• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte,,,,,kde ste vsetci?
29. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,kto vsetci - ja som tu :D
29. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jonnie...
29. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ja som tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako idete silvestrovať devy?
29. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my u nadejnych svokrovcov,klasika,jedlo,telka,kecanie...celkom si uz prajem nech je po sviatkoch....a nech je jar...
29. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
y u kamošky lebo má malú dcérku..tak klasika u nich...a kedže som nie tehu môžem si aj pivko dať :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som najradsej doma pri TV - mne to uuuplne vyhovuje - mam des z tych petard a kadejakych vybuchov. Vobec mi nebude vadit,ak budem aj sama...nikdy som nechapala nasu mamu,ako moze ist spat na Silvestra,ale uz som tiez tak unavena,ze mi je to taaaak jedno.
29. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete kolko sa doplaca za clostylbegit a utrogestan?
29. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha...vcera som vyhodila recept,kde som to akurat pozerala - teda clostil.... neviem,ci ten sa neplati v plnej vyske-teraz som ho objavila - stal 4,43 € - ale netusim doplatok.
29. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena..neviem..utoš mi kupoval mužo ale marí sa mi, že doplácal nejaké 2€...
29. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena...za utrogestan 3,20 a clostil nie som si ista ale okolo 4..
29. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja teraz uzivam 3x1 clostil - viete mi niektora napisat,kolko sa vam vytvorilo vajicok pri takejto davke? min.mesiac bolo 2x1 a mala som 1. Tak dufam,ze to bude lepsie... Alebo co som ako ruska zena nejaka,ze ziadne lieky na mna nefunguju?
29. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile: rada by som sa popýtala či nemáte niektorá skúsenosť s iui v iscare a takisto aké všetky vyšetrenia pred tým budeme potrebovať? ďakujeeeem :slight_smile:
29. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
tak my na silvestra doma a to sa zda, ze mm este chce zlozit nejaka chripka :pensive:
jonnie, drzim palce, aby to bolo lepsie... ja som pri 2x1 nemala ani jeden, pri 3x1 som mala jeden, ale to bolo pred laparkou... dufame, ze teraz to uz bude lepsie...
wera, ja som bola na iui v iscare. od mojej dr som si doniesla kultivacie, hormonalny profil, manzel potreboval spermiogram a obom nam davali robit testy na pohlavne prenosne choroby...
29. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko a u ktoreho lekara v iscare si bola? treba na IUI čakať nejakú dobu, alebo ju urobia v podstate hneď v najbližšom cykle? ja mám hormonálny profil urobený, spermiogram máme tiež... kaciatko prosim Ťa a akými liekami Ťa stimulovali pred IUI? ďakujem :slight_smile:
29. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..ahoj..ako sa máš, dávno si tu nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jonie..no ja neporadím, ja skôr okolo IVF :slight_smile:
29. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ajoooooj :slight_smile: , no jo, sme obaja doma, tak ma to sem velmi nelaka :sweat_smile: a vlastne ani nemam nic nove... ako sa mas?
wera, poslem ip :slight_smile:
29. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wera....na IUI sa necaka,pokial mas ine vysetrenia ktore potvrdia ze spermie su v poho a ty nevytvaras protilatky proti nim atd,tak ta odsleduju nejaky cyklus ci mas ovulku,ci sa ti tvoria foliky,ci rastu a podla toho ta bud zacnu stimulovat a naplanuju IUI...
29. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..tak to chápem..načo by si chodila ked ste spolu domka..ja fajn, pomaly sa pripravujem na KEt..uvidíme čo mi prinesie rok 2010 :slight_smile:
29. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočandy,
kaciatko, tak v novom roku idete na IUI? My chceme ísť tiež hneď v januári, len neviem, ako to bude, že kedy sa tam mám dostaviť. Problém je, že idú sviatky, teda 1.1. je voľno, potom víkend a ja mám mrchu už na spadnutie. Dnes ešte teplota 37.1 ale cítim, že zajtra príde pád.

wera, mňa nastavili na IUI hneď nasledujúci cyklus po prvej návšteve, ale my sme mali všetky vyšetrenia už urobené cez obvodného gynekológa (hormonálny profil, chlamýdie a ešte tuším niečo)
30. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, keďže toto je jediná téma, do ktorej pravidelne chodím, chcem vám s poľutovaním oznámiť, že vďaka jednej neobjektívnej administrátorke IKKE sem na koníka už prispievať nebudem. Som taká naštvaná, že už nemám chuť túto stránku ani otvoriť. Určite vás však budem čítať a ak budem chcieť niečo povedať, tak sa určite ozvem do IP. Ale vzhľadom k tomu, že nejaká baba si tu robí čo chce, adminuje si ako chce, tendenčne a neprofesionálne, tak ma to totálne znechutilo.

Baby, užite si Silvester a do nového roku 2010 prajem úspešné nakazenie tehotenským vírusom, nech takto o rok sme všetky mamičky alebo aspoň tehuľky! :slight_smile:
30. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

No tu je tichúčko :confounded:

Andzi..čo sa tsalo?
31. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do nového roku veľa splnených snov Vám prajem. Nech Vaše srdce pre vernú lásku denne bije a štastie na duši Vám radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať...

Štastný nový rok vám želá cisielko
31. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tak vam vsetkym co tu pisete zelam aby ten nastavajuci rok bol omnoho lepsi abohatsi na tehotenske bruska ako tento...a tehulkam zelam aby tie ocakavane deticky boli zdrave a robili vam v zivote radost!!! Tak ahojky a veseleho silvestra!!!! xena,andzi,marad,cisielko ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma,ty si nezvestna...dlho si tu nebola,ako sa mas co nove??????aj aj ti prajem krasne sviatky a nech sa konecne zadariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
31. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
XENA AHOOOOOJ nie,nie som ok ziva a zdrava xi xi no az na tu nadchu.... vies mam doma manzela tak sa mu snazim venovat ale hlavne preberame temu:adopcia uz som sa tam aj presuchla a sem tam napisem do takej temy.. rozhodli sme sa pre adopciu xena po dlhych rozpravaniach a rozmyslani co a ako sme si povedali ze si adoptujeme babo no nechceme to este zakriknut ale od noveho roku sa pustime zrejme do vybavovania papierov!Vzdy som chcela aby my nasi adoptovali surodenca no teras budem mat teda ak sa to podari male dietatko :slight_smile: :slight_smile: s manzelom sa uz tesime aj ked vieme ze to este potrva kym to vybavime vsetko ale verime ze to bude stat zato!!! :wink: :wink: a ty ako zrejme oddychujete vsak?a kam mate dnes vecer namierene??hm...
31. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja,no teda to je prekvapko....adopcia....ja som tiez adpotovana...mala som 8mesiacov...urcite to nie je zly napad,len to asi strasne dlho trva aj roky,vraj je poradovnik velky...ale ty si urcite skumala ako to je a co a ako...?a teda uz ste si iszi ze to nepojde inou cestou?co nato lekari v heliku?napis zaujima ma to...my oddychujeme,a vecer sa chystame k mm rodicom...tento mesiac mame taky veget a od dalsieho cyklu stimulka a asi IUI...mam PCO a mm malo spermii...tak som zvedava...
31. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada ze sa ti to pozdava teda asi aj z vlastnej skusenosti..vies co my sme si to premysleli prave teras medzi sviatkamy tak sme do Heliku este nevolali ale v pondelok ak tam budu tak urcite tam brnkneme a oznamime im ze to bohuzial musime prerusit a to z nasledovnych dovodou::ako sme teras boli na iui tak mi strasne zacali padat vlasy a to isto z tych hormonov pretoze doteras som takyto problem nemala a ani som nikdy neuzivala horm.tabletky!!! no a tie cysty ake sa mi od nich zacali tvorit ani nehovorim!! som v strese apo kazdej mrche utekam gynekologovi ci mi praskli tie cysty a ci s tym nemusim ist na laparoskopiu dat si ich vybrat!!no a nevraviac o tom ze ktovie ako to vplyva aj na ten moj prsnik na kt.mi v oktobri nasli ten fibroadenom... je toho dost a prave z obav o moje zdravie to chceme riesit takto a ja verim ze je to spravne a robim dobre!!! a ked sa to ma podarit tak babo pride aj potom aspon by mal drobec surodenca :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne to som ti chcela povedat,uvolnite sa a drobec pride aj sam...vcera ked som pozerala v telke ze nasli babo v hniezde zachrany hned by som si ho vzala...ono to naozaj nie je sranda tie hormony.....myslim ze vase rozhodnutie je spravne...a ako to vyzera casovo,kedy by ste mali doma babo?
31. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena najskor sa poda ziadost, potom psychologiska priprava to trva tak cca 6mesiacou a ze u nas: to je nitriansky kraj by to od tej psycholog.pripravy malo byt do roka takze to je fajn co myslis..???
31. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok