• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte babulky
chcem sa s vami na nejaký čas rozlúčiť, musím si z toho snažilkovania trochu oddýchnuť a dostať do hlavy aj iné veci :rolling_eyes: určite vás však občas prídem navštíviť, že ako snažilkujete, príp. už tehulkujete :wink: ... držkám všetkým palečky, nech sa darí!!!!!!!!!!!!!
17. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...tak sa drž a oddychuj aby si nabrala nové sily do ďaľšieho boja..držím ti palce :wink:

monika...tak grafík parádny len škoda, že ste nič nerobkali, žiadne ťuťu muťu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak od januara idem nato, dnes som volala do CAR tak ma objednala na fasovanie materialu /liekov/ takze v januari budem pichacka :wink:
17. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak co je nového? nestéíhám v tom předvánočním shonu nějak dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám, že Bobi to nevyšlo..moc mě to mrzí :pensive:

U nás zatím nic nového..ještě je brzo :wink: jen mě dneska začíná docela pobolívat bříško a vystřelovat jakoby do vaječníků, tak nevím, co to je :confused: ale tentokrát to vůbec neprožívám..chodím obden na spinning :sweat_smile:
17. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia ahoj dlho som ta tu nevidela /asi preto ze tu mali chodim :slight_smile: /
nas caka v januari IVF....
17. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, to je skvělý :dizzy_face: konečně se začne něco dít :dizzy_face: moc ti držím pěsti :dizzy_face:

Je tady ted ještě nějaká testovatelka do Vánoc??? nebo mě v tom necháte samotinkou???
17. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi vsetci sa vrhaju na januarove IVF ka :wink: a vlastne to je jedno na co cakame, len nech sa uz dockame... :slight_smile:
Cisielko uz caka na vysledok IVF
drzim ti palciska aby to tentokrat vyslo....
17. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, no jak jsem psala..tentokrát jsem to moc neřešila..pořád tahala dcerku, ta váží 12kg, chodila cvičit,...takže tomu moc šancí nedávám :unamused:

Teeeda, tady se bude už IVFit :dizzy_face: to je fajn, aspon nás pak do toho kdyžtak zasvětíte, když nám nevyjdou IUI a bude nás IVF taky čekat
17. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luucia já byla na iui 10.12. Tak uvidíme jak to dopadne. :wink:
Bobi - hodně štěstí
17. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda a jak se cítíš??? něco na sobě pozoruješ? a kdy se chystáš testovat?
17. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakjada, Lucia..držím palce aby vám to IUI vyšlo :slight_smile:

Marad..no to je super..takže v januári začínaš a to je cupi dup..teším sa stebou :wink:
17. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jak ty se cítíš?? budeš zkoušet test?
17. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ctim sa normálne, asi tak ako ja vy..včera som mala pocit ako keby mala mrch prísť a nič viac...no neviem sa rozhodnúť pre ttest...dnes om bola sa ja prejsť a stála som pred lekárňou, no zdrhla som..lebo keby som ho mala doma tak by ma provokoval a kričla by zo skrine na mňa" urob si ma, urob si ma" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte je skoro..možno neskôr :wink:
17. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky.

čísielko - ktorý deň si po? už sa teším na výsledky :slight_smile:

bobi - je mi ľúto, že to nevyšlo, hlavu hore, veď raz sa slniečko usmeje aj na teba :slight_smile:
17. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak..ešte je skoro...som len 3 deň po ET :slight_smile:
17. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
cisielko
dávám Ti za pravdu. Co znám holky po ET i KET, tak si test dělaly nejdříve 9 den po transferu.
A nechej to být. Já jsem sice po IUI, ale pokud bych nezačala zvracet, tak bych asi test ani nekoupila, ale u mě to mělo nějaký rychlý spád. už týden před MS jsem měla //
17. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag..ja viem, že je skoro..preto si ho ešte dlho robiť nebudem..stále rozmýšlam či vydržím až do krvičky ale asi nevydržím..ja neznášam ten pocit ked neviem na čom som..radšej to vedieť aby som to skôr prekonala ale utápať sa v či sa to podarilo alebo nie..ale uvidíme :wink: a čo ty, takže tehu príznaky si ťa už našli :slight_smile:
17. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano těhu příznaky mě chytalí za vlasy.
Žaludek stále jak na vodě.
17. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, týjo, aby to na konec fakt nebyly dvojčátka :wink: když jsi měla // tak brzo :confused: měla jsi víc folíků??
17. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo som tuuu je tu niekto alebo zasa som prišla neskorooo?
17. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ale ja som tu :slight_smile: aspoň na chvílku :slight_smile:

lumcag..tak to len nejako vydrž, o pár týždňov bude dobre :wink:
17. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj cisielkoo maam ta.. juchuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne sme sa stretli..ako sa ti darí?
17. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja? ty sa pochvál.. ja okrem firmy nemám číím.. :wink:
17. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja len čakám akým neprjde to blbé čakanie tak musím čakať..a každým dňom sa tsupnuje moja nervozita a strach z testíku...mám boja si ho urobiť..no neviem ako toto dopadne...takže na nový rok spúšťate firmu?
17. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj micka poznam ten pocit. tiež čakám ako sa môj momentálny graf vyvinie... :angry:
prsia ma strááášne boliaaa ...
17. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale ak so dobre pamatám tak vy ste nesnažilkovali či?
17. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najprv sme nemali bo som mala podtupit liecbu, potom mi dr v centre povedala ze musime cakat na vysledky z januara a potom až mi da liecbu tak sme vlastne mali mesiac na ako take snaženie. moc sme tomu teda nedali ale tak nikdy nevieš :wink:
a v januári by nas mali stopnut a mala by som podstupit tu liecbu... tak som zvedava...
17. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj ale takniečo bolo takže nádej tu je? :slight_smile:
17. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nájed je vždy. a vždy končí plačom.. tak možno sa tam hore niekto už konečne zľutoval a dostanem na vianoce ten najkrajší darček...
ale podla bolesti prs asi ani nie... takto ma bolievaju pred ms... :angry:
17. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok