• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Luucia, píšu až teď,dřív jsem se k počítači nedostala. Občas mě pobolívá břicho jako před mrchou, měla jsem hodně citlivý bradavky, ale už je to lepší. Mrchu mám dostat na vánoce, tak nevím jestli budu testovat, spíš až dýl,ať si nekazim Ježíška. Co ty, kdy budeš testovat?
Cisielko - díky :slight_smile:
17. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda aj ja by som mala ms dostat na vianoce podla lut. faze vraj... aka smola mat ms na vianoce... :angry:
17. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon...tak sa na ten graf až tak nesústred, podľa mna by si si nemala merať BT..je to dosť na psychiku, ja som stým preto prestala :wink:

Zkajda..rado sa stalo :slight_smile:
17. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja meriam len preto aby som vedal kedy mam dostat ms lebo ja nikdy neviem kedze ju mam nepravidelnu. a musím sa prizant že som začala merat aj kvoli tomu aby som sa naucila vstavat :grinning: lebo som dlho spavalaa.. :sweat_smile:
17. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..no ked mylsíš, že je to ok tak meraj dalej..idem ja pred telku..želám pekný včer :wink:
17. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ..
posielam cmukyy!!!
papapapapap
17. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránkooo!!!!

mne je dnes hrozneee.... bleeeeeeeeee
18. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia, ahoj
Já měla 2 foliky 20mm a 22mm a 9,5mm endometrium
18. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
Monika, ako zle ti je? Mne sa ten tvoj graf nezdá, nebudeš ty tehuľa, počúvaj ma?
18. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

A tu dnes nejako tichúčko, kde ste všetky?
18. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko,
vsetci asi nakupuju darceky..... :slight_smile:
18. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyzerá to tak..to ja už zarezávam v práci :slight_smile:
18. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola len 2 hodiny a zduchla som.... :grinning:
nevedela som vydrzat..... takze do 3.1.2010 mam volno huraaaaaa
18. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO TEDA..TY SA Máš A TO čO BUDEš TOLKO DOMA ROBIť? Máš NEJAKé PLáNY?
18. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj ja mam volno od pondelka, teda v pondelok este ano, ale uz take volnejsie... a zacinam bud 3. alebo az 7. :confused: :sweat_smile:
18. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

asi mam ms predo dvermi.. bola som na wc.. mala som tam slabulinké špinenie.. :frowning2:

andzi - zle mi je tak ako keby mala prísť chrípka.. :angry: som vstavala o 8.30. a po 11.30 som šla zasa do postele a spala som do 13.30... a teraz by som ešte spalaaa... hlava sa mi točí... kašel občas ( iked ten ja mavam... :frowning2: )... no neviem neviem...
18. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja som myslela, že či ti nie je zle od žalúdka a napína ťa na vracanie. To by mohol byť príznak tehotenstva. Menzes tak skoro? Podľa tvojho grafu musela byť teda ovulácia skôr ako ju vyznačil FF alebo máš krátku LF. Ak je LF kratšia ako 11 dní, môže to byť veľký problém. Skús si sledovať cyklus pravidelne aby si vedela čo a ako.
18. dec 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem. aj ja sa divím že by tu už bola.. bo takto skoro mi nehcodí.. neviem.

zle mi je skor ako keby na mna niečo išlo. chrípka abo tak.. neviem.vobec neviem co to je..
uvidíme čo bude ráno...

a preto som začala sledovať ten cyklus takto že meriam. dnes sdom si bola kúpiť aj origoš teplomer na bazalku.. :wink:
18. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniak..uvidíš, hlavne sa nad tým netráp :wink:
18. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, a aký? To je nejaký špeciálny na bazálku? Ja mám taký obyčajný digitálny na 1 desatinné miesto a stačí mi.
18. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata tak som tu,uz som v pohodicke nejako som sa z toho vsetkeho uz otriasla :slight_smile: takze fajn uz sa s manzelom tesime na VIANOCE :wink: vcera sme postavili stromcek lebo manzel uz nemohol vydrzat :grinning: :grinning: .Teras ideme do Heliku 11.1 takze zatial oddychujeme a skusame prirodzene manzel ma dovolenku az do 27decembra tak vyuzivame kazdu volnu chvilku...xi myslim ze aj ovulku sme tento krat vystihli tak uvidime ci nahodou motyka nevystreli,mrchu mam dostat okolo 30decembra takze uvidime... inak moc gratulujem novym tahulkam!!! vsetky vas pozdravujem a ahoj xena!!!! :wink: :wink:
19. dec 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj apoloma,ako sa mi mas,dlho som o tebe nepocula...
19. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak nádejne to vyzeralo a tak sprosto to končí....

http://www.fertilityfriend.com/home/2a3588

takže ma čaká akurát tak stopka v januári boh vie na ako dlho... nebaví ma to, vážne ma to nebaví...
19. dec 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

No asi sa to skončilo skôr ako to začalo..som 5 deň po ET a začala som špiniť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: volala som aj do Helisou, mám vraj ležať a uvidíme ako dalej..mylsela som, že sa to podarí, verila som tomu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čieselko,
buď v poho. Já špiním taky. Mé kalhotky vypadájí jako, kdybych si na ně rozmázla hořkou čokoládu.
A mám 6150 HCG. Jen se nestresuj :wink:
19. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena :slight_smile: ahojky dakujem za opytanie uz je to lepsie a ty ako sa mas a ako daleko si s iui tento rok uz asi nestihas vsak??ja sa mam uz tak predsviatocne takze vcelku fajn :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko aj ja špiním.. presne tak ako popísala lumcag...
19. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už nešpiním ale krvácam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dafi ma opúšťa :frowning2:
19. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

co to tady čtu za zprávy??? :astonished: :astonished: :astonished: Moc mě to mrzí :pensive:

U mě to asi taky nedopadlo..nic necítím a už mám svojí "příjmenou" předmrchovskou náladu :angry: takže manža si dneska užívá..ho stírám za všechno :sweat_smile:
19. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok