• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
bobi, neberu žádný léky..dr mi řekla, že když jsem ok, tak nic brát nemusím..ale asi jí příště řeknu, že něco chci, aby se mi udělalo víc folíků
22. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliznice by měla být minimálně 7mm, aby se vajíčko mohlo dobře uhnízdit
22. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysy - tak to je jako u ivf :fearful: a daji i neco na podporu sliznice? to se asi dozvim u kontroly, ze?
22. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek - když jsem měla clostil, tak jsem měla na růst sliznice Oestrogel, takže sliznice jakžtakž narostla, ale bohužel folíky vůbec ne - ani po 20DC žádná reakce :frowning2: .....takže jsem přešla do centra, kde mě čeká moje první IUI s injekcemi, do IVF se mi zatím moc nechce, už jsem to jednou kdysi absolvovala a bez výsledku. A pak jsem otěhotněla přirozeně - asi ve mně ještě přetrvávaly hormony z IVF, tak si říkám, že když to vyšlo jednou, mohlo by to vyjít znovu :sunglasses: - a "přirozeně"
22. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysy - urcite to jednou vyjde, jak rikal muj Dr. tak kazda jednou otehotni - otazkou je kdy, ze? :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdy jdes na IUi s injekcema? a o jake injekce se jedna?
22. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek - příští měsíc. Tento cyklus mě teprve hormonálně vyšetřují, nějak se mi do toho pořád nechtělo, tak jsem to odkládala.... Dr. mi na 1. konzultaci řekla, že na 100% půjdu na IUI - když už jedno dítko mám "přirozeně", tak je zbytečné mě hned hnát na IVF, že to je až poslední možnost. A protože mně clostil nezabírá, tak musím mít injekce, ale ty se při IUI dají napsat jen 3x za život, takže pokud nevyjde 3x IUI, tak musím na IVF. Kdybych reagovala na clostil, tak na IUI můžu 6x ročně. A injekce jsou různé,některé se platí, některé ne. Já budu mít ty zadara. A budu si to píchat sama...brrrr :confounded: ....ale zvládnu to, píchala jsem si je i před IVF :slight_smile:
22. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysy - zvaldnes, vsechyn to zvladneme, taky jsem pichala, tak vim o cem mluvim :grinning: uz jsem polovicni Mudra a nevahala bych to pripadne pichnout kamaradce :grinning: jinak IUi se stimul.injekce. bych si asi hradila, no uvidime, jak to dopadne.
22. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste dotaz IUI je hrazeno pojistovnou 6Xrocne?
22. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslím, že u nás je to hrazené, jsem se na to ptala Dr. a říkala, že jo. Já si prvně píchala Gonal - ten se platil a teď, jak budu mít zadara, tak jsem se ptala, jestli je Gonal "čistější" a prý ne, prý je to úplně stejné, jen Gonal a Pregnyl má teď už pero a ty zadara jsou klasické přes jehlu a stříkačku....
22. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a plati to i kdyz uz mam vycerpane leky na ivf, ze bych mohla mit ty klasiky v injekci? preci jen se mi nechce davat kotel za pero, a kdyz jsem zvladla do sebe pichat pero, tak zvladnu i ty velke jehly, vsak to bude par kusancu
22. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nevím....ale všimla jsem si, že je tady zajímavá diskuse "mám/nemám léky na ivf"....nesmí to mít název prodám/koupím, protože s těmihle léky se nemůže volně kšeftovat :wink:, to by se tady taky mohl celý Koník zavřít :zipper_mouth:
A ty jehly jsem si píchala do tuku do břicha - aspoň na něco tam ten tuk mám:slight_smile:), takže mně to ani nebolelo, jen jsem měla vždycky strach, abych odcvrnkla ten vzduch a nepichla si ho do těla...to by bylo po mně :grinning:
22. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
bobi aj ja idem na IUI v pondelok o pol 12...foliky krasne rastu jeden je 20mm a ostatne 4 su skoro rovnake tak 15mm,doktor nas upozornil ze je tam moznost viacpocetneho tehu...a ze to vyzera krasne a nadejne tak uvidime...
kaciatko ako sa mas moja???
mne povedali ze najnizsia davka clostylu je 1tbl denne,tak neviem, a vraj viac ako 3xIUI nema zmysel,tam potom tie sance klesaju,ale kazdy organizmus je iny...
22. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysy - tu diskuzi znam, kdyby bylo nejhur, tak jdu do tho, preci jen to stoji majlant a je super, ze holky, ktere uz leky nepotrebuji - je daji dal

xena - to je tvoje prvni IUI?
22. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek ano moje prve IUI
22. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doufam, ze ti vyjde hned napoprve!!!!
22. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek,sama neviem,lekar bol prekvapeny ako som zareagovala na clostyl,ze to vyzera naozaj dobre,ale sama vies,nemusi sa uchytit ani jedno...
a ty ako si na tom...ja vlastne ani neviem...
22. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena . je to takova sazka do loterie, moc preju at to vyjde, ja jdu na IUi v unoru nebo breznu, talezi na vysledku krve a taky me ted trapi zuby a cpu do sebe leky, tak tak.. necekam, ze hned prvni IUi bude uspesne,a le bavila jem se dokim, ze se muze opakovat hned dalsi mesi, tak snad kdyz to bude 3 mesice po sobe, tak to vyjde :sweat_smile:
22. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste by me zajimalo, jak dlouho po IUi testovat - samozrejme pokud neprijde MS, ale uz jsem mela i leky, ktere MS brzdily...jak je to tedy s terminem testovani? nekdo mi psal 3 tydny, to mi prijde moc, nevim..
22. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek,no jo,u kazdeho je to indi-vindi,aj aj ti drzim palce nech to vyjde....ano to je super ze keby to nevyslo mozeme pokracovat hned dalsi mesiac...a vy mate aky problem???
22. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spis na manzove strane, chceme to obejit spermonema darce a zaroven namichat i manzovyma, uvidime, snazime se uz v cervnu to budou 4 roky, jinak 2,5 roku po CAr...tak snad uz je na nas rada :dizzy_face:
22. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale doki rikal, ze kdyby se neco naslo i u me, tak bude jiny postup, zatim je ale vse ok, az na to, ze nejsem schopna otehotnet :angry: jednou se to povedlo, ale v 10tt to skoncilo MA, nikomu bych to neprala, to je snad lepsi tam mit jen jednu carku :wink:
22. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek,to ma mrzi,mate za sebou toho dost a dost dlho....musis verit ze sa to podari,v poslednej dobe tu otehu vela kociek...musime verit aj my...urcite je jedny ciarka mensi sok,a ja este tvrdim,ze radsej mrchu ako jednu ciarku...
22. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - to jsou moje slova, ted to vidim optimisticky, ale vzdycky me ten neuspech srazi na kolena, ale musime jit dal a verit!!
22. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme na tom rovnako ale treba stale vidiet novu nadej,novu sancu...
22. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeno - kolik ti je let?
22. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
33 a tobe?? :slight_smile:
22. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me za par mesicu 32 :sunglasses: a co tvy dva cvrcci? uz maji rozum na to, ze se snazite o dalsi mimi?
22. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj moja,ja mam chalanov z prveho manzelstva a teraz s priatelom chceme mat aj spolocne babo...
22. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale i tak, vnimaji to? neo to jde kolem nich? pripravujes je nejak na prirustek v rodine?jinak mas dobre motto v pasu :dizzy_face:
22. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok