• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
bobi, to ma mrzi, vela stastia do dalsieho pokusu, ak vsetko dobre dopadne budeme cakat na vysledok spolu :slight_smile:
moni, aj tebe klud v praci... ja sa snazim byt obrnena, ale neviem, neviem...
cisielko, nic dalsie nebude, budeme tehule, jasne? :grinning: :dizzy_face:
xena, cakame na spravy
20. jan 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem babulky, len ja už tomu všetkému občas ani nerozumiem... hormonálny profil v poriadku, Spg ukážkový, som úspešne po laparoskopii, nadváhu nemám, žijem zdravo a výsledok žiadny :frowning2:

kaciatko, a u teba čo nové?
20. jan 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi- myslím, že je nás tu viacej čo tomu nerozumieme... :frowning2:
Ale spolu to dotiahneme všetky do úspešného konca.. musimeee!!!!
20. jan 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ono to je velmi zlozity proces bohuzial... ale teraz to uz dufam vyjde, musi... ja uvidim zajtra...
moni, tak u mna to uz zasa zacina... a to tu budem dnes asi dlho :frowning2: :confounded: :rolling_eyes:
20. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, veru, dotiahneme až do úspešného konca!!! :grinning:

kaciatko, a ako sa cítiš po laparke? už si na ďalšom IUI bola? prepáč, no dlhšie som tu nebola, takže som trochu mimo :confounded:
20. jan 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - moojaa tlata.. tak siilno na teba budem dnes myslieť... a ked mi bude na prd tak si uvedomím, že môžem byť rada že som doma... veľmi držkám palčeky aby ti to rýchlo ubehlo..
20. jan 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, som v pohode, po tyzdni som bola v praci... dlho som cakala na mrchu, ale nakoniec prisla pekne sama, sice na poslednu chvilu, ale prisla... takze teraz by to malo byt 2. iui...
moni, dakujem... je to fakt zle... nemam rada, ked si zo mna niekto robi debila... :pensive:
20. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Kačiatko, bojujeme čo nám sili stačia a úfam, že na posledy :slight_smile:

Bobi..ahoj, takže IUi nevyšlo ale toto 2 IUI bude to, musíš veriť..ono sa ťažko zistuje prečo, môžeš byť zdravá ale asi ešte nieje ten správny alebo nebol ten správny čas :wink:

Mon..veru, treba sa vyplakať a ísť dalej :wink:
20. jan 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, takže zajtra máš sono na folíky a potom 2. IUI??? tak to sme na tom podobne, ja idem na folíky v piatok a potom cez víkend alebo začiatkom týždňa tiež 2.IUI... no teda :dizzy_face:

cisielko, čítam, že ideš zasa na KET? strašne držím palčeky!!!
20. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, dufam... musia hlavne narast :slight_smile: ale toto je len prve sono...
20. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, a berieš aj niečo na stimuláciu? ktorý DC si?
20. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, idem na ip
20. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...veru idem..už papám lieky tak uvidíme...a aj tebe sa to blíži :wink:

Kačiatko..zajtra budem držať aplce :wink:
20. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babule už mám také hnačky :sweat_smile: a neviem z čoho... ja ich zvyknem mávať ale len po mliečnych výrobkoch.. ale teraz som nič nepapala a mám ju už pomaly tretí deňňň .. pomoooccc......
a ked sa nad tým zamyslím nemôže mi niečo byť ked som aj teplotu dnes mala že 37,15?
20. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bybule idem referovať :grinning:
Petronelka mala svadbu a bola nádherná...
:wink:

(minule ste sa niektorá na to pýtala... ) :slight_smile:
20. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj my chceme vidiet :grinning: :wink:
20. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pokracujes kaciatko?
20. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - ja som nevidela... vymenila som si s ňou dve IP... :wink:
20. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
xena tak jak si dopadla na utz, já blbě :frowning2: foliky byli malý jen 11 a sliznice asi 3 takže žádná stimulace v pátek nebude mam příjít 1 unora dostanu injekce a pujdu na ivf :frowning2: :frowning2: je mi z toho smutno doufala sem že vyrostou
20. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka :cry: je mi to moc luto :pensive:
20. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cibka..to ma mrzí ale IVF to istí :wink:

MOnika..ja som sa nato pýtala..takže sa predsa vydala..júj mohla by hodiť nejaké foto :grinning:
20. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci:děkuju strašně mě to mrzí
cisielko: děkuju, mylslíš že se to povede, dr řikala že by mělo jediny problém mam s ovulaci tak to by melo prave vyresit ivf nevíte jestli se neco platí kromě injekcí ty teda budu mít od pojištovny
20. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cibka a nepovedala dr, ze preco je problem s ovulkou aj pri takych vysokych davkach? zda sa mi, ze si ich mala poriadne vysoke... co ti budu davat na ivf?
20. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci: ja ted žádný leky nebrala jak jsem po tý laparce tak to nechala jestli se zadaří samo a nic, jeste nevim co mi daji na ivf mam prijit 1 unora a tam teprve dostanu nejaké injekce a další info
20. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... myslela som, ze ti nieco dala... tak velmi drzim palce :slight_smile:
20. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? Caka ma prve IUI...neviem presne kedy, lebo najprv cakame na MS, potom beriem clostyl a az po folikometrii sa dozviem datum. Len pre predstavenie sa...o babo sa snazime uz takmer 2 roky, obaja sme zdravi so super spermiogramom, ja som absolvovala laparo, takisto vsetko O.K. cykly mam ovulacne...takze uvidime...
Musim si vas precitat asi spatne, aby som videla, ci je IUI uspesne, kedze mi lekar povedal, ze uspesnost tak 10%...ja sa hlavne neviem pozitivne motivovat a to tu prave medzi vami hladam :wink:
20. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka vitaj :slight_smile:
su tu kocky, ktorym to vyslo na prvy, niektorym na druhy krat... a uspesnost... ja som uz minule pisala, ze na percenta sa treba vykaslat, dolezite je, aby to vyslo... :slight_smile: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bublinka, vítame ťa... mňa čaká už druhé IUI, prvé nevyšlo :unamused: a to sme podľa doktorov obaja úplne v poriadku :fearful: každopádne treba veriť, nič iné neostáva, žiaľ :frowning2: držím palčeky
20. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinka vitam ťa ..ja momentálne fičím pred KEt :wink:

Cibka..no dopláca sa toho dosť, bud epripravená, že ťa výde okolo 30-40000sk záleží to od veľa vecí, aká metóda IVF to bude, koľko budeš mať vajíčok, zamrazovanie, vklad, vyšetreniam, pohovory to všetko sú peniaze ale urťčite to zato stojí :wink:
20. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem kocky za privitanie...Kaciatko a Bobi, vas to kedy asi caka???
No veru, viera je dolezita, snad sa nejako pozitivne naladim...
20. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok