• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Před prvním iui my dokrot napsal 2 krabičky menopuru a třetí bych si musela zaplatit ze svýho. Tak uvidíme :wink:

cisielko a co ty, kdy půjdeš na další pokus?
15. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si si pichala Menopur?to som si ja pichala ako 2 včilku pri IVF..to je teda..no dne idem do centra pre recept na lieky a pohovor, ak pôjde všetko ako má koniec januára by mohol byť ten správny..len sa musí drobček rozmraziť :wink:
15. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to budu držet pěsti. :slight_smile: :slight_smile: Píchala jsem si menopur celkem 15 lahviček a první dva dny a poslední dva dny byla dávka dvojitá.
15. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem..hm, takto osm nevedela, že pri UIU sa toto pichá :confused: čo sa človek neodzvie :wink:
15. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi záleží na doktorovi. Jsem ráda, že tyhle diskuze jsou, člověk se alespoň něco dozví. A hlavně já ve svém okolí nemám nikoho, kdo by měl stejné problémy jako já. Všichni otěhotněli brzy.
15. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
ja oddnes na clostile :wink: cisielko, ano aj pred iui sa mozu davat injekcie... mne to dr spominal, ked som nereagovala na clostil, ze sa da prejst na injekcie, ze su ucinnejsie.
15. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakajda..je to fajn. ani ja nemám ským veľmi kecať a popravde ani nemám chuť stále niekomu vysvetlovať čo a ako :angry: tak tu sa toho dozviem :grinning:

kačiatko..ahoj moja..tak už fičíš, to je super..možno aj ja už dnes začnem s liečikmi čo mi dne s dajú ak mi príde mrch a možno aj poslu pôjdeme aj ked každá inou formou :grinning:
15. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, hlavne, aby to vyslo, nejako mam pocit, ze mam vacsi "strach" ako ten prvy krat :sweat_smile: :confused:
drzim palce, aby mrcha na seba nenechala cakat :slight_smile:
15. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..ved to, aby to vyšlo..máš vňčší strach, aj som páveže kludnejšia a ani to neriešim, čo sa má stať stane sa a nijako to nedokážeme ovplyvniť..uvidíme akot o všetko dopadne :wink:
15. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to takto brala ten prvy krat... neviem co sa deje... ale budem ok :slight_smile:
15. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ide to fajnovučko. dufam, že to aj pokračovať tak bude :wink:
a mici držkám palčekyyy poobede :slight_smile:

zakjada - mooc držím palce... si to zaslúžiš po toľkých rokoch.. a čo sa týka toho prispievania u vás je to inak ako tu na SVK..
15. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon, tak držím palce :wink: a dakujem som zvedavá na ďaľšie novinky, zase budem o niečo múdrejšia :grinning:

kačiatko, hlavne klud, vieš sama že stres nieje dobrý spoločník..bude to dobré..všetko dobre doapdne :wink:
15. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko ahoj.. :slight_smile:

reagujem troška neskoro lebo pracujem... ale dnes už piatok..
a dnes mam fotenie tak sa tešíím... :slight_smile:
zajtra ideme na oslavu krstnému synovi - oslavujem prvý rôčik.. o mesiac by sme aj my....
a v nedeľu idem za jednou kočkou do nemocnice... takže sa teškám na víkden.. a to že sa zajtra konečne vyspííím.... juchuu....
15. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko ja ti o strese pisat radšej nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale j viem, že ty zvládneš tak dobre ako to len pôjde :slight_smile:
15. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, som zvedava, co ti povedia poobede, daj urcite vediet...
moni, dakujem :wink:
ja viem, ze to bude ok, mozno ma len nieco trosku rozhodilo... ale veriiim :dizzy_face:
15. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mužu se přidat?
15. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda, my jdme do pronatalu poprvé právě příští týden, jak jsi tam spokojená, co doktoři, hodní? :wink:
15. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cibka, no nie je tu teraz velmi rusno, ale vitaj :slight_smile:
15. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cibka vitaj..

Dakujem baby, pálim už preč ide po mňa mužo , majte sa a pekný víkend :wink:
15. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za přivítání, jsem po laparce ve středu mam prijít na utz a pokud narostou foliky tak mi v pátek udelají inseminaci ale zádný léky ani injekce nemá :frowning2: tak jsem zvedavá jestli neco vyroste , v listopadu a prosinci jsem brala clostík anic :frowning2:
15. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka a aky mate vlastne problem?
15. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka vitaj :wink:
aj ja som prvé IUI bola úplne bez liekov. Všetko bolo O.K. ale neudržalo sa to.. resp. neuhniezdilo...
Ale ja mam problem.. tak preto..
Ty musíš veriť!! Určite to vyjde!!!!! Držím palčeky!!!!
15. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už rok a pul se snažíme a nic mám problém s ovulací tak jsem brala ten clostil begyt aby vyrostli foliky ty vyrostli ale nic z toho nebylo tak me poslali na laparku a vše ok jen udělali pár direk do vaječníků maznel je taky v pořádku na laparce sem byla 15 prosince
15. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak konečně nakukuju v novém roce a všem přeji jen to nej..hlavně at se nám všem splní to největší přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem po 2.IUI dostala mrchu od 5 dní dřív a další IUI vycházela na 1.1. :sweat_smile: takže to nic a zítra čekám mršuli, tak už se těším na 3. kolo :slight_smile:

Co jinak tady novýho??
15. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když ve stredu nebudou žádný foliky tak mě dr objedná na unor na ivf,už se to přece musí pohnout :grinning:
15. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: kolik se tech iui muže dělat?
15. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka - treba stále veriť.. vieš koľko krát sa stalo, že baby otehotneli vtedy keď to najmenej čakali? :slight_smile: tak to asi pre nás dlhodobejšie snažilky má byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kočka jedna z tadeto z koníka už mala za sebou aj IVF a nič.. tak sa dali na adopciu a keď už všetky opletačky s tým spojené boli vybavené a už prakticky čakali na dieťatko ona zistila, že je tehuľka :slight_smile:....
su tu kočky, (ja osobne poznam dve) ktoré nemali vôbec ovulácie a prvý mesiac ovulácie po straašne dlhej dobe (ani oni sami neverili, že majú ovulku. Mylseli si, že ten graf ch klame :slight_smile: ) ostali tehotné...
Ono naozaj treba stále veriť.... a držať sa porekalda : "Nikdy nehovor nikdy!! " :slight_smile: :wink:
15. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucii že sa tu aj ukážeš... :slight_smile:

aj Tebe všetko dobbré micka... cmuky
15. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:díky, věřim že se to jednou povede :grinning: a ty ses na tom jak?
15. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a nevít e jaká je uspěšnost už aby byla středa a dr řekla že je tam aspon jeden folik
15. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok