• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Dik,
licinda to po IUI beries Utros?
27. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, tak na zajtra vela stastia, budem na teba mysliet.
tiez som mala utros po iui
27. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko
dik
no ja som zatial nic nemala, aj ked mam jedno IUI za sebou...
tak mozno to je chyba....no uvidim do dalsich snayeni uz budem mudrejsia....ak toto nevyjde...
27. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem byla dnes na kontrole - moc nereaguju, o víkendu další kontrola a dřív jak na začátku týdne IUI určitě nebude...a navíc jsem ještě nepřestala úplně krvácet, což podle Dr. taky není normální :frowning2: tak jsem alespoň manžílka poslala pryč, tak doufam, že se mi vrátí celej a zdravej, i když je mi líto, že jsem nemohla taky...
Marrad - no tak na zítra držím palečky - moc
Novotnacci - a kdy máš mít (teda nemít) mrchu? :slight_smile:
A co vy ostatní, jak pokračujete?
27. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad jojo, beru. U mě je to vůbec zajímavé, při 1.IUI v přirozeném cyklu jsem pak brala duphaston, po 2.IUI taky v přirozeném nic a teď po stimulovaném 3.IUI mám utroš :grinning:
Ahoj Petule! Vydrž, dej jim šanci, narostou :wink:
27. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petule ešte je čas a hádam sa telo umúdry :grinning:

Marad..drž sa zajtr a daj vedieť koľko máš vajok :grinning: a utorš budeš brať aj ty po OPU :wink:
27. jan 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky občas vás pročítám a nabírám inormace my máme druhé iui za sebou.Chtěla bych jsem se zeptat jak vydrží asi pregnyl v těle od píchnutí prosím a jetli by to nevadlo mohl bych sem k vám občas zajít?
27. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Delf14! Vítám Tě mezi námi! To si piš že nevadilo, ba naopak, jen se s námi hezky poděl o svoje pocity a zážitky :wink: O tom pregnylu, myslím že okolo 5ti dní ale nejsem si jistá. Máš už taky cvrčka koukám? :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na co vlastne sluzi pregnyl?
27. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pregnyl se píhá tak den dva před iui aby se uspíšila ovulka,hledala jsem veškeré informace na netu právě co se týče pregnylu.no jo máme už slečnu velkou v březnu jí budou čtyři a ted má období,že zkouší a proto by bylo a čase nějákého sourozece :grinning: ta se ám povedla normálně asi po 11 měsících sažení no a ted už to je dva roky co se snaažíme a stále nic tak jsme od lisopadu začali navštěvovat car
27. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já že jsem dnes pro srandu kálíkům testla a je slabounká čárečka,ale to bude ještě ten pregnyl no uvidím v pátek to by už tam neměl být snad :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu ráda když mě vezmete mezi vás a budu se moci podělt o zkušenosti a něco se zas a oplátku dozvědět od vás :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, no ano, tam kde chodis ty robia iui v prirodzenom cykle, zice nedavaju nic ani po zakroku... a toto predsa musi vyjst :wink:
petule, asi si to pisala, nepamatam si, cim si stimulovala?
pregnyl je vlastne hcg hormon, co som citala tak by mal zabezpecit dozretie (? nie som si ista) a prasknutie foliku. mam pocit, ze v tele ostava az 10 dni... aj ked niekto hovoril, ze uz po 7 dnoch mal test negativny, tak neviem...
delf, vitaj :slight_smile:
27. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petule, uz som nasla, puregon... nehovorila ti dr o zvysenej davke? alebonejake ine riesenie?
27. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji kaci :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf14 malýmu bude v březnu 3,5 roku, ten se nám povedl při domácím snažení na clostilbegytu hned v prvním cyklu :slight_smile: Na konci léta 2008 jsem přestala kojit, v plánu bylo pak pořídit si sourozence, no ms se 1/2 roku srovnávala takže my se snažíme "čistého" času tak rok. Měla jsi stimulku před IUI?
27. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo pregnyl je na urychlení ovulky - taky mi ho píchali před prvním IUI...

Doktor řekl, že mám píchat tu samou dávku a o víkendu, že by mě rád viděl...že kdybych šla na kontrolu až po víkendu, že se mu to zdá dost pozdě, aby s tím pak mohl ještě něco udělat... Ale že IUI bude určitě až po tom víkendu.
27. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pichli vcera vecer.
pred chvilou som pocitila mierne pichnutie na strane kde mam moje 2 vajka.......
dufam ze vydrazia do zajtra rana ked mam OPU
27. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

nakukuju jak dopadla Monča :wink:

Moni, moc mě mrzí, že byla krev negativnífakt jsem tomu u tebe věřila :unamused:

Marrad, držím pěsti na zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já už se nemůžu dočkat zítřka :dizzy_face: jdu na UZ

Holky, byly jste některá na UZ o víkendu?? mě vychází 13.dc cykluna sobotu, takže jdu už zítra, to budu 11.dc, tak nevím ejstl isi mě třeba dr bepozve v sobotu, aby se ovulka neprošvihla nebo jestli dokáže 11. dc odhadnout kdy bude IUI :confused: :confused: :confused:
27. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci Pokud to vychází, tak se chodí na UZ i o víkendu...já si tam v pátek mam zavolat a domluvit se právě a víkend...
27. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petule, fakt??? ahaaa, no já už jsem objednaná na UZ na zítra, tak se domluvím s dr kdyžtak na víkend :slight_smile: díky za info
27. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luci áleží asi taky na tom zda pracují o víkendu v tomhle se nevyznám.takže bude další iui?
luci stimulku jsem neměla ještě než jsme se objednali do caru tak mi doktorka napsala closti a pak duphaston,zkoušela jsem to dva měsíce s tím a nic jen my bylo děsně blbě po tom,pak jsme hned zkusili car a tam jsem jim to při první konzultaci řekla,že mi to ndělalo dobře a vzali to v potaz.no tohle bylo naše poslední iui když se nezadaří tak nás čeká ivf už :frowning2:
27. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem zvědavá luuci jak dopadneš záleží jak to bude vypadat doktor to vypočítá kdy by tak mohlo dojít k ovulce třeba ti bude chtít píchnout pregnyl v neděli držím pěstičky at to tam je. :dizzy_face:
27. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad držím palečky, neboj, vajíčka si tam počkají!
Luucia ahoj! Uvidíš co bude zítra a podle toho buď ještě o víkendu - jestli Tvůj Car o víkendu dělá - anebo hned v pondělí. Držím palce!
Delf14, já měla po clostíku závratě takový nepříjemný stavy, ale dalo se to. A jak to že poslední IUI, máme přeci nárok na 6 za rok?
27. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdy ji vlastně tak normálka máš ovulku Luuci?
27. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všechny :slight_smile:
tak konečně mám zase chvíli času podívat se co je tady nového. Jinak já jsem objednaná k doktorovi na příští čtvrtek a domluvíme se na druhém iui, tento měsíc už jsem to nestihla.
Bobi - držím palce.
Jak se jinak máte v tomto mrazivém čase?
27. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, jj, další IUI bude :slight_smile: a jak ty? jsi ted po 2.IUI??

Luci, no OPU a IUI o víkendu CA dělá, ale jestli i UZ, to nevím :confused: uvidíme, co mi zítra řekne dr...většinou mi IUI dělají 14.dc to by vycházelo na neděli :wink:
27. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to kvůli spermiím protže je nemá kdoví jaké a tak proto víš a na jednu strau jsem ráda ono dva roky jsou fakt děs s tím snažení tak snad by už byl konečně nějáký výsledky
27. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo ted je to přesně týden po iui luuci taky mi dělali iui 14dc 12dc mi píchli pregnyl,ale očividně ho mám stále v těle,když jsem si dělala test :wink:
27. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - já byla na ultrazvuku i o víkendu.
27. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf vitaj medzi nami :grinning:

Lucia..tak aj ty s azajtra drž :wink:

Marad...už som zlakla, že tebe nepichali Pregnyl.je to ddosť dôležité preto aby si sa nenamáhala a anič ťažké neronbil, aby vajká nepopraskali ešte pred OPU :wink:

Ell, Petra..kde ste ženy :confounded:
27. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok