• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
flamenga moja zlatá - bože ako to rýchlo letíí... už 20tt.. Ďaujem :wink:

Luci - zlatá si.. ale s tým fajčením nieeeeeeeeeeeee :grinning:
26. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Murasek tak to máš blízko na lyžovačku? :wink:
Moni určo neeeeeeeeee, tuhle pubertální výstřednost mám už za sebou :sunglasses:
26. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - jo blizko to mam, ale ja jsem lyzar spis u televize, na svahu jsem byla pred x lety a pokoukanicko to teda nebylo :rolling_eyes:
26. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - snad to bude ovu..
Ah neberu uz leta, drive me to trapilo,ale po zmene HA bylo vse ok..no uvidim co na to MUdr :pensive:
26. jan 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej šla by som lyžovať. sme mali isť v sobotu ale kedže som chorá nešli sme :frowning2:
aj tak neviem či by som is mala čo obliecť kedže som pribrala.. :sweat_smile:
26. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - ja taky pribrala - je to hnus, ale do neceho se snad vejdes, ne? :sunglasses:
26. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..máš to v IP..ak sa chceš pýtať pýtaj sa :grinning:

Lucinda..u nsá nesneží ale mrzne riadne :grinning:
26. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Murasek, lyžovačka u telky taky dobrý :grinning:
Cisielko tady v Plzni sněžilo celou noc, tipla bych tak 10cm nasněžilo!
Jinak jediná výhoda nemoce přes Vánoce byla že já jsem snad poprvé přes svátky nepřibrala, ale zhubla!! Tak se teď snažím udržet, protože jsem minus 7kg a ráda bych ještě něco ubrala :wink: Možná že to i na mimi pomůže :dizzy_face:
26. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ako?
26. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj vy ste tolko popisali a mne stale ukazovalo po stranu 560 tak vas idem docitat :slight_smile:
26. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky teraz som prišla od obvodnej. tá ked ma videla mi dala hned penicilil vraj ten mozem aj keby som bola tehu..

vysledky od gy. zatial neviem. hned ako budem vediet pisem vám... počkám ešte chvílu a ked nezavolá tak o pol volám ja..
cmuky zatial..
26. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem prosím taky moc zvědavá.....Monika, tak coooooo? :slight_smile:
26. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez furt kontrolujem co je s monikou som fest zvedava :slight_smile:
26. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky presne ako som vravela..

negatívne.. teraz počkám ešte do konca týždňa a ked tak si pôjdem po vyvolávačku...

Idem si troška ľahnúť....

Ďakujem Vám Babuľky moje
26. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:( to mi je luto, nabuduce to vyjde uvidis
26. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabuduce bude bohvie kedy až... zajtra idem po vysledky z hemato a potom do centra a mala by som podstupiť liečbu, počas ktorej nesmiem otehu :frowning2:
26. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, je mi to luto :cry: hlavku hore... pockaj ake budu vysledky a potom sa uvidi... minule si spominala, ze mozno ta liecba nebude... ja viem, ze ta to zasa prejde :wink: a bude dobre :slight_smile:
26. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, to mě mrzí.... :frowning2:
26. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci- ja som v pohode. ako troošilinku som smutnučká ale vedela som to.. Len som to chcela mať povtrdene kvôki liečikom. Vedela osm ako to dopadne. I ked taká malá nádej tam je vždy ale tak čo už.. uvidíme čo povie dr v centre. Lebo ona sa vyjadrila že sa zariadime podľa výsledkov z hematologie a tie budem mať zajtra. No keďže som chorá nemôžem ísť do centra. Najprv hovorila že liečba bude a potom že podľa tých výsledkov tak uvidíme...

babuľky a nazoj vám veľmi pekne ĎAKUJEM!! Strašne ste zlatučké... :slight_smile:
26. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novotnacci - díky, já mám strach, protože manža chce odjet, tak aby tady byl, až bude potřeba :slight_smile: Chtěla jsem jet původně s ním, ale jak koukám, tak mám asi smůlu, když budu muset ještě na jednu kontrolu...Tobě přeju ať ti vyjde IUI napoprvé...
Jinak holky co se bojíte injekcí - i já to přežila, a to je co říct :slight_smile: Ono to nebolí, jen jde o to překonat se a nebát se do sebe píchnout...:slight_smile:
Díky za příspěvky...
Jinak všem držím palečky...
26. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chcem sa s vami poradiť aké ste mali pocity a príznaky (ak nejaké boli) po IUI. Pred týždňom som bola na prvom IUI a je mi niekedy veľmi divne.. niekedy mám závraty s pocitom slabosti, a mám aj pocity na zvracanie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala niektorá z vás podobné stavy? Myslíte si že to môže byť z tých liekov alebo tehu?
Ja už neviem čo si môžem myslieť... pls poraďte... :sweat_smile:
26. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MON...je mi to ľúto zlatko..fakt ma to mrzí..je to na riť ale musíš ísť dalej a po vyliečení to príde cup dup..držím palce :wink:

Adka..ahoj...ja ti neporadím ale baby určite áno..mne to vľak skôr pripadá ako z liekov, na tehu príznaky je skoro :wink:
26. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....
26. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, nakukuju po praci...
je mi to lito, bude lip.pa
26. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petule, díky moc....strašně bych si to přála, ale naděje si nedělám :slight_smile: , možná jen malinko :wink:
27. jan 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
moni, bude dobre... raz urcite :wink: :dizzy_face:
adka, ja ti neviem, nemam pocit, ze som sa citila nejako divne... my sme sa tu vtedy snazili drzat v takej tej nalade, ze sa nepozorujeme a nic sa vlastne nedeje, takze aj ked mozno bolo nieco ine, tak som si povedala, ze si to namyslam... beries nejake lieky?
27. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Moni to je mi moc líto, vypadalo to nadějně...Ale bude dobře, uvidíte jak výsledky a hurá do dalšího boje!
Adka já byla na IUI 19. a cítím se úplně normálka :slight_smile: Jen ten den a den potom jsem byla trošku nafoulká a to je myslím normálka. Kdybych nebrala utroš 3x1 vaginálně ani nevím že se něco dělo :grinning:
27. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence
zajra ma caka OPU tak prism drzte palciska.....
mam yvlastne pocity....
27. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Marrad!
Držím moooc palečky ať jsou vajucha krásný a kvalitní!! :wink:
27. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok