• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi je to ťažké v takom prípade. celé tehotenstvo trávi v nemocnici.... chudinka.... a samé problémiky.. no ja verím, že keď už im to po takej dobe vyšlo na prvý krát, že bude všetko v poriadku.. :wink:
11. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001 - tvé známé držím pěsti, určitě bude vše v pořádku :slight_smile: . Mě když se to povede, tak mě nemocnice nemine ani při jednom dítěti, ale co, hlavně aby to vyšlo, člověk pak vydrží i nemožné.
11. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda ani ja sa tomu asi nevyhnem.. s tými problemami.. a po dvoch potratoch sa toho bojim tiež....
:wink:
a dakujem!!!
11. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...no streda je fajn, to už by malo byť aj vidieť..kedy máš krvišku?

Lucia..ET mám ondelok , utorok odla toho ako sa bude bojovníkom dariť :grinning:

Emers..ajoj, ako sa ti darí?

Monika..trojičky..no tak to je dosť, želám jej nech jej to aspoň rýchlo ubehne a nech sú v poraidku :wink:
11. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - dakujem! buduci týždne by sme mali ist za nou ak bude všetko v poriadku...
11. dec 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - já mám za sebou jeden potrat a problémů až až. :unamused: Ale člověk si to nemůže moc připouštět. :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja na krv ísť nemám, mne doki povedal, že ak nedojde mrcha, mám si spraviť test :unamused: a mrcha by mala doraziť 17.12.... Tebe držím veľmi palce na ET... ideš prvýkrát?

monika, hej, to verím, že to tehotenstvo s trojičkami musí byť náročné... ja tiež asi budem na rizikovom, len čo zistím, že to vyšlo... myslím si teda... :confounded:
11. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..áno..toto je moje prvé IVF a dúfam, že aj posledné..už by sa mi do toho nechcelo od znova tak len verím lebo veriť treba..no tak 17 má prísť a 16 je streda..tak budem držať palce :wink:
11. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtes! :slight_smile:

cisielko:
tobě super super bojovníčky!!! :dizzy_face:
se mám vcelku fajn, ty nevolnosti jako jó, nic strašnýho... akorát že i přesto, že se snažím cpát jsem zatím 1 kilo zhubla :confused: no ale prej to je v pohodě :slight_smile: pak naberu!
a měla jsem strašnej zážitek v MHD - udělalo se mi tam šoufl, tak že mi vyrazil okamžitě smrtelnej pot, strašně špatně a myslela jsem, že to nerozdýchám, sesunula jsem se tam, když jsem pak seděla, tak to začalo být lepší, pak jsem vylezla na zastávce a prodýchala to.
říkala jsem to doktorce, prý mám hodně nízkej tlak a nesmím nikde stát!!! vzpomněla jsem si na kamošku, že to tak taky měla.
do práce jezdím autem, tak to je dobrý, ale do města a na dárky teď vůbec nemůžu, ve frontě u pokladny jsem sebou málem taky švihla, tak nevím jak letos s těma dárkama, no bude to chudý :grinning: ale co už, zas pak oznámím rodině, že jsem těhu, tak myslím, že to bude nad nějaký hmotný dárky :wink:

zase se na vás přijdu kouknout a ať je vás tu co nejvíc těhulek!!! :dizzy_face:
11. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers...dakujem..teda, tak to máš riadne ..no tak už len všade autom a hlvne enstáť..drž sa a ukážsa potrebujeme tu tehu vírusiky :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, tak to musí vyjsť!!! to by si niekedy na Vianoce mohla aj testovať, že? júúúúj, to by bolo super... držím palečky

emers, a ty si po IUI tehu?
11. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - Myslim,že mimčo bude dostatečněj dárek, měj se fajn
11. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..musí ale príroda si robí ja tak čo chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: presne tak niekedy okolo vianoc preto sa neviem rozhodnúť či testovať :wink:
11. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babulky pre zatial vas opustam.. cmuky posielam...
11. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisielko, veď uvidíš, ako sa budeš cítiť, každopádne by to bol krásny štart do Nového roka... tak teraz už len pfuj, pfuj, pfuj :slight_smile:
11. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čiselko ved uvidis ako sa budes citit :slight_smile: ja si proste ten test spravit musim :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ako vydrzim do druhej sa mi to zda ako vecnost
11. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, neboj, vydržíš, už je to le chvíľočka :wink: myslíme na teba

mňa dnes ale brucho bolí teda dosť? :frowning2: dúfam, že to bude v poriadku :frowning2:
11. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka-držim pěsti
bobi - doufám, že to bude v pořádku :slight_smile:
Já nevim jak do testu vydržim, už aby člověk věděl na čem je. :wink:
11. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda vdaka :slight_smile:

bobi malo by to byt v poriadku ja som tiez uz mala bolesti brucha v 8 DPO ale teraz mam vacsie akokeby kazdu chvilu mala prist mrcha a strieda sa to s takym pichanim - ktore pri mrche normalne nemavam. Ale to pichanie mam od vcera.
11. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, no ja občas cítim také akokeby až tŕpnutie :unamused: a špinenie si nemala žiadne?
11. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
špinenie praveze nie, ale niektoe baby pisu ze niekedy ked sa zahniezduje tak zvykne byt taky mierne krvavy vytok - spinenie
11. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Alienkasilnodrzim palce, aby ti to vyslo...
ja som bola 2 krat na IUI bez uspechu, teraz cakam na IVF.
V pondelok ideme k dokimu, dufam ze ma nastavi tak aby sme mohli ist v januari na to..
Cisielko aj tebe drzim palce, mozem sa spytat, bola si na ICSI ? nas posielaju rovno na OCSI, alezda sami to zbytocne..
11. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem apple, aj ty sa drz a co je to OCSI ak sa môžem spytat?
11. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aplle..ja som bola na ICSi..no nieje to zbytočné..ak máte zlý spr tak spermoša ťažko sama oplodní vajíčko, je to lepšie cez toto lebo oni to vajíčko oplodnia sami, jetam väčiša šanca či pri kalsickom IVf nieje možné..ja som si tiež mylsela, že je to zbyrtočné ale nieje..my by sme nemali šancu bez ICSI..budem držať palce :wink:

Alienka..ešte nevolali?

Ja nehovorím, že si test neurobím, asi tonevydržím ale uvidíme :slight_smile:
11. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko ja si mam zavolat o vysledky od 14,00 do 15,00. Takze este hodinka. ICSI viem co je ale nikdy osm nepocula o OCSI
11. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka...ICSI..to je jedna z metód IVF..je klasické, to je také, že spermiu a vajíčko sa dá do skúmavky či čoho a ono sa oplodní samé...ICSi je také že spermia sa dá do vajíčka lebo sama by to nezvádla, takto sa jej pomôže :wink:
11. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko hej to viem ale apple spominala OCSI nie ICSI
11. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, to bol preklem, prepac
:slight_smile: jaj aha, lebo na googly mi nic nenaslo
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok