• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Alienka pozitivne myslenie je dolezite...ja to akosi nedokazem...ale teda skusim velmi velmi verit :slight_smile:
21. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cisielko! Jak je, koukám se připravuješ na KET je to tak?
21. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju za palečky, Tobě taky držím, ať je to na cokoliv :wink: !!
21. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinka ahoj, zdravím, Ty jsi v jaké fázi? :slight_smile:
21. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda - stimulovala som injekciami Merional 75 IU - kadzy vecer na pohotovst pichnut, potom pregnyl a IUI,
sliznicu som mala 10,5 mm ked mi robili IUI - mi to pozrel na moju ziadost, a mala som 2 folikuli na jednej strane a jeden na druhej, ale len jeden bol dominantný.

bublinka je to tazke ale treba verit, pri prvých dvoch som dufala ale moc neverila

ciselko ved to sa ani neda - neviem ako udrzat oci otvorene
21. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka díky za info! A za víru, budu se držet Tvých rad abych dopadla stejně :wink: :dizzy_face: S tou prací v 1. trimestru je to těžký když bys měla nejvíc spát a odpočívat, já jak jsem začala zvracet - nejen ráno, ale kdykoliv přes den - tak jsem se rozhodla zůstat doma, a bylo to báječný, krásně jsem se ráno vyspala, v klidu nasnídala, chodila cvičit na těhu cvíčo, a pomalu připravovala věcičky :dizzy_face: Samozřejmě vzhledem k penízkům to bylo horší, ale manžel vydělával pěkně a stačilo se sem tam trochu uskrovnit, no já plánuju při druhým těhu taky vzít do zaječích, zase si to v klídku užít, a navíc teď můžu dělat z domova :slight_smile:
21. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave koli peniazom nemozem este ostat doma aj ked ja by som to brala hned :slight_smile:, nemáme ktovie kolko nasetrene tak este teraz sa snazime coto dosetrit :slight_smile:
uvidis ze to tentokrat vyjde :slight_smile:
21. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda..veru chystám..uvidíme ako to dopadne :slight_smile:

Alienka..júj už sa teším ked aj ja sa budem cítiť aspoň tak ako ty :grinning:
21. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
číselko uvidis ze to KET bude uspesne a budes mat na dlhsie od lekarov pokoj. :slight_smile: pevne verim ze to vyjde. Ked si prezeram albumy obcas tak je tam strasne vela uspesnych KET este sa mi praveze zdalo ze viac ako ET :wink: ,

a budeme si o chvilu vymienat skusenosti :slight_smile:
21. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som spat :cry: narastlo nieco... ale dr si nie je isty, ci je to folik alebo cysta :pensive: je to dost velke 26mm, som len 9dc... aj ma boli ta lava strana, ale myslela som, ze telo len reaguje a produkuje vajicka, sprosta :cry: tak som sa rozhodla, ze iui nebude... dalsi mesiac idem na injekcie, alienka idem ta nasledovat... tie injekcie sa musia pichat u lekara alebo sa mozu aj doma?
21. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko, tak to ma veľmi mrzí, na 26mm folík je trochu skoro, ale kto vie... ja idem na folíky zajtra, som zvedavá :confused:
21. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aliennka..bodaj by, ja zase ked kukám tak presný opak..ale ja to už radšej nepozerám a teším sa na vymienanie skúseností :grinning:

Kačiatko..to ma mrzí..do kelu :angry: aké injekcie si to ideš pichať, nerozumiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka děkuju moc za podporu!! Tobě ať je dobře, tak odpočívej hned po práci, zaměstnej manžu :grinning:
Cisielko jak dopadne, dobře dopadne!! :wink:
Kaciatko ahoj! To mě moc mrzí, na folík to vypadá opravdu velké, ale já měla jednou 14dc 31mm, takže teoreticky tu šance je...Kdy jdeš znovu na utz?
Bobi držím palečky na zítra! Ty jseš před 2.IUI?
21. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, dakujem... zatial predychavam, vyplakana som uz dost...
cisielko, dalsi cyklus uz nebudem mat clostil, ale merional...
21. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko drz sa,
na ake injekcie ides?
21. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, idem o tyzden, uvidime ako sa to bude tvarit... nechala som to tak... si sa pytala na utros, ze? ja som si ho tiez davala v praci, potom som si na chvilku tak pololahla, polosadla a bolo... celkom v pohode...
marrad, hovoril, ze merional
21. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa picha do zadku
to je klasicka injekcia
mam ich doma 12
21. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som citala, ze aj do brucha... sama sebe do zadku, no neviem... :grinning:
21. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom to je ine balenie co mam ja....
21. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, budu moc držel palečky na další kontrolu!
První "pracovní" utroš zaveden :wink:
A jaký je rozdíl mezi merionalem a puregonem, jenom značka?
21. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda este davnejsie si sa pytala, v akej som fazy, len som tu nebola...tak akonahle pride MS, zacnem brat clostyl a ideme skusit IUI. Takze termin vobec netusim, malo by to byt zaciatkom februara.
Mam brat len po pol tabletky clostylu, dufam, ze to bude stacit.
Este k tomu, ze treba verit....ja sa takto presviedcam kazdy mesiac, len mam relativne skore priznaky PMS, ktore sa zatial neuspesne snazim odstranit, tak vtedy vzdy upadam na duchu, ked to na mna pride...
21. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinka, takže jste na úplném začátku :slight_smile: Držím palce ať clostík zabere! A máš jen půlku, to já měla 2x1, jsem holt nějak zabržděná :grinning:
Holky vyrážím pro prďolu, mějte se krásně a zítra ahoooj!
21. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ano, sme na zaciatku, bola som plna nadeji, ked som odchadzala od Dr., snad mi to vydrzi...polku clostylu asi preto, ze mam ovulacne cykly a pekne foliky, len sa akosi nechcu dat oplodnit :slight_smile:
A zatial co som si spatne docitavala, tak ma to celkom pozitivne ladi, ked vidim, ze IUI je aj uspesne...
21. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, neviem... myslim, ze to bude to iste... od dr nemam este ziadne info, len spomenul merional...
lucinda, dik, dufam, ze to nebude rast dalej...
21. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ja som tu nová. Dnes som bola prvý krát na IUI. Tak dúfam, že aj úspešne! :wink: (aj keď na prvý krát sa to asi máloktorej podarilo) :confounded:
21. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, nezúfaj, presne viem, ako sa si cítiš, ja tieto stavy dokonale poznám, teraz už len veriť, že to bol folík a nie cysta... a ak by aj nie, tak príde ďalší cyklus a ten to istí :wink: myslím na teba

ahoj adka2701, tak ta vítame... ja už idem na druhé IUI, ale sú tu aj také, ktorým to vyšlo hneď na prvýkrát... držím palce
21. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za privítanie aj za palčeky :slight_smile:
dnes len polihujem, strašne som akási uťahaná a celé podbrušie ma z toho bolí (hlavne pravá strana - kde bola aj ovulácia) ty si mala aké pocity tesne po IUI?
21. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, dakujem. aj ja si hovorim, ze uz len aby to same zmizlo... ale z iui nic nebude :(... niekedy mam pocit, ze to ked mi povedia, ze nic je horsie ako ked mi povedali po iui, ze je to negativne...
adka, vitaj a vela stastia :slight_smile:
21. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kaciatko81! :slight_smile: dúfam, že to výjde! A neboj sa držím palce, že na ďalší mesiac to už výjde... :wink: treba tomu veriť..
mňa doktor po dobratí clostibegytu schladil, keď mi povedal v 10 DC že som asi rezistentná naň a nereagujem a na 15 DC som mala folikul 18mm :grinning: tak išla injekcia a dnes IUI, ale som z toho úplne hotová.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky, prosím o radu, příští cyklus se chystám na 1. IUI - budu si píchat injekce a chtěla bych vědět, kolik dní se cca chodí na UTZ jestli folíky rostou. Vím, že je to individuální, jak kdo reaguje, ale i tak cca by mě to zajímalo...mám to do centra 100km, tak přemýšlím, kolikrát to budu muset otočit během jednoho týdne :confused:
21. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok