IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
delf14
27. jan 2010
děkuji cisielko za přivítání x-)
ell
27. jan 2010
Ahojte, tak ako sa mate? Mame nejake nove tehulky? 😉 Drzim vsetkym palceky!!!!
marrad
27. jan 2010
cisielko pichali, mi
vcera vecer o 21 vej
normalne mam strach nech nieco nepokazim....
luucia
27. jan 2010
ell, to snad není možný, že už jsi 22.tt :-o :-o :-o
ell
27. jan 2010
Luccia veru, ubieha to clekom rychlo 😉 dnes sme mali morfo, malicki su uplne v poriadku a maju 320 a 380g a 24 cm x-) x-) x-)
lucinda3
27. jan 2010
Delf14 aha tak proto tak to chápu, ta kvalita spermií se může nečekaně zhoršit, to bych asi taky neriskovala.
Luuci, držím palečky na zítra, a kdyžtak to v neděli spácháte 😉
Marrad myslím na Tebe, odpočin si a zítra bude vše tak jak má být!
Ell ahooj, už 22tt, to letí viď? x-) Co dělají mimísové, pohyby atd.?
lucinda3
27. jan 2010
Jé Ell to už jsou pořádní mackové x-)
luucia
27. jan 2010
ell, to je super..už mají 24cm x-) x-) x-) opatruj se

Luci, kdypak čekáš mrchu?? držím pěsti, at nedorazí 🙂
ell
27. jan 2010
Lucinda, Luccia diky! Jasne, uz ich citim dost vela, stale sa mrvia x-) x-) x-) x-) inak dala som dnes do albumu cerstve fotky a mam tam aj brusko z minuleho tyzdna tak mozte kuknut 😃 Drzim vam palce, ako pokracujete?
lucinda3
27. jan 2010
Luuci, mrcha byla 2.1. Cítím se naprosto skvěle, tak uvidíme co uvidíme 😉 Nevím jestli testit hned v úterý, anebo aspoň 2 dny po...
lucinda3
27. jan 2010
Děkuji za palečky, jsi zlatá! x-)
ell
27. jan 2010
tu je link na album 😉 http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...
Lucinda urcite to vyjde a ani nebudes vediet ako a budes v 22tt 😉
lucinda3
27. jan 2010
Ell už jsem na fotečky jukla, no to je nádhera x-) x-) A jak se tam kluci pusinkujou 🙂 Moc si to užívej, a hlavně se opatrujte! Jinak máš krásné bříško 😉 A co jména, máte máte?
Děkuji za podporu!!
luucia
27. jan 2010
ell, kluci mají hezký domeček x-) užívej si pohyby, ty mi fakt ted chybí :-|

Luci, já bych testla v den očekávaný mrchy 😉 já už se těch testů bojím..naposled jsem měla 3 dny spoždění, ale netestila jsem, bála jsem se reality 😞 a taky že jo :-p
delf14
27. jan 2010
ahojky ell my se ještě neznáme,ale jukla jsem do alba a ty čekáš dvojky?no páni tak hlavně se hodně šetři fotky z utz jsou moc pěkné,hlavě jak jsou vedlee sebe je tak krásné copak si asi povídají 😃
gerdusha
27. jan 2010
ahojte baby, chcem sa spytat, aky je rozdiel medzi Merionalom a Fostimonom /alebo ako sa to vola/...a podla coho lekar urcuje davky injekcii pred IUI.
Mne najprv doporucoval Fostimon a potom presiel na Merional. Som XXL postava a dal mi 4 injekcie na kazdy druhy den...tzn 4 ks injekcii pred IUI...
delf14
27. jan 2010
lucindo a ty jsi byla na iui?a kdy?
ell
27. jan 2010
Lucinda, na menach sa este pracuje 😉 😃 Delf ahoj a dakujem! Ano cakam dvojicky a len ci ma tam v brusku ti dvaja mali neohovarali 😃 😃 😃 Dr hovorila ze malokedy mavaju taku fotku, kde su babatrka tvarickou k sebe 🙂 bolo to hrozne zlate!
kaciatko81
27. jan 2010
juuj, baby ja uz prestavam mat prehlad koho, co a kedy caka :-N takze vsetkym, co nas zajtra nieco caka, nech to dobre dopadne 😉
ell, krasne fotky 🙂
gerdusha, netusim podla coho to davaju, ale asi vedia kolko coho to obsahuje a ako to treba davkovat...
sanris
27. jan 2010
ahojte som tu nová,po 8 rokoch snaženia sa pripravujeme na ivf dnes pichám druhý x puregon, my sme mali tiež zlý SPG. tak nám doky odporučil hned ivf, takže Zuzulik určite by som nečakala a vrhla by som sa nato 🙂
delf14
27. jan 2010
nám právě dal doktor jen dvě iui a pak ivf taky kvůli spermio.
marrad
27. jan 2010
sanris
vitaj
dryim palce pri pichackach a aj pri vsetkom co ta cak apo nich...
ja som vcera dopichala, zajtra mam OPU
cisielko
27. jan 2010
Ell..ja som ťa privolalla 😃 😃 😃 musíš to robiť častjšie..som kukol fotoečky, aký sú už vľký..páni a aj bruško ti raidne narástlo..ako sa cítiš a kde flákaš?

Marad..tak dnme len klud a pokoj, dúfam, že nerobíš nič ťažké čo by si nemala :-S

Sansris..vitaj, takže aj ty IVF to mamrzí, skúšali ste aj IUI?
marrad
27. jan 2010
nie nie nie
nic tayke nerobim len sedim pri PC sem tam
😉
ell
27. jan 2010
cisileko ty ma vies vzdy tak dobre sprdnut 😃 😃 😃 😃 tu som len obcas aj pracujem 😃 😃 citim sa ok, len som uz taka dost nemotorna a najma fucim ako parny valec ked idem po schodoch a nadavam preco som si preboha prenajala byt na 2 poschodiach 😃 malinkych uz pekne citim hmyrit sa aj ked nastastie to este nie su nejake brutalne kopance skor take stuchanie 😉 x-) Tebe drzim palceky na buduci tyzden!!!!!!!!
sanris
27. jan 2010
Ďakujem Vám za privítanie,marrad čo je OPU? Cisielko IUI sme neskúšali nakolko nás hned dali do ivf kôli spermijkám :-|
sanris
27. jan 2010
cisielko a ty do ktorého centra chodíš 🙂
lucinda3
27. jan 2010
Delf14 na IUI jsem byla 19. mám to v profilu 🙂
Luuci já uvidím, jasan zbytečně nic neoddalovat...Uvidíme
Sanris ahoj!
Holky prchám pro malýho, zítra si vás dočtu!
Držím palečky holky na zítra papa!!
monika0001
27. jan 2010
baby umrete ked vam niečo poviem.. hned dám foto do albumu a hned vam poviem co...
ale tehu to nie je...
delf14
27. jan 2010
jé my byli 20 na iui tak to jsme na tom stejně :-p