. 2 nevyšel!! :slight_smile:
Snažím se na to dívat optimisticky, jsem jak na houpačce chvíli se mi zdá, že jsem v pohodě, pak depka....

Co si o tom myslíš? Nebo by jsi IUI odložila? a nehnala se do něj hned další cyklus?
14. okt 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, plne Vás chápem vo všetkom čo píšete. :confused:
Kyselinu listovú beriem už 5 r, tak si myslím že som prekyselinovaná až až. Deťom sa už vyhýbam ako čertom a tehotným kamarátkam ešte viac. Normálne sme zmenili aj priateľov. Muž má 31r a ja 29. Kamarátky mám 23-25 ročné, pretože tie ešte deti nemajú a cez víkendy si s nimi človek môže urobiť program. Na diskotéke alebo na chate človek trošku zabudne na svoje problémy. :frowning2:
Mala som susedku, ktorá nechcela ešte otehotnieť. Raz v nedeľu boli u nás na návšteve a vraveli že deti nechcú. Cez týždeň jej manžel odišiel na služobku a ona ma v stredu čakala pred našimi dverami do bytu a naštvaná mi povedala že je tehotná. V podstate mi to vykričala ako keby som za to mohla ja a vošla do svojho bytu a zabuchla dvere. Najprv som ostala ako zamrznutá, ale potom som dostala záchvat plaču, normálne som si nevedela otvoriť dvere do bytu. :rolling_eyes: Do teraz som ten jej výstup nepochopila. A viete ako to skončilo? Od vtedy porodila 2 krásnych synov a ja sa s ňou bavím veľmi odmerane.
14. okt 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Komárik,
poznám to aj ja, mám ešte zopár kamarátok čo nemajú deti, ale veľmi sa o ne snažia, tak ked sa s mimi stretnem tak "tŕpnem" ktorá mi oznámi, že je tehu. nie,že by im to nepriala, ale kedy som už ja bola tehu, tak by som sa radovala bez smútku, že ja zase nič. :rolling_eyes:
14. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby máme to ťažké, ale musíme to zvládnuť :confused:
14. okt 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našim známým se narodilo miminko a manžel se k nim chtěl jet podívat, bylo to přes noc, nechtělo se mi, vymlouvala jsem se, tak jsem mu pak řekla pravý důvod, proč se mi tam nechce, že mi bude líto, že my miminko nemáme. Zlobil se, připadá mu blbost, abychom se vyhýbali známým s dětmi. Já se jim vyhýbat nechci, ale ničí pobyt s nimi mě ničí.
14. okt 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla jsem napsat, že mě pobyt s nimi ničí
14. okt 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Připadá mi, že se často stává, že lidé kteří o miminko nestojí, ho mají. Takový je světa běh :zipper_mouth:
14. okt 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik, taky mi je 29, letos bude 30
14. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v januári budem mať 30 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě bude 30......30.12.2008 :slight_smile:
14. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - jsem zpět, ad iui, já bych to zkoušela 3x po sobě, tak se to obvykle dělá, ne, ale záleží na lékařích, nechat si poradit.Co si myslíš ty? cítíš se na to? Není mi nějak dobře, břicho, spát se mi chce, to bude ten pregnyl :frowning2:
14. okt 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok