• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
och ciselko to mi je luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mě to špinění ještě pokračuje.
ciselko,
to krvácení také moc neznamená, pokud to není tak silné jako, když máš normální MS
19. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
lumcag, drz sa!
19. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer, kočky, čože sa tu deje? Och, ciselko tak som ti držala palce! No ale veď uvidíš po kontrole, samotné krvácanie neznamená odchod Dafi, aj keď je to asi na prvý pohľad pravdepodobné. Uvidíš, čo ti povedia v Heliku. Už si tam volala?
19. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko moja zlatá!! je mi to veľmi ľúto mojka!!!! moc moc moc.... viem presne ako sa cítiš.... :frowning2:
19. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

tak včera byl nějakej špatnej den...já to večer taky dostala :confounded: :confounded: :confounded: o 5 dní dřív..to se mi ještě nikdy nestalo :confused:
20. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luuucia, to je škoda ale nabuduce to urcite vyjde, do tretice vsetko dobre. pojdete na dalsie IUI?
20. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - aj ja somzačala oveľa skôr špiniť.. tiež nechápem čo to malo znamenať.... :unamused:
a mne to nabudúce nevyjde bo buduci mesiac začínam liečbu a neviem na ako dlho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika uvidis ze ti rychlo ubehne, a už si dostala alebo iba spinis lebo spinenie nic neznamena
20. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, určitě půjdeme...ale tenhle měsíc to nestihneme, vychází to na svátky..tak v únoru :wink:
20. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Lucia..je mi to ľúto :frowning2:

Mrcha je rozbehnutá tak ako má :frowning2: volala som dokimu včera, mám ležať, viac mi nevie pomôcť..bhužial je to ako je a už to nezmením..zajtra zavolám znova a uvidíme ako idem pokračovať....

ďakujem vám a držte :wink:
20. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ze az teraz,apoloma,ja sama ani neviem co bude,folikuly sa mi tvoria jak dive,a mrcha si ma kazdy mesiac najde...dokonca boli uz aj vyjadrenia lekara ze mozno PCO,v utorok idem do mt ale do Iscare,vybavil mi to jeden moj kolega,pravdepodobne robia aj medzi sviatkami...tak uvidime...
vsetkym drzim palceky....
20. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa stále ms nerozbehla. stále mám špinenie.. a ták ma už 4 deň k tomu špineniu sprevásza strašná bolesť hlavy... nechápem tomu... :unamused: :frowning2:
21. dec 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..stále špiníš?

Ja idem v stredu na sono...a potom sa uvidí kedy a čo dalej :unamused:
21. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja mám podozrenie, že ty budeš tehuľa! Test si si nerobila?
21. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mohu mezi vás?
Mám za sebou laparoskopii, hysteroskopii, vše O.K., průchodnost vpořádku, ale zjištěna ložiska endometriozy kolem močového měchýře, některá nešla popálit a musela se tam nechat. Doporučeno centrum asistované reprodukce. Manžel spermiogram na jedničku. Měla jsem vždy hodně nepravidelnou menstruaci, o ovulaci ani nemluvě-spíš vůbec. V CARU zjištěny ještě PCO, ale po laparce, kterou jsem absolvovala na konci září, to vypadá, že se ovulace rozjela. již druhý cyklus to funguje tak, jak má. První cxklus jsme to nechali na přírodě, ale nevyšlo to, v druhém cyklu jsem absolvovala svou první IUI. Dnes jsem 31.DC, MS nikde, ale těhu test negativní, takže z toho asi nic nebude a my absolvujeme 2.IUI.
21. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

monika0001
souhlasím s andzi, to vypadá dobře :wink:
Já jdu zítra na UTZ, tak jsem zvědavá.
21. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj roby, tak keď máš na 31.DC negatívny test, s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná nebudeš, ale....ktovie, záleží aj aký test si použila a na koľký deň ti robili IUI.

lumcag - držím palečky, daj vedieť výsledok.

No tak ja som vo fáze LF, už ten stúpajúci progesterón cítim. Podľa FF ovulka bola vo štvrtok, ale manžel sa vrátil až v piatok a snaženíčko bolo, tak ja dúfam, že sa FF pomýlil a že som ovulovala až v piatok. Juj, keby to tak vyšlo. O týždeň v pondelok ideme do Helíku na krv a na UTZ, tak uvidíme, čo ďalej. Už chcem ísť na ďalšie IUI, už sa teším na to čakanie po....
21. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo..
poslušne hlásim.. kedďže som sa sťažovala moja ms sa rozbehla a taaak že konečná..
ale teším sa lebo aspoň na vianoce nebude.. juhcuu.. (toto som si dala ako pozitívum na to že prišla teda už... a nebudem sa trápiť.. nie!!! som silná a viem, že raz bábo budem mať.. teda dufam.... ) :wink:
21. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočulky myslim ze keby som bola tehu tak už mam nejake tie priznaky.. ci nie? bo pri prvom tehu som mala príznaky hned v 3tt. a podla toho som zistila ze som tehu..
uvidim čo bude dalej alepodla mna je to už pase.. čo už...
dnes dostal moj manžel vianočný darček a hned aj on mne prezradil že už mi vyplatil ten kurz fotenia.. veľmi sa tešíím.... a teším sa baby viete naco??? že ked budeme mať všetky tu babätka ja vám ich všetkým pekne pofotím... veľmi sa teším..!!!!!! a veľmi nám všetkým držím palčeky a verím, že rok 2010 je náš!!!!! Veríte tomu všetky, že??? Musíme!!! :wink:

Baby prvý krát po dlheeej dobe neplačem že mám ms.... :grinning:
21. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANDZI :wink:
DĚKUJI
21. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag a ked bude aj foto daj aj do albumu nech sa aspon takto poteším.. :slight_smile:
držím palčeky!
21. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag..držkaj sa zajtra :wink:

Monia..je mi ľúto, že prišla a le som na teba hrdá, že to tak zvládaš..veľmi a stebou teším..rok 2010 je náš :wink:

Andzi..bodaj by..silno držím palce :slight_smile:

Roby..vitaj :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a kočky veľmi cmuk vám!!!! :slight_smile:
cisielko ved ja to iba kvoli tebe tak zvladam.. aby si bola hrdá na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micky vy tuším fakt nakupujete darčeky ešte ... :grinning:

kde ste mi všetkyy??
22. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, po dlhom čase som nakukla a chcem Vám všetkým popriať krásne pohodové vianočné sviatky a veeeeeeeeeľa lásky, zdravíčka, šťastíčka a viery v roku 2010 !!!
PS: u nás zatiaľ všetko v poriadku (klopem na drevo), ja aj maličký sme v poriadku
22. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..tu som tu..len makám v práci :slight_smile:

Lumcag..tak ako si doapdla, čakáme na správičky...
22. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, aj ja sa pripájam: želám Vám všetkých pokojné Vianočné sviatky v kruhu najbližších a úspešný štart do nového roku. Ak budeme všetky pozitívne myslieť, verte, že v roku 2010 sa všetky dočkáme bábätiek alebo prinajmenšom tehotenských brušiek.

Monika, ja si u teba ako prvá objednávam fotky bábätka (ale fakt myslím to vážne), strašne sa mi páčia také milučké umelecké fotky bábätiek typu Anne Geddens, takže máš ma istú ako zákazníčku.
22. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky,

dobehla som všetko zameškané a dočítala všetky príspevky.

Cisielko je mi to ľúto, no verím, že sa čoskoro dočkáš. :wink:

Monika podľa všetkého bude z teba tehulka :slight_smile:

Xena - návšteva Iscare martin je super voľba. Doktor Tomáš je fantastický chlap. Takého doktora som ešte nestretla. Je pozorný, vždy keď vojdem do vnútra, vie kto som, vie čo u mňa robil a nemusím mu nič opakovať. Je vždy pripravený na pacientku. Aj sestričky sú veľmi zlatučké, jedným slovom " super". Odporúčam aj vám ostatným, nebudete ľutovať. Aj ja som najprv chodila do KE, kde my hneď naordinovali IVF a dokotor Tomáš zvolil najprv IUI a vyšlo to. Tieto informácie nehovorím len za seba, ale aj za svoju kolegyňku, ktorá práve absolvovala IVF a tiež je s doktorom Tomášom veľmi spokojná.

a vám ostatným prajem čo najskôr, aby sa aj vám splnil ten najkrajší sníček, ktorý práve snívate - bábätko.

:dizzy_face: :dizzy_face: prajem vám to z celého srdiečka.

My dnes máme 5 mm a bije nám krásne srdiečko. Dnes som už dostala tehotenskú knižku. Termín narodenie drobca je 12.08.2010. Keby sa tak zadarilo aby sa narodilo 6.8. tak by sme oslavovali narodeniny spolu. To by bolo úplne super.
22. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
dopadla jsem tak, že mimísek má 2mm a také máme srdíčko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ufffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok