• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
krásne ránko babulky

tak ja dnes hlásim pokles BT o 2 stupne a brucho bolí jak šľak takže mrcha už je za dverami, testovať teda asi ani nebudem, škoda testu... jedine, čo nechápem, tak ráno som malá taký hustý biely výtok, a dosť veľa, celé nohavičky mám z toho mokré neviete čo by to mohlo byť?

cisielko, tak to je super, teraz už len pfuj, pfuj, pfuj, nech sa mu u teba páči a nech sa tam poriadne zabydlí :wink: dávaj si na seba pozor! Verím, že to vyjde... :slight_smile:
15. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všem. Já jsem dnes 6 den po iui,BT raději ani neměřim, nějak na to nemám nervi.
Bobi - nevím co by to mohlo být, ale budu držet pěsti. :wink:
15. dec 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko :slight_smile:

ďakujem dievčatá...aj s bublinkou sa tešíme averíme,že bude bojovať :slight_smile:

Bobi...takže testík nejdeš robiť? ale to môžu byť aj tehu príznaky, sú vraj také isté ako pri tehu...pfuj držím palce :wink:

Zakjda..hlavne klud... :wink:
15. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko, len čo ten pokles BT? :confused: je síce pravda, že som merala asi o hodinu a pol skôr ako inokedy a spala som nejakých 5 hodín, ale pokles o 2 stupne sa mi zá dosť :frowning2: testík spravím, zajtra ráno, ak mrcha nedôjde...

zakajda, máš pravdu, ja som si už tiež koľkokrát vravela, že merať nebudem, som potom len zbytočne vystresovaná, no dnes mi nedalo, vravela som si, že predtým než si spravím test, tak ešte odmerám BT... na dopadlo to tak ako dopadlo :cry:
15. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..ja som tiež dakedy merala BT a prestala som stým..ak si chceš byť na čistom psrav si tetík keď už meriaš BT...poles býva prense vtedy keď príde M, inak sa má držať..prestaň s meraním , iba ťa to zbytočne stresuje :wink:
15. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, cisielko, dosť ma to ráno zosmutnilo... :cry:
15. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..no vidíš, tak načo to bolo dobré..nádej tu stále je tak hlavu hore :slight_smile:
15. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: ja chcem bojovať
15. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
bobi, kasli na meranie, akurat ta to rozhodi... pri tych liekoch, co berieme aj tak neviem, ci sa tomu da verit :confused: :sweat_smile:
15. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi určitě bojuj. Jsem ráda,že je tady tohle téma. :slight_smile: :slight_smile: Člověk v tom není sám
15. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste všetky úplne super, ďakujem, veľmi mi to pomáha, že sa mám komu posťažovať :wink: A hlavne spolu se to lepši táhne, ne? :slight_smile:
15. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela - tlatičko moje.. my sme na tom podobne.. tiež se stopnutý.. ako snažime doma zatiaľ i keď vieme že bez liečby je to na dve veci a potom minimalne 3 mesačná liečba.. možno pol ročná a možno ročná... viem ako sa cítiš zlatinko.. presne to viem... :wink:

cisielko veľmi silno držím palce a agratulujem kočkám čo som ešte negratulovala... :wink:
15. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás děvčata.Už jsem si s Vámi jednu chvilku psala,jen doma to mám těžké,tak se sem moc nedostanu
15. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozítří jedu do CARU na první ultrazvuk,a na výsledky z krve.Trochu se obávám zda tam něco uvidí,mám dlouhé cykly-30-35.Chtěla jsem se Vás zeptat,než do toho půjdu-IUI-popř.IVF,čím to je že některé podstupují IUI několikrát?Kde je většinou chyba?
15. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

bobi to este nic neznamena ani bolest ani BT mne moja gynekologicka povedala ze BT je velmi nespolahliva lebo je ovpylnena vela vecami, drzim palce silno vela

venyska preto je to niekedy neuspesne pretoze ta odsleduju a daju ti potom injekciu na prasknutie folikulov ale oni vobec nemusia prasknut a preto sa to nezadari - napriklad
15. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alienka, a ty sa ako cítiš? všetko v poriadku? mňa dnes brucho teda bolí dosť, ráno zvláštny hustý biely výtok, no a tá teplota... som z toho zmätená :confused: keď mrška do zajtra rána nedorazí, tak skúsim test
15. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi fajn obcas citim ako na mrchu ale to uz malo, skôr take pichanie a niekedy nic. 4. január je daleko a ja neviem ci je vsetko v poriadku :( tak uvidime musim vydrzať.

verim ze ti nedorazi - mna to brucho tiez bolelo dost vela a ta teplota neverila by som jej najma ak si spala malo a tak. skus urobit z ranného mocu test, mozno by ti ukazal uz aj dnes
15. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to áno, dnešnú noc som spala dosť biedne, skúsim zajtra test, uvidíme

tak to ti prajem veľa sily a trpezlivosti do toho 4.1., hlavne si dávaj na seba pozor, nohy hore a nič nerobiť :wink: nech sa ten drobček poriadne zabýva :wink:
15. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ved to sa snazim este musim pochodit po darcekoch tak uvidim ci budem vladat :slight_smile: v praci teraz mam clekom klud tak sa tesim ze nie su stresy a zhony - a dufam ze do vianoc ani nebudu. ty uz mas darceky nakupene?
15. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa chcela opytat neviem prestne ako to je s preventívkou u gynekologa, mohla som prist az po 17. oktorbri 2009, ale my to nevyslo, jednak moja doktorka robi len utorky a mala som aj mykozu čo som u nej bola na vysetrenie. A do konca roka to nestihnem. Nevadi ak pojdem az v januári?
15. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, a prsia ťa bolia?

ja už mám darčeky našťastie všetky, veľmi sa teším, lebo ja tie stresy pred nemám rada :angry:

s tou preventívkou to veru neviem :confused: to sa má tiež chodiť raz ročne ako k zubárovi? podľa mňa by mal stačiť ten január, keď pôjdeš na UTZ
15. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mam ich citlive ale boleli ma predtym viac teraz su uz len citlive - bolia ma tak zboku ked sa dotknem.

ti fajne ze uz mas nakupene, :slight_smile:

raz rocne ale neviem ci kalendárny alebo do roka od poslednej prehliadky, už aj tak nestiham tak dufam ze nebude zle :(
15. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa tiež tak divne zboku, ani nie bradavky :confused:

ale voď k dokine chodievaš pravidelne, nie? podľa mňa ten január bude ok :wink:
15. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som chodieval len poslednu preventivku som mala 17. 10. 2010. odvtedy len vysetrenia koli mykoze tak neviem

mna tiez neboleli bradavky ale skôr zboku
15. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoyte snažilky, tak ako?
Nejaká nová tehuľka? Alienka, vidíš, ty si bojovníčka, a tak veľmi si sa bála, keď si išla na 3.IUI že nemáš dostatočne vysokú sliznicu a bááááááááác. Silno držím päste!

Bobi, ty ešte zatiaľ nevieš výsledok?

Ja som bola na 1. návšteve v Heliose a sú tam fakt super ľudia. Urobia nám všetky možné vyšetrenia a potom sa uvidí. Pôjdeme aj na postkoitálny test, možno je tam problém.
15. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi..som rada, že sa ti v Helíku páči..sú tam naozaj úžasný ľudia :slight_smile:
15. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak jsem tady z 1-niho UTZ + krve
Na UTZ zatím ničevo, endometrium 13mm a z HCG jsem si sedla na prdel ............. :astonished: :astonished: :astonished: 6150
15. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag..to budú dvojičky???????
15. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčinky,

tak já pořád čekám a necítím se nijak :confused: ale já vííííííím, je ejště mooooc brzo :grinning: nějak se z toho nehroutím :wink:

lumcag, týýýjo, to je teda mega HCG..já měla s malou 3625 :dizzy_face: ale je teda divný, že na UZ není nic vidět :confused: dr ti dělal UZ dneska?
15. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Na UTZ zatím ničevo, endometrium 13mm
15. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok