• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
cisielko, no mala dorazit niekedy okolo vianoc, dnes som 46dc, ale u mna je to normalne... som zvedava, co povie dr v utorok, to uz budu aj vysledky hormonov
8. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko..46Dc :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: no ty kokos, tak to už hej ale tehu niesi?
8. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brďo kačiatko a ja som si myslela že mojích 36 DC je dosť.. už som ticho ... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak to som aj ja zvedavá čo ti povie dr... daj vediet...
8. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu nie som :pensive: baby pri pco to byva normalne... keby neboli sviatky, tak by som isla okolo 35dc za nim, ale vcera robil prvy den... mna uz to nijako neprekvapuje, tak sa necudujte ani vy :grinning:
moni, som ti hovorila, ze som lepsia :sweat_smile:
8. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - no dobre dobre. uznávam :grinning:
8. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..no podla mňa to nieje normálne ale ked vravíš, že je to ok...
8. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasne, ze nie je... ale pri pco sa to stava :slight_smile:
8. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
dlouho jsem tu nebyla. První iui nevyšlo, mrcha přišla den před štědrým dnem. Tak do toho půjdeme znovu. Všem těhulkách gratuluju. A my ostatní snažilky se taky dočkáme. :wink: :wink: :wink:
8. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - je mi to ľúto a som rada, že sa usmievaš :slight_smile:
Neboj tento rok je náš :slight_smile:
8. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mončo, určitě. :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem tu zse po ddlouhé době. Omlouvám se, ale pořád jen spím. Jsem dosti unavená a stále je mi zima takse musím schovávat pod peřinou. Můj krevní tlak je nějak nízky. pohybuje se 108 na 56 nebo 115 na 67.
pořád se nemohu zahřát. Co je tu nového. musím vás dočíst. :wink:
9. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag..no veru, dávno si tu nebola..ale hlavne oddychuj aby sa mimčo krásne u tebe držkalo..ako sa inak cítiš?

Zakajda...to ma mrzí...ale 2IUI bude tvohje :wink:
10. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky teraz by som mala prejst do prispevku IVF, ale budem chodit aj sem lebo som zvedava aj na vase pokroky....
Uz zacnem pripravu na IVF
11. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jee vas tady zase pribylo. :slight_smile: Tak vsem drzim moc palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..tak už začínaš s IVF..tak ťa vitam v ojom klube..kedy presne začínaš?
11. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
presne neviem kedy, lebo cakam na mrchu a 2DC zacinam.....
dohodla som sa so sestrickou, ze budem chodit do centra /mam to blizsko domu/ no prave mi napada, ze ked mi vyjde 2 dc na vikend tak asi nebudem moct ist do centra..... no zajtra tam zavolam a sa opytam....
11. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máš super, že to máš blízko domu, fakt to máš inú výhodu..noa a kedy ti teda má mrcha začať?a aké lieky ideš brať?
11. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cca okolo 15.1. a zacinam gonalom a dalsie si nepamatam nazvy /odniesla som ich domov a teraz som v praci/
v lekarni som platila aj s femibionom 800 cca 171 eur.
Lekar vravel, ze zatial toto a mozno nejake este dopredpisuje, podla situacie....
11. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čo máme nové? Marrad, ak to nie je tajné, do ktorého CAR-u chodíš? Držím palce so stimulkou. Včera mi volala kamoška, ale ešte som jej nepovedala, že som tehu, lebo ona je na tom chúďatko dosť psychicky zle. Stopli jej stimulku a tým pádom už má prvý cyklus vyčerpaný a niektoré lieky musí kúpiť nanovo. Ja som dnes bola u lekára, videli sme na ultrazvuku gestačný vak, tak sa teším. Dúfam, že všetko bude dobre pokračovať.

Ciselko, ty ako? Kedy ideš na KET-ko?
11. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa stalo, ze jej stopli stimulku?
chodim do Ferticentu v BA
11. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi..vidím, že si zmenila foto na pase...a krásne mená máš povyberané :grinning: ja idem na kEt ak všetko pôjde ako má ku koncu januára, čakám mrchu od te sa to odvíja..a príde mi takako Marad :wink: a čo ty, nejké tehu nevolnosti?
11. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moyno budeme naraz tehulky cisielko :wink:
11. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak to tak pozerám tak veru, že by nám to aj možno vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo viac nmenej ideme v tom spoli od 1Dc takže aj vklad možno bude na rovnako :wink:
11. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna,
No koho to tu nevidím...... :astonished:
No jsem za tebe moc šťastná. Tak vám to vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moc ti přeji, aby i vydrželo. Já jsem se už také dočkala, tak doufám, že už vše bude v klidu probíhat.
Já jdu na další KO 15.1. a 16.1. budu teprve 10tt začínat. Holka ty si mě předběhla :wink:
Ikdyž se divím, žeš ti koník háže 10tt. Já byla na IUI 23.11.09 a pozitivní test jsem měla 4.12.09 týden před MS. No asi to je délkou MS cyklu :unamused:
A máš v pase hezkou novou foto :wink:
11. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi,
Gratuluji k váčku. Počkej až za týden uvidíš tlukot srdce na monitoru, to teprve budou emoce. :wink:
Je to nádherné.
marrad ,
cisielko ,
DOUFÁm, že brzy najdete na tt //dálnice :wink:
Já jsem sice čekala pomalu roky, ale přeci jsem se dočkala. Je sice pravda, že až po vysazení prášků a nasazení injekcí, které jsou na IVF, ale doktorka mi o ně zažádala a ono se to podařilo. Takže IUI a žádné umělé.
Ona je větší pravděpodobnost, když stimulují oba vaječníky současně :wink:
11. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag
tebe sa podarilo IUI so stimulkou?
Ja som bola na IUI bez stimulky, uplne nic len to do mna dali ....
teraz idem na IVF a ked sa nepodari, tak pojdem na IUI SO STIMULKOU
11. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek • snž • Dnes ve 21:05
Dobry vecer vsem,
za tyden zacinam s hormonalni pripravou na inseminaci. Chtela jsem pozadat o zaslani zkusenosti, prubehu a treba i pozitivni energie. Vsude se uvadi je 10% sance na uspech a me by moc pomohlo, kdyby se tu nekdo nasel, komu se pres inseminaci podarilo otehotnet. :slight_smile:
dekuji

mandre • snž • Dnes ve 21:14
Ahojky, já se chystám příští měsíc na 3.IUI, ale měla jsem zatím vždy bez stimulace v přirozeném cyklu, na konci jen Pregnyl...10-15%, já teda byla i na 1IVF, zatim nic...u nás řiká Dr., že je IUI takový vylepšený pohlavní styk, tak držim palce, někdo tu statistiku musí naplnit :wink:

kamaradicek • snž • Dnes ve 21:20
take Ti moc drzim palce a pokud se zadari urcite napis!

jana8 • snž • Dnes ve 21:51
Ahojky,já jsem po 3IUI....první dvě jsem měla v přirozeném cyklu a taky na konci Pregnyl.......3IUI už jsem měla s hormonmi a ted jěště beru Utrogestan.....tak snad se zadaří :dizzy_face: ......Ale znám z jiné diskuse,že taky se holce povedlo po IUI otěhotnět.....je pravda,že i dokt. říkájí,že je tam úspěšnost velmi nízká,ale holky hlavu vzhůru šance je tady pořád......
11. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad,
Jó já jsem stimulovala na tu 3tí IUI a povedla se. Doktorka řekla, že je to blbost si vyplítvat pokus zcela zbytečně. Ze tak aspoň poznáme jak ty vaječníky fungují. A to IVf, že je drahé a je to velký zásah do těla a ono ejhle :astonished: //
12. jan 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
idem vas len pozdravit..
ani vám sem teraz nebudem liezť.. :frowning2:

Ale Gratulujem novým tehuľkám!!!!
12. jan 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Baby držte sa, IUI je síce nízka šanvca ale je, ved koľko vás tu je čo sú toho príkladom :wink:

Monika..čo sa deje? čo to píšeš za hlúposti?
12. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok