• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ell.aj dopadnem, takže čakáš dvoch krásnych chlapov, to je nádhera..tie fotky sú krásen, dávaj si na seba pozpr a napíš častejšie ako sa ti darí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem , budem sa snažiť aby bol KET môj šťastný :wink:

Snowangel..aha, tak držím palce a určite daj potom info :slight_smile:

Alimak..už 10t, to sa mi ani veriť necche len nedávno si oznámila, že top vyšlo..držkajte sa :slight_smile:
7. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: cisielko isto to vyjde uvidis :slight_smile:
7. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám tri, tak ich tam dens dám. Naskenujem ich a zajtra vložím :slight_smile: :slight_smile:

cisielko - od zákroku je to 8 týždeň, ale v gynekologií sa to ráta od poslednej menštruácie, takže dnes som začala 10 týždeň. Letí to ako besné. Zatiaľ všetko OK, len včera mi bolo celý deň príšerne zle, ale dnes je to už OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
cisielko: veľmi držím palčeky :slight_smile:
7. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moja mrcha nikde, zajtra hp a v utorok sa uvidi, co dalej. tak drzte palce.
babulky krasne vam to tam nabieha. cisielko, uz sme na rade, nie?
7. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, jasne ze ste na rade :wink: :wink: len sa pekne vsetky pridavajte!
7. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko......ako sa mi mas????

ell ak sa mozem opytat ty si otehu spontanne??
7. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena, nie nie otehotnela som po IUI :wink:
7. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell..dakujem..a po kolkej???mala si nabeh na dvojicky???
7. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
no nakonec se to změnilo na gennet tak snad to vyjde
7. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prvej :dizzy_face: mala som stastie! Mala som dva foliky a oba sa "chytili" :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xenaaaaa, ahooj :slight_smile: :wink:
ell, myslim, ze s radostou :dizzy_face:
7. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko jasne !:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell..ja mam uz treti cyklus dva dominantne foliky..znamena to ze mozem mat dvojicky ak sa to teda podari???cirou nahodou,v co neverim aj bez IUI?

kaciatko....citala som PCO,kuk urob... :wink: ozaj ako si teraz na tom???kedy necakas mrchu???
7. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena, no jasne, mozes mat dvojvajecne tak ako ja :wink: drzim palceky
7. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, no ak sa podari obidva oplodnit a chytia sam tak ano, mozes mat dvojicky :wink:
pozrieeeeem! no mrcha mala dorazit uz cez sviatky... takze zajtra hormonalny profil a potom sa uvidi... v utorok idem na kontrolu, bud bude mrcha a clostil alebo nieco na jej vyvolanie
7. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell dakujem moc,snad z toho nieco bude a ak nie caka nas IUI....uz aj vies co budete mat?

kaciatko,a co ked to bude mimi,ked ti mrcha nedorazila,viem ze s mrchou mas trampoty,al co ak predsa?vsimni si mscat z temy priznaky,ta tiez mala podobne problemy,a dnes ma pozit testik...drzim ti palce mooc
7. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, robil mi dnes sono, takze nie... obavam sa, ze sme odkazani na to iui (pevne verim, ze dalej sa nedostaneme)
7. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim ze u nas to same nepojde....a tiez dufam ze zajdeme len po IUI....tak ma s mrchou pockajte par dni,mozno hodin a pojdeme spolu do dalsieho kola...ja som dnes len 25DC a 10DPO a tak ma bolia krize ako nikdy a k tomu brucho...des....
7. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno ma nakoniec aj predbehnes :grinning: ja uz na hentu temu nejdem reagovat :angry:
7. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predbehnem ta s mrchou :grinning: ja taky neeee :angry:
7. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, mozne to je, ale nemusela by si :confounded: ja uz taham cez 40 :confused: :sweat_smile:
7. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej vy ste sa rozpisali.. konečne mam co citat :wink: :grinning:
pekne babulky pekne.. len tak ďalej.. :slight_smile:

Xena - držkám palčeky...

Kačiatko a cisielko - nebojte tento rok to vyjde!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
7. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika...dakujem mooc

kaciatko....neboj uz mi je tak ze to dlho nepotrva.... :slight_smile:
7. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..no jasné, teraz sme my na rade..ved už sme si dosť počkali tak etraz mi...a kedy mala doraziť, dnes ked ešte mrcha nedorazila?

Alimak..tak preto sa mi to zdý tak rýchlo..júj teším sa na nejaké foto :slight_smile:

Alienka..dakujem, ako sa máš, nejako málo chodíš?

Mon..no ako ide kšeft?
7. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

číselko mam v praci teraz toho vela tak chodim menej a vecer som uz taka unavena ze ani nesadam moc za net,

mam sa fajn len mi som stale unavena :slight_smile: a ty sa kedy dozvies ako dalej? veeeeelmi ti drzim palce. :wink:
7. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko bambulky.
Tak ja už som v práci. Fotky som dala do albumu, tak sa môžte kuknúť. Od budúceho mesiaca už budem chodiť na 4D ultrazvuk, takže fotečky už budú krajšie :slight_smile:
8. jan 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko...

alimak tak sa strašne krásne ne to pozerá.. :slight_smile: Len tak ďalej!!!

Cisielko ide too, na to že niektorí majú dopravcovia dovolenky tak až dosť dobre.. :slight_smile: dúfam, že sa to tak aj udrží... :wink:

a musím sa vám priznať, včera v noci som zasa raz nemohla zaspať a tak som premýšľala a troška som si poplakala. spomenula som si akým bezcitným spôsobom nám vtedy (keď sme o to prvý krát prišli) oznámili... :frowning2:
8. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky IUIačky! :slight_smile:
taky zdravím, přiznám se, že sem chodím jen nakukovat jak se vám daří a myslím na vás ať se co nejdřív zadaří :wink:
u mě taky vše dobré, ťuk ťuk :dizzy_face:
fotečky prcka v břušku někdy naskenuju a hodím do alba...

ell, alimak - krásní prckové!!! a jsem ráda, že se vám dobře vede! :slight_smile:

a pro ty nové holky IUIačky - i já jsem otěhulila po IUI a to po druhém našem IUI :slight_smile: tak jen abyste věděli, že je nás tu dost, kterým se takto zadařilo, snad vám i toto dodá trošku naděje... mně to tady velmi pomáhalo, když se někomu skrz tuto metodu zadařilo!

mějte se holky! :dizzy_face:
8. jan 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - ahoj kočka!!!!

držím palčeky aby bolo všetko stále stále stále o.k. :wink:
a teším sa (myslím, že nie sama ) na fotečky :slight_smile:
8. jan 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Mon..tak ešt len tak pomenje ale neboj to sa rozbehne :wink:

Alimak, krásne foto..aká krásna je tá tvoja bublinka :slight_smile:

Alienka..chápem..ale všetko s mierou..už si tehu a musíš sa šetriť :wink:

Emers..teím sa na foto :slight_smile:
8. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to