• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Akorát je to tak prťavé, že jsem ani nedostala fotečku :frowning2:
22. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja vas citam pravidelne len sa zapajam menej. Držím Vám všetkým palce a pevne verím ze v 2010 budeme všetky tehulky.

ciselko drz sa som zvedava ako zajtra dopadnes,
monika to je super ze budes mat ten kurz, ja sa pridavam k andzi ze tiez mam zaujem o fotky - mas talent :slight_smile:

lumcag alimak to je super ze UTZ vysli dobre, ja mam az 4.1. a uz sa neviem dockat. velmi sa nanho tesim a dufam ze je vsetko v poriadku.
22. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienko, Alimak
jen si v nastavení vedle interní pošty klikněte, že už nejste snažilky, ale těhulky.
klikněte tam kdy jste měli poslední MS jaký máte den cyklu a uložte to :wink:
22. dec 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi..aj tebe krásne sviatky :slight_smile:

Alimak..dakujem..a ko sa máte aj s bublinkou?

Lumcag..no to je skvelé..a fotečka bude neskôr neboj :wink:

Alienka..dakujem..a prečo sa nezapájaš?a veru zmente si pasy, ved vy ste už tehule nie snažilky :slight_smile:
22. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciselko chcem zmenit az po UTZ,

no citam vas pravidelne ale nechcem aby vam bolo smutno ze sa to nepodarilo, ale velmi vam drzim palce, aby vam to vyslo
22. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka..čo to táraš...ved vy ste pre nás nádej , že to ide a že zázraky sú...čo nás tu chcete nechať samé snažilky..mi optrebuejem tehu vírusiky :wink:
22. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak,dakujem za info...mala si pravdu,dnes sme boli v iscare a mudr.tomas je naozaj fantasticky...takisto nam najprv doporucili vsetky vysetrenia a ako prvy pokus ak budu ok tak IUI...bola som nadmieru spokojna a odchadzala som kludna a s vedomim ze sme v dobrych rukach...naozaj odporucam vsetkym....
22. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, smutných snažiliek, ktoré túžili mať pod vianočným stromčekom malinkú bublinku bude viac....ja však verím, že všetko v živote má svoj čas.

Tým, ktorým to vyšlo, ako alimak, alienka, lumcag gratulujem a v dobrom závidím. Zaslúžite si to. My ostatné ako ja, monika, ciselko, xena, kaciatko, luucia, roby a mnohé ďalšie sa dočkáme v roku 2010. Jupíííííííííííííííííí

Tak už nemyslime na tehu testy, ale dievčatá! idú Vianoce a oddych. Ja sa náramne teším, tento rok som len pracovala, ani na dovolenke som nebola, manžel tiež len pracuje, chodí domov neskoro večer zničený ako pes, tak sa veľmi teším ako si oddýchneme. A snáď nám to prospeje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi mas pravdu treba si odpocinut aj od prace aj od neustalych snazeni...vsetko ma svoj cas...
22. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena 1 - kedy si tam bola? aj ja som tam včera bola. Ja som odchádzala ráno o 8.15 a práve tam prišiel nejaký pár s papiermi v ruke. Nebola si to ty? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..

Tak a je to potvrdené na 99%...ET mi nevyšiEL, embryjko sa neuchytilo bola som aj na krvičke ale doki mi rovno povedal, že bude negatívna...KET január, február...tak uvidíme...držte sa dievčatá

Andzi..pekne si to napísala :wink:
23. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
cisielko, mrzi ma to :frowning2:
andzi, velmi pekne si to napisala :slight_smile:
viem, ze sa hovori, ze si netreba davat nejake casove ciele, ale verim, ze buduci rok sa dockame a o tomto case uz budeme mat aspon pekne bruska :dizzy_face: takze kocky, krasne vianoce a vela, vela energie a optimizmu do noveho roku :slight_smile:
23. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, neboj sa, navadí, hlavne že máte mrazáčikov. Nebudeš musieť stimulovať, ale rovno ti vložia mrazenú omrvinku. Je veľa báb, ktorým ET nevyšlo (lekár nasľuboval, že je krásne a ako sa pekne delí a potom tie baby veľa očakávali), od KET-ka neočakávali neviem aký úspech a hľa...tehuľky sú z nich práve po KET-ku.

kaciatko, ja si tiež nechcem dávať žiadne ciele, ale včera som tak premýšľala, že by som bola rada keby to v budúcom roku vyšlo. To by bolo.
23. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko, Andzi...ďakujem..ja si žiadne cile nedávam, ja mám len sen, ktorý sa v roku 2010 uskutoční :slight_smile:
23. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulky,
prajem vám krásne vianoce plne lásky, rodinnej pohody a porozumenia. Prajem vám veľa, veľa darčekov a potešenie z blízkych. :slight_smile:
23. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Môžem sa pridať? :wink: Tento mesiac sme sa mali pripravovať na IUI stimulácia ovulácie (Clostilbergit, pregnyl) 2 krát sme boli v Heliose a mala som čakať na mrchu pred IUI, pretože manželík ma horšiu kvalitku spermií a mrcha stále nikde...v sobotu som si urobila testík a boli tam 2 // v pondelkok mi potvrdili tehu HCG som mala 70. To je ten najkrajší darček aký som si len mohla priať....Všetkým Vám držím palčeky...nech sa Vám to čím skôr podarí. :wink:
23. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja.
V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Krásne prežitie vianočných sviatkov želá cisielko

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa prípájam a všetlkým prajem krásne Vianoce veľa pohody a najmä prežitie najkraších sviatkov v roku v kruhu svojich najbližších! :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky parťačky IUIačky!
Přeju VÁM VŠEM krásné vánoční svátky a plodný nový rok!!! :wink:
Všechny si tu přejeme to samé, dočkat se zdravého děťátka, tak ať se nám to všem splní! :dizzy_face:
Mějte se krásně!
23. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

taky přeju hezké Vánoce a po svátcích zase vzhůru do boje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Příští rok je náš :wink:
23. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianoce lásky a pokoja,

nech každú vašu bolesť zahoja.

V kruhu najbližších tešte sa spolu,

až budete zasadať k štedrému stolu.

Moni a Igi

Babuľky prajem vám z CELÉHO môjho srdiečka veľa, veľa síl , budeme ich potrebovať, veľa, veľa šťastia, ktoré nám chýba, veľa, veľa zdravia aby sa nám podarilo to, po čom túžime a tak by sa nám zároveň naplnilo aj to chýbajúce šťastie :wink:
Zároveň sa vám chcem VEEEEEEEEEEEEĽMI poďakovať, že ste také aké ste a vždy ma dokážete povzbudiť a potešiť!
Ďalej sa chcem ospravedlniť, že sa vám viac nevenujem (kvôli rozbiehajúcej firme) a vždy sa prídem akurát posťažovať i keď vás čítam moc sa nezapájam so rozhovorov! Sľubujem, že sa polepším hneď ako sa nám firma rozbehne na plné obrátky!!!!

Prajem vám naozaj všetko čo potrebujete k tomu, aby sme boli dokonalo šťastné!!!!!!!!!!! :slight_smile:

Posielam vám všetkým velikáááánsky cmuk!!!!!!!!
23. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky v prvom rade vsetko naj k Vianociam.....kazda viete co si prajete....

alimak,ano asi sme to boli my,boli sme objednani na 8.00 na spermiogram.... :sunglasses: a ako ste pochodili vy???
24. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata:slight_smile: krasne vianoce prajem a vsetky sny nech sa naplnia- najma ten jeden! :slight_smile:
24. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianoce sú tam, kde nikto neplače.
Vianoce sú tam, kde voňajú koláče.
Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime i s tými, na ktorých myslíme...
Prajem Vám všetkým kúzelné vianoce. :slight_smile: Kaja

ell-dodatocne, gratulujem k dvojickam !!!!! :slight_smile: :slight_smile: krasne vianoce!
24. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím, že sviatkujete všetky tak ako sa patrí... :slight_smile: :grinning:
26. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, oživujem tému, lebo sme dosť prepadli. Ja som dnes bola na krvičku a na UTZ a dr. videla žlté teliesko, takže tento mesiac sa naše snaženie isto skončí mrchou. Nuž, nevadí, aspoň neminiem tehotenské testy. V januári idem na ďalšie IUI.
28. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak zacinam novy pokus - vyssia davka Clostilbegytu - uvidime,co povie moje telo na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hadam tento mesiac IUI bude.

Cisielko - ako sa mas?
28. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

jonnie..tak držím palce aby to teraz vyšlo :wink: mám sa fajn, bojujem a snažím sa nato veľmi nemylsieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andzi...je to isté tda, že bude mrcha?
29. dec 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej vy ste tu boliii... juchuuu

ako sa máme kočulky???
29. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mon...

Celkom sa dá...bojujeme každá po svojom...a čo ty ako oikračujete s firmou?a mrcha teda prišla?
29. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok