• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kaciatko, a vy kedy začínate so snažením? pôjdeš aj na IUI?
16. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi, no uvidime ako sa bude racit madam mrche... ale po novom roku vlastne mozeme ist na to, teraz medzi sviatkami maju volno... jasne, ze iui...
16. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si zatiaľ bola len na jednom IUI, však? tak dúfam, že teraz sa vám po tej laparke už zadarí... :wink:
16. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano... stimulovala som na dve, ale prvy krat som nereagovala na lieky.
dakujem. verim, ze novy rok bude stastny pre nas vsetky :dizzy_face:
16. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kaciatko ako sa mas?
ja som cakatelka na januarove IVFberiem duphaston koli uprave cyklu a zda sa ze zamera a cyklus sa upravuje....
16. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kačiatko tak sa šetri a dávaj na seba pozor :wink: nieje to ľahké, ale verím, že ten boj stojí zato :wink:

Marad..takže IVF..držím palce a hlavne treba veriť :wink:
16. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko ako ti dopadlo IVF?
16. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marad..kuki do pasu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čakám na výsledok takže ešte neviem...mám Dafi v brušku a jedného mrazáčika..dni idú strašne pomaly a to sledovanie..začína mi aj hrabkať z toho pomaly :unamused:
16. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som blba co je OPU?
drzim ti velmi palciskaaaa. snaz sa nato nemysliet dufam ze sa to skonci porodom :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je punkcia, teda výber folilulov..neboj, do toho prídeš lebo to čaká aj teba :wink:
16. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile:
no ano to si budem musiet nastudovat, lebo lefar v CAR je velmi skupy na slovo....
takze 2 mas v brusku a jeden je mrazacik, ano?
16. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie, jedno v brušku a jeden marazáčik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som si mylsela, že najhoršie na celom IVF sú injekcie a tie vyšetrenia, no nieje to pravda, to najhoriše je čakanie..to je hrôza :angry:
16. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
úreco len jedne v brusku?
tak si sa rozhodla?
ja som si myslela, ze davaju 2
16. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nechcela som dve..najprv ked som ešte nebola na IVf a nevedela som čo a ako tak som bola za dve..ale už nie..dvojičky sú rizikovejšie a pri prvom IVF ti aj oni budú sami odorúčať jedno..no a my sme mali ešte tak, že ked som v pondelok volala tak mi povedala, že zo 4 zo soboty sú už len dve, a to jedno malo ísť do bruška a tiež nebolo najlešpej kavlity a to druhé chceli ešte nechať do ddruhého dňa, či sa bude dalej vyvíjať lebo to vyzeralo, že aj to ma opustí..takže som tam išla úplne vystresovaná..no a ked sme tam o 2 hodky prišli tak už to čo bolo na vklad začalo krásne rásť a malo známku jeden a to druhé začalo tiež bojovať ale odoručili mi ho dať hned zamraziť, že je výborné :wink:
16. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj az mi zimomriavky chodia po chcrbte ked to citam....
bodaj by sa chytilo toto hned a mrazacik po case ako surodenec.... :wink:
to som velmi zvedava co daju moje vajecniky.. :fearful:
16. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neboj, nieje to až také hrozné a zvládneš to..ten pocit, ked máš bublinku v brušku je nádherný...musím len veriť, že sa jej u mňa páči a neopustí ma :wink: a tvoje vaječníky nemusia dať veľa ale hlavne kvalitné vajíčka, to je najdôležitešjie :wink:
16. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulkyy..

cisielko veľmi veľmi držím palčekyyy!!!

idem vas docitať ešte všetky.
dufam, ze som pirsla a zasa tu budem sama... :angry:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika..ja tu ale asi dosť neskoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko ja zasa ešte neskôr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, veľmi veľmi držím palčeky!!!

ja ešte skúsim dvakrát IUI a potom ma IVF asi tiež neminie :unamused: ty to pekne zvládaš, neviem, neviem, či ja sa na to vôbec odhodlám :unamused:
17. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

číselko ako sa citis?

bobi neboj to zvladnes a verim ze IVF ani nebude treba :wink: uvidis
17. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj alienka, no dnes dorazila krvavá princezná v plnej paráde :unamused: presná ako hodinky, 28DC, takže začínam odznova
v pondelok chcem ísť k dokimu, som zvedavá, či tento ďalší cyklus so mnou niečo ešte naplánuje... keďže idú sviatky... asi si budem musieť počkať do januára :confounded:

a ty sa ako cítiš?
17. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Bobi...ďakujem..neboj, žiadne IVF ti nebude treba...nato ani nemysli :angry: a keby aj zvládneš to aj ty, vy všetky lebo to chcete zvládnuť :wink:

Alienka..cítim sa normálne, len včera večer som cítila ako keby mi mala mrcha prísť ale dnes už je to ok...a ty? a zmeň si snažíme sa otehotnieť, ved ty si už tehula :grinning: :grinning: :grinning:

Monika..nejako sa míname :grinning:
17. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaahoojteee

mne by mala dnes prísť mrcha mrchatá.. ale ako ju poznám bude meškať... no prsia ma bolia tak, že ani ležať na boku neviem... :angry:
no som zvedavá čo z toho bude...

aha na toto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a3588

zaujimavé...

cisielko ved mi sa stretneme ... :slight_smile: :wink:
17. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika, podľa toho grafu si len 9.DPO čiže máš krátku luteálnu fázu a skôr ako za 5 dní mrchu nečakaj. Ale podľa grafu by som aj povedala, že je tehotenský. Na 25.DC tam máš ukážkový implantačný proces. nebolo náhodou snaženíčko?
17. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nebolo snaženíčko bo teraaz veeeľa roboooty.. od januára začíme vo vlastnej firmičke takže veeľa vybavobvačiek je.. :wink:
no uvidíme.. a včera ma veeeľmi bolel pravý vaječník.. také kŕče som tam mala počas celého dňa. a dnes zasa nič...

ja sa v tej luteálne fáze absolútne nevyznám.. takže hovoríš, že 5 dní mám ešte čas na ms? takže ju budem mať presne na vianoce ? :frowning2: neeeeeeee
17. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a veľmi ďakujeeem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika, ja usudzujem podľa tvojho grafu, ale je možné, že ti program vyznačil ovuláciu zle, čo je úplne bežné, lebo pokiaľ zadáš len teplotu (a nie aj iný údaj) tak je to len veľmi nepresné. Luteálna fáza je fáza od ovulácie po menzes a trvá 11 až 15 dní, takže ak ti program fertility dobre vyznačil ovuláciu, tak MS príde podľa mňa tak za 3-5 dní.
17. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andzi ovulácia prebehla tak ako každý mesiac... každý mesiac mi prebehne cca v tento deň.. vietm to lebo som chodila 5 mesiacov po sebe na folikulometriu :wink:
tak snáď to bude tak ako to má byť... :wink:
17. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musím bežkať teraz.. ideme do emsta ešte dačo vybaviť..
Ďakujem Ti veľmi peknučko a posielam cmuky!!!

papap babulky... možno večer ešte stihnem aspoň jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok