IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
19. jan 2010
lucii mne pre isotou dnes vyznačil graf ovulku.. 😃

cisielko - tak držíme silno palčeky!!!!Páči sa mi to,že veríš. ja verím s tebou tak ako aj ostatné baby určite 😉
a čo sa mňa týka ešte nič neviem micka. až 27.01. mám výsledky z hemato. a potom s nimi utekám do centra. tak to je ešte vo hviezdach... 🙂

kaciatko - to hej... ale skus kašlať na takých ľudí. Iba ty vieš ako to naozaj je a koľko síl Ťa to stojí... posielam cmuk!
kaciatko81
19. jan 2010
monika, tie tvoje grafy 😃 ked ti je ten clovek blizky, tak sa ta to dotkne, ci chces alebo nie |-|
cisielko, moooc drzim palce... urcite robis vsetko pre to, aby to dobre dopadlo.
monika0001
19. jan 2010
kaciatko - no tie moje grafy... 😃 😃 😃 😃 veru veru... :-p
a hej .. tak to potom áno.. ale mojka nebuď smutnučká.... ja viem ľahko sa mi to hovorí, ale.... mojkaaa....
kaciatko81
19. jan 2010
moni, ja vobec nie som smutna 🙂 len ma to tak napadlo, ked to lucka napisala... ze ked som raz povedala, ze mat jedno, tak budem asi viac v pohode, tak som bola pomaly vysmiata :-| mam pocit, ze to trosku zmenilo niektore veci, ale to by bolo nadlho...
luucia
19. jan 2010
kacitako, budu moc držet pěsti x-) a z těch lidí kolem sebe si nic nedělej 😉

Moni, cože??? ovulka??? tak at je úspěšná x-)

Holky, je to tak, at si každý říká,c o chce..s jedním prckem je to lepší..není tolik času na to myslet a když je mi smutno, že to zase nevyšlo, ta se pomuchláme a je mi líp..někdo nemůže mít ani jedno mimčo, tak můžu být štastná, že ho máme x-)
monika0001
19. jan 2010
luucia - ja tomu neverím.. pol roka som chodila na folikulometriu a vždy bola ovu 18 -20 DC.. aj tento mesiac som presne na 19 dc cítila bolesť na pravom vajku... tak mi to pride smiešne že až teraz by bola... a my sme boli bez sexu (kvoli problémom tam dole 8-( ) tak aj tak nič z toho nemôže byť. a prsia ma bolia už ako keby mala mrcha prisť... :-N

a presne tak. ja si mylsim to iste.. keby som mala doma jedno budem rada ze ho mam. jasne bola by som smutna lebo od 15 rokov chcem mať 4 deti.. ale po tomto všetkom budem vďačná aspon za jedno 🙂
cisielko
19. jan 2010
Moni..prvé ide ťažko ale aby si potom nebola ako jablon a budeš mať 4 detičky 😃 😃 😃 😃 budem držať palce aby boli výsledky ok a vyste mohli ísť do IUI 😃

Kačiatko..každá robíme čo je v naších silách..už len ten výsledok sa nejako nechce dostaviť ]-(
monika0001
19. jan 2010
cisielko - no to sa tak hovori ze potom to ide.. moja byvala spoluziacka zo zakladky tiez viac ako rok skusali a skusali a stale nie. potom sla na laparku a hned na prvý pokus prirozdeným sposobom ked ot nai nečakali bo už vybavovali IVF.. a mala ma 9 mesiacov a ona je už skoro v 3 mesiaci.. 🙂.. vraj po tom všetko idu do toho hned a bum. na prvý krát.. 🙂
a tiež aj tu je jedno kočka s ktorou si moja sestra pise ta tiez. s prvým probmely a teraz ma malý 8 mesicavo a ona caka dalsie... 😃
vobec mi nebude vadiat ak to tak bude... len vieš ako to je. teraz to planujem tak just to tak nebude 😃
kaciatko81
19. jan 2010
luci, dakujem 🙂 aj ja budem drzat palce.
cisielko, verim, ze sa skoro dockame 😉
monika0001
19. jan 2010
veríme!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃
marrad
19. jan 2010
ahohjte dievcata....
Kaciatko ako pokracujete?
Ja treti den stimulujem pred IVF
drz mi palce.....
monika0001
19. jan 2010
juj marrad - silno silno držím!!!!!!!!!!!
cisielko
19. jan 2010
Marad..drž sa..nech ti to rýchlo ubehne 😉
luucia
19. jan 2010
marrad, týjo, to teda uteklo..drž se a at jsi dobrá nosnice 😉 😃
kaciatko81
19. jan 2010
marrad, ja dnes posledny den clostil, vo stvrtok sono... drzim palce, nech je bohata uroda 🙂
marrad
19. jan 2010
cisielko
a co ty ako pokracujes?

luucia a ty, kedy ides na dalsie IUI?

Dakujem babky za Vasu podporu....
sedmitecka
19. jan 2010
děkuju vám moc za informace holky 😉 tak jsem zvědavá, co se zítra bude dít a co se dozvím, snad se to celé moc nepovleče 😉
luucia
19. jan 2010
marrad, no nejprve jdu na UZ..musím se objednat na příští čtvrtek a podle toho IUI..typuju, tak neděli, pondělí 😉 takže ještě za dlouho, ale ono to uteče 🙂
marrad
19. jan 2010
no to mi hovor, velmi rychlo to uteka
ja sa teda sanzim pracovat aby som si zamestanala mysel a velmi rychlo to uteka pri tej praci....
luucia
19. jan 2010
marrad, taky mi to ted utíká, 2x v týdnu máme nějaký kroužky s malou, pak chodím do práce a ještě různě cestujem po kamarádkách a tak, takže to fakt letí x-) to je dobe x-)

No jdu si rovnou do CARu zavolat a objednat se 🙂
ka131
19. jan 2010
monika - držím ti palce. 27 budeme obidve vedieť ako na tom sme. Ale už sa aj teším tato nevedomosť je hrozná. Ale dúfam že všetko vyrieši IUI. A držím všetkým palčeky nech to každej z nás víde. 😃
monika0001
19. jan 2010
ka - no to hej. radšej vedieť čo s nami ako nič netušiť.. 😃 :-p

Baby my máme dnes strašný deň v práci.. totál katastrofa... normálne sme sa rozhodli pre dnes skončiť o 12. Varím po prvý raz polievočku mrkvičkovú s domácimi knedličkami. tak aspon z toho sa dnes vyťešujem... 😞
cisielko
19. jan 2010
Marad..ja beriem lieky pred KEt, ak všetko pôjde po poriadku začiatkom februára bude buiblinka v brušku..a čo ty, čo picháš?
marrad
19. jan 2010
ano picham.....
uz treti den....
cisielko drzilme si navzajom palciska.....
ka131
19. jan 2010
V robote máme aj my blázinec - neviem čo je to za den. Ale už padám domov. :-p
cisielko
19. jan 2010
Marad..mylsela som aké lieky picháš xixi máš dlhý či krátky protokol?

Ka..tak príjemný deň 😉
kaciatko81
19. jan 2010
tak a ja som si naivne myslela, ze len ja mam blby den v praci...
marrad
19. jan 2010
cisielko
picham gonal
potom bude merional a centrine ci ako sa to vola.....
Lekar vravel, ze mozno este bude nieco potrebne, ale to doplni podla aktualnej potreby neskor....
kaciatko81
19. jan 2010
marrad, ako zvladas to pichanie? =-)
marrad
19. jan 2010
zatial celkom dobre.
no vlastne pichat si sama nedokazem / som uplna padavka/ rano chodim do centra...