• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cibka, u nás se proplácí 6 IUI ročně :wink: my ted půjdem do 3. chceme těch 6 využít a pak kdyžtak půjdem do IVF :wink:

úspěšnost mi říkala dr, že je asi 12%

Moni, jakpak jsi na tom ty??
15. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka - o úspešnosti,je to relatívny pojem. Ja som napríklad som absolvovola len jdeno a vyšlo to. Som v 11.tt a IUI mi robili 18.11.09. Pred zákrokom som stimulovala clostybegytom + pregnyl a teraz budem až do 15.tt užívať duphaston.

Určite poznám ešte dve baby z koníka, ktoré tiež otehotneli hneď po prvom IUI, takže treba veriť a nevzávať sa.

Monulka, cisielko - ako sa máte? držím vám palčeky
15. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka - ako som na tom ja? tak v skratke.. v januári 2008 sme vysadili HAK, v maji som bola tehu. naše šťastie trvalo iba krátko a tak týžden pred svadbou (01.08.2008) my robili kyret. v 10 mesiaci toho isteho roku sme zasa otehu ale odišlo to skôr ako sa to uchytilo. Zistili sme to tak, že som po milovani začala špiniť a tak sme utekali k dr.. a o dva dni to už bolo zlé. ale kyret "našťastie" nebolo treba.. pribrala som 25 kíl na základe čoho mám zvýšený cukor a cholesterol a dr v centre sa domnieva že to by mohlo byť príčinou toho, že nevieme odvtedy otehotnieť...
do centra sme šli cca v septembri (?) 2009 až po tom prvom IUI, ktoré nám robil môj gynekológ...
Tam mi zistili že mám problém zo zrážanlivosťou krvi tak od novembra až do teraz do 13.1. som čakala na vyšetrenie, z ktorého výsledky budú 27.1. a s tými utekáme do centra. Dr mi hrozila 3 mesačnou až ročnou liečbou toho cukru. Počas tej liečby sa nebudeme môcť snažilkovať. Ak sa nenasadí liečba ta by sme mali podstúpiť IUI.
Už sme jedno mali naplánované myslím že v novembri? teraz neviem presne.. ale manžel mal zlý spermiogram lebo bol prechladnutý. Ale to sa preliečilo a je to zasa O.K.
tak to tak v skratke...
:wink:
15. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak avoooj... :slight_smile: ja som už zasa v pohode.. uvidíme na ako dlho. očakávam MS a vôbec netuším kedy sa jej teraz zasa zachce prísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale začala som moc upratovať dnes tak asi príde čoskoro :grinning: lebo ja keď ju mám dostať tak veľké poriadky robím :grinning: Neviem prečooo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes je akosi pomenej robotky.. asi všetci už víkendujú už :sunglasses:
15. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já s dcerkou taky otěhotněla po 1.IUI :dizzy_face: si jsem si to už vybrala a ted to bude trvat dýl..ale my si počkáme :wink:
15. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - všetky sa dočkáme verím tomu :slight_smile:

cisielko poslušne hlásim... STARÁ MONIKA JE UŽ ZASA TUUU !!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, koukám, že máme stejný příznaky PMS :grinning: taky mám uklízecí náladu, když má mrcha dorazit :grinning: aspon si jednou měsíčně pořádně vygruntuju :grinning:
15. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak.. :grinning:
teraz som už dve izby dala do richtigu :grinning: ešte kuchyňa a obývačka.. popri tom sa idem teraz naobedovať a mm vybavuje objednávky :grinning: ...
15. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zatiaľ nemám žiadne iné príznaky na MS... asi ešte len príduu....
keďže mi graf ukazuje anovulak tak asi ani nemôžem byť tehu tak to ani neriešim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, taky tentokrát nemám žádný příznaky kromě uklízení :grinning: ještě teda poďobanej obličej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak lucii.. tak sme na tom rovnako úplne :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni a kdypak ti má mrcha dorazit??
15. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj luci to je ťažká otázka.. teraz som 26 DC. a mávam až 36 DC. takže čakám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ma prekvapuje je, že ma prsia nebolia ešte... :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka, ja hovorim, ze uspesnostou sa netreba stresovat, je jedno, ake su percenta, dolezite je, aby to nam vyslo... :sweat_smile:
moni, ten cukor je zvyseny z toho, ze si pribrala alebo si zacal priberat kvoli problemom s cukrom? :confused: tebe chce dat asi metformin, minule som o nom hovorila s dr... a na grafy sa vies, co mozes :zipper_mouth:
a ja som si myslela, ze to upratovanie mavam len ja :grinning:
15. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko hej ja viem.. ja ten graf teraz už iba kvoli ms.aspon ako taký prhlad mam.. a neviem sko to bolo.. ale skor som pribrala a potom mi až na základe toho, že mi bývalo strašne zle zistili ten cukor...
aj ty máš UP dni? :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ano, tiez upratujem, mm hovori, ze istejsie je nebyt doma :confused: :grinning: :rolling_eyes: :sunglasses: ze by to bolo az take hrozne?
15. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem.. môj sa zatiaľ nesťažoval.. zatiaľ sa mi len smial :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám tú tendenciu vyhádzať skrine ale dnes nestíham kedže ešte "akože" robím (dnes to fľákam kvôli upratovaniu :slight_smile: ) a o hodinu má prísť kočka na fotenie.. ale zajtra si to "vynahradím" (mojím nenávideným) žehlením .... :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo taaak, to máš pěkný rozptyl :sweat_smile: Tak třeba nedorazí :slight_smile:

Je tady ted někdo po IUI nebo všichni čekaj??
15. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyhadzujem vsetko na co pridem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucii jedna kočka je po IUI ale málo píše.. a týmto by som ju chcela pozdraviť Elefant AHOOOJJJ!!!!!!!!!!! :slight_smile:
a su tu aj iné kočandy , ktoré to majú úspešne za sebou.. podľa mňa úspešnosť je väčšia ako si tu my myslíme..
Môjho muža byvali kolega čakajú po prvom IUI trojičky :wink:
15. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kaciatko tak v tom pripade naozaj netreba byt domaaa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych chlapa doma při úklidu nechtěla..jen překáží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj mi pomáha... ale iba pri klasickom týždnennom poriadku.. on má svoju čast bytu ja svoju.. ale ked ma chití UP den tak to ma necháva samu.. lebo to neznesiem aby mi pomohol... :grinning:
15. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki kočky lučim sa.. o chvilu by tu mala byt kočka na to fotenie.. cmuky večer.. ak tu niektorá budete :wink:
15. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ne.. som sa o hodinku sekla.. :rolling_eyes:
príde až o hodinu... hm.. som videla na hodinách 14.55.. hm...

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prišla som Vás pozrieť a popriať vela vela stastia. Stale na vas myslim a silno drzim palce :slight_smile:
15. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: tak to mě mrzí, atse ti brzo zadaří nám všem
ali tak to byl teda fofr :slight_smile: to je nádhera
kaci : to je fakt uspešnost není třeba sledovat jen když se zadaří
holky docela mam strach že když se zadaří abych nepotratila přece to jen není uplne tak přirozene tak aby se telo nebránilo
moje švagrová cekala asi před 3 lety mimčo a když byla v 5 týdnu tak o to přisla zkrátka přestalo růst asi po roce otěhotněla znovu čekali dokonce dvojčátky a v ten samý týden o to zase přišla byli i na genetice vše ok že to musí nechat na přírode už tomu nevěřili a objednali se do gennetu a den před tím než tam jela idělala testík a byla těhotná no a každým dnem to čekají tak budu tetkou :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tak jsem se na vás přišla juknout
No nic dnes jsem byla na KO a co se stalo?
Normálně jsem tam začala šíleně špinit. No nic tak do mě Dr. zasunula zrcadla, zkontrolovala mi čípek a zjistilo se, že když jsem minule krvácela uděla se mi tam sraženina Hematom neb jak to nazvala a dnes, že se začal znovu odlučovat. Tak mi napsala ascorutin a dala mi fotku ( snad ji dostanu do alba), příští týden další KO
15. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata je tu niekto.....?
15. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok