• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
lucii mne pre isotou dnes vyznačil graf ovulku.. :grinning:

cisielko - tak držíme silno palčeky!!!!Páči sa mi to,že veríš. ja verím s tebou tak ako aj ostatné baby určite :wink:
a čo sa mňa týka ešte nič neviem micka. až 27.01. mám výsledky z hemato. a potom s nimi utekám do centra. tak to je ešte vo hviezdach... :slight_smile:

kaciatko - to hej... ale skus kašlať na takých ľudí. Iba ty vieš ako to naozaj je a koľko síl Ťa to stojí... posielam cmuk!
19. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, tie tvoje grafy :grinning: ked ti je ten clovek blizky, tak sa ta to dotkne, ci chces alebo nie :pensive:
cisielko, moooc drzim palce... urcite robis vsetko pre to, aby to dobre dopadlo.
19. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - no tie moje grafy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru veru... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hej .. tak to potom áno.. ale mojka nebuď smutnučká.... ja viem ľahko sa mi to hovorí, ale.... mojkaaa....
19. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja vobec nie som smutna :slight_smile: len ma to tak napadlo, ked to lucka napisala... ze ked som raz povedala, ze mat jedno, tak budem asi viac v pohode, tak som bola pomaly vysmiata :unamused: mam pocit, ze to trosku zmenilo niektore veci, ale to by bolo nadlho...
19. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacitako, budu moc držet pěsti :dizzy_face: a z těch lidí kolem sebe si nic nedělej :wink:

Moni, cože??? ovulka??? tak at je úspěšná :dizzy_face:

Holky, je to tak, at si každý říká,c o chce..s jedním prckem je to lepší..není tolik času na to myslet a když je mi smutno, že to zase nevyšlo, ta se pomuchláme a je mi líp..někdo nemůže mít ani jedno mimčo, tak můžu být štastná, že ho máme :dizzy_face:
19. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - ja tomu neverím.. pol roka som chodila na folikulometriu a vždy bola ovu 18 -20 DC.. aj tento mesiac som presne na 19 dc cítila bolesť na pravom vajku... tak mi to pride smiešne že až teraz by bola... a my sme boli bez sexu (kvoli problémom tam dole :rolling_eyes: ) tak aj tak nič z toho nemôže byť. a prsia ma bolia už ako keby mala mrcha prisť... :sweat_smile:

a presne tak. ja si mylsim to iste.. keby som mala doma jedno budem rada ze ho mam. jasne bola by som smutna lebo od 15 rokov chcem mať 4 deti.. ale po tomto všetkom budem vďačná aspon za jedno :slight_smile:
19. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..prvé ide ťažko ale aby si potom nebola ako jablon a budeš mať 4 detičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem držať palce aby boli výsledky ok a vyste mohli ísť do IUI :grinning:

Kačiatko..každá robíme čo je v naších silách..už len ten výsledok sa nejako nechce dostaviť :angry:
19. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - no to sa tak hovori ze potom to ide.. moja byvala spoluziacka zo zakladky tiez viac ako rok skusali a skusali a stale nie. potom sla na laparku a hned na prvý pokus prirozdeným sposobom ked ot nai nečakali bo už vybavovali IVF.. a mala ma 9 mesiacov a ona je už skoro v 3 mesiaci.. :slight_smile:.. vraj po tom všetko idu do toho hned a bum. na prvý krát.. :slight_smile:
a tiež aj tu je jedno kočka s ktorou si moja sestra pise ta tiez. s prvým probmely a teraz ma malý 8 mesicavo a ona caka dalsie... :grinning:
vobec mi nebude vadiat ak to tak bude... len vieš ako to je. teraz to planujem tak just to tak nebude :grinning:
19. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, dakujem :slight_smile: aj ja budem drzat palce.
cisielko, verim, ze sa skoro dockame :wink:
19. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veríme!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahohjte dievcata....
Kaciatko ako pokracujete?
Ja treti den stimulujem pred IVF
drz mi palce.....
19. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj marrad - silno silno držím!!!!!!!!!!!
19. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..drž sa..nech ti to rýchlo ubehne :wink:
19. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, týjo, to teda uteklo..drž se a at jsi dobrá nosnice :wink: :grinning:
19. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ja dnes posledny den clostil, vo stvrtok sono... drzim palce, nech je bohata uroda :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
a co ty ako pokracujes?

luucia a ty, kedy ides na dalsie IUI?

Dakujem babky za Vasu podporu....
19. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju vám moc za informace holky :wink: tak jsem zvědavá, co se zítra bude dít a co se dozvím, snad se to celé moc nepovleče :wink:
19. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, no nejprve jdu na UZ..musím se objednat na příští čtvrtek a podle toho IUI..typuju, tak neděli, pondělí :wink: takže ještě za dlouho, ale ono to uteče :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi hovor, velmi rychlo to uteka
ja sa teda sanzim pracovat aby som si zamestanala mysel a velmi rychlo to uteka pri tej praci....
19. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, taky mi to ted utíká, 2x v týdnu máme nějaký kroužky s malou, pak chodím do práce a ještě různě cestujem po kamarádkách a tak, takže to fakt letí :dizzy_face: to je dobe :dizzy_face:

No jdu si rovnou do CARu zavolat a objednat se :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - držím ti palce. 27 budeme obidve vedieť ako na tom sme. Ale už sa aj teším tato nevedomosť je hrozná. Ale dúfam že všetko vyrieši IUI. A držím všetkým palčeky nech to každej z nás víde. :grinning:
19. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka - no to hej. radšej vedieť čo s nami ako nič netušiť.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby my máme dnes strašný deň v práci.. totál katastrofa... normálne sme sa rozhodli pre dnes skončiť o 12. Varím po prvý raz polievočku mrkvičkovú s domácimi knedličkami. tak aspon z toho sa dnes vyťešujem... :frowning2:
19. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..ja beriem lieky pred KEt, ak všetko pôjde po poriadku začiatkom februára bude buiblinka v brušku..a čo ty, čo picháš?
19. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano picham.....
uz treti den....
cisielko drzilme si navzajom palciska.....
19. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V robote máme aj my blázinec - neviem čo je to za den. Ale už padám domov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..mylsela som aké lieky picháš xixi máš dlhý či krátky protokol?

Ka..tak príjemný deň :wink:
19. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a ja som si naivne myslela, ze len ja mam blby den v praci...
19. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
picham gonal
potom bude merional a centrine ci ako sa to vola.....
Lekar vravel, ze mozno este bude nieco potrebne, ale to doplni podla aktualnej potreby neskor....
19. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ako zvladas to pichanie? :confused:
19. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial celkom dobre.
no vlastne pichat si sama nedokazem / som uplna padavka/ rano chodim do centra...
19. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok