• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak to ano,to nie je az tak dlho,dovtedy sa nato dokladne pripravite...a ako to funguje keby sa ozvala biolog.matka?do akej doby sa moze???alebo je to nejako osetrene?pytam sa lebo nasi mali predomnou doma chlapceka a ponejakej dobe sa ozvala biol matka a museli ho vratit..mamina sa skoro zrutila...
31. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viesco moja toto celkom neviem ako je ale urcite sa na to vsetko opytame kompetentnych!!!lebo take nieco by som asi neprezila!!! no myslim ze pestunska starostlivost:to je to ked biolog,rodic je na rodnom liste a ma kontakt s dietatom a ma na no este stale pravo no a adopcia(osvojenie) vtedy uz ty ako nova matka si zapisana do rodneho listu ako rodic a biolog.rodic straca tym pravo na dieta! tak nejak to je aspon priblizne
31. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa nato opytaj...neviem ako to mali nasi a pred 33rokmi to bolo inak...straaaaaaaaasne moc ti to prajem...mozno mi budes radit ak aj my k tomu dospejeme...
31. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky moje teraz som dočítala staršie príspevky a tak na ne odpovedám. bola som tu síce písala som ale len teraz idem odpovedat. Bolo toho troška veľa u nás ale teším sa. :sweat_smile:

andzi - ja to beriem s tým fotením bábätka a už teraz sa budem tešííííť...... :grinning:
alienka - som rada. ja sa budem tešiť. A raz Vás všetky obehnem a pofotím všetky bábetkaaa!!!

alimak - tak tehu nie som. MS bola síce len jeden deň , čomu akože nechápem, ale špinila som zas asi týždeň. Tak nechápem.. A ten môj graf? zasa mi teplota skáče jak divá... :angry:

Lumcag - jeej.. super! :slight_smile:

Andzi pekne si to tam na strane 541 napísal!!!

Cisielko - troška neskoro ale predsa - je mi ľúto, že vám to nevyšlo. Ale to vieš prečo? Vieš prečo toľko trpíme? Aby sme boli dostatočne pripravené na to bábo keď príde. Potom nás len tak ľahko nič neprekvapí..... A áno Ms prišla. asi si si to už vyššie prečítala :wink: A vôbec som neplakala, lebo nestojí mi to už za to...

Teraz od pondelka začíne s tou našou firmičkou a potom začínam chodiť na tu rekvalifikáciu foto kurzu takže sa vytešujem a možno to bude správny zlomok a otehotniem ani nebudem vedieť kedy, lebo od pondelka do piatku budem robiť a soboty a nedele budem mať až do apríla ten kurz. tak snáď to akurát vyjde. 13.1. idem na tu hemetologiu ešte a potom to prestávam riešiť a rozhodla som sa, že asi ani IUI nepodstúpim ďalšie. Počkám si ešte taký pol rok a keď aj tak nič nebude potom možno pôjdem na IUI. Teda pokiaľ nám nedajú tú stopku a nebudem sa musieť liečiť. V tom prípade je rozhodnuté a nemusím si lámať hlavu nad tým či ísť či neisť na iui :wink:

Adzi zlatko kašli na ňu... Je to až také zlé, že nebudeš prispievať? Nechápem niektorých ľudí... prečo sú niektorí taký??? :frowning2:

Babuchy Prajem Vám veľa, veľa síl do Nového roka, veľa šťastia, zdravia a splnený jedne z najväčších prianí našich srdiečok!!!!

Všetky vás pozdravujem!!!

Neviem kedy sa teraz budem môcť na vás kuk ale budem sa snažiť každé ráno vás rýchlo kuk. potom budem pracovať. Po pol roku... juchuu.... :grinning:

Takže sa mi majte krásnučko a moc, moc, moc, moc, vám všetkým držím palčeky!!!!!
31. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu nebola večnosť, teraz som vas dočítala :slight_smile:

andzi čo sa stalo?

Chcem Vám popriať pekného silvestra a aby sa všetkým snažilkám splnil ten najvačší sen už čoskoro. Držte sa :slight_smile:. Silno vam drzim palce.
31. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pre vás:

Nech čerti od vás smolu odnesú a choroby stratia vašu adresu,veľké príjmy, malé dane a sexu tak primerane k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok veselého silvestra a šťastný nový rok
vám prajem...

:slight_smile: :wink:
31. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastny Novy rok vam prajem vsetkym aby sa vam splnil najma ten sen po ktorom vsetky tak tuzite.A urcite sa splni, 2010 bude magicky :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: posielam cmuk
1. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky IUIačky! :slight_smile:
všechny vás zdravím v novém roce a přeju ať je pro vás rok 2010 šťastný a splní se vám přání :dizzy_face: - ať už je to přes IUI anebo jinak, prostě ať to v novém roce vyjde!!! :wink:
1. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prajem nam vsetkym - aby sme sa z kolonky "IUI" - presunuli medzi "tehulky" - v r. 2010 :wink: Nic viac nam netreba, iba to zdravie k tomu a nejake prašulky, aby sme si sny mohli plnit.
1. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Šťastný nový rok 2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Monika..tak ti želám úspešný novy rok 2010..a nech sa ti darí nielen vo firme ale aj mimčom..držíma palce :slight_smile:

Apoloma..takže ste rozhodnutý pre adopopciu? necchete teda skúsiť aspoň raz IVF? budem ti držať aplce aby vám to vyšlo :wink:
2. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ahoj :slight_smile: ano sme rozhodnuty pre adopciu a ivf nechame tak.. urcite si si precitala nejake moje prispevky par dni dozadu..tak asi vies preco.dakujem ze mi drzis palce a ja tebe taktiez pa :wink:
2. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma..hej prečítala..ak som dobre pochopila máš nejaké zdravotné problémy a lieky ti tobia ešte horšie :angry: ak je to až také zlé tak by som sa asi rozhodla ako ty aj ked každý sme iný..som zvedavá ako budete pokaračovať, daj určite vedieť :wink:
2. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, chci se zeptat jestli náhodou některá nevíte jak je to s IUI pokud bych si ho chtěla zaplatit aniž bych musela podstoupit laparku? Udělá nám to nějaké centrum?
2. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow,zalezi od toho aky mate problem...vacsinou sa pred IUI laparka nerobi..robia to v centre,kde ta najprv vysetria,mala by si byt vsak chvilu sledovana ci sa ti tvoria folikuly ci rastu a tak..aby vedeli ako ta stimulovat..a ci to ma zmysel...ja som chodila na folikulom 3cykly za sebou...zalezi od zvyklosti centra alebo tvojho dokiho...
2. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, a Petronela sa tu uz neukazala? mala sa vydavat na silvestra tak ze by sme jej popriali :wink: pekny vecer vsetkym este zo slovenska
:wink:
2. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som sa zapovedala, že už na koníka písať nebudem, ale musím sa pochváliť. Mám pozitívny tehotenský test a stále tomu nemôžem uveriť. Čiarka je už dosť silná, takže verím, že je to taaaaam! Strašne sa s manželom tešíme. Absolvovali sme jedno IUI a nakoniec sme otehotneli prirodzene. Mne sa už hneď ráno niečo nezdalo...som 31.DC (menzes mávam 28-29.DC) a pozerám na teplomer - teplota stále 37, tak reku že idem testnúť a boli tam //.

Všetkým vám prajem do nového roku 2010, aby sa tehuľky dočkali zdravých bábätiek a aby snažilky čoskoro našli // na teste. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi gratulujem...a cim to bolo?nesustrdili ste sa nato??
3. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, ani nie, totálna náhoda, manžel bol na služobke v zahraničí práve v tom týždni, keď som mala mať plodné dni, vrátil sa v piatok 18.12. tak som sa celý týždeň modlila, nech ovulujem až v piatok...v piatok sa vrátil, bolo snaženíčko a potom sme to poistili ešte v sobotu. Ja som v to ani neverila, že by to mohlo vyjsť. Chceli sme ísť v januári na ďalšie IUI. Asi to tak v živote bude ... dočkáš sa, až keď to najmenej čakáš.
3. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od včera som cítila totálne predmrchovské príznaky, ale tá teplota sa mi nezdala...inak by som ani nebola testovala.
3. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano...mna caka IUI asi v januari ak budu dobre vysledky...
3. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, idete do Heliku? Neboj sa, výsledky budú dobré a ty budeš čoskoro tehuľka. Toto bude tvoje prvé IUI?
3. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do iscare...ano bude to prve IUI
3. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Děvčata,
Omlouvám se za spoždění, ale jsem jak na trní.
Všem přeji vše nej v tom Novém roce 2010 a ať se Všem splní to nejtajnější přání.
Ovšem včera jsme přijeli domů do MB a asi mi ta dlouhá cesta 325Km moc neudělali dobře.
Bolesti podbřišku jako při MS, ale po 20hod na záchodě při utírání toaletním papírem čistá krev.
Nasadila jsem si utroš o další prášek na víc a lehla jsem si. Asi po hod a půl znova na záchodě a
dávka na toal. papíře taková, že mi nestačil a pustila jsem jej z ruky do mísy. Pak jsem šla spát a ráno pohoda, teda zatím. Moc jsem se vystrašila. Myslela jsem si, že poletím ještě do porodnice se zkontrolovat, ale pak jsem si řekla, že by mi tam stejně nepomohli a co se má stát se stane dnes ráno zatím po krvi ani vidu
Aspoň zatím
3. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi..ip!!!!
3. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ďakujem, moju odpoveď máš v IP, keby čokoľvek ozvi sa. Poradím, pomôžem, ak budem vedieť. :slight_smile:
3. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: andzi gratulujem! som rada, ze vam to vyslo :slight_smile:
lumcag, drz sa, verim, ze drobcek bude silny.
dufam, ze nas s tymi dvomi ciarkami bude stale viac a viac :slight_smile:
3. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi gratulaciu mas v IP :wink:
tešííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmm saaaaaaaaaaaaaa, strašne moc sa tešííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi..tak to som v šoku ale želám ti to a užívaj si to plnými dúškami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lumcag..dávaj si na seba pozor, toto nieje sranda..ja natvojom mieste zajtra volám dokimu, pre istotu a klud, za to nič nedáš :wink:
3. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll.skotro som zabudla..ukázala sa tu ale bolo to už dávnejšie...písala niečo v tom zmysle, že sem nebude teraz chodiť, už si ale dobre nepamätám čo sa stalo..sa mi zdá, že stále problém s cyklom..a tiež som nanu mylsela, že ako doapdla svadba..kto vie, možno sa ukáže :wink:
3. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence.
v roku 2010 Vam praješm vsetkým splnenie snov...hlavne //
Cisielko, to mi je luto, ze fazulka sa neudrzala....
Andzi gratulujem....
4. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok