• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
děkuji cisielko za přivítání :dizzy_face:
27. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ako sa mate? Mame nejake nove tehulky? :wink: Drzim vsetkym palceky!!!!
27. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko pichali, mi
vcera vecer o 21 vej
normalne mam strach nech nieco nepokazim....
27. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, to snad není možný, že už jsi 22.tt :astonished: :astonished: :astonished:
27. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luccia veru, ubieha to clekom rychlo :wink: dnes sme mali morfo, malicki su uplne v poriadku a maju 320 a 380g a 24 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf14 aha tak proto tak to chápu, ta kvalita spermií se může nečekaně zhoršit, to bych asi taky neriskovala.
Luuci, držím palečky na zítra, a kdyžtak to v neděli spácháte :wink:
Marrad myslím na Tebe, odpočin si a zítra bude vše tak jak má být!
Ell ahooj, už 22tt, to letí viď? :dizzy_face: Co dělají mimísové, pohyby atd.?
27. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Ell to už jsou pořádní mackové :dizzy_face:
27. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, to je super..už mají 24cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj se

Luci, kdypak čekáš mrchu?? držím pěsti, at nedorazí :slight_smile:
27. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda, Luccia diky! Jasne, uz ich citim dost vela, stale sa mrvia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak dala som dnes do albumu cerstve fotky a mam tam aj brusko z minuleho tyzdna tak mozte kuknut :grinning: Drzim vam palce, ako pokracujete?
27. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci, mrcha byla 2.1. Cítím se naprosto skvěle, tak uvidíme co uvidíme :wink: Nevím jestli testit hned v úterý, anebo aspoň 2 dny po...
27. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji za palečky, jsi zlatá! :dizzy_face:
27. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je link na album :wink: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=478682&vReferer=
Lucinda urcite to vyjde a ani nebudes vediet ako a budes v 22tt :wink:
27. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell už jsem na fotečky jukla, no to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: A jak se tam kluci pusinkujou :slight_smile: Moc si to užívej, a hlavně se opatrujte! Jinak máš krásné bříško :wink: A co jména, máte máte?
Děkuji za podporu!!
27. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, kluci mají hezký domeček :dizzy_face: užívej si pohyby, ty mi fakt ted chybí :unamused:

Luci, já bych testla v den očekávaný mrchy :wink: já už se těch testů bojím..naposled jsem měla 3 dny spoždění, ale netestila jsem, bála jsem se reality :frowning2: a taky že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ell my se ještě neznáme,ale jukla jsem do alba a ty čekáš dvojky?no páni tak hlavně se hodně šetři fotky z utz jsou moc pěkné,hlavě jak jsou vedlee sebe je tak krásné copak si asi povídají :grinning:
27. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa spytat, aky je rozdiel medzi Merionalom a Fostimonom /alebo ako sa to vola/...a podla coho lekar urcuje davky injekcii pred IUI.
Mne najprv doporucoval Fostimon a potom presiel na Merional. Som XXL postava a dal mi 4 injekcie na kazdy druhy den...tzn 4 ks injekcii pred IUI...
27. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucindo a ty jsi byla na iui?a kdy?
27. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda, na menach sa este pracuje :wink: :grinning: Delf ahoj a dakujem! Ano cakam dvojicky a len ci ma tam v brusku ti dvaja mali neohovarali :grinning: :grinning: :grinning: Dr hovorila ze malokedy mavaju taku fotku, kde su babatrka tvarickou k sebe :slight_smile: bolo to hrozne zlate!
27. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, baby ja uz prestavam mat prehlad koho, co a kedy caka :sweat_smile: takze vsetkym, co nas zajtra nieco caka, nech to dobre dopadne :wink:
ell, krasne fotky :slight_smile:
gerdusha, netusim podla coho to davaju, ale asi vedia kolko coho to obsahuje a ako to treba davkovat...
27. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu nová,po 8 rokoch snaženia sa pripravujeme na ivf dnes pichám druhý x puregon, my sme mali tiež zlý SPG. tak nám doky odporučil hned ivf, takže Zuzulik určite by som nečakala a vrhla by som sa nato :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám právě dal doktor jen dvě iui a pak ivf taky kvůli spermio.
27. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris
vitaj
dryim palce pri pichackach a aj pri vsetkom co ta cak apo nich...
ja som vcera dopichala, zajtra mam OPU
27. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..ja som ťa privolalla :grinning: :grinning: :grinning: musíš to robiť častjšie..som kukol fotoečky, aký sú už vľký..páni a aj bruško ti raidne narástlo..ako sa cítiš a kde flákaš?

Marad..tak dnme len klud a pokoj, dúfam, že nerobíš nič ťažké čo by si nemala :confounded:

Sansris..vitaj, takže aj ty IVF to mamrzí, skúšali ste aj IUI?
27. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie nie
nic tayke nerobim len sedim pri PC sem tam
:wink:
27. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisileko ty ma vies vzdy tak dobre sprdnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu som len obcas aj pracujem :grinning: :grinning: citim sa ok, len som uz taka dost nemotorna a najma fucim ako parny valec ked idem po schodoch a nadavam preco som si preboha prenajala byt na 2 poschodiach :grinning: malinkych uz pekne citim hmyrit sa aj ked nastastie to este nie su nejake brutalne kopance skor take stuchanie :wink: :dizzy_face: Tebe drzim palceky na buduci tyzden!!!!!!!!
27. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Vám za privítanie,marrad čo je OPU? Cisielko IUI sme neskúšali nakolko nás hned dali do ivf kôli spermijkám :unamused:
27. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a ty do ktorého centra chodíš :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf14 na IUI jsem byla 19. mám to v profilu :slight_smile:
Luuci já uvidím, jasan zbytečně nic neoddalovat...Uvidíme
Sanris ahoj!
Holky prchám pro malýho, zítra si vás dočtu!
Držím palečky holky na zítra papa!!
27. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby umrete ked vam niečo poviem.. hned dám foto do albumu a hned vam poviem co...
ale tehu to nie je...
27. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé my byli 20 na iui tak to jsme na tom stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok