• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte babulky moje najmilovanejšie..

ako sa mi všetky máte?
ja už od včera ťažko zarezávam v práci. Včera to bola katastrofa, lebo som sa hanbila :sweat_smile: ... ale dnes je to už lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Ale musím sa vám pochváliť.. na to, že som bola včera trocha mimo z toho tak som urobila prvý svoj kšeft... :grinning: taaak sa vytešujem... :slight_smile:

micky som si myslela, že sem budem chodiť troška pomenej ale zatiaľ mám viac času ako som si myslela.. :slight_smile: Zatiaľ.. :slight_smile:
vraj od pondelka to bude iné. tak uvidíme..
ale kuk robim pravidelne.. :wink:
5. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika :slight_smile: a co sa stalo vcera ze si sa hanbila? a ako sa to rozbieha dobre? kolko mate zamestnancov alebo zacinate dvaja s manzelom?
5. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Monika tak ty už zarezávaš? aj mňa zaujíma prečo si sa hambila, porpsoíme vysvetlenie :slight_smile:

Alienka ahoj..ako sa máš?

Marad dakujem..je to okl a čo ty ako si na tom?
5. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pracujeme len sami dvaja . :slight_smile:
a hambila som sa lebo keď mi volali, tak som nevedela, že čo mám povedať a tak :sweat_smile:
ale dnes je to už lepšie..
a ako sa to rozbieha. ide to dnes lepšie ako včera lebo už ako tak o nás vedia.. ale ešte má firiem volno tak až buduci týždne to bude take že plnee.. :slight_smile:
5. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ako sa mate? ja idem vo stvrtok pre lieky, mrcha sa zasa nunuvala ukazat, potvora jedna :pensive:
moni, neboj, za chvilku ti to uz ani nepride :wink:
5. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mONIKA...tak si už fungujete, tak držím palce aby sa vám to krásne rozbehlo :wink:

Kačiatko..a ty si sa nám kde zabudla, tiež si tu dávno nebola..ako sa cítiš?vo štvrtok ideš po lieky a potom ideš nato?
5. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, no sak vies... co tu budem... ale uz budem castejsie... straaaasne rychlo to ubehlo...
citim sa... ja ti ani neviem, tak divne ma pobolieva brucho, ale mrcha nikde, tak uvidime, co povie dr... jasne, ze by som chcela ist na to :wink:
ty ako?
5. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kaciatko cisielko a spol...
cisielko ja si idem na buduci tyzden pre lieky pred IVF....
5. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

číselko mam sa dobre, vcera som bola na UTZ a nastastie je vsetko v poriadku. a ty ako budes postupovat a ako sa mas??

kaciatko drzim palce

marrad drz sa :slight_smile:

monika to mate spedicku? ani si nviem predstavit žeby som sa do takeho niecoho pustila, obdivujem ta
5. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ajoj :slight_smile: tak tfuj, tfuj, tfuj nech to dobre dopadne! vela stastia :slight_smile:
alienka, som rada, ze si ok, pekne ti to tam nabieha... juuuj, bodaj by sme sa coskoro pridali aj dalsie :pensive:
5. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj alienka ja sa sama divím, že sme do toho tak rýchlo vbehli. ale v podstate nemáme čo stratiť. jedine získať.. ak budeme dobrý teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale bola to super výzva a obaja to potrebujeme aby sme sa uvoľnili a aspoň takto nám myšlienky nedovoľujú myslieť na problémiky ohľadom bábätka :wink:
a ak začne aj ten foto kurz tak úplná paráda... :slight_smile:
a možno sa tak zadarí, že ani nebudeme vedieť kedy :slight_smile:

marrad - pridávam sa k držaniu palčekov... :wink:

Kačiatko avoj mojka... :slight_smile:

inak včera mi jedna kočka pozeral na môj graf z minulého cyklu a zdá sa jej, že tam mám IP (implantačný pokles :frowning2: ) tak hádam nie.. musím si tie moje grafy zobrať keď pôjdem do centra lebo mi vraj neskutočne skáče teplota a vraj by to tak nemalo byť tak som zvedavá-...
5. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..tp ni neviem čo je ten IP :confused: urobila si veľmi dobre, že si sa zamerala na niečo iné, a kto vie možno onedlhho ked to budeš najmenej čakať......

Kačiatko..ved už si na dobrej ceste, laparku má za sebou, ideš už po lieky a potom šup nato, ved to je supéééééééééééééééééééééééééér :slight_smile:

Marad,,tak ty už ideš na IVF...sa musím takto pýtať lebo nás je tu toľko, že ja už naozaj neviem ktorá čo tak sa ospravedlnujem..mali by ste si to dať do Pasu, aby som len kuki a hned mi to dôjde do hlávky :slight_smile: teší sa, ako sa cítiš?

Alinka, tak všetko v opriadku, maličké raiste..nejaké tehu nevolnosti?

Ja nič nové, čakám na mrchu, niekded polke januára má prísť, potom si dohodnem pohovor s koordnátorkou a ak pôjde všetko ok a samozrejme sa mrazáčik môj premilený rozmrazí tak idem na KET a potom zase len čakám :wink:
5. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, neviem, ci by som sa tak velmi sustredila na bazalku, ono to moze ovplyvnovat veeeeelmi vela veci...
cisielko, ved ano, sme na dobrej ceste, uz sa len dostat do ciela...
cisielko, mrazacik bude urcite veeeelky hrdina. moc drzim palce, aby sa krasne rozmrazil a potom sa chytil a pustil az o 9 mesiacov
5. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko isto sa rychlo pridate :slight_smile: uvidite

monika mne doktorka povedala ze je to velmi nespolahliva metoda pretoze ju ovplyvnuje strasne vela veci,

čiselko nemam ziadne nevolnosti len ma obcas boli brucho a mam zavraty.
5. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko ja meriam len preto aby som cca vedela či bola ovu a kedy mam cca dostat MS. lebo môj nepravidelný cyklus stojí za dve veci .. :slight_smile:

ale inak sa cítim v pohode oddýchnutá, bez depiek... zatiaľ teda no... :dizzy_face:
5. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak potom nesleduj kadejake poklesy, akurat ta to rozhodi... myslim, ze moj "cyklus je lepsi :wink: teda on vlastne nie je :sweat_smile:
alienka, ale to vsetko stoji za ten vysledok, vsak?
5. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa an to nespolieham akože na 100% to ja len tak cca aby som vedela.. ale napr. ovu mi ukázalo presne tak ako ju mávam.. :slight_smile:
5. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..ten tvoj cyklus neodarený ale hlavne, že si bez depiek a ok :wink:

Alienka..takže takto v pohodke bez nejakých nevolností si užívaš tehu to je super :slight_smile:

kačiatko..bodaj by si mala pravdu, uvidíme časom :slight_smile:
5. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, nejak to neriesim
sem tam si nato spomeniem, dufam ze nebudem stresovat
na buduci tzyden si idem pre lieky.....
5. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marad..neboj, nebudeš, nebude dôvod, budeš sa ak tak tešiť :slight_smile:
5. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dufam ze postupne vsetky sa budeme tesit :wink:
5. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Kde ste všetky?

Ell.nevieš niečo o Petre, či sa teda vydala alebo nie? a ty ako máš, tehu všetko ok?
6. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee.... :slight_smile:
6. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cisielko, nie veru neviem nic o nej. Myslim, ze sa vydala, vsak to bolo tak planovanie, nie? :wink: Petronelaaaaaaa...kde si??
Ja inak ok (dufam), zajtra idem na kontrolu z ktorej mam vzdy strach. Mam uz dost velke brusko ale len nech pekne dalej rastie. Uz mi nebyva velmi zle takze aspon ze tak :grinning: A ty ako?
A ostatne sa ako maju? Gratulujem novym tehulkam!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak 21 jdu do ACD sanatoria do prahy tak sem na to zvědavá
6. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.atk uýž hádam je vydatá, aj aj si mylsím..no píšeš ako ti bršuško ratsie ale v albumíku nič, tak ho odfoť..neboj, bude to ok, nemala by si sa stresovať..ja fajn, čakám na KEt koncom januára ak sa mrazáčik rozmrazí :wink:

Snow..a čo ti tam idú robbiť?
6. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
veškerá vyšetření a pak pokud to bude ok tak IUI
6. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky.

V prvom rade vám chcem popriať všetko dobré do Nového roku, hlavne splnenie vytúžené sna v podobe maličkého uzlíčka :slight_smile: .

Andzi - gratulujem, som rada, že hneď v Novom roku sa prelomili ľady a začína to takto pekne.

A vám ostatným držím palce, aby to čoskoro vyšlo. :slight_smile:

My sa máme dobre. Dnes začíname 10. týždeň a máme 2,4 cm. :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko tak straaaasne drzim palce!!!!!! musi to vyjst!!!!
Inak hodila som nove foto do albumu :wink: Babatka su ok, maju 18 cm a vsetko je v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell krásne sa na to pozerá.. :slight_smile:

alimak na tvojom sa budeme kedy tešiť ? :sweat_smile:

snow - držím palčeky!!!!
7. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok