• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jdu jukat na telku, zatim pa
22. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, oni sami chcu sestru,budem ich pripravovat ked to bude iste...zytial to len obcas spomenieme..dakujem je to moje motto cely zivot
22. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně v centru říkali, že je lepší IUI dělat s přestávkami,neb léky mají ještě tak 1-3 měsíce dojezd, tak by pak mohlo vyjít i bez doktorů....a pravdy na tom něco bude, když jsem takhle tenkrát otěhotněla. Pokud nám nevyjde 1. IUI, tak další bude až tak ob 3 měsíce....No, ale to ještě uvidím, přece jen mi už v létě bude 32, tak to moc odkládat nemůžu...
23. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy,myslim ze na tom nieco moze byt,drzim ti palce... :slight_smile:
23. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1 - děkuji za podporu, i tobě držím pěsti. Jednou to výjde nám všem :slight_smile:
23. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy,musime tomu verit,ja som zvedava na pondelok,je to moje prve IUI,aj sa bojim...
23. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1 - neboj, šance je 50na50..... a to je véééééélká šance :slight_smile:
23. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy no to je a s piatimi dominantnymi folikmi :slight_smile:
23. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež za sebou 1.IUI ale len s jedným dominantným folikulom... :frowning2: tak dúfam, že aj ten jeden by mohol stačiť...
23. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
xena, poslala som ti ip...
sysysy, ale ak by si si bola ochotna tie injekcie zaplatit, tak nie je problem spravit to iui aj viac krat, nie?
23. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky :slight_smile: môžem sa pridať ku vám do témičky? budúci týždeň pôjdem na moje prvé iui ak sa teda nejakému folíku uráči dorásť :slight_smile:
24. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1, tak to ideme v pondelok spolu :slight_smile: ja ale už okolo deviatej
a dostala si aj pregnyl? ja včera večer

weruška, ahoj, vitaj medzi nami :wink:
24. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,tak zajtra je nas den D,ja som pichala pregnyl o pol noci....a zajtra o pol 12 odovzdat potapacov a potom o pol 2hej na IUI...a kam ides na IUI???
24. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni aj Ty pôjdeš odniesť spermijky? nemusí tam ísť tvoj drahý?
24. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som pichala pregnyl o 18.30, v pondelok ráno odovzdám potápačov :grinning: asi o siedmej, no a okolo 9 IUI... ja chodím do Ružinova k Dr. Žáčkovi...
a spermijky prinesiete z domu?
24. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý deň....
24. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weri,bobi,spermijky dame tam,nebudeme nosit z domu....asi to tak bude lepsie a aj tak tam pojdem rovno z prace...
ja idem do iscare do MT
24. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ja sa ešte musím opýtať v centre ako tam dopraviť spermijky, či aj s drahým alebo stačí aj bez neho.... a potom uvidíme ako sa ten môj rozhodne čo bude pre neho lepšie :slight_smile:

babulky strašne moc Vám na zajtra držím palčeky :slight_smile:
24. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weri,asi sa to da.len to treba asi do hodiny doniest....my sme uz mali aj aj...uz sme zvykli.... :grinning:
24. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my ich máme priniesť, tiež sa toho trochu obávam, že či sa tým nenaruší nejako kvalita, ale tak verí, že doki vie, čo robí :confused:
xena, a ty ideš už na koľkáte IUI?

weri, na tú stredu držím velmi palce, dúfam, že úroda bude bohatá :wink:
24. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi podľa mňa je to okey že ich donesiete, ved inak by to doki nebol povedal... a keď to tam dopravíte v čase ako má byť tak je to určite okey :slight_smile:
...a v stredu budem rada ak sa objaví aspoň jeden folík.... aj keď by ich bolo viac tak ja by som vôôôbec neprotestovala :dizzy_face:
24. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1: ahoj, aj ja chodím do iscare v MT, vo štvrtok som bola na prvom IUI.. tak teraz mi nič iné neostáva ako čakať..
držím palčeky, nech sa pošťastí potápačom nájsť ten správny smer.. :wink:
24. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja idem zajtra ku gyn.

Som tak chorá že už to nie je pekné. Mám ťažký zápal priedušiek a potrebujem lieky. Lenže som "to" stále nedostala. dnes som 35 DC. Idem zajtra po obede na krv a v utorok ráno mi volajú čo a ako... a keď ništ tak si pôjdem zasa po obede po lieky (potrebujem antibiotiká) k obvodnej...
Mám šťastie, že akurát zajtra je gyn. po obede a v utorok obvodná po obede...
24. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: no monika0001 tak skoré uzdravenie... dúfam, že sa skoro z toho vystábiš
24. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kočky? máte nejaké skúsenosti s hustým bielym výtokom po IUI asi tak 3-4 deň? nemôže to byť utrogestanom? :confounded: alebo pregnylom?
24. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ja mám zas naopak totálne sucho... iba keď zakašlem tak mokro.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (zakaždým keď zakašlem tak mi ubehne. pripadám si ako stará babka..)
24. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko...
25. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

už at je čtvrtek :dizzy_face:
25. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja mne stači dnes po obede. idem na UTZ :wink:
25. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, to jsem teda zvědavá :dizzy_face: mrcha furt nic????
25. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok