• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bubli, ja idem v piatok na sono, to bude 10DC, no a potom podľa ovulky... predpokladám pondelok :dizzy_face:
20. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bublinka, ja idem na sono zajtra-9dc a uvidime :dizzy_face:
20. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak vy ste skoro naraz...no ja urcite az zaciatkom februara, resp. uvidim, kedy MS dorazi, ale do konca mesiaca by tu mala byt!
A trosku som preklikala diskusiu spatne a skutocne su tu uspesne kocky...tak snad aj my budeme... :wink:
20. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko: to je teda docela ranec co ? ale jak píšes urcite to za to stojí jen si rikam že nikdo to ani nechce dáva to pryc a my takhle :frowning2:
20. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli, to jasné, že budeme :wink:
20. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli, jasne, ze budeme, treba tu nove tehulky :slight_smile:
20. jan 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bubli vitaj :wink:

cibi - je mi to tiež ľúto micka...

baby dnes som sa dozvedela hroznú vec... kočka s ktorou si píšem je tehu a zistili jej nejaký problem so zrážanlivosťou a teraz si musí každý deň pichať nejaké injekcie... a ja mám čo? nejaký problém zo zrážanlivosťou.. takže ak to bude pravda tak to môžem ísť rovno na to IVF... :frowning2: pomooooooooooccccccccc
20. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni, prosim ta nestresuj... este nic nevies... kazdy sme iny, nemusis dopadnut rovnako :wink:
20. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem.. ale tak bojím troška... :sweat_smile:

nepripušťam si to, nepripušťam.... :sunglasses:
20. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemyslim to zle :wink: len vies, ze tym strachom to neovplyvnis...
20. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ja viem, že to nie v zlomm... :wink:
20. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mon..to je asi zrážanlivosť krvi..pichá sa to celé tehu do bruška..nemali by to byť boletsivé injekcie..ak také ako peri IVF tak brnkačka, kludne si budem pichať ak budem tehu :wink:

Cibka..no to je..viem o čom hovoprím, nás to úplne vyšťavilo, takže ak sa nepodarí kET tak potom fakt neviem..začnem kradnúť alebo čo..a to že niekto to dá preč, to už ani nerieš lebo to nemá význam..je to nespravodlivé ale je to tak :angry:

Kačiatko..drž sa zajtra a hod potom info :wink:
20. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoijte kocky....
kaciatko,tak som bola dnes na folikulometrii,doktor bol prekvapeny ako som zareagovala na najnizsiu davku clostylu:5dominantnych folikulov....skoro som tam odpadla....v piatok idem znova a v pondelok IUI....
kaciatko a ty ako????
20. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: drzte dnes palce. ked sa vratim od dr, napisem.
xena, woow, ze 5 folikov... som zvedava ako to bude u nas... po tom, co uz bolo som radsej pripravena na to horsie :unamused:
21. jan 2010 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak som tu dlhsie nebola lebo akosi nestiham net, práve som vas docítala :slight_smile:

monika ..... vysledky su tu co nevidiet drzim palce, aby boli dobre

ciselko uvidíš že KET bude úspešné

ahoj bobi :slight_smile: neeboj ze prvé IUI nevyslo - ved vidis mne vyslo az tretie :slight_smile:

kaciatko som zvedava co napises :slight_smile: ako si dopadla, ale pevne verím ze super

vsetkym vam drzim palce aby to vyslo, proste musííííí
21. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ránko

Kačiatko..držíme palce :wink:

Xena. tak to iná úroda :grinning:

Alienka..ahoj..nejako nás zanedbávaš ako si tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeeeem :slight_smile:
alienka, kolko si mala folikov pri tom poslednom iui?
21. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránko babuľy...

xena tak to je super. držím palčeky,

kaciatko myslím na teba...

alienka dakujem.. ved jasné.. ked som sa dočkala tri mesiace na vyšetrenie dva týždne ubehnu ako nič.
ale som smutná.. už to tu bude doby dub a ja som chorá.. a chorá do centra ani nemusím ísť.. ja neviem či mi to centrum nie je sudene alebo čo? Možno sa nám to má podariť prirozdene..ale kedy?
včera som sa dozvedela že moje dve kamošky sú tehotné... juj ako to bolí... Bolí to nie preto, že závidím ale bolí to preto, že jedna z nich sa nevie poriadne postarat sama o seba a nieto o bábo.. a má frajera alkoholika a doma vždy bordel... bolí tooo.....
21. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcence ahojte
dnes som dopichala gonal
zajtra idem na kontrolny ultrazvuk, kolko tam toho bude.....
ale vajecniky si citim dost intenzivne.....
drzte mi palciska....
21. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marad..budeme..som zvedavá ako to vyzerá, a blahoželám k ukončenému pichaniu :grinning:

Moniak..nesmúť, ja viem, že to bolí ale ja to už ignorujem..aj okolo mňa ako keby sa tehulky zbláznili, je ich plná kopa..ale čo už, dúfam, že čoskor sa k nim aj ja pridaám, my všetky tak hore hlávku :wink:
21. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky....Xena aka je najnizsia davka clostylu? Lebo mne predpisal po pol tabletke, tak aby som vedela, co mozem ocakavat...
21. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciselko v praci je akosi toho strasne vela a ked dojdem domov spim :slight_smile:

kaciatko mala som dva na jednej strane a jeden na druhej strane, ale tusim len jeden dominantný.

ja si myslim ci nam nepomohlo aj to ze hned ako sme prisli z IUI tak sme to poistili, ale nie nasilu ale akosi to prislo sama, coby som v zivote nepovedala ze budem schopná hned po IUI to poistovat :slight_smile:

a predtym som pilala tu achymlku (caj) lebo mne clostil pôsobil negatívne na rast sliznice.

monika ja viem ze to boli - presne viem ako sa citis :( ale hlavu hore verim ze to bude dobre
21. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
21. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holky!
Moc vás opět po delší době zdravím Byla jsem teď nějak mimoň, tak si vás musím kousek dočíst co je nového :wink:
V prosinci jsme měli neštovice a chřipku, takže paráda, ale alespoň to máme za sebou. Ani nevím kdy jsem tu byla naposledy...
No a jak my, v prosinci ms nedošla kvůli horečkám při chřipce, dorazila 2.1., takže tenhle cyklus jsem měla poprvé stimulku, 3. - 7.dc clostík, 13.1. utz 12dc folík jen 13mm, další utz 15.1. 14dc folík 15mm, 18.1. utz 17dc folík 18mm, sliznice 12mm, takže píchli pregnyl a úterý 19.1. jsme to spáchali :grinning: Jsem v takovém zvláštním rozpoložení, bez stimulky to rostlo rychleji a teď se to táhlo...Sliznice byla super - pila jsem ten kontryhelový čajík, folík byl vlevo - předtím byl pokaždé vpravo - tak na to sázím! Třetí IUI musí vyjít!! :dizzy_face: Včera jsme to ještě pojistili tak to by bylo aby nebylo! :sunglasses:
Držím i vám ostatním palečky ať je vše alespoň trochu podle vašich představ!!
21. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ještě mám ode dneška užívat utrogestan 3x1 vaginálně tak jsem z toho docela odvázaná, ten polední v práci nevim nevim, vždyť to ze mě hned celé vypadne ne? Máte nějaký fígle, poraďte! :wink: Mám dvě krabičky, to je akorát na 20 dní, mám počkat s testováním 3 týdny takže je to ještě na dlooouhoooo :angry:
21. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lucinda,

ja som brala tiez utrogestan a ten ranajsi som si zavadzala v praci a bolo to v pohode akurat stale trebalo malu vlozku :slight_smile:
držím palce aby to vyslo :slight_smile:
21. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Alienka!
Dodatečně gratulace k těhu! :dizzy_face: Vám se povedlo po 2.IUI nebo 3.? Jojo bez vložky ani ránu :sunglasses: A děkuji za palečky! Jak Ti je, nevolnosti, změny...? :wink:
21. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem lucinda, nam sa to podarilo az na 3. IUI,

nezvraciam, ale ma casto napina z hocicoho, a som casto unavena. V utorok idem na kontrolu tak sa neviem dockat kedy ho uvidim ci je vsetko v poriadku.

ja si myslim ze ta alchemilka (kontryhelový čaj) je na sliznicu super. a asi pomáha aj to pozitívne myslenie lebo po tretom som tak strasne verila ze az aj ked som mala bolesti ako na kramy stale som si vravela nic to neznamena :slight_smile: a ono fakt vyslo
21. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucinda..držím palce :wink:

Alienka..tak veľa nepracuj :wink:
21. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alienka tak to jseš tedy můj velký vzor, hodlám jít ve Tvých stopách! :wink:
Taky myslím že jsem při předchozích IUI neměla tak vysokou sliznici, takže na tom čajíku něco bude :slight_smile:
Teď jestli bylo v tom jednom folíku vajíčko, věřím že ano, jsem optimista :sunglasses:
To je dobře že si to užíváš, hodně odpočívej, já byla při malým taky strašně unavená, spala jsem kdy to bylo potřeba, a malý to zdědil po mně, pohodové mimi bez problémů se spaním :slight_smile: Zvracet jsem tedy začala až někdy po 10tt a to jsem si pak užila, ale stálo to za to :dizzy_face: :dizzy_face:
A čím jsi stimulovala, kolik bylo folíků a sliznice mohu-li se zeptat?
21. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok