• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
No holky ja cetla,ze pri IUI je 10 procentni sance na uspech,ale musime myslet pozitivne :slight_smile:
To cekani na ms je taky hrozny ja mela tento mesic zpozdeni, jen protoze jsem na ni cekala taky jak nasmilovani,protoze jsem musela na vysetreni HSG a ona mrcha prisla o 5 dni pozdeji...je to asi tak trochu stresove :unamused:
15. okt 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala pokud to nevadí :slight_smile: Jsem 8 den po mojí první IUI a jsem napnutá , jak kšandy, jak to dopadne...
15. okt 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka1 tak to ti drzim moooocccc palecky at se podari :slight_smile:
15. okt 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy.m, myslím že si sa rozhodla dobre. Ak by ti nevyšli IUI, tak máš ešte šancu na IVF a to je o nádej viac a samozrejme sa tým zlepší tvoja psychika :wink:
pani_haf, držím palce, čo ak to teraz víde a potom už nemusíš ísť na ďalšie injekcie. A mala som sa v pohode, zajtra sa testnem. Budem 10 deň po IUI. Neverím že to vyšlo, lebo nemám tehu príznaky. A prvé 2 tehotenstvá boli takže rátam s nimi aj pri ďalšom tehotenstve.
15. okt 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy.m - děkuji, ale jsme tak vytočená, že ani nevím co chci
komarik - též díky, já ten merional a pregnyl snad spláchnu do wc :grinning: , úplně mě to dráždí, když si vzpomenu, jak mě ty píchnace boleley a kolik slz sem jim dala!

Každopádně všem po iui držím palečky :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja drzim take palecky vsem snazilkam a preji brzy // :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež prídávam k držaniu palčekov. :grinning: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já vám všem děkuji za palečky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 18:06  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, kdybyste věděly, jak já jsem naštvaná, tak celkově na iui, na to, že nám to nejde, to si ani nedovedete představit!
15. okt 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: samozřejmě i Vám brzké// :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:06  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani_haf uplne chapu :confounded: ja se take bojim jak ty mozne neuspechy ponesu,ale vzdyt jsi 12 den po IUI jak jsem cetla tak snad jeste neni nic ztraceno ne???
15. okt 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - já byla dnes na iui a hned jak mi to ten dr zaváděl jsme mu řekla, že to stejně nevyjde! to čučel
15. okt 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
a som dnes zabudla na utroš. komarik, myslíš že by to vadilo, keby som náhodou bola tehu ?

hanka držím palčeky, snáď sa ti podarí zlepšiť štatistiku a tiež pani haf :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky všem přeji krásné //. Paní Haf kolikátý IUI jsi podstoupia?

Suzannko taky si myslím že 12 den je ještě na // čas....

Komariku držím pěstě na zítřejší testování :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf pardon uz mam bryle :grinning: spletla jsem si te s aduskou...tak ti drzim palecky..to ty injekce tolik boli,ze jsi psala,ze mas bolavy zadek...
15. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska222 ahoj!
hanka01 - dnes poprvé
holky, dostala jsme utroš! MBere se ten den iui nebo až zítra? já jsem zmatená :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já dostala Duphaston a měla jsem si ho vzít hned večer...Ten ustroš bude podobnej..
15. okt 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann - já měla merional a to kuva bolelo, že sem brečela jak malá a to nekecám! Mám teď takový ďobkovaný zadek :slight_smile:

tak vzít ten utroš teď hned po nebo až zítra?????????????
15. okt 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pani haf, mne kázali na druhý deň ráno
15. okt 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska - dobře, já mám napsáno 2 ráno a jednu večer, jen mě nenapadlo se zeptat jestli už dnes večer. A ležíš pak jak to zavedeš nebo normál pochoduješ :slight_smile: ? Pokud to teda nebaštíš.
15. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no večer si to dávam pred spaním a ležím a ráno - no neležím, letím do roboty. Ale poradím ti zaj si intímku, lebo z toho sú mokré nohavičky.
Inak ja beriem 2 - 0- 2
15. okt 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já totiž mám ráno dvě, tak to budu jako počůraná :slight_smile:))))))))), děkuji, vemu si ji, ještě že tu jste, to jsou rady k nezaplacení!
kde máme suvika, Ať jsme tu celá sestava :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani_haf me doktor rikal,ze na poprve to zkusime bez leku :stuck_out_tongue_closed_eyes: u me je vse v poradku mame pomale spermijky...tak aspon,ze uz to mas za sebou ted jen aby to vse dopadlo s // :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann u nás je manža ukázkový, ty jeho potvůrky jsou v naprostém pořádku!
no teď se budu věnovat domku - stavíme, tak se nebudu soustředist na testování, teda doufám a jestli si dřív koupím test, tak si namelu :grinning:
15. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna čítam,že máš 3 kočky a snažíte sa o mimčo
už som sa bála,že som jediná-ja mám 3 chalanov Tino 20,Andy17, Robko bude mat tento mesiac 12r. a chceme ešte jednu princezničku alebo aj chlapčeka to je jedno...
15. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna
pozerám, že máš eľké slečny doma. Si ako moja mamina, ona tiež porodila braška o 10 rokov po mne - a vravela, že to posledé tehotenstvo a aj potom výchovu braška si najlepšie užila . Ke to aj tvoj prípad?
15. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - vítám tě! Ty jsi tedy zasloužilá maminka, to je krásné :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to jsem si rikala cely rok,ze stavime tak nebudu myslet na tehu :slight_smile: jenze blizili se plodne dny a me uz se to zase mlelo v hlave...pak jsem si rikala,ze uz se zacne neco dit az pujdeme na vsechna mozna vysetreni a ze na to take nebudu tolik myslet,ale opak je pravdou ted mam take plodne dny a asi na to snad neprestanu myslet nikdy dokud se to nepodari...no a pak jak pises ty az budu po IUI budu myslet na testovani asi to proste nejde nemyslet na to,kdyz to clovek tak strasne moc chce,ale je terba zustat v klidu a s tim testem radeji fakt pockej at se vyhnes zbytecnemu zklamani kdyby jsi testovala brzy,ale me se to keca aj nebudu jina :grinning:
15. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani_ haf dík :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aduska222 no mam uz doma tri velke slecny mela jsem je dosti brzy a ted mi to materstvi nejak chybi...mam noveho partnera a moc by jsme si spolu prali miminko :slight_smile: nedopisovala jsi si take s kupskou?
15. okt 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok