• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Monika, moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc držím palečky, aby ti krev vyšla pozitivní!!!!!!!
26. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeemm!!!

teraz som volala so sestričkou a výsledky budu až po 185-tej... wrrr... nervozna začínam byť :sweat_smile:
26. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Petule, já zkušenost s Puregonem mám, zatím jen jednu, ale mám :slight_smile: . Píchala jsem ho 13 dní (v příspěvku výše jsem se popletla). Po 6 dnech jsem šla na 1. UTZ, pak 10 DC znova a pak už mi řekli, že mám píchat do středy, ve čtvrtek si nechat píchnout Pregnyl na vyvolání ovulace a v pátek už jsme šli na IUI...toť mé zkušenosti :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, baby, ja vas obdivujem... zatial si neviem predstavit pichnut sama seba :confused: :sweat_smile: ale verim, ze to zvladnem ak to bude treba... najhorsia je asi ta prva injekcia, ze?
26. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kaciatko ja sa rpidávam.. ja neviem ci by som to vobec niekedy dokázala.... :sweat_smile:
26. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novotnacci ahoj :sunglasses:
moni - kdy ze budou vysledky? :confused:
26. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - jj, prvni je nejhorsi, pak uz budes ostrilena pichacka :grinning: ja byla u prvni za hysterku, ale jsem tady, tak neboj nic, kdyby te to potkalo. a je sance, ze by ti treby injekce nekdo pichal? to mi prijde jeste lepsi, preci jen ma clovek pud sebezachovy a do sebe pichnout je neco jineho.. :dizzy_face:
26. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak ja viem, ze ano... len mam z toho zmiesane pocity...
murasek, idem na injekcie, len neviem este ako to bude... niektore kocky hovoria, ze si ich chodili davat pichnut, ine, ze si to pichali same (tie iste injekcie), tak neviem, co mi povedia... ale co clovek nespravi pre babo, vsak?
26. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ja som si poctivo chodila pichat do centra...
dnes vecer dostanem poslednu a to cem na pohotovost.....
Mam len 2 vajka, no napriektomu idem vo stvrtok na odber....
drz mi silno palce nech su kvalitne a pouzitelne....
26. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek - až po 15-tej hodine :frowning2:
26. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já měla holky to pero Puregon a to je naprostá pohoda. První mi teda píchala máma (je sestřička), protože jsem se bála, ale byla jsem úplně vykulená, že to téměř necítím. to je úplně něco jinýho než klasická injekce....fakt to téměř vůbec není cítit, teda aspoň já to tak měla. Je divný koukat, jak tam ta jehla zajede a pro někoho, kdo na to kouká to asi není příjemné - manžel vždycky zasyčel, když viděl jak jsem to tam do toho svýho špíčku rychle šoupla :grinning: :grinning: :grinning:....fakt je to pohoda
Marad..drž sa, tak už je to tu..silno na teba ,yslím..nevadí, že sú dva ale to budú tie kvalitné a pravé dva..drž sa :slight_smile:

Mon..to som nepochopila, kedy teda budú výlsedky, po 18 alebo po 15h?

Kačiatko..to pichanie zvládntete..orvá je tá najhoršia ale potom je to v pohode..netreba sa báť, treba si opvedať prečo to robíme aký je cieľ a pôjde to ľahšie, no po tej prvej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
brrrr.......... až ma brucho bolí... :sweat_smile:
26. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj som sa seklaaa.. sorryyy... výsledky budu po 15... sorryy... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..ved toje na prášky..júj som taká zvedavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko Ty si bola vypisana na PN pocas odberov a ET?
Rozmyslam, ze sa necham vypisat....
26. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - ty jsi cislo, ja se na tvuj vysledek kouknu az vecer, bo jdu pracovat, ale moc ti preju pozitivni zpravicky!!!!
26. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nemate nekdo zkusenost s krvaceni nebo spineni mimo cyklus? dnes se mi 15den od zacatku MS objevilo trochu krve, nerada bych- aby me lecili zase na neco jineho a IUI se posunulo....
ale kdyz nebude zbyti, co nadelam, ze? :confounded:
26. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ja sa tiez upokojujem tym, ze vacsinou si tieto injekcie nechavate pichat... ale citala som, ze niekto si aj sam... tak uvidime, co si na mna vymyslia... car mam kusok od prace, to by bola pohoda... cez weekend by som to nejako vymyslela... tebe velmi, velmi drzim palce... povedz si, ze nejdes na kvantitu, ale na kvalitu. verim, ze to bude dobre... ja co poznam kocky, co boli na ivf, tak ostavali od odberu doma, aj niekolko dni po et.
cisielko, ved ano... si hovorim, ze pre ten vysledok vsetko...
moni, drz sa!
26. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - pokud mas Car kousek od prace, tak se netrap injekcema doma a chod tam..
ale verim, ze bys to sama take dala :grinning:
26. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré dopolko!
Zdravím všechny!
Moni to jsou novinky, jsem s Tebou, držím co můžu :grinning:
Marrad Tobě taky fandím, si zasloužíš po tom píchání krásný vajíčka, budou tam!!
Novotnáčci ahoj, držím palce, teď musíme čekat, já taky :wink:
Peťule z Natalu ahoj, chodím tam také a jsem spokojená, věřím, že se teď zadařílo :dizzy_face:
Lucci děkuju za palečky! :slight_smile:
Kaciatko, Murasek, Cisielko a ostatní ahooj! Máte taky novou sněhovou nadílku? :wink:
26. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci - u nas snehu nepribylo,ale mrzne festovne :dizzy_face:
26. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v BA sneh velmi tiez nepribudol, ale mrzne ako dive...
26. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, no ak sa ma to nebudu hned snazit naucit, tak to urcite vyuzijem... budem musiet vyriesit akurat weekend... to, co pises sa mi stalo, ale ked som brala hak... tak neviem... nemoze to byt ovu? niektore kocky vraj jemne spinia...
ahoj luci :slight_smile:
26. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babulky vy ste tuším viac nervozne ako ja :grinning:

hned ako budem vediet od dr, že tam nič nie je píšem vám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
26. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - zadne katastroficke scenare!!!!!!!!!!!!§
26. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nem katastrofický scénar.. necítim sa tehotensky.. citím sa tak skôr na mrchu. teda iba podla prs. inak vôbec nič..
je pravda že 37 DC som teda ešte nemala... a že nikdy nehovor nikdy... ale no ... vod uvidime...
len keby sa to tak nevlieklo dnes... :rolling_eyes:
26. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tady taky mrzne až praští, a zítra má být ještě hůř :fearful:
Moni Ty nás napínáš jako struny, já snad z tý nervozity začnu kouřit :grinning: :grinning: Si snad budu muset zapnout počítač i doma večer abych to nepropásla! :sunglasses:
Murasek a kde vlastně bydlíš? :slight_smile:
Kaciatko jseš holka šikovná, to dáš, a pokud máš car blízko ještě lépe :wink: Na konci bude vytoužená odměna :dizzy_face:
26. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika strašne silno držím palce :slight_smile: :slight_smile: po tretej nakúknem :dizzy_face:
26. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - sever Liberecko :grinning:
26. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok