IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kaciatko81
11. dec 2009
alienka, moc gratulujem!
je tu este niekto okrem moniky a mna, kto uz do vianoc nic neskusa?
monika0001
11. dec 2009
babuky ja vam musim nieco ukazat.. mozno ste to uz videli ale tie ktoré nie pozrite si to.. je to šupaaaa....

http://www.youtube.com/watch?v=bitoOa-wjV0

babulky idem spustit aktualizaciu na pc a potom pridem za vami. zatial cmuky...

a alienka pridavam sa ku gratulaciiii...

😉 🙂
monika0001
11. dec 2009
kaciatko nechcem ta sklamat ale ja skusam. i ked viem ze nic z toho ale skusam ci nahodu... no neverim.. ziadna sanca tam nie je... 😉
len IUI nemozme skor ako nebudeme vediet vysledky... potom mozno bude IUI.. tak preto to beriem tak ze do januara nic... 😉

a takto zatial vyzera nas graf - prvý v živote :-p 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2a3588
luucia
11. dec 2009
monika, já těm grafům vůbec nerozumím =-) nikdy jsem to nezkoumala..takhle má graf vypadat?
kaciatko81
11. dec 2009
monika, je mi jasne, ze skusas... myslim, ze vies ako som to myslela 😉
kaciatko81
11. dec 2009
tak tu nakoniec asi ostanem sama :-|
alienka22
11. dec 2009
kaciatko hlavu hore nie si sama urcite ti laparoskopia pomôže, uvidiš že ano
kaciatko81
11. dec 2009
alienka, dakujem
monika0001
11. dec 2009
luci toto je moj prvý graf takže som na tom asi ako ty 🙂

kačiatko -hej hej.. ja len aby bolo janse ako to je... 😉 a ako poznam moje šťastie tak ťa v tom samú nenechám... neboj... 😉
kaciatko81
12. dec 2009
monika, ved ja vam, teda nam vsetkym zelam, aby to vyslo co najskor 😉
lumcag
12. dec 2009
Jestli se k vám mohu připsat, také jsem na tt našla 4.12. //, ale ještě jdu v úterý 15.12. na krev, ale snad tt mluví za vše mám jej v albubu.
Sleduji vás celou dobu
Ell jsem již gratulovala a emers, alimak a alienke x-) x-) x-)taktéž hodně štěstíčka.

monica 0001
graf máš velmi pěkný. Snad není pochyb se obávat nezdaru. Je to na dobré cestě 😉
monika0001
12. dec 2009
ahojte kvetinky moje...

lumcag dnes už teplotka klesla.. takže je to asi jasne... a tebe z celého srdiečka gratulujem!!! Už si si to zaslúžila !!!! 🙂

kaciatko cmukyyy
monika0001
12. dec 2009
inak baby ja som v noci taaak strašne vracalaaa.... moc moc moc... až som mala v okolí vaječníkov strašne kŕče.... fuuuj.... ráno ked som vstala potom zo sedačky som myslela, že mi niekto odrthol vaječníky. taká strašná bolesť... auuu.... teraz je všetko O.K. Teplotka v grafe mi klesla takže podľa mňa sa o tehu nejedná... neviem čo to bolo... brr...
alienka22
12. dec 2009
lumcag gratulujem a držim palce tesim sa s tebou,

monika uvidis ze to nabuduce vyjde
monika0001
12. dec 2009
alienka - 😉 raz musííí....
luucia
12. dec 2009
lumcag, moc gratuluju x-) x-) x-)

monika, neměla by sis zajít k dr??? to teda není normální takhle zvracet :-o a pro jistotu..kdy máš dostat mrchu?? jestli to fakt není těhu 😉
lumcag
12. dec 2009
monika0001
alienka22
luucia
děvčátka děkuji,
zrovna, když jsem se začala trošku radovat...tak při zadělávaní těsta ještě na cukroví, jsem dostala ošklivou bolest do podbřišku a když jsem šla na záchod, tak jsem měla kalhotky trošku zašpiněné.
Tak jsem se lekla :-o
Ale snad je vše Ok. Ještě musím do 15.12. vydržet. A pokud jsem těhu tak jsem včerejším dnem podle MS začla 5tt,
pokud umím dobře počítat :-p
luucia
12. dec 2009
lumcag, snad je to jen z toho, jak si tam mrňousek dělá místo 😉 ale radši se šetři 😉 jak ti koukám do pasu, tak vám vyšla 3.IUI??
lumcag
12. dec 2009
luucia,
3-tí IUI, ale až po mibilizaci kostrče, pokud si četla mé album tak jich bylo celkem 7.
Ovšem má fyzioterapeutka mi řekla, že ty 1-ní 4 nemám počítat, kvůli té kostrče.
monika0001
13. dec 2009
lucii ms mam buduci týžden... a dnes vnoci už bolo všetko v poriadku.len teraz ma straašne bolí hlava.,.. a to som mala isť plávať.. 😞
tak aspoň popíšem s vami... 😉
monika0001
13. dec 2009
aka som ... zabudla som vas aj pozdravit... fuu je mi divne..

prajem krááásnu nedelu... inak tu v BA poletuje sneh... 😎
zakajda
13. dec 2009
moniko dobře to dopadne. 🙂 u nás už také začíná sněžit. Hezký den všem 🙂
monika0001
13. dec 2009
luckam všetko najlepšie prajem!!!!
bobi3
13. dec 2009
ahojte holky 😉

lumcag, alienka, velmi blahoželám... je to úplne super 🙂 opatrujte sa!!!

ja som dnes 24DC, netuším čo ma najbližšie dni čaká, uvidíme 😉
bobi3
13. dec 2009
alimak, no ja plánujem testnút v stredu, uvidíme, či sa odhodlám :-S

emers, zeby bolo teraz na rade B...??? 😃
lumcag
13. dec 2009
bobi,
Určo budeš mít o vánocích nádherný dárek 😉 x-)
A jinak moc děkuji
lumcag
13. dec 2009
Jdu hajat, jsem nějaká přetažená. tak ahóóóój zítra
cisielko
13. dec 2009
Ahojte 🙂

Lumcag, gratulujem ti..musela si prejsť rôznymi cestami ale nakoniec sa to podarilo 😉

Monika..mala by si ísť k dokimu..nbieje normálne aby si len tak vracala ]-(

Kačiatko..to, že ťa tento mesiac nič nečaká predsa neznamené, že budúci rok je tvoj 😉

No a my máme zase o jedneného bojobníka menej, pretsal sa nám vyvíjať..zajtra volám znova kto vie, možno už bude aj ET 😃
cisielko
14. dec 2009
Ahojte 🙂

Volala som a nevyzerá to ružovo. zo 4 my ostalo jedno aj to je medzi 1-2 a jedno ešte počkajú do zajtra.. 😞 😞 😞 😞 ideme na 10h dnes na ET tak držte palce nech ma aspoň táto jedna bublinka neopustí :-S
apple7
14. dec 2009
Ahoj cisielko,
drzim palce, urcite ti to vyjde...

Začni písať odpoveď...

Odošli