IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suzanna
15. okt 2008
No holky ja cetla,ze pri IUI je 10 procentni sance na uspech,ale musime myslet pozitivne 🙂
To cekani na ms je taky hrozny ja mela tento mesic zpozdeni, jen protoze jsem na ni cekala taky jak nasmilovani,protoze jsem musela na vysetreni HSG a ona mrcha prisla o 5 dni pozdeji...je to asi tak trochu stresove :-|
hanka01
15. okt 2008
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala pokud to nevadí 🙂 Jsem 8 den po mojí první IUI a jsem napnutá , jak kšandy, jak to dopadne...
suzanna
15. okt 2008
Hanka1 tak to ti drzim moooocccc palecky at se podari 🙂
komarik
15. okt 2008
katy.m, myslím že si sa rozhodla dobre. Ak by ti nevyšli IUI, tak máš ešte šancu na IVF a to je o nádej viac a samozrejme sa tým zlepší tvoja psychika 😉
pani_haf, držím palce, čo ak to teraz víde a potom už nemusíš ísť na ďalšie injekcie. A mala som sa v pohode, zajtra sa testnem. Budem 10 deň po IUI. Neverím že to vyšlo, lebo nemám tehu príznaky. A prvé 2 tehotenstvá boli takže rátam s nimi aj pri ďalšom tehotenstve.
pani_haf
15. okt 2008
katy.m - děkuji, ale jsme tak vytočená, že ani nevím co chci
komarik - též díky, já ten merional a pregnyl snad spláchnu do wc 😃 , úplně mě to dráždí, když si vzpomenu, jak mě ty píchnace boleley a kolik slz sem jim dala!

Každopádně všem po iui držím palečky 🙂
suzanna
15. okt 2008
Ja drzim take palecky vsem snazilkam a preji brzy // 🙂 🙂
komarik
15. okt 2008
ja sa tiež prídávam k držaniu palčekov. 😃 x-)
katy.m
15. okt 2008
tak já vám všem děkuji za palečky 😉 😃 😃 😃 😃
pani_haf
15. okt 2008
holky, kdybyste věděly, jak já jsem naštvaná, tak celkově na iui, na to, že nám to nejde, to si ani nedovedete představit!
katy.m
15. okt 2008
:-N samozřejmě i Vám brzké// 🙂
suzanna
15. okt 2008
pani_haf uplne chapu :-S ja se take bojim jak ty mozne neuspechy ponesu,ale vzdyt jsi 12 den po IUI jak jsem cetla tak snad jeste neni nic ztraceno ne???
pani_haf
15. okt 2008
suzanna - já byla dnes na iui a hned jak mi to ten dr zaváděl jsme mu řekla, že to stejně nevyjde! to čučel
aduska222
15. okt 2008
Ahojte kočky.
a som dnes zabudla na utroš. komarik, myslíš že by to vadilo, keby som náhodou bola tehu ?

hanka držím palčeky, snáď sa ti podarí zlepšiť štatistiku a tiež pani haf 🙂 🙂 🙂
hanka01
15. okt 2008
Taky všem přeji krásné //. Paní Haf kolikátý IUI jsi podstoupia?

Suzannko taky si myslím že 12 den je ještě na // čas....

Komariku držím pěstě na zítřejší testování 🙂
suzanna
15. okt 2008
pani haf pardon uz mam bryle 😃 spletla jsem si te s aduskou...tak ti drzim palecky..to ty injekce tolik boli,ze jsi psala,ze mas bolavy zadek...
pani_haf
15. okt 2008
aduska222 ahoj!
hanka01 - dnes poprvé
holky, dostala jsme utroš! MBere se ten den iui nebo až zítra? já jsem zmatená 🙂
hanka01
15. okt 2008
Já dostala Duphaston a měla jsem si ho vzít hned večer...Ten ustroš bude podobnej..
pani_haf
15. okt 2008
suzann - já měla merional a to kuva bolelo, že sem brečela jak malá a to nekecám! Mám teď takový ďobkovaný zadek 🙂

tak vzít ten utroš teď hned po nebo až zítra?????????????
aduska222
15. okt 2008
ahoj pani haf, mne kázali na druhý deň ráno
pani_haf
15. okt 2008
aduska - dobře, já mám napsáno 2 ráno a jednu večer, jen mě nenapadlo se zeptat jestli už dnes večer. A ležíš pak jak to zavedeš nebo normál pochoduješ 🙂 ? Pokud to teda nebaštíš.
aduska222
15. okt 2008
no večer si to dávam pred spaním a ležím a ráno - no neležím, letím do roboty. Ale poradím ti zaj si intímku, lebo z toho sú mokré nohavičky.
Inak ja beriem 2 - 0- 2
pani_haf
15. okt 2008
já totiž mám ráno dvě, tak to budu jako počůraná 🙂))))))))), děkuji, vemu si ji, ještě že tu jste, to jsou rady k nezaplacení!
kde máme suvika, Ať jsme tu celá sestava 🙂
suzanna
15. okt 2008
pani_haf me doktor rikal,ze na poprve to zkusime bez leku :-p u me je vse v poradku mame pomale spermijky...tak aspon,ze uz to mas za sebou ted jen aby to vse dopadlo s // 🙂 🙂
pani_haf
15. okt 2008
suzann u nás je manža ukázkový, ty jeho potvůrky jsou v naprostém pořádku!
no teď se budu věnovat domku - stavíme, tak se nebudu soustředist na testování, teda doufám a jestli si dřív koupím test, tak si namelu 😃
labus
15. okt 2008
ahoj suzanna čítam,že máš 3 kočky a snažíte sa o mimčo
už som sa bála,že som jediná-ja mám 3 chalanov Tino 20,Andy17, Robko bude mat tento mesiac 12r. a chceme ešte jednu princezničku alebo aj chlapčeka to je jedno...
aduska222
15. okt 2008
ahoj suzanna
pozerám, že máš eľké slečny doma. Si ako moja mamina, ona tiež porodila braška o 10 rokov po mne - a vravela, že to posledé tehotenstvo a aj potom výchovu braška si najlepšie užila . Ke to aj tvoj prípad?
pani_haf
15. okt 2008
labus - vítám tě! Ty jsi tedy zasloužilá maminka, to je krásné 🙂
suzanna
15. okt 2008
No to jsem si rikala cely rok,ze stavime tak nebudu myslet na tehu 🙂 jenze blizili se plodne dny a me uz se to zase mlelo v hlave...pak jsem si rikala,ze uz se zacne neco dit az pujdeme na vsechna mozna vysetreni a ze na to take nebudu tolik myslet,ale opak je pravdou ted mam take plodne dny a asi na to snad neprestanu myslet nikdy dokud se to nepodari...no a pak jak pises ty az budu po IUI budu myslet na testovani asi to proste nejde nemyslet na to,kdyz to clovek tak strasne moc chce,ale je terba zustat v klidu a s tim testem radeji fakt pockej at se vyhnes zbytecnemu zklamani kdyby jsi testovala brzy,ale me se to keca aj nebudu jina 😃
labus
15. okt 2008
pani_ haf dík 🙂
suzanna
15. okt 2008
ahoj aduska222 no mam uz doma tri velke slecny mela jsem je dosti brzy a ted mi to materstvi nejak chybi...mam noveho partnera a moc by jsme si spolu prali miminko 🙂 nedopisovala jsi si take s kupskou?