IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
murasek
22. jan 2010
jdu jukat na telku, zatim pa
xena1
22. jan 2010
murasek, oni sami chcu sestru,budem ich pripravovat ked to bude iste...zytial to len obcas spomenieme..dakujem je to moje motto cely zivot
sysysy
23. jan 2010
mně v centru říkali, že je lepší IUI dělat s přestávkami,neb léky mají ještě tak 1-3 měsíce dojezd, tak by pak mohlo vyjít i bez doktorů....a pravdy na tom něco bude, když jsem takhle tenkrát otěhotněla. Pokud nám nevyjde 1. IUI, tak další bude až tak ob 3 měsíce....No, ale to ještě uvidím, přece jen mi už v létě bude 32, tak to moc odkládat nemůžu...
xena1
23. jan 2010
sysysy,myslim ze na tom nieco moze byt,drzim ti palce... 🙂
sysysy
23. jan 2010
xena1 - děkuji za podporu, i tobě držím pěsti. Jednou to výjde nám všem 🙂
xena1
23. jan 2010
sysysy,musime tomu verit,ja som zvedava na pondelok,je to moje prve IUI,aj sa bojim...
sysysy
23. jan 2010
xena1 - neboj, šance je 50na50..... a to je véééééélká šance 🙂
xena1
23. jan 2010
sysysy no to je a s piatimi dominantnymi folikmi 🙂
adka2701
23. jan 2010
ja mám tiež za sebou 1.IUI ale len s jedným dominantným folikulom... 😞 tak dúfam, že aj ten jeden by mohol stačiť...
kaciatko81
23. jan 2010
ahojte
xena, poslala som ti ip...
sysysy, ale ak by si si bola ochotna tie injekcie zaplatit, tak nie je problem spravit to iui aj viac krat, nie?
wera
24. jan 2010
ahojte babuľky 🙂 môžem sa pridať ku vám do témičky? budúci týždeň pôjdem na moje prvé iui ak sa teda nejakému folíku uráči dorásť 🙂
bobi3
24. jan 2010
xena1, tak to ideme v pondelok spolu 🙂 ja ale už okolo deviatej
a dostala si aj pregnyl? ja včera večer

weruška, ahoj, vitaj medzi nami 😉
xena1
24. jan 2010
bobi,tak zajtra je nas den D,ja som pichala pregnyl o pol noci....a zajtra o pol 12 odovzdat potapacov a potom o pol 2hej na IUI...a kam ides na IUI???
wera
24. jan 2010
xeni aj Ty pôjdeš odniesť spermijky? nemusí tam ísť tvoj drahý?
bobi3
24. jan 2010
tak ja som pichala pregnyl o 18.30, v pondelok ráno odovzdám potápačov 😃 asi o siedmej, no a okolo 9 IUI... ja chodím do Ružinova k Dr. Žáčkovi...
a spermijky prinesiete z domu?
monika0001
24. jan 2010
brý deň....
xena1
24. jan 2010
weri,bobi,spermijky dame tam,nebudeme nosit z domu....asi to tak bude lepsie a aj tak tam pojdem rovno z prace...
ja idem do iscare do MT
wera
24. jan 2010
... ja sa ešte musím opýtať v centre ako tam dopraviť spermijky, či aj s drahým alebo stačí aj bez neho.... a potom uvidíme ako sa ten môj rozhodne čo bude pre neho lepšie 🙂

babulky strašne moc Vám na zajtra držím palčeky 🙂
xena1
24. jan 2010
weri,asi sa to da.len to treba asi do hodiny doniest....my sme uz mali aj aj...uz sme zvykli.... 😃
bobi3
24. jan 2010
tak my ich máme priniesť, tiež sa toho trochu obávam, že či sa tým nenaruší nejako kvalita, ale tak verí, že doki vie, čo robí =-)
xena, a ty ideš už na koľkáte IUI?

weri, na tú stredu držím velmi palce, dúfam, že úroda bude bohatá 😉
wera
24. jan 2010
bobi podľa mňa je to okey že ich donesiete, ved inak by to doki nebol povedal... a keď to tam dopravíte v čase ako má byť tak je to určite okey 🙂
...a v stredu budem rada ak sa objaví aspoň jeden folík.... aj keď by ich bolo viac tak ja by som vôôôbec neprotestovala x-)
adka2701
24. jan 2010
xena1: ahoj, aj ja chodím do iscare v MT, vo štvrtok som bola na prvom IUI.. tak teraz mi nič iné neostáva ako čakať..
držím palčeky, nech sa pošťastí potápačom nájsť ten správny smer.. 😉
monika0001
24. jan 2010
babulky ja idem zajtra ku gyn.

Som tak chorá že už to nie je pekné. Mám ťažký zápal priedušiek a potrebujem lieky. Lenže som "to" stále nedostala. dnes som 35 DC. Idem zajtra po obede na krv a v utorok ráno mi volajú čo a ako... a keď ništ tak si pôjdem zasa po obede po lieky (potrebujem antibiotiká) k obvodnej...
Mám šťastie, že akurát zajtra je gyn. po obede a v utorok obvodná po obede...
adka2701
24. jan 2010
:-| no monika0001 tak skoré uzdravenie... dúfam, že sa skoro z toho vystábiš
adka2701
24. jan 2010
ozaj kočky? máte nejaké skúsenosti s hustým bielym výtokom po IUI asi tak 3-4 deň? nemôže to byť utrogestanom? :-S alebo pregnylom?
monika0001
24. jan 2010
juj ja mám zas naopak totálne sucho... iba keď zakašlem tak mokro.. 😃 😃 😃 😃 :-N :-N :-N (zakaždým keď zakašlem tak mi ubehne. pripadám si ako stará babka..)
monika0001
25. jan 2010
bré ránko...
luucia
25. jan 2010
Dobré ránko 🙂

už at je čtvrtek x-)
monika0001
25. jan 2010
no moja mne stači dnes po obede. idem na UTZ 😉
luucia
25. jan 2010
Moni, to jsem teda zvědavá x-) mrcha furt nic????

Začni písať odpoveď...

Odošli