• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Aj ja idem na 10 do centra, kam chodis?
14. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, držím veľmi palčeky, nech aspoň jeden dobojuje do víťazného konca!!! určite daj vedieť čo a ako

kačiatko, neboj, budúci rok bude rok narodenia tvojho mimi, nádherne to stihneš :wink: a akos a cítiš? už si sa zotavila?

lumcag, ďakujem, bodaj by si mala pravdu :dizzy_face:

ja som dnes 11 dní po IUI, mám len trochu výtok a začínajú ma pobolievať prsia ako pred mrchou, takže sa asi hlási, potvora jedna :angry:
14. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
cisielko velmi ti drzim palce, verim, ze bublinka bude silna a statocna a pevne sa chyti :dizzy_face:
bobi, som celkom ok, niektore pohyby este trosku vadia, ale som v praci...
14. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, tak to som rada... ja som sa po laparke tiež cítila ešte ubolená asi týždeň, hlavne som sa nemohla moc zohýbať, ale keď mi vybrali stehy, bolo to už lepšie... no v aute pri každej diere na ceste som to cítila dosť :confounded:

neboj, už to bude len lepšie, a cestička za mimi zasa o čosi voľnejšia :wink: držím palčeky
14. dec 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. ja tiez tomu verim, len som ten typ, co ked dlho "necinne" sedi, tak ho obchadzaju cierne myslienky... tak asi preto...
priznam sa, ze kym sedim alebo lezim je fajn, ked vela chodim, tak som unavena a je mi tak nijako... stehy mi vyberu vo stvrtok
14. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to presne poznám, ja tiež dlho neobsedím, potom už začnem byť nervózna, že už by sa mohlo aj niečo diať... a stále mám pocit, akoby mi niečo utekalo :unamused: a teraz pri snažení o mimi o to viac :angry:
14. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :frowning2: asi som teraz aj dost neznesitelna... nemam rada, ked je ticho a nic sa nedeje :sweat_smile:
14. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, môj manželík by ti o tom vedel rozprávať :grinning: ja som tiež niekedy ako taká harpia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, ze nie som sama, komu z toho "hrabe" :grinning: :sweat_smile:
14. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môžem sa opýtať koľko máš rokov? lebo ja som už mala 32, preto mi z toho večného čakania už asi dosť hrabe :angry:
14. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam menej :sweat_smile: 28... ale nemyslim, ze je to vekom :wink:
14. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

číselko nevadi ved staci aj jeden dobry bojovnik uvidis ze to vyjde :wink:

bobi ako sa citis?
14. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alienka :slight_smile: no ja sa cítim tak normálne, trošku cítim prsia ale to ako vždy pred mrchou :frowning2: a ty? strašne sa teším, že ti to vyšlo, dávaj si na seba pozor!!!

kaciatko, tak ty máš toho času ešte predsa len o trošku viac, ale ako vravíš, vekom to asi nebude :wink:
14. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko uvidis ze sa to podari viem ze je to na nervy a ja som tiez mala hrozne stavy

bobi aj mna boleli prsia ako pred mrchou a citim ich stale. Cely vikend som prelezala. Boli ma brucho stale. Raz ako na mrchu a raz ma picha strieda sato. Tak dufam ze je vsetko v poriadku
14. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak priznaky nemam vobec ziadne len to pichanie
14. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, a kedy ideš k lekárovi?
14. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja to zasa prekonam a zasa zacnem verit... ta "necinnost" mi nesvedci :grinning: ty davaj na seba velky pozor, urcite to bude dobre :wink:
14. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka kaciatko

na UTZ mam ist az 4 januára - mi to pride velmi dlha doba
14. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny

1) tak v první řadě bych chtěla pogratulovat všem IUI-ačkám kterým se zadařilova a na testíku našli //

2) a za druhé bych se s vámi chtěla rozloučit:

- minulý pátek jsem byla u Dr. a stopnul mi i moji druhou stimulaci, a to z důvodu malé reakce, folíky tam bylo až až ale žádný dominatní a hrozilo díky už vysokým dávkách k přestimulaci - tak že konec. ve středu jdu na vyvolávačku a až to dostanu nasazuju antikoncepci, abych alespoň pravidelně menstruovala, tak že z toho vyplývá že dítě se odkládá na neučito, protože v tuto chvíli je u mě možné jen IVF a do toho v 27 letech jít nechci. Dr. mi doporučil alespoň na 3 měsíce HA, pak vysadit a zkusit rozhýbat vaječníky aby spontálně menstruovala a pak zkusit znocu stimulaci na IUI, a až pak neventuelně uvažovat o IVF ......

tak že se tu svámi loučím, a možná sem tam jinku, ale teď na mimčo myslet nechci, chci úplně vypnout a soustředit se na svatbu (31.12), práci atd....

papapa
14. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, mrzi ma to :pensive: ale velmi ti drzim palce, aby ti vajecniky rozhybali a coskoro sa pridala naspat k snazilkam. a svadba nech ti vyjde presne podla predstav, vela stastia :slight_smile:
14. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pripájam, petronelka, neboj, raz sa dočkáš aj ty... len tá cestička u teba je o čosi dlhšia :wink: no ako sa vraví, na čom sa dlho pracuje, určite bude kvalitné :wink: držím palčeky, aj na svadbu... :slight_smile:
14. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa vratila z centra, zistili ze mam cystu na pravom vajecniku,takze musim pockat, kym sa strati.
S lekarom sme sa dohodli ze pojdeme este na 3 IUI, lebo nam pochvalil spg, vraj najlepsi, tak sme sa dohodli ze to este raz skusime..
14. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple držim pěsti :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, a ty si na tom ako?
14. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ DĚVČATA,
Tak mě zítra čeká výsledek krve a 1-ní UTZ
Podle MS jsem 4tt+4dny, takže si myslím, že na UTZ nebude ještě nic vidět :frowning2: , ale snad podle testíků můžu počítat , že těhu jsem
APLE
také držím pěsti
Petronel,
je mi líto, že vše Dr. odložil. Ale uvidíš po novém roce budeš po první stimulaci hlásit // :wink:
Podívej na mě, také až když jsem začala brát fostimon, tak to vyšlo hned.
Teď tě čeká radostná chvíle a po svatbě bude dvojnásobná
Bobi
a ty si myslím, že pod stomeček dostaneš fakt pěkný dárek. Budu na tě myslet
ALIENKA,
gratuluji. Máš to za ssebou, HCG velmi ukázkové
14. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag dakujem takze aj tebe vyslo tretie IUI ako mne? to je super, ja som bola na krv tento piatok ale na UTz mam ist až 4. januara tak som nedockava.

Petronelka to mi je luto, drzim ti palce

bobi ako? neskusis testnut zajtra?
14. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienko,
Mě v caru při IUI řekli, že pokud nezačnu do 15.12.kr.....cet, že mám přijít jak na UTZ tak krev
Já to tedy budu mít zítra vše za sebou.
Kdy si podstoupila IUI?
14. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mám 1 bublinku v brušku + máme jedného mrazáčika :slight_smile: ked sme tam prišli tam mi embryologička povedala, že to čo ide vkladať má už známku jednotku a to druhé začalo krásne bojovať, že ho chce hned zamraziť..tak sme ho zamrazili a jedno mám v brušku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mám aj fotečku..zázkrok bol v pohode, nič som necítila všetko som videla na monitore..len ked som z dialky zbadala niečo ako obrovská ihla tak som sa už radšej kukala len na monitor aby som sa od trsachu neposrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz už len veriť musím...na krvičku idem 28.12. :wink:

Apple--tak to je super, že máte spr najlepší, tak šup šup do IUI,..držím aplce a ja cvhodím do Helisou a ty?

Petra..to mi je ľúto..držím ti palce aby liečba zabrala a ty si sa mohla po 3 mesacov vrátiť sem medzi nás s krásnymi správami..opatruj sa :wink:

Bobi..a čo testík, ideš vydržať do stredy?

Kačiatko..hlavne sa nenamáhaj..musíš sa šetriť :wink:
14. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag mrchu som mala 13. 11. to je fajn ze budes mat UTZ s krvou

ciselko tak ti drzim palce aby ti vyslo. 28.11 je tu co nevidiet a testik si isto m ôžeš spravit aj skôr :slight_smile: bude na teba silno mysliet, tak teraz pekne oddychuj a vobec sa nenamáhaj :wink: manžel nech sa o teba pekne stará, juuuuuj velmi ti to prajem
14. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, velmi, velmi drzim palce :dizzy_face:
alienka :wink:
14. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok