• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tu je nejako mrtvo, dievcene kde ste?
17. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne zasnežené ránko prajem...

my sme neboli skoro celý víkend domka tak som tu ani nebola.. :slight_smile:
ako sa máte a ako ste víkednovali??? :slight_smile:
18. jan 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: vonku je taaaak kraaaaasne, len skoda, ze na cestach je to des :unamused:
18. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak ako sa máme dievčatá?
18. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky... :slight_smile:

no veru na cestách tu u nás bola totálna kalamita.. cesty boli tak plné, že svokra išla do práce kam jej cesta trvá bežne 10 minut a dnes trištvrte hodinu videla stále svoj dom.... :rolling_eyes:

ale inak je kráásne.... aj ked som sa zbytočne trepala do obchodu pre niečo čo mali mať a anemali.. :angry: ale aspon som si užila sneženieee.... :grinning:
18. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahooj :slight_smile: ako sa dari?
moni, no dnes sme si to asi vsetci uzivali na ceste... ale hlavne, aby sa nikomu nic nestalo :slight_smile:
18. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte môžem sa k vám pridať. Pravdepodobne nás čaká IUI vo februári - ešte čakáme na výsledky a konzultáciu. Ale už sa nemôžem dočkať 27 januára - budeme konečne vedieť ako sme na tom a ako pokračujem. :wink:
18. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka - jasnéé.. vitaj medzi nami...
a presne aj ja budem 27.01. nudem asi vediet co dalej a ak to bude dobre tak tiež vo februári IUI . ale už 2. :wink:

Kaciatko to je podstatné .. a to ma teší... :slight_smile:
18. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka131-vitaj :slight_smile:
18. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, taky bych se ráda přidala, jestli můžu? nás čeká první návštěva CAR a taky bych chtěla nejdřív zkusit IUI, jaká vyšetření vám dělali, než jste se do toho pustili? musím nejdřív na laparo nebo to není podmínkou?
18. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka vitaj aj ty :wink:
18. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na laparke pred iui nebola a nikdy by som na nu ani nešla... ja sa toho bojím :wink:
a aké vyšetrenie ja ti neporadím asi bo mne 1. IUI robil moj gynekolog v ambulancii tak netuším ako to má prebiehať správne..
ale kočky ti určo poradia... nás čaká 2. IUI v centre a som zvedavá ako to bude prebiehať :sweat_smile:
18. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak mě se dneska rozjela mrcha..takže se zítra obejdnám na 3.IUI a doufám, že pro nás bdue trojka úspěšná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni, co tvoje mrcha??

Vítám nové kočky :dizzy_face:

sedmitecka, mě nedělali žádný vyšetření před IUI..jen manža měl spermio :wink:
18. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka, ahoj :slight_smile: ja som prisla s vacsinou vysledkov od mojej dr, v car sme davali robit uz len test na prenosne choroby a samozrejme mm... prve iui som mala bez laparky, po nom som isla na laparku. teraz by sme chceli dalsie iui...
18. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucii - ahoj.. no moja zatiaľ nedorazila ale už ju skoro cítim :grinning: už ma začínajú prsia bolieť takže už je v dohľadne sviňucha jedna...
ale nevadííí... 27.01. si idem po tie výsledky a potom šup šup do centraa.... :slight_smile: :sunglasses:
18. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju moc holky :wink:

monika, já se právě taky toužím té laparce vyhnout, nebo tedy ráda bych zkusila nejdřív IUI a kdyby nepomohlo, pak teprve laparka....IUI ti může udělat i dr. v ambulanci? to je super, ale můj to asi nedělá, my jdem do CAR, máme zatím hotový spermio a můj HP, oboje v pořádku, tak asi mě budou dělat stěry na choroby a bakterie....a myslíte, že je možný, aby třeba se to IUI stihlo hned v příštím cyklu? nebo se také čeká na schválení od pojišťovny?

luucia: takže to šlo rychle a stačilo spermio? už jsem nedočkavá, to víš :wink: a je to hodně nepříjemné?

kaciatko: kaci, a jak dlouho v CAR čekáš na výsledky těch testů na přenosné choroby? asi je to všude jiné že? ach jooooo
18. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
sedmitecka . ja na pojištovnu nečekala šla jsem jen na konzultaci po laparce a zrovna jsem byla 3 den cyklu, tak midr řekla že mam přijít ted ve středu na utz a když budou vajucha tak přijít v patek na iui byl to fofr ted se jen modlim aby byli
18. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé, tak to by se mi líbilo, já jdu do CAR ve středu a to budu 8. DC, tak by se to mohlo zkusit hned ne? :grinning: jsem děsná :slight_smile: a dali ti něco na podporu růstu vajíček? určitě budou , neboj :wink:
18. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve ze mi nedali nic v listopadu a prosinci pred laparkou jsem brala clostilbegyt ale ted rekla že mi nic dávat nebude asi jak se telo po tý laparce pročistí tak to není potreba a pokud prej zádný nebudou tak me objedná na unor na ivf
18. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka, já nejdřív asi 4 měsíce chodila na folikulometrii a měli jsme načasovaný styk :sweat_smile: podle UZ dr určila, kdy bude ovulace a píchli mi Pregnyl..až pak udělali spermio a hned potom byla 1.IUI a v tu dobu na pár let i poslední :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já od tý doby, co chodíme do CAR nejsem vůbec smutná, dkyž přijde mrcha..samo že by bylo lepší kdyby nepřišla, ale zas si říkám, že začínáme znova a třeba tentokrát to vyjde :dizzy_face:
18. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka - troška neskor ale už odpisujem...
no mne to robil moj dr aby mi ušetril peniažky... :wink: a nedával mi žiadne lieky ani nič lebo som mala ukážkové ovulácie...
no v centre čo som mala naplánované IUI tak mi predpísala pregnyl ale nič z toho nebolo. ani som ho neužila bo tam bol nejaký problémik... tak to celé padlo... a čo sa poisťovne týky u vás v CZ je to úplne inak ako tu u nás...
a laparku mi nerobili kedže som bola dva krát tehu prirodzene :wink: ..
18. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucii aj ja som si to všilma na mne. tiež odkedy sme tam naplačem ked pride mrcha.. depky ale mavam občas ale neplačem kvoli mrche.. :slight_smile:
18. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, jasné..depky taky mívám..ale je to těžší když čekáš na svoje první mimi :pensive: já už přeci jen jednoho prcka doma mám a líp se mi to zvládá :slight_smile:
18. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
luci, asi mas pravdu, tiez si myslim, ze by som to inak brala, kebyze uz to jedno mam... aj ked niekto sa ma snazi presvedcit o opaku :pensive:
19. jan 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - tí čo sa nás snažia presvedčiť o opaku .... netreba ich brať vážne.. to tak počúvam jedným uchom dnu a druhým von... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak dobré ránko :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tak teda tahle mrcha mi dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, na kolikátý dc se objednávávte na UZ?? já normálně na 13., ale ted to vychází na sobotu a v pátek jsem v práci..myslíte, že 11. je brzo?
19. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko :slight_smile:

Vitam nové kočky a ddržím palce :wink:

Lucia..takže 3IU, somzvedavá ako doapdne, dúfam, že lešpie ako tei pred tým :wink:

Kačiatko a ty ako pokračuješ?ja som bola v piatok v centre, beriem lieky pred KET, 29.01. kontrola a 4-5 dní na to vklad, ak pôjde všetko ako má...najhoršie je, že mňa laparka neminie, stimulka pred ET mi spôsobila zrasty na vajíčkovode, chú aby som si ho dala preč, mala som to spraviť ešte teraz pred KET, je tam nižšia šanca na tehu, je lae nižšia...ale čo narozhodujem ked mi to povedali v piatok a ja už od soboty beriem lieky? tak som išla do toho, bola som dosť sklamaná a aj nasratá ale musím veriť, že sa to opdarí a rezať sa nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Monika..a ty ako, ideš na 2 IUI?
19. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ono to je asi aj o tom, kto a ako ti to povie...
luucia, ja idem na prve sono 9dc.
cisielko, beriem clostil, dnes posledny den, vo stvrtok sono... drzim palce, aby ti to dopadlo a drobcek sa chytil a nepustil... preco je nizsia sanca na tehu, ak mas zrasty vo vajickovode? ak by si musela ist na laparku, verim, ze to nebude treba, tak sa toho neboj, naozaj to nie je nic hrozne...
19. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..júj tak už sa ti to blíži..budem na teba myslieť :grinning: no preto lebo vraj čo je tam nejaká tekutina tak môže embryjko vyplaviť čo sa asi stalo aj pri Et..ale ja budem doma poctivo ležať, nohy hore a 3 dni sa ani nepohnem..to je doba na uhniezdenie..pri ET som to nedodržala, možno aj preto sa to skončilo tak rýchlo ale teraz si dám pozor :wink:
19. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok