• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
22.12. v úterý jdu na další UTZ
15. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag mne hadze termin 20. augusta 2010 :slight_smile: tak to mame spolu, a nemala som nejake nízke HCG ked som mala 122?
15. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, tak snad tam mrňousek bude :dizzy_face:
15. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka,
Já nevím. sestřička mi jen řekla, že při takovém HCG by se nedivila, kdyby tam byli mimi 2 :grinning:
15. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky vie mi niekto povedat ci robia v heliku v mt aj cez sviatky a medzi sviatkami...?uz minuly mes.sme s doktorom hovorili o IUI ale este sme to skusili len s pregnylom a duphastonom...vcera som dostala mrchu a rozmyslam ci pocat do dalsieho cyklu v januari alebo este teraz v decembri...
15. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, ja som tam bola v pondelok a vraveli, že robia aj cez sviatky, ale len plánované a nutné výkony, ktoré sa nedajú odložiť.
16. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko princezny
ja dnes takto :cry: 13 dní po IUI a test biely ako sneh :frowning2:
16. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi

ved uvidis este ako, ešte aj tak nic nie je stratrene, uvidis. Poprípade skus ist potom na dalsie IUI, som niekde citala ze prve iui nie je tak casto uspesne ze potom tie dalsie. Mne tiez vyslo az tretie IUI. Silno drzim palce aby sa to este zmenilo a mrcha nedosla
16. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alienka, si zlatá, no mrcha pravdepodobne dorazí, cítim to :unamused: na IUI určite pôjdem ešte raz, len horšie je, že idú sviatky, takže jeden mesiac asi budem musieť čakať :unamused: najradšej by som šla hneď...

a ty sa ako cítiš?
16. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre priznaky v podstate ziadne len obcas boil brucho, a budim sa skoro rano. Inak nic zvlastne. Tak dufam ze je vsetko v poriadku. Lebo do 4.januara nebudem vediet ci je vsetko ako ma byt. A kedze beriem utrogestan neviem ci by mi mrcha dorazila ak by sa nieco stalo.TAk sa tento mesiac posnazte samy. Skus si kupit alchymilkovy caj, ktory je dobrey na sliznicu
16. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vôbec tomu nerozumiem, všetko bolo ideálne, krásne 4 folikuly, pregnyl, počas ovu IUI, spermie ukážkové, s manželom sme to potom poistili ešte prirodzene, užívala som aj kyselinu listovú, femigard, pila alchemilku a predsa to nevyšlo :unamused: už fakt neviem, čo mám spraviť :unamused:

držím palčeky, aby si sa cítila dobre a mimi sa u teba páčilo :slight_smile: opatruj sa
16. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti bobi,

keby som ti tak vedela poradit ale netusim kde je problem. My sme to poistili hned po IUI ked sme dosli domov. Ale vobec sme to neplanovali, že teraz ale ako si to prislo tak ja si myslim ze aj to nepomohlo ze som sa tesne po IUI tak uvolnila - neviem
16. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo sa vlastne vraví, že prvé IUI väčšinou nevyjde a potom šance stúpajú? to sa mi zdá trochu nelogické, veď to, že som bola na jednom, ešte nemôže ovplyvniť druhé, nie? :confused: no bodaj by to bola pravda a ďalšie IUI Už bolo úspešné :pensive:
16. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, mrzí ma to, ale ešte predsa nezúfaj, možno ešte test hcG nezachytil. My sme tiež minulý cyklus mali neúspešné IUI a tento cyklus sme chceli prirodzene, lenže manžel odišiel na týždeň do Francúzska takže ďalší cyklus v keli. Ale aspoň podstúpim všetky možné vyšetrenia, ktoré mi budú v Heliku robiť a potom sa uvidí, čo ďalej.
16. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem preco je to tak, u mna boli prve dve IUI zbytocne lebo som mala nizku sliznicu az pri tretom som mala v podstate opitmalne podmienky tak neviem. andzi ma pravdu test este nemusel zachytit HCG u kazdého je vyska HCG iná
16. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Bobi..to ma mrzí :frowning2: ale naozaj prvé IUi je slabá šancva ale je..musíš veriť, nevyšlo to teraz výde to na 2 IUI..nevzdávaj sa :wink:

Alienka...neboj, to vydržíš hlvne sa opatruj :wink:

Andzi..ako sa máš?

Xena..aj ja čo viem tak robia ja medzi sviatkami ale len súrne prípady, iné všetko preložili na január :wink:

Baby, pordate do kedy mám piť ten alchemilkový čajík?
16. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ciselko vdaka

uz ho razdsej nepi ja som ho pila do IUI potom uz nie, vsade to pise inak :( ze kedy ale v tehotenstve sa pit nema tak ho radsej vynechaj - ak caj tak ovocny :slight_smile: ako sa citis?
16. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, ďakujem, mám sa fajn, máme pauzu v snažilkovaní. V Heliku mi budú robiť všetky možné vyšetrenia, nielen hormonálny profil a podľa toho sa v januári uvidí, čo ďalej. Teším sa, ja verím, že budúci rok nám to výjde, tak či onak. Teší ma však aspoň to, že pravidelne ovulujem. No a ty ako? Ako sa cítiš po ET? Si doma pekne v teplúčku? Musíš sa prihovoriť embryjku, aby sa pekne zavŕtalo do sliznice a pekne rástlo. Držím palce.
16. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka..trakže už ho nemám piť?mylsela som, že je dobré ho piť no ale veľmi sa do toho nevyznám..akurát ho pijem tak ho teda prestanem, skúsim ešte niečo nájsť na nete...ale ďakujem :wink:

Andzi..vidíš ako to krásne napreduje, ubehne ti to rýchlo neboj a ni sa nenazdáš a už budeš čakať na výsledok a to je fakt radosť..si pripadám ako magor, každé pichnuite a eviem čo sledujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ďakujem za opýtanie, cítim sa dobre..zatím žaidna zmena, sem tam ma pichne ale to je vsjo..a inak bublinku volám Dafi a tsále sa jej prihováram..je to skratka mien Danielka a Fiip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi urcite vam to vyjde drzim palce :slight_smile:
16. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko to je super ze sa citis dobre :slight_smile: mas vybrate pekne mena :slight_smile: popichavanie je dobre znamenie :slight_smile:
16. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, všetkým vám ďakujem za podporu a všetkým držím veľmi palčeky!!! aj tehuľkám, aj snažilkám :wink:
16. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi - budu držet pěsti, aby to příště vyšlo :slight_smile:

Mě čeká testík příští středu. Byl by to hezký dárek. A pokud to nevyjde určitě do toho půjdu znova, jednou to vyjít musí.

Všem přeju hezký den
16. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, je mi to velmi luto :pensive: takze novy rok to isti? :wink:
cisielko, cajik uz nepi. velmi ti drzim palce :dizzy_face:
andzi, alienka, ahojte :slight_smile:
16. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, akurát som volala s kamoškou, stopli je IVF-ko, mala nastimulovaných 30 vajíčok a hrozil jej hyperstimulák, taká bola smutná, chúďa.

zakajda, držím palce

kaciatko, ahoj, tak my prídeme na rad až v novom roku, že?
16. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi - díky :slight_smile:
16. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu...uspesne snazenicka prajem.. :slight_smile:
16. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, cisielko, zakajda, andzi, ďakujem, nový rok už teda určite :wink:
16. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem diečatá, čajík už teda nepijem..ráno bol posledný :slight_smile:

Andzi..to mi je ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: musí to byť ťažké...ja som bola v pondelok skonacami s nervami ked mi povedali, že zo 4 je len jedno aj to medzi 1-2 známkou a teraz ďakujem aj zato..a dokonca nám ešte jeden začala bojovať tak máme aj mrazáčika, to bude súrodenec na neskôr..som rada, že som ich tak veľa nemala..aj s témy IVF sú dve čo mali ísť dnes dve na ET, bohužial ani jedna nejde, bublinky nebojujú a to mala jedna 16 a druhá 12 :frowning2:

Kačiartko..a ty ako sa cítiš?
16. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, jasne! buduci rok je nas :wink: :dizzy_face:
cisielko, musi to byt velmi tazke. velmi drzim palce, aby sa drobcek poriadne zavrtal a aby vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
mne je celkom fajn, aj ked priznam sa, ze ako cely den sedim a mam to brucho "stlacene"... vcera mi bolo dost zle vecer :confused: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok