• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Dobré ránko!
Tak jak je při pondělku? Musím si vás dočíst :wink: V pátek jsme s malým zůstali doma, zase měl chrchel, ale já můžu pracovat i z domova takže v poho. Víkend byl ve znamení oslav, kolik lidí má v lednu narozeniny bože :grinning:
Luucia ahoj, držím palečky na čtvrtek!
Kaciatko Tobě taky, ať je to folík!!!
Moni ahoj, ať je brzo lépe, a zprávičky pozitivní :wink:
Bublinka jste teprve na začátku, neboj se nic!
Marrad držím moc palce aby se urodilo!
Ostatním taky ahooj!
25. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..dakujem..drž sa :wink:

Bublinka..no recept nieje, neexistuje...ja som už tiež nie veľký optimista tak to riešim aspoň tak, že nato nemylsím aby som nemylsela na zlé :wink:

Kačiatko..tak vo štvrtok sono..tak som zvedavá ako dopadneš :wink:

Lucia..no ak to neváýde tak to skús s liekmy, bved kto vie :wink:
25. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, aj ja som zvedava... dufam, ze sa to strati same... a ked pride mrcha, tak budeme moct pokracovat
25. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ještě k utroši - předtím jsem ho neměla - mám ho brát min 2 týdny do termínu ms, pak testit - po 14ti dnech - není to brzo? A podle výsledku buď pokračovat anebo ne, a od vysazení utroše se ms dostavuje tak do kolika dní cca? Je to určitě indi, tak jak u vás. Já samozřejmě věřím že budu se zaváděním pokračovat :sunglasses:
25. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko já jak jsem měla cystu - a velkou - nasadila jsem si Gynex a v září byla IUI :wink:
25. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ta cysta byla v srpnu jsem zapomněla napsat :wink:
25. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ja som po 2 tyzdnoch isla na krv... vysadila som utros a myslim, ze po cca 3dnoch bola mrcha... ja tiez verim, ze zmizne sama :slight_smile:
25. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo vlastně Ty jsi byla na krvi vzpomínám si. Budu Ti moc držet palce!!
25. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aj ja tebe :slight_smile:
25. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda dakujem... :wink:
a inak čo sa tej cysty týka bojím aby som ju nemala ja ja ked mi mrcha nedorazila zatial. uvidíme..
babuľky idem ja k tomu dr.. o takú hodinku a pol som speť..

cmuky zatiaľ
25. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako moni?
25. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi to vymazalo všetko čo som napísala. sakraaa... teraz od znovaaaaa.........

pozeral sono a bol ticho. na jednom mieste aj pritalčil troška viac...
ked som sa obliekla povedal mi iba že sestrička mi zoberie krv a zajtra budu výsledky... no ale mne to nestačilo a asi to videl a s úsmevom na perách mi povedal, že zatiaľ sa k tomu nebude vyjadrovať že zajtra si voláme...
takže tak....
tak čakám do zajtra....
ale ja si myslím, že tam nič nebude.. :wink:
ale žiadny náznak ani len špinenie a to už obvykle mávam...
25. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mohu vstoupit? Jsem po 1.IUI (22.1.) a hrozně bych si s vámi o tom chtěla popovídat.... Nemůžu na to přestat myslet a pořád si říkám: třeba to vyšlo....a nebo taky ne a já budu pěkně zklamaná :slight_smile: . Pořád někde surfuji a hledám co který den dělá vajíčko po oplodnění :grinning: :grinning: :grinning: - prostě jsem prdlá.... :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a nelaka ta test? :wink:
25. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, teeeda, to jsem na zítra zvědavá :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: v kolik budou výsledky..abych věděla, kdy mám nakouknout :wink: držím všechno, co má, at je to těhu :dizzy_face:

novot, vítej :dizzy_face: kam chodíš do CARu?? a jaký máte problém?? něco nám o sobě řekni :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, držím pěsti, at je u tebe 3.IUI úspěšná :dizzy_face:
25. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novotnacci drzim silno palce aby to vyslo :slight_smile:
25. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda Moni..tesnout by jsi mohla :astonished: :astonished: :astonished: nebo už sis test dělala a nám tajíš výsledek????
25. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak mám za sebou aj druhé IUI :slight_smile: v stredu má však čaká ďalšie, folíkov bolo viac a tak to chce doki poistiť, lebo možno niektoré prasknú neskor

idem si prečítať čo tu nové :wink:
25. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi tak sa drz a to je super ze to este takto poisti :slight_smile:
25. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ani nie. bojim sa sklamania... takto si hovorím, že tam nič nie a nič neočakávam.. a nebudem plakať.. :slight_smile:
Keby som šla robiť test tak idem do toho s očakávaním... a plakala by som potom...

Novo - vítam ťa aj ja :slight_smile:

Luuci - juj aj ja som zvedavá, ale ja viem že tam nič nie je... a tá teplota si so zo mňa robí srandu alebo to robí choroba..
a výsledky by mali byť o 14 ale o 10 budem volať kedže sestrička je moje zlatíčko tak hádam mi po to pôjde a ak nie dá mi možno číslo do labáku. tak uvidíme..
25. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj bobi držím silno palceee!!!!!
25. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak ti silno drzim palce a zajtra budem kontrolovat konika bo som zvedava :slight_smile: velmi zvedava - ja by som aj napriek sklamaniu neodolala
25. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odolávam po tom všetkom už :slight_smile: a asi aj to ze vela práce a ja ani nejako nemam čas nad tým rozmýšlať. teda ani nechcem.. :sweat_smile: (asi strach )
25. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, jsem se holky teď zaregistrovala...Chodím do Plzeňského NatalArtu. Snažíme se skoro rok a půl, první IUI po simulaci clostíkem nevyšlo. Teď si píchám puregon - ve středu jdu na kontrolu a chtěla jsem se zeptat, jestli s ním máte nějaká zkušenosti? Kolik dní jste si píchali než jste šly na IUI? Já mám kontrolu po 6 dnech, a jesli si potom budu píchat další týden nebo jen několik dní a mezitím zas nějaká kontrola, jak rostou folíky? Díky za odpověď...
25. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Mon..ja s teba odpadenm a čo som ja slepá..ja som si nič nevšimla..bože ja som ale ťava..držím aplce a čakám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petule..vitam ťa, baby ti určite opradia, ja som IUI nebola ...držím palce :wink:

Novotnaci..vitaj :wink:

Bobi..2x IUI..to mi je teda novinka, to sa dá?
26. jan 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano :grinning:
moni, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne :wink:
cisielko, ano da sa to, 2x iui, uz to tu niekto spominal... ale malokde to tak robia...
petule, novotnaci, vitajte. s tyimi injekciami by vedela povedat alienka, ale ona mala myslim merional... ja ked som sa na to pytala, tak povedal, ze 5-10dc a potom sa uvidi...
26. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...

dakujem za palce, ale ja aj tak čakám ms... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale zatiaľ ani náznak špinenia. dnes som 37 DC a to som ešte nemala teda.. a prsia ma bolia čím ďalej tým viac...
No a včera mi doki povedal, že mám prechladnutý aj močový mechur asi.. :angry:
26. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, co ta kreV?
pardon, ani jsem nepoprala hezke ranko :grinning:
26. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon a kedy budú výsledky???????

kačiatko..hm, to som teda nevedela, že aj toto sa dá :confused:
26. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, omlouvám se, včera už jsem neodepisovala, protože jsem jela s manželem na nákup :slight_smile: . Tak tedy něco o mě. Snažíme se od listopadu 2007, mám za sebou "profuky" - oba vejcovody průchodné, manžel má spermiogram dobrý, ale mě se nějak netvoří folíky. Takže mi v Pronatalu, kam jsem dřív chodila nasadili Clostilbegyt. Ten jsem brala určitě přes půl roku, ovulovala jsem, ale výsledek žádný. Pak jsem přešla do CAR Apolinář, kde mě profoukli, jak jsem říkala na začátku a nasadili léčbu Puregonem 75 jednotek 14 dní (píchání do pupíku) + IUI. Vyrostly mi 3 folíky a 22.1. jsme byli na první IUI....teď jsem pořád napnutá a pořád na to myslím a strašně si přeji, aby to vyšlo, ale zároveň se hrozně bojím....

alienko děkuju za palečky....taky vám všem moc držím palce, ať máte co nejdřív bříška....
26. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok